nieco ma nechcelo nechat zaspat...

Vaše vlasní zažizky z LD
Uživatelský avatar
madagaskar
Příspěvky: 102
Registrován: pát, 30. zář 2011, 12:31

nieco ma nechcelo nechat zaspat...

Příspěvekod madagaskar » sob, 31. bře 2012, 18:10

dnes v noci sa mi stala dost neprijemna vec. niekto/nieco mi nechcelo dovolit zaspat. vzdy ked som sa snazil zaspat a uz mi zacinala hypnagogia, proste ked som prechadzal do spanku, vzdy sa mi nahrnula hrozne velka energia do hrudnika a presla mi do hlavy a zobudilo ma to. Vacsinou som popritom pocul nejaky zvuk v hlave, raz to bolo zvonenie telefonu, inokedy budik, inokedy zensky smiech, buchnutie dveri....rozne veci. toto sa opakovalo asi 15 krat po sebe. skusal som odpojenie, ocistenie a stit, ale nepomahalo. skusil som to druhy krat a dokonca som sa este osprchoval v studenej vode a nakoniec som zaspal a nadranom som mal LD.

Uživatelský avatar
ZdENik
Příspěvky: 66
Registrován: pon, 31. říj 2011, 22:52

Re: nieco ma nechcelo nechat zaspat...

Příspěvekod ZdENik » pon, 16. dub 2012, 11:41

podle me klasicke projevy neceho cemu uplne presne zatim moc lidi nerozumii.. ktere se proste vyskytuji nam vsem co se snazime dlouhodobe o podobne veci jako ac, ld a podobne.. V podstate je to zase mozna vstup na vyssi level na nejake stupnici zvladnuti a pochopeni tohoto fenomenu, ketry je limitovan pouze nasim strachem.. casto se snazime porad hledat podnety z vencii.. neco nekdo.. ale sem presvedcen ze v drtive vetsine pripadu se jedna pouze o zhmotneny VLASTNI strach, nebo jine nezpracovane emoce.. nemyslim si ze entity z "jinych svetu, dimenzi a pasem" - jak se casto setkavame s podobnym pojenovanim - by mohli mit skutecne takovou moc jak se tady casto opisuje.. opravdu verim ze my sami jsme tvurci 99,9999999999% vseho co se kolem nas dej.. ale nikomu nebudu rozbijet viru jeho vlastni.. at si kazdy veri cemu chce :)
nejsem tím, kdo rozhoduje co je pro čí uši.. kdo nechce, stejně neuslyší

Uživatelský avatar
madagaskar
Příspěvky: 102
Registrován: pát, 30. zář 2011, 12:31

Re: nieco ma nechcelo nechat zaspat...

Příspěvekod madagaskar » pon, 16. dub 2012, 11:59

s tymto uplne suhlasim

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: nieco ma nechcelo nechat zaspat...

Příspěvekod Vit » pon, 16. dub 2012, 19:23

Vždyť se nevylučuje to, že různé bytosti jsou schopny dosáhnout určitého vlivu na nás, a to, že je to náš strach. To je na tom to úžasné, jak se to překrývá.
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)


Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů