Muj Prvni LD

Vaše vlasní zažizky z LD
dj.stephano771
Příspěvky: 5
Registrován: pát, 04. bře 2011, 21:09

Muj Prvni LD

Příspěvekod dj.stephano771 » ned, 30. říj 2011, 18:40

Zdravim lidicky chtel bych se podelit o svuj prvni LD bylo to v sobotu nekdy po rano jelikoz je vikend jedina doba kdy se muzu vyspat jak dlouho chci, celou noc sem zdal takovej priblblej sen sen kterej se stale opakoval a nebo se mi zdalo ze se v noci probouzim na kratkou chvily a zase usinam do toho samyho snu ( ten sen byl o tom ze se na nase mesto ( K.Vary) zene obrovska tsunami aj vtom snu si nebyl schopnej uvedomit jaka je to blbost kdyz vlastne nemame more) mozna je to tim zu uz 6 let ziju u more v irsku kazdopadne sem to bral jako normal ze mame ve varech more no ale po ranu uz jsem zacinaltak nejak probouzet a zase usinat ten den jsem spal snad az do pul jedny no a mezi tema prestavkama jsem si rekl hej kdyz zas usnu tak si to uvedomim ze to je jen sen a no a po naky chvily sem byl ve stavu ze uz jsem asi spal ale nebyl jsem si jistej ale proste sem to tusil ze to je sen tak sem sirekl fajn , jak se o tom presvedcim a v tom sem si vzpomel ze muj znamej zkousel to ze proste strci ruku skrz zed ze ji proste natahne , a tak jsem to zkusil natahnout taky a fungovalo to najednou sem cejtil ze jsem narazil rukou na zed tak jsem pritlacil a ruka sla skrz zed , chci jen rict ze to jsem byl ale furt ve tme proste sem nevidel, tak sem si rekl ze zvednu ruce a podivam se na ne , nevim co jsem videl ale koukal jsem na ruce tak nejak zdvojene ato uz jsem z toho byl tak vyplesklej ze to funguje ze se to zacinalo rozmazavat a pak sem asi videl dvere tak jsem si rekl ok podivam se ven dvere se najednou otevrely a ja se ocitl na nejaky zahrade s perfektnim travnikem ale nebyla to zadna zahrada kterou bych uz nekdy videl a pak jsem si rekl ok chtel bych tu nekoho potkat treba holku a bum najednou tam stala slecna a mne tak napadlo ze bych s ni chtel libat tak jsme se libali a zacinal cejtit ze se zacinam vzrusovat a pak jsem se probudil , chtel jsem znovu usnout a vratit se tam ale uz to neslo jednak jsem byl hotovej ze jsem mel svuj prvni ld teda aspon myslim ze byl protoze na co jsem tam pomyslel se mi vyplnilo az na ten sex ale to mne zas tak netrapi akorat mne zamrzelo ze jsem pri tom uplne zapomnel na litani a takovy jiny veci ale snad casem pribudou dalsi ted uz vim na 100% ze to jde uz jsem to sam prozil sem celej den chodil a rikal si komu o tom povim dam to na FB? a pak rikam ne by si mysleli ze mi preskocilo tak to pisu aspon vam , kdyztak napiste jakykoliv postrehy co zlepsit a tak vitany diky stephano

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Muj Prvni LD

Příspěvekod Lama » ned, 30. říj 2011, 20:51

Blahopreju k prvnimu ld :D. Jinak by me zajimalo... Co pouzivas za metodu, jestli nejakou pouzivas. Co se tyce toho vstavani a zase usinani tak to je pripad kdy ja mam LD skoro urcite. Taky me to obcas hodi do tranzu
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot


Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů