divny sen....

Vaše vlasní zažizky z LD
Uživatelský avatar
deniiska
Příspěvky: 6
Registrován: sob, 25. dub 2009, 15:03
Kontaktovat uživatele:

divny sen....

Příspěvekod deniiska » stř, 29. dub 2009, 19:54

no zdalo se mi že sem měla LD(ja nevím pravě jestli to bylo LD nebo jen simolované LD)no normal sem chodila byla sem na nejakem ostrove řekli mi to....byla sem tam s kamoskou a chodily sme ruzne a tak.Potom co vim tak sem vyskocila z okna(zajimavy je ze sem vedela kdybych si narazila hubu tak bych se vzbudila)no moc mi to neslo ale přistala sem i s kamoskou na zemi....pak uz to byla naka kravina že sme delali to už sem si az tak neuvedomila...potom sem viděla lidi které nám na neznamým místě ale neviděli me.Potom sem si vzpomela že jde se dostat z LD do AC někde sem cetla že si předstawis dveře za nima bude AC a tak. tak sem to zkusila za těmi dvermi byla za stolem pani a ja se ji ptala jestli je tohle AC nebo LD ona na papir napsala AC a rekla mi to....to uz tam ta kamoska nebyla...no a pak sem tak ŕuzně chodila....tuhle cast si moc nepamatuju.......o co myslite že slo?
Neříkej že něco nejde,protože vždycky se najde nějaký blbec ,který neví že to nejde a udělá to. =D

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: divny sen....

Příspěvekod Etellyen » stř, 29. dub 2009, 19:58

nemel sem jeste nic ztoho ale rekl bych ze to ''falesne'' LD
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: divny sen....

Příspěvekod Jarda » pát, 01. kvě 2009, 09:43

Ta pani byla myslím součást snu. Skutečný přestup z AC do LD je doprovázen bzučením v hlavě vibracemi apod. :)
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
Akuza
Příspěvky: 63
Registrován: čtv, 26. čer 2008, 21:47

Re: divny sen....

Příspěvekod Akuza » ned, 16. srp 2009, 23:55

Taky bych spíš typoval LD, ale není to jedno? Hlavní důvod, proč sem se snažil dřív striktně tyhle jevy rozlišovat byl abych věděl, jak to třeba tady na foru nazvat..ale stejnak to vnímám teď jako něco mezi čím je dosti pozvolná hranice. LD, AC, realita...prostě život =), zážitky co nám zůstanou v paměti
Cesta nám přináší štěstí, ne cíl!

Uživatelský avatar
Marijus
Příspěvky: 41
Registrován: čtv, 16. črc 2009, 18:13

Re: divny sen....

Příspěvekod Marijus » pon, 17. srp 2009, 01:55

Jaký je lidi vlastně rozdíl mezi AC a LD ? To jsem nikdy moc nepochopil. Vždyt se přece všechno odehrává v jedné dimenzi nebo-li sféře, ne ?


Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů