Sen k 2012

Vaše vlasní zažizky z LD
Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Sen k 2012

Příspěvekod loob » stř, 04. čer 2008, 16:28

Ahoj lidi,
Dneska jsem měl jeden z nej snů v poslední době. Nebyl to LD ,každopádně z toho mám fakt velký zážitek.

Jsem doma v pokoji. Je noc a před barákem se řežou nějaký 2 vrtulníci (USA x Russia ,ale to mě nějak nebere) najednou si všímám ,že na obloze jsou divné skvrny ,něco jako polární záře akorát 100x intenzivnější a pestřejší. Rychle beru foťák a snažim se to vyfotit ,už to ale zmyzelo ,tak si řikám ,že jsem se asi zbláznil. Tak pokračuju v práci. Najednou se to na obloze objevilo znova ,tentokrát jsou fleky větší než předtim. Tentokrát už to stíhám fotit. Stojím u okna a pozoruju oblohu. Objevuje se to a ztrácí pořád dokola ,ale pokaždý je to větší a větší. Jako kdyby se to přibližovalo. Najednou vidím ,jak se valí z oblohy taková vlna. Hnedka pomyslim na to ,že to je něco jako velký třesk ,takže křičim: "Mami mám tě rád" ( :lol: ) ,ale nic to nedělá prolétáto kolem mě ,ale nic to nedělá. A pak si vzpomenu na rok 2012 (nwm sice kolikátýho ten den mělo být ,ale měl jsem takový pocity ,jako kdybych si najednou uvědomil co se ten rok má stát) a podvolím se tomu "světlu". Ten proud proudí až do rána. Stojím a vychutnávám si to. Je to úžasný pocit. Najednou to zkončilo a já si uvědomuju jak dlouho jsem v tom stál. Hnedka jdu za mamkou a začínáme si o tom povídat. Běžíme pustit TV ,co tam o tom řikají. Nějaký bláboli na stylu ,že přes Zemi se nějaké záření ,ale když se to shrnulo ,tak nikdo nic nevěděl. Držím v sobě pocit ,že se něco změnilo. Sedíme na balkonu a přemýšlíme. Najednou se blíží další vlna ,tentokrát vim ,že to neni dobrá vlna. Začíná se kolem mě kouřit ze všech el. spotřebičů. Křičím na mámu: "Vypoj všechno ze zásuvku. Myslím ,že to je elektro-magnetický impulz." Sám běžím vytáhnout baterku z foťáku a PC vytáhnout ze zásuvky. (Když jsem se probudil uvědomil jsem si ,že by vytáhnutí zdroje stejně nepomohlo :lol: ) A pak si všimnu jak se mi škvaří iPod. Zdvihám ho a otáčím a zezadu je napsáno něco na stylu:

29.4..... zXvd
3.5.......Djkn

Čumim na to a jsem nemůžu pořád přijít na to jak se to tam dostalo. Nějak mi vlítla myšlenka ,že v ten den bude invaze nebo tak něco (meteorit apod...)


Potom už sice sen dále pokračuje ,ale už to neni nic zajímavýho. Nikde nefunguje el. proud ,takže je zmatek a nikdo nic neví....
Ten pocit při tom průletu tý vlny byl úžasný a vůbec tato část snu je nadmíru realistická (nebo si ji spíš hodně pamatuju). Každopádně jsem se probudil rozdejchanej a spocenej jako nikdy předtim...
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

Uživatelský avatar
Prince_Rakeem
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 17:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Sen k 2012

Příspěvekod Prince_Rakeem » ned, 08. čer 2008, 02:05

Podobný sen jsem měl kdysi. Asi tak 3 měsíce zpátky. Viděl jsem z okna na noční obloze světa a potom nějaké letectvo, už přesně nevím. Ten sen byl také velice živý, ale nevztahoval se k žádnému datu.
Je to dáno tím, že tě tyto věci obklopují kde můžou a obzvlášť, když se o to zajímáš. Jsou to naše představy? Kdo ví, to se uvidí později :D
Nikdo nerozsvítí světlo,
aby je postavil do kouta nebo pod nádobu,
ale dá je na svícen, aby ti, kdo vcházejí, viděli.

Světlem tvého těla je oko. Je-li tvé oko čisté,
i celé tvé tělo má světlo. Je-li však tvé oko špatné,
i tvé tělo je ve tmě.

Hleď tedy, ať světlo v tobě není tmou!

c.4862
Příspěvky: 43
Registrován: ned, 15. čer 2008, 18:59

Re: Sen k 2012

Příspěvekod c.4862 » ned, 15. čer 2008, 19:05

to mi pripomina americku zbran HAARP-elektricke vlny,svetla na oblohe...

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Sen k 2012

Příspěvekod blaza » stř, 18. čer 2008, 09:48

musim uznat ze jako namet filmu dobry...jako bych cet obal dvd s touhou videt ten film :o)...Mozna je kamos terorista :D
-narodil se 3.5. 1989 :D
,,Nikde nefunguje el. proud'' = Válka Světů :o)
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Sen k 2012

Příspěvekod loob » pát, 20. čer 2008, 21:18

No ono to tak vypadalo ;)
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

Uživatelský avatar
Akuza
Příspěvky: 63
Registrován: čtv, 26. čer 2008, 21:47

Re: Sen k 2012

Příspěvekod Akuza » čtv, 26. čer 2008, 23:28

Zajmavej sen, snad se ale nesplni. 2 vlny, 2 cisla na ipodu..muj fantasmagorický mozek mi říká, že první vlna příjde 29.4.2012 a bude mít svůj účel a druhá vlna 3.5.2012 a taky bude mít specifický účel. Kupodivu docela i věřim, že by se to stát mohlo. Teď ještě kdo vlny vyšle (možná kažkou vyšle někdo jiný)..jestli armády USA, CCCP nebo někdo mimo planetu.
Cesta nám přináší štěstí, ne cíl!

MissingNO.
Příspěvky: 10
Registrován: úte, 08. črc 2008, 22:06

Re: Sen k 2012

Příspěvekod MissingNO. » úte, 08. črc 2008, 22:35

No třeba to ani nebude v ČR ale někde jinde a třeba to bude 3.světová válka a nebo válka USA VS. Rusko. Třeba to bude i jinej rok, jinak to na tom Ipodu je divný nemohlo by to bejt tŕebe taky datum výroby, aspoň doufam.

MissingNO.
Příspěvky: 10
Registrován: úte, 08. črc 2008, 22:06

Re: Sen k 2012

Příspěvekod MissingNO. » stř, 09. črc 2008, 16:23

Asi jsem to špatně pochopil ten Ipod se škvařil ve snu né ve skutečnosti.

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Sen k 2012

Příspěvekod loob » čtv, 10. črc 2008, 09:20

Ano spatne jsi to pochopil... Skvaril se ve snu...
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

Uživatelský avatar
acdcpetr
Příspěvky: 97
Registrován: sob, 07. čer 2008, 18:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdi !!!

Příspěvekod acdcpetr » ned, 03. srp 2008, 14:26

Tak takovéto sny o konci světa nemívám, jinak už si ani nepamatuji, kdy naposled jsem měl špatný sen. Ale k věci- myslíte, že se dá procházet zdmi? Stále častěji mám sny, kdy ostatní lidé chodí přes zeď, říkají jak je to jednoduché, ať to taky zkusím. Ale mě to nikdy nejde a oni mi nechtějí vysvětlit jak projít tou zdí. Nedávno jsem měl sen, kdy jsem byl u kámoše, byli jsme vedle domu. Kolem chodila skupinka ai tří divných lidí. Byli tam, najednou zas ne. Nakonec se ukázalo, že jsou to lidé z jiné planety, kteří nám přišli ukázat, co všechno dokáže naše mysl, že o sobě tolik ještě nevíme. Zneviditelňovali se, Zryhlovali se, CHODILI PŘES ZDI. Všem ostatním lidem to šlo, jen mě ne. Mimozemšťané mi řekli pouze: Je to jednoduché, jen musíš zkoušet.
O pár dní jsem měl zase sen, kdy kamarád chodil přes zdi a zase mi řekl samozřejmě jak jinak že je to jednoduchý, ať zkoušim.
Co myslíte, mám zkoušet? Alespoň nějak šetrně :) Rozebíhat se proti zdi se mi moc nezdá :D
Stay strong and keep your head up high everyday. Cocoman-stay strong

Uživatelský avatar
Pernee
Příspěvky: 72
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 12:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Sen k 2012

Příspěvekod Pernee » sob, 09. srp 2008, 02:11

Podle mě je to znamení k tomu že prostě máš zkoušet (ne jenom chodit skrz zeď ve smyslu zdi u baráku ale třeba nějakou psychickou). Myslim že sou důležitější věci než chození přes zdi (ikdyž by to bylo hustý :D ). Zkoušej zkoušej....změna je život (to sice trochu nesedí ale co :D )

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Sen k 2012

Příspěvekod Tidus » pon, 18. srp 2008, 16:51

Ja mel jako malej sen o tom, ze Bruce Lee chodil po hladine vody a nikdo nevedel, jak to dela :lol: . Na konci snu mi rekl, ze vzdy musim polozit ruku na strom a zeptat se ho, jestli to ted pujde. Pokud rekne, ze to ted jde, chodi po vode. Kdyz rekne, ze to ted nejde, nic s tim nenadela. Zkousel jsem to, ale nejak se mi to nepovedlo.... ale zkousej a uvidis....
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Uživatelský avatar
jadydadyda
Příspěvky: 199
Registrován: úte, 03. čer 2008, 18:17

Re: Sen k 2012

Příspěvekod jadydadyda » pon, 18. srp 2008, 22:04

acdcpetr: Procházení přes zdi jsem se naučil nedávno celkem spontánně (dřív jsem se o to nepokoušel). Myslím, že rozběhnutí je na začátek úplně k ničemu (minimálně u mě), protože pak budeš automaticky očekávat náraz a tak se to i stane. Zkus přijít pomalu ke zdi a zanořit do ní nejprve jen prst, můžeš si představovat že je to vodní hladina, nebo se na tu zeď ani nedívej (nezavírej oči ale dívej se mimo). Nejdůležitější je očekávat, že to půjde. Pokud pochybuješ o svých super schopnostech tak napřed zkus něco jednoduchého jako třeba létání nebo fireball (ten mám rád) a potom budeš jistější. A jestli ti to pořád nepůjde, tak tu zeď rozbij. :) Až se to naučíš, tak ti nebude dělat problém skočit třeba šipku.

Abych nebyl úplně offtopic. Katastrofické sny jsem jednu dobu míval hodně. Atomové bomby byly na denním pořádku, párkrát spadl meteorit, hodněkrát jsem byl ve válce (neumíral jsem ani když mě naskrz prošpikovali olovem :| ), ten nejdivnější byl když na zemi řádil obrovský vítr- podíval jsem se z okna na panelák, který se ve vteřině složil jako domeček z karet a mě to přitom vůbec nevyděsilo, odvrátil jsem se od okna a pokračoval v rozhovoru, páč jsem byl na návštěvě (kávička, sušenky.. :D ). Jindy mě takovíto sen vyděsil natolik že jsem ztuhl (to všeci znají), zamrazilo a pak jsem se propadl do země (do tmy)- což vyústilo v trans. Tehdá jsem LD ani AC vůbec nešpelil, stejně jsem si to pak začal užívat, i když jsem nevěděl co to je. ;)
Každopádně živý sen s katastrofickou tématikou zakončený transem může být pro laika zapeklitá kombinace.

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Sen k 2012

Příspěvekod loob » stř, 27. srp 2008, 21:26

Lidi tak tohle me fakt dostalo. Jsem momentalne v Chorvatsku a na iPoda jsem si stahl par clanku z Metrix 2001. Jeden clanek k 2012 se jmenuje Muj sen o Armagedonu. Tak jsem si ho precetl a uplne mi vyrazil dech. Ten sen ktery popisuje v tom clanku neni sice uplne totozny s tim mim ,ale z 90% je podobny. Dost me to dostalo...

Odkaz na ten clanek:
http://www.matrix-2001.cz/v2/default.aspx?aid=1442
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sen k 2012

Příspěvekod Helias » čtv, 28. srp 2008, 12:53

Zajímavý odkaz, chci ti za něj poděkovat, je tam moc, moc, moc, moc a moc článků o roku 2012 ... :) .
Carpe Diem

Uživatelský avatar
matrixnet
Příspěvky: 88
Registrován: pát, 25. črc 2008, 17:19

Re: Sen k 2012

Příspěvekod matrixnet » čtv, 28. srp 2008, 20:43

To by mi docela vadilo jak je v tom článku že by každý mohl číst každému myšlenky, já je mám docela bizardní, ale to je jedno. Prostě by nastala ztráta soukromí a tak, už by nikdo nic s nikým nemusel řešit všechno by se vědělo, žádná lež, hodně podobné stránky jako tyto by neexistovaly protože dejme si ruku na srdce všechno co tu je pravda není, smazaly by se rozdíly mezi lidmi, všechno co nás odlišuje je konání dobrých a špatných skutků, takový fyzický svět by byl nuda podle mě, nevím jak pro vás.
Nikdy nemáme definitivní pravdu, můžeme si být jisti jen tím, že se mýlíme.

Uživatelský avatar
jadydadyda
Příspěvky: 199
Registrován: úte, 03. čer 2008, 18:17

Re: Sen k 2012

Příspěvekod jadydadyda » čtv, 28. srp 2008, 21:57

To není pravda, že bychom se odlišovali jen tím co je dobré a špatné. Někdo třeba rád kuřecí jinej zase brokolici (no fuj). Když tak nad tím přemýšlím tak toto není zrovna nejlepší příklad, protože brokolice je fakt špatná, ale chápeš jak to myslím že? Už se těším na ten rok 2012, až se nic nestane, tak se můžeme začít bavit zase o něčem jiném. :D

Uživatelský avatar
matrixnet
Příspěvky: 88
Registrován: pát, 25. črc 2008, 17:19

Re: Sen k 2012

Příspěvekod matrixnet » čtv, 28. srp 2008, 22:26

Tak by si třeba ani to kuřecí maso neměl jak získat protože nebudeš zabíjet živé tvory atd atd. Uděláš dobry skutek a čekáš zase jen dobrý skutek, nikdy by si nezažil zklamání...což je podle mě škoda. Lidská psychika funguje ve střídaní nálad, někdy dobrá, někdy špatná. Tak by si měl jen dobrou náladu, ale neměl by si ji od čeho odrazit, proto by si ji za nějaký čas nemusel vůbec zažívat, prostě takovy stereotyp :D
Nikdy nemáme definitivní pravdu, můžeme si být jisti jen tím, že se mýlíme.

Uživatelský avatar
jadydadyda
Příspěvky: 199
Registrován: úte, 03. čer 2008, 18:17

Re: Sen k 2012

Příspěvekod jadydadyda » čtv, 28. srp 2008, 23:13

Zabít kuře pro masíčko je přece správná věc (i když nevím co tohle má společného s rokem 2012 :) ). Jinak život bez smutku určitě může být, i když si ho neumíme představit. Ale takto bych si ho teda taky nepředstavoval.

Uživatelský avatar
Silver
Příspěvky: 18
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 23:32

Re: Sen k 2012

Příspěvekod Silver » čtv, 28. srp 2008, 23:45

loob: podobný ... HODNĚ podobný sen, jako je na matrix, měla i jedna divka z internetu. Měla ho častěji, psala o tom ve svem blogu, bohužel už asi nenajdu adresu...
When a rich wage war it's the poor who die.


Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů