Scházení se ve snu

Vaše vlasní zažizky z LD
Uživatelský avatar
acdcpetr
Příspěvky: 97
Registrován: sob, 07. čer 2008, 18:47
Kontaktovat uživatele:

Scházení se ve snu

Příspěvekod acdcpetr » pon, 04. srp 2008, 13:58

Prý je možno potkávat ve snu lidi, kteří taky zrovna spí/sní. Jednou jsem měl sen, který jsem prokouk a dostal se do LD, byl jsem u kamarádova domu, tak jsem si řek, ho zavolám, že možá ještě spí. Řekl jsem: ,, Jára přijde za pět vteřin." No a Jára vyběhl z baráku a do pěti vteřin byl u mně. Řekl jsem mu, e je tohle jenom sen, odpověděl mi, že je to docela možný, pak jsem se probudil. Bylo asi za deset jedenáct dopoledne. Když jsem se ho ptal, prý spal až do čtvrt na dvanáct, takže v tu dobu opravdu spal, ovšem žádný sen si nepamatuje. Byl pouze mou fantazií?
Stay strong and keep your head up high everyday. Cocoman-stay strong

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Scházení se ve snu

Příspěvekod nou » pon, 04. srp 2008, 14:29

mohol to byt on aj nemusel. to clovek nevie naisto pokial si to nepametaju obydvaja a vedia popisat rovnake prvky toho sna.

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Re: Scházení se ve snu

Příspěvekod Daniel » pon, 04. srp 2008, 17:56

tohle se neda poznat, pokud ti nepotvrdi ze te videl tak to samozrejme nemusel byt on.
ja jsem potvrzene setkani zazil asi 3x, uz je to dost davno.. pokazde to bylo v normalnim snu, o LD sem tenkrat nemel jeste ani paru. dokazali sme popsat co se ve snu delo, co sme rikali, vse sedelo na 100 procent.
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Scházení se ve snu

Příspěvekod Sunny:-) » pon, 04. srp 2008, 21:35

Pokud to bude v LD nebo obyčejném snu, potřebuješ mít kontrolu.. že budete popisovat totéž, jinak to klidně mohl být pouze výtvor tvé fantazie. Pokud ale budeš umět astrálně cestovat, budeš se moci setkat s kýmkoliv a žádné kontroly nebudeš potřebovat, budeš to jednoduše vědět. Ten druhý pokud bude mít dostatek energie, tak si to zapamatuje a další den ti přesně řekne, co jste dělali.. nebo nebude a v takovém případě bude mít totální okno za celou noc. Tak jako tak, pokud budeš cestovat, tak to budeš vědět a žádné důkazy nepotřebuješ.
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
acdcpetr
Příspěvky: 97
Registrován: sob, 07. čer 2008, 18:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Scházení se ve snu

Příspěvekod acdcpetr » ned, 31. srp 2008, 11:52

Ano a právě to cestování je problém. Do stavů, z nichž se dá vycestovat, se dostávám pouze pomocí LD...jinak to neumím...a když už jsem v tom stavu, tak se mi to kvůli emocem nepovede. Ale aspoň to zkouším, jednou to vyjít musí :D Jinak-nedávno jsem měl sen/ld...do ld se většinou člověk dostane, když mu v tom snu něco nesedí, něco, co není normální. A já stál na náměstí, vše bylo úplně ok. 5ekl jsem si, že si zkontroluji realitu, dobře jenomže, přes zdi jsem nemoh jít, létat mi nešlo, rychlý pohyb taky ne. Ještě pár dalších testů nevyšlo a pak jsem viděl chlápka jak plave v betonu, tak jsem se natěšil že jsem ve snu, chtěl jsem létat ale nešlo to, nešlo a nešlo a já skákal ze zdí atd. a pořád to nešlo, nakonec jsem to vzdal a představil jsem si že jsem na moři, pak jsem plaval s delfíny :D taky dobrý, ale nechápu, že mi nešlo létat...
Stay strong and keep your head up high everyday. Cocoman-stay strong

Uživatelský avatar
jadydadyda
Příspěvky: 199
Registrován: úte, 03. čer 2008, 18:17

Re: Scházení se ve snu

Příspěvekod jadydadyda » ned, 31. srp 2008, 13:23

Zajímalo by mě, jestli se může ve snu čas posunout, tak abych se mohl setkat s někým na druhé straně země, kdo spí když já jsem zrovna vzhůru. Že by se to té osobě zdálo třeba později, co myslíte? Chodit kvůli tomu spát odpoledne se mi moc nechce :)

acdcpetr: Realitu můžeš otestovat i bez hledání zázraků kolem, nebo koukání na ruce. Jednoduše stačí sledovat všechny souvislosti kolem, vzpomenout co se děje, co se dělo, někdy ani to nemusíš, věř že ti může vystačit jen duchaplně položená otázka zda sníš. Pro mě je těžké pouze si tu otázku položit, když to udělám, tak už je všechno vpohodě.
Naposledy upravil(a) jadydadyda dne ned, 31. srp 2008, 16:56, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Scházení se ve snu

Příspěvekod ATA » ned, 31. srp 2008, 13:47

Posun času de už se mi to stalo
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Scházení se ve snu

Příspěvekod Sunny:-) » pon, 01. zář 2008, 00:08

Co se týče času tak je dobré si uvědomit, že sny, LD i AC se odehrávají v astrálu. A tam žádný čas jak známo není. Ten se vyskytuje pouze místně u světů, ve kterých si na něj "hrají" stejně jako my tady.
Tudíž když budeš chtít cestovat (se setkat) s někým :arrow: s jeho vědomím (energií, myslí, vědomím, duší ..jak je libo) není v tom nejmenší problém. Čas tam není, takže i když on půjde spát a ty budeš ještě vzhůru a naopak, když se budete chtít setkat "tam", tak v tom není žádný problém.

Kdy se může vyskytnout problém je, když budeš chtít cestovat za jeho fyzickým tělem v rámci našeho fyzického světa (budeš cestovat poblíž), tehdy bude čas víceméně odpovídat realitě v závislosti na tvé vzdálenosti (hloubce?) od něj. Může být od žádného, lehce zkresleného až po pořádně hodně zkreslený.
Proto zbytečné řešit vůbec náš svět a setkávání v tomto pojetí. Stačí se zaměřit na něj "tam" a sejdete se na 100%. :-)
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Re: Scházení se ve snu

Příspěvekod Daniel » pon, 24. lis 2008, 10:20

navod na schazeni se ve snu podle knihy Hackeri snu:

tri faze: spojeni, vedeni, korekce
- spojeni: najdete snovy klon cloveka, kteremu chcete vejit do snu. zacnete s nim mluvit, ptejte se co dela, kam jde, na co mysli, co ho trapi.
- vedeni: pokud nekam jde, jdete s nim, pokud neco dela, pomozte mu. tim se naladi sneni, zmeni se namet snu a vy se octnete vedle snoveho tela toho cloveka v jeho snu
- korekce: jakmile jste v jeho snu, pomozte mu s uvedomenim, ze je to jen sen. napr. projdete stenou a zeptejte se ho jak je to mozne? neni to nahodou sen? :)
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)

Rio

Re: Scházení se ve snu

Příspěvekod Rio » čtv, 07. kvě 2009, 12:14

Zajímalo by m?, jestli se m?že ve snu ?as posunout, tak abych se mohl setkat s n?kým na druhé stran? zem?, kdo spí když já jsem zrovna vzh?ru. Že by se to té osob? zdálo t?eba pozd?ji, co myslíte? Chodit kv?li tomu spát odpoledne se mi moc nechce :)

acdcpetr: Realitu m?žeš otestovat i bez hledání zázrak? kolem, nebo koukání na ruce. Jednoduše sta?í sledovat všechny souvislosti kolem, vzpomenout co se d?je, co se d?lo, n?kdy ani to nemusíš, v?? že ti m?že vysta?it jen duchapln? položená otázka zda sníš. Pro m? je t?žké pouze si tu otázku položit, když to ud?lám, tak už je všechno vpohod?.
tak stou otázkou bych to nevid?l dob?e, protože takhle jsem t?eba vstával v 4 vrstvy snu a po?tvrté šel do práce :D
Naposledy upravil(a) Rio dne pát, 21. srp 2009, 00:51, celkem upraveno 1 x.

Rio

Re: Scházení se ve snu

Příspěvekod Rio » čtv, 07. kvě 2009, 12:14

Posun ?asu de už se mi to stalo
souhlasím, taky se mi to stalo

Uživatelský avatar
Orichi
Příspěvky: 39
Registrován: úte, 05. kvě 2009, 01:57
Bydliště: Doksy
Kontaktovat uživatele:

Re: Scházení se ve snu

Příspěvekod Orichi » čtv, 14. kvě 2009, 21:50

tak stou otázkou bych to neviděl dobře, protože takhle jsem třeba vstával v 4 vrstvy snu a počtvrté šel do práce :D
No nejlepší je když vztaneš s těží do práce, nasnídáš se, jdeš na vlak nebo na autobus, přijedeš do práce tam celej den trčíš, pak celej znuděnej se valíš z práce a najednou se probudíš a zjistíš ze to byl jen sen a celý tě to čeká znova :mrgreen:
"Ovlivni jak smýšlíš a ovlivníš jak cítíš."
"Lidé se musejí naučit namísto zloby, projevovat zvídavost."
"Pokud se sami sebe začnete ptát, otevřete dveře vlastního vývoje v mnoha směrech."
"Tvůj život je jen o tom kam směřuješ a soustředíš svojí pozornost, proto dbej na to čemu a komu jí věnuješ."

Orichi*~

Rio

Re: Scházení se ve snu

Příspěvekod Rio » čtv, 14. kvě 2009, 22:22

tak stou otázkou bych to nevid?l dob?e, protože takhle jsem t?eba vstával v 4 vrstvy snu a po?tvrté šel do práce :D
No nejlepší je když vztaneš s t?ží do práce, nasnídáš se, jdeš na vlak nebo na autobus, p?ijedeš do práce tam celej den tr?íš, pak celej znud?nej se valíš z práce a najednou se probudíš a zjistíš ze to byl jen sen a celý t? to ?eká znova :mrgreen:
tak daleko jsem to zatím dojít nenechal, v?tšinou si to uv?domim už p?i opakované snídani a za?nu se budit dál :lol:

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Scházení se ve snu

Příspěvekod ATA » pát, 15. kvě 2009, 10:45

Dneska sem zkoušel zavolat par lidi do LD vzal sem to obecne a ukazalo se jich tam tak 20 bohužel LD skončilo dost rychle bavil sem se tam jen ze 2 nejspiš jen klony ale težko rict.
Pokud si neco pmatujete dejte vědet :)
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: Scházení se ve snu

Příspěvekod CLVestec » čtv, 21. kvě 2009, 21:10

Taky se pokusím do tohohle zapojit.
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Scházení se ve snu

Příspěvekod Etellyen » čtv, 21. kvě 2009, 21:28

schazeni ve snu krasne popisujou v knizce hackeri snu
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
jadydadyda
Příspěvky: 199
Registrován: úte, 03. čer 2008, 18:17

Re: Scházení se ve snu

Příspěvekod jadydadyda » čtv, 21. kvě 2009, 23:09

Co to je za knihu? Dá se to sehnat někde na netu?

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Scházení se ve snu

Příspěvekod Etellyen » pát, 22. kvě 2009, 06:14

Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

ANNO
Příspěvky: 92
Registrován: čtv, 19. čer 2008, 14:52

Re: Scházení se ve snu

Příspěvekod ANNO » sob, 13. čer 2009, 01:22

Hmm tak to by sme mohli spravit LD zraz ludia len neviem ci by sa to dalo :D
Je len na vás čomu budete veriť.

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Scházení se ve snu

Příspěvekod Tidus » čtv, 23. črc 2009, 19:38

Ja to zkousim ve vsech lepsich LD, a stale bez uspechu..... Takze me na srazu asi necekejte :D.....
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...


Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů