Bylo to LD?

Vaše vlasní zažizky z LD
XENA
Příspěvky: 5
Registrován: sob, 15. říj 2011, 11:17

Bylo to LD?

Příspěvekod XENA » ned, 16. říj 2011, 20:37

Ahoj,už 2 měsíce se pokouším o LD.První den,co jsem o LD slyšela se mi v noci zdál sen,ve kterém jsem si řekla,že sním a uvědomila si,že mohu dělat,co chci...Do vteřiny jsem se probudila do druhého obyčejného snu..........Po měsíci jsem se začla zajimat i o AC a tak jsem začla zkoušet metodu WILD.Asi po týdnu zkoušení jsem se při usínání snažila udržet bdělá,myšlenky jsem mohla ovládat,pak jsem se dostala do stavu,kdy se myšlenky ovladaly samy a najednou jsem si řekla,že mám být bdělá.V tu chvíli jsem cítila velice nepříjemné vibrace po celém těle.Uplně normálně jsem u toho přemýšlela a říkala jsem si,že do LD není daleko a že ty vibrace jsou normální.Myslela jsem,že se mi snad zastaví srdce nebo tak něco.Pak jak vybrace ustoupily,tak jsem se probudila....Byl to tranz??? .......A ted nedávno se mi zdál sen,že jsem se potápěla na nádech a pod vodou mi docházel kyslík a já si vzpoměla,že jsem ve snu,tak jsem začla dýchat pod vodou a hledala nějaké kameny,ale přitom jsem si tu bdělost přímo neuvědomovala...jakoby to šlo podvědomě......druhý sen tu noc byl,že jsem astrálně cestovala...normálně jsem se vznášela u nějakého chlapa který mě nevidel,pak jsem se objevila na jednom místě u nás ve měste,nestála jsem na chodníku,ale vzdnášela jsem se nad ním,cítila jsem se strašně lehce a volně a já si představila,že chci být na nějakém místě ale nedostala jsem se tam...myslíte,že šlo o AC nebo se mi jen o AC zdálo???A když si ve snu uvědomím,že je to sen ale neuvědomuji si to tak,abych ho přímo mohla ovládat,jde o LD???

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Bylo to LD?

Příspěvekod clario » ned, 16. říj 2011, 21:21

Ahoj a vítej u nás :). Pokud jde o ty vibrace tak to byl opravdu s největší pravděpodobností trans. Ze začátku je to velmi nepříjemná zkušenost, ale časem se můžeš naučit si to opravdu užívat :). Při mém prvním trasu mi to také připadalo jako něco naprosto příšerného, ale pak jsem si přikázal at si to koukám užít, když jsem to sám chtěl a najednou se to zlomilo a já si přál aby to nikdy neskončilo. Jde přitom hodně o vlastní přístup. Uvidíš sama až se ti to znovu povede, určitě už to bude jen lepší a lepší :).

Zda šlo v tom dalším případě opravdu o AC nebo to byl sen o LD ti říct nedokážu, obě věci se mnohdy navíc můžou dost prolínat takže v tom mohlo být o obojího trochu a nejspíš i bylo. Nicméně opravdu "čistokrevné" AC to dle mého nejspíš nebylo.

V tom posledním případě jde jen o to jak to kdo škatulkuje. Pokud víš, že jsi ve snu, ale přesto ho neovládáš a jsi dále ve vleku původního děje, tak se sen za LD považovat může i nemusí nebo někdo může říct, že bylo částečné. Nicméně je to úplně jedno. Já osobně bych ho jako LD klidně označil. Ale vážně nezáleží na tom jak si to potom pojmenujeme, záleží víc na tom co si s toho odneseme :).
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

XENA
Příspěvky: 5
Registrován: sob, 15. říj 2011, 11:17

Re: Bylo to LD?

Příspěvekod XENA » čtv, 20. říj 2011, 15:16

Díky,a když se dostanu znovu do těch vybrací,mohu se v nich dostat do LD??? Jako že bych si představila,že zamnou bude škola a jak se jakoby otočím,tak tam fakt bude?

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Bylo to LD?

Příspěvekod clario » čtv, 20. říj 2011, 17:55

Ano, možné to je. Nemusí to samozřejmě vyjít ve všech případech, ale mysl je v takovýchto stavech většinou dostatečně uvolněná aby se takovýto přechod s trochou představivosti dal učinit. Mnohdy to nedá ani tolik práce. Nicméně to chce zkoušet a cvičit, pokud to nepůjde hned ta s trochou cviku to půjde jindy :).
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

XENA
Příspěvky: 5
Registrován: sob, 15. říj 2011, 11:17

Re: Bylo to LD?

Příspěvekod XENA » čtv, 20. říj 2011, 19:49

No právě,že ted vážně nevím,jak toho stavu znovu docílit.Jestli mám nad něčím přemýšlet,nebo mám nechat myšlenky volně probíhat a pak se pokusit pomocí sugesce vzbudit..Povedlo se mi to jen jednou,a to jsem asi odpoledne 3 hodiny spala a veřer jsem teda nebyla unavená.Třeba zkouším ted mít zvednutou ruku,že poznám,kdy ztratím kontrolu nad myšlením...jen nevím,k čemu mi to vlastně pomůže :lol: nebo jestli by nebylo lepší se i vzbudit po těch 5-6 hodinach a pak po 20 minutach jit zase spát....Nechápu,Jak nekdo dokáže udržet vědomí bez toho,aby se zase uplně probudil :eek: a pak jestli neznáte nějakou vychytávku...zdá se mi každý den o stejném člověku .potřebovala bych vymyslet nějaký test reality,že jak ho zase ve snu uvidim nebo uslyšim jeho jméno,že si uvědomím,že je to sen.....ale nevím jak,když ho v realitě už vůbec nevídám... :frow:

XENA
Příspěvky: 5
Registrován: sob, 15. říj 2011, 11:17

Re: Bylo to LD?

Příspěvekod XENA » ned, 23. říj 2011, 15:49

tak v pátek večer se mi povedlo zase dosáhnout tranzu...vibrace jsem se snažila prožívat a zkoušela si představit v té tmě jednoho člověka,jak jsem se jakoby otočila,místo něj se objevili jen záblesky...najednou jsem cítila,že vibrace ustupují a tak jsem se snažila dívat na své ruce ale nepomohlo....ráno pak,jak jsem si odskočila na záchod,jsem zase usínala a cítila,jak zase přecházím do tranzu ale k vybracím nedošlo protože jsem se probudila.....jsem zjistila,že když nad něčím silně přemýšlím,že zapomenu hýbat očima atd, a že tak přejdu do tranzu bez nějakého uvolnování.......zajímalo by mě,jak to vypadá v tom tranzu dále.jestli ty vybrace jsou furt nebo za jak dlouho asi zkončí,a co je pak po těch vybracích? :)

XENA
Příspěvky: 5
Registrován: sob, 15. říj 2011, 11:17

Re: Bylo to LD?

Příspěvekod XENA » úte, 01. lis 2011, 21:24

ted v neděli se mi stal docela nepříjemný zážitek kdy jsem nadávala,že jsem s navozováním tranzů začla....asi v 11 večer jsem šla spát...do 2 hodin ráno jsem nemohla ani za nic usnout...pak jsem se dostala do tranzu,jenže jsem byla tak vynervovaná,že nemohu usnout a že se mi nebude chtít vstávat,že jsem v tom tranzu normálně začla vyvádět...nakonec jsem se z něj probudila ale od té doby,vždy jak jsem zavřela oči,tak po chvilce jsem cítila,jako kdybych zase upadala do tranzu.vždy jsem se přibudila a zase a furt dokola,takže usnout jsem už vůbec nemohla :( i když jsem normálně hýbala rukou tak jsem cítila,jak jdu do tranzu ale nikdy jsem se do něj nedostala....myslíte,že by to mohlo být opravdové nebo to s tím stálým upadáním do tranzu byla pouze jakoby iluze protože jsem chtela za každou cenu usnout???


Zpět na „Zážitky z LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů