možné LD

Vaše vlasní zažizky z LD
michal 1279
Příspěvky: 4
Registrován: pát, 22. bře 2013, 11:56
Bydliště: Praha

možné LD

Příspěvekod michal 1279 » sob, 08. čer 2013, 22:12

Zdravím opět po dlouhé době.

Dne 6.6. jsem měl lehce odlišný “zážitek“ a chtěl bych se o něj podělit.
(Nevěděl jsem kam to zařadit ale asi nejvíc se to hodí k LD)

V odpoledních hodinách onoho dne jsem unaven ze školy ulehl do postele a se zavřenýma očima řešil něco studijního přičemž se mé myšlenky postupně přesunuly do velmi živého snu. V tomto snu jsem se svým spolužákem a se sluchátkama v uších nastoupil do tramvaje č. 17 směr Modřany (zrušená linka během povodní včetně 6.6.). Uvnitř vozu jsem ze své kapsy vytáhl Rubikovu “Revenge“ kostku (4x4 dílků na každé straně) kterou u sebe nosím i normálně. Povšiml jsem si poněkud “vyblitějších barev“ a bílé základny (skutečná má černou základnu). Začal jsem ji skládat přičemž jsem zaznamenal že kousek od nás sedí 2 poněkud méně oblíbení spolužáci ze základní školy. Krátce na to zaznělo hlášení o překážce na trase (asi protipovodňová zeď) a sen se rychle rozpadl. Uvědomil jsem si sám sebe a kde ležím ale nehýbal jsem se. Cítil jsem známé tělesné vibrace a obrovský hukot v mé hlavě (nejvíce v uších kde jsem myslel že mi rotujou bubínky za zvuku cirkulárky :D). Vlastně celá hlava byla jak před výbuchem. Tento stav se mi při kolísavé intenzitě podařilo udržet asi 1-2 minuty.
Co to bylo? Příp. míváte něco takového?
Díky za vaše názory ;)

Pozn. Po celou dobu jsem ležel na levém boku s hlavou směrem na západ. (jestli to má vliv).

Uživatelský avatar
Witcher
Příspěvky: 67
Registrován: ned, 12. kvě 2013, 12:40

Re: možné LD

Příspěvekod Witcher » čtv, 20. čer 2013, 13:53

Asi si sa prebudil zo sna rovno do pred-OBE stavu. Vtedy je pocut silne zvuky a po celom tele prechadzaju vibracie. Cosi podobne sa zohralo aj u mna a s polohou tela/hlavy to nebude suvisiet lebo ja som bol vtedy na pravom boku, tvarou otoceny na juh a telom na zapad. :D


Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů