Jak se dostat dál

wefrt
Příspěvky: 16
Registrován: úte, 05. kvě 2009, 19:38

Jak se dostat dál

Příspěvekod wefrt » úte, 18. led 2011, 17:30

Zdravím všechny.
Tak po nějaké době se umím dostat do stavu, kdy mi dojde, že mám sen, stává se to celkem často.
Ale problém, je, že hned jak si řeknu: aha, vždyť to je sen a dojde mi to, zmizí a proberu se.
Přitom to neberu, že je to něco extra ani nejsem nijak vyloženě nadšený, prostě normálka, taky nemám úplně jasné vnímání, tak napůl ještě spím, ale vím o tom.
Navíc ani nejsem v tom snu. Spíš ho pozoruju z ''mého'' pohledu spícího,ale čekal jsem, že budu prostě uvnitř.
Ale asi bude víc úrovní.
Nějaký nápad jak pokročit?

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Jak se dostat dál

Příspěvekod Jarda » úte, 18. led 2011, 20:04

Možná to že když víš, že máš sen máš propojený s probuzením. Zkus nemyslet na buzení a realitu, když si uvědomíš že jsi ve snu, ale uvědomuj si že to co vidíš, vnímáš, tedy to čemu věnuješ pozornost je sen. Nepřestávej vnímat prostředí snu.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak se dostat dál

Příspěvekod ATA » stř, 19. led 2011, 02:48

Chce to trenovat časem se to zlepši ze začatku sem se taky hned budil při uvědomeni snu hend jak zjisiš že si v LD použi metody na stabilizaci treba treni rukou o sebe , spivani ,pohyb...

Ješte je tu možnost že ty sny sou až hodne k ranu a sou malo stabilni čim bliž k probuzeni tim je vetši sance na LD ale sen je min stabilni .U tebe to bude nejpiš až hypnapompickej stav
stav tesne po probuzeni kdy seš jestě napul ve snu a napul tady vedomi byva jak kdy ale vetšinou je zamlženy .Metoda stabilizace je v tomhle stavu trochu jina než primo ve snu a taky odlišna od hypnagogie (stav na začatku spanku ).

neco o tom najdeš v tematu lucidology
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!


Zpět na „Techniky na vyvolávání LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů