Půl napůl

Vaše vlasní zažizky z LD
Uživatelský avatar
acdcpetr
Příspěvky: 97
Registrován: sob, 07. čer 2008, 18:47
Kontaktovat uživatele:

Půl napůl

Příspěvekod acdcpetr » čtv, 27. lis 2008, 17:48

Nedávno se mi stalo, že když jsem šel spát, nemohl jsem usnout a objevovaly se mi nějaké iluze. Nebyl to sen, protože jsem to mohl plně řídit, ale taky to nebylo LD protože to bylo fromou představy. Ale obrazy se zjevovaly samy...nad ničim jsem nepřemýšlel. Pamatuji si už jen že tam byla nějaká válka a já byl voják...hrál jsem si s tím, protože to prostě bylo jako nějaká PC hra. Pak už jsem byl ale unavený, takže jsem chtěl jít spát, ale pořád když jsem se uklidnil tak se to zjevilo a jel jsem dál. Byla to pouze obrazová iluze, žádné reálné pocity jako např. ve snu nebo LD. Ale zároveň se to dělalo furt samo. Nevíte co to mohlo být, nebo jak toho ještě jednou dosáhnout? bavilo mě to :D
Stay strong and keep your head up high everyday. Cocoman-stay strong

H0n24
Příspěvky: 126
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:20
Bydliště: Tábor, Jindřichův Hradec(víkend)
Kontaktovat uživatele:

Re: Půl napůl

Příspěvekod H0n24 » čtv, 27. lis 2008, 17:51

Podle mě to byly hypnagogické halucinace, já je mám, když jsem unavený a nemůžu usnout, to pak stačí zavřít oči a během pár sekund to začne... ;) Tady je nějaké info o halucinacích celkově(je to úplně dole)
Obrázek

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Půl napůl

Příspěvekod Helias » čtv, 27. lis 2008, 19:50

Tohle se mi stává celkem často, těsně před usnutím. Něco takového se už tady na fóru řešilo (http://forum.astralni-cestovani.org/vie ... hp?f=6&t=6). Poslední dobou se mi to stává čím dál častěji. Třeba zrovna nedávno - pokušel jsem se o AC, protože jsem měl pocit, že mám dostatek energie (ten den jsem se seznámil s člověkem, který pro mě má velký význam - napíšu o tom později). Dostával jsem se do transu a celou dobu jsem si opakoval "mysl bdící, tělo spící" (protože mám problém, že se při dostávání do transu setkávám s tímto stavem). Po chvíli snažení jsem byl na ulici, kde byly otevřené dveře. Dveře jsem zavřel a za nimi byli mí kamarádi. Tak jsem si s nimi povídal. Pak jsem si uvědomil, co se děja, dál se dostával do transu a zase, ale jiná scéna. Přitom jsem si ale pořád opakoval sugesci, která mě z toho hned probudila. Je to jakoby ses ponořil do nějaké myšlenky a mohl ji ovlivňovat. Každopádně někdy mi to nevadí, když se alepokuším dostat do transu, tak je to na škodu :D .
Carpe Diem

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Půl napůl

Příspěvekod ATA » čtv, 27. lis 2008, 22:42

Byl to hypnagogickej stav už jeho docela pokročila faze da s to pak jeste stabilizovat a udelat z toho plnohodnotny LD
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!


Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů