Nejistota

Vaše vlasní zažizky z LD
Bazzy
Příspěvky: 3
Registrován: pát, 28. srp 2009, 09:20

Nejistota

Příspěvekod Bazzy » pát, 28. srp 2009, 09:34

Ahoj
Jsem začatečník v LD a AC světě,teprve se učím,ale včera večer sem se chtěl poprvé dostat do LD.Takže sem si řikal v hlavě "lucidní snění" a přitom sem myslel na věci z běžného života,poté sem pomalu usínal tak sem sem probouzel a furt opakoval ty slova a myslel na ty věci,dokuď sem nepadl únavou.Po té se mi zdál sen.Byl tam barák,zelená tráva a nějaký strom,nebe bylo modré a na obloze byly mraky.S někým jsem si povídal a najednou mi to došlo.řekl jsem si "Je to jen sen!".Asi jsem byl v LD.Bylo to takové,jak bych to popsal,neostré,prostě obyčejný sen.Vylezl jsem na ten barák (myšleně) a skočil jsem dolu a začal jsem lítat (V ten den jsem si přečet na tomto foru že lidi v LD skáčou ze skal a lítají,tak mě napadlo že to zkusím) pak sem se chtěl přemístit na jiné místo,Los Angels.Navíc se mi líbí zpěvačka Miley Cyrus.Já sem byl v její pokoji a najednou tam někdo chtěl vejít tak jsem se schoval pod postel,ale nechal jsem kousek ruky venku.Ona telefonoval nějakému klukovy od nás ze školy,což mi nepřišlo tak divné,povídala si že tam bude spát atd.Najednou mi šlápla na ruku a jí vyjěk a vylezl jsem.Ona chtěl křičet,ale já ukazoval ať je sticha.Vzalasi do ruky mobil a chtěl někoho volat,zejmě policii.Pak sme se nějak zapovídaly.To je vše co si pamatuju.

1)Čím víc myslím na ten sen s barákem,tím víc se domnívám že sem nebyl v LD,tedy otázka : Muže mi LD připadat nejistě? A muže být LD hodně krátké?
2)Ta věci s Miley.Byl to další sen?

Vím že to sou asi blbé otázky,ale nějak si nemohu pomoct. :oops:
Jsem začátečník v LD a AC světě...don't worry be happy...Lineage 2 Gracia Final...
Naruto, I believe you...Obrázek

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejistota

Příspěvekod clario » pát, 28. srp 2009, 11:19

Nazdárek, vítej u nás na fóru

Dovol mi abych ti připomněl definici LD. Jde o sen v němž si uvědomuješ, že sníš, takže pokud jsi ve snu věděl, že sníš bylo to LD i kdyby bylo sebevíc krátké. A na tvou další otázku odpovídám taky ano, LD ti může připadat nejisté, stabilita a průzračnost můžou být velice proměnlivé, jednou se ti může vše zdát mnohem reálnější a jindy se ti může sen zdát téměř nepostřehnutelným a nebo se ti pomalu rozpadat.
Pokud ta druhá část byla další sen nebo jen část toho předchozího bys měl vědět ty sám, navíc tato informace je úplně k ničemu, důležitější je co tam prožiješ než to jestli to na sebe navazuje spojitě či ne.

Přeji hodně štěstí při dalších pokusech ;)
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Bazzy
Příspěvky: 3
Registrován: pát, 28. srp 2009, 09:20

Re: Nejistota

Příspěvekod Bazzy » pon, 31. srp 2009, 12:02

Díkes
Jsem začátečník v LD a AC světě...don't worry be happy...Lineage 2 Gracia Final...
Naruto, I believe you...Obrázek


Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů