Smyslové přetížení

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Smyslové přetížení

Příspěvekod ATA » pon, 04. srp 2008, 19:21

Podud smysly zatížíme po dlouhou dobou jedním podmětem tak se to otiskne v mysli a zustane to tam několik hodin umě odhadem tak 5.Projevuje se to tak že ten podmět skoro neustále vidím až už mám oči zavřene nebo otevřene obraz je hodne matny ale když se sklidnim tak se o dost vijasni muže to zashnout všechny smysli treba u sluchu se vam muže neustale opakovat v hlavě jedna melodie.Nejpip se na tohle přetiženi osvedčily PC hry dostečne to vtáhne a udrži koncentraci obrzi vydrři i několik hodin.Napadlo mě že by se tahle situace dala využít na indukci LD hlaven rychlejšimu zpušteni hypnagogickémo stavu a pak vstupu do snu.
Taky to zviši sanci na LD pokud je stimulace dost silná tak se to vetšinou projevý i do snu toho se da predm využit a naprogramot si tu určitou situaci jako spozšteč pomocí sugesce nebo vytvořit test reality.
Zatim s touhle metodou nemam moc zkušenosti u PC her se vyskytl problem v tim že to zamestnávalo i mysl a ty se pak chytla do smyčky a musela nad hrou neustle premišlet a na cvičeni kašlala tohle bude potreba prekonat nebo najit neco co zamestnává smysly ale ne mysl to se mi povedlo v sobotu když se vrátil po celodenim vyletu lesem a videl sem krajiny.stromy..oproti hrám to bylo o dost slabši ale využit by to šlo je to rozhodne pozitivnejši než veci co se dejí ve hrách a není tam problém ze zamestanou myslí.Jetse to chce prozkoumat dalši veci třeba v jake vrstvě pohledu se tyhle obrazy ukazují jestly je nejkej sistem v tom které se oběvuji a jak se je naučit ovládat vetšinou do de dost automaticky.Pokud mate nejky zkušenosti,nápady,připomínky tak dejte vědět.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Zpět na „Techniky na vyvolávání LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů