Aura

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Aura

Příspěvekod woa » sob, 09. led 2010, 17:25

http://tajemno.najdise.cz/vyuka-videni- ... anne-praxe

Chtěl bych to zkusit, hrozně moc mě to s tim zrcadlem láká, budu trénovat a až uvidim že se mi to vede tak to vyzkoušim. Chtěl bych se jenom zeptat, estli se zkutečně jedná vo démony, pomůže mi proti nim štít? Bo co byste použily vy v tomdle případě?
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Aura

Příspěvekod Pete » sob, 09. led 2010, 19:02

Videni aury mi prijde jako celkem nedulezita vec, radsi si zajit za vestcem co ti rekne jake mas barvy aury (vetsinou mas nejakou kombinaci) a staci ti to jednou vedet. Pro osobni ucely to neni nic moc duleziteho, jedine ze by ses dival na aury ostatnich a vysvetloval jim to. Ovsem to je muj nazor samozrejme jak chces, muzes se to ucit.

O tomdle sem slysel, sice autorka psala "ztelesnene zlo" ale jak to muze vedet ? Mohl to byt jeji strach.. no trochu to rozvedu, cetl sem primo navod kde se clovek sice dival do velkeho zrcadla ale na jeden bod (na hlave vetsinou) a clovek mohl videt jine tvare. Nekdy to byl napr cim se clovek nechce stat (treba velmi tlusta tvar) nebo minule zivoty, ruzne strachy atd..

Promysli si, na kolik zvladas emoce a svuj strach. Nepripraveneho cloveka to muze dost vylekat.Tak bych byt tebou nejprv zapracoval na tomdle, jinak stit a vizualizace muze pomoct (je mozny ze se pritom na tebe bude neco pokouset napojit) ale oslabeny proti "entitam" (ne nebudu pouzivat slovo demon, nekdy sou to jen bytosti co se taky chcou nejak zivit a pritom jinak nic zleho nedelaji) jsi i pri chripce, pri zlomeninach atd.. tam se do tebe taky muze neco dostat a vetsinou mas v sobe takovych entit nekolik a ani o tom nevis, a taky to neresis.

Jinak zbaveni se takovych entit resi Samanismus, teda presneji zkuseny Saman.

EDIT: 100 prispevek :D

Jinak kdyby se na tebe chtelo neco napojit, tak nezalezi na rozmerech zrcadla. TIm ze se zamerujes na jeden bod, rozvijis svoje treti oko, a vidis ruzne podoby sebe, proste se zameris vice do hloubky. Mozna narazis na svou temnou stranku. Pri velkem zrcadle kde se nedivas na jen na jeden bod samozrejme nemas stabilizovany pohled a nezamerujes se na nic, proto nevidis tolik do hloubky.
Deus est Homo

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Aura

Příspěvekod clario » sob, 09. led 2010, 19:33

Ono je moc hezký zajít si k někomu kdo to umí a nechat si říct co mam a nemam zrovna za barvu v auře, ovšem nikdy vám o nedá tolik jako když to uvidíte samy. Vidění aury je opravdu parádní věc, když se člověk naučí vnímat auru a energie může mu to hodně přinést, naučí se dost o věcech kolem a díky vnímání energií, dokáže mnohému lépe porozumnět. Ve chvíli kdy člověk kolem sebe uvidí najednou všechno zářit různýmy barvamy tak opravdu kouká s otevřenou pusou a uvědumí si mnohem lépe kolik věcí před ním ještě čeká na objevení. Nikdy jsem nebyl moc dobrý ve vnímání anergií, pokud jde o aury tak vidím opravdu málo, ale jednou se mi poštěstilo vidět svět jinýma očima a byla to nádhera, člověk si najednou všechno prohlíží s obdivek který do té chvíle nepoznal, například kovová klika od koupelny najednou zářila tolik že sama skoro nebyla vidět.
Ostatně tréningem vidění aury, rozvíjí člověk víc než jen to nakolik je schopen vidět auru kolem ostatních ale i schopnost se vyladit na jiné vibrace a energie (na čem je vidění aury vlastně taky založeno) a to je přece něco o co se tu všichni snažíme. S lepší schopností se na něco naladit může časem přijít schopnost vnímání jemnohmotných bytostí nebo třeba i telepatie, všechno je to o tom samém, o tom jak dobře se člověk umí na něco naladit. Takže bych to ani tak nedůležitým nevnímal.

Jinak návod na vidění aury od twigginy (nevím jestly byl přesně stejný, minimálně hodně podobný) byl i na minulém fóru, twiggi i s manželem tu tenkrát odvedli velký kus práce, bohužel o ní díky konci fóra přišli, tak jsem rád, že si tento návod našel cestu i jinam, protože stojí za to. To s tím zrcadlem bych, ale na tvém místě nedělal, nedokážu hádat co to tenkrát vykouklo na twiggi ale určitě to nebylo nejpříjemnější, radši si to ještě promysli.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Aura

Příspěvekod Etellyen » sob, 09. led 2010, 20:24

jo zrcadlo:D zajmavy zazitky... jednou sem mel pocit ze me to zrcadlo chce vcucnout..jak tam popisuje ze ji zesedl oblicej a pak se objevil jiny jako minulej zivot tak me zesedl a pak zmizel:D a byl sem proste v zrcadle bez hlavy:D....ale snazim se moc si sitm nezahravat...jinak videni aury kdyz se clovek snazi a poctive trenuje tak muze videt barvy i za mesic! ovsem ja sem treba linej...obcas mam obdobi kdy se dari ale pak jak uz tomu nevenuju pozornost tak to vymizi
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Aura

Příspěvekod woa » sob, 09. led 2010, 21:17

Naprosto s tebou clario souhlasim, ale steně to chci zkusit. Víš já sem člověk kterej žije jenom pro vostatní, nedokážu někomu říct ne a pro kamarády bych se přetrch. bohužel pro mě sem často narazil na lidi který todle vicítily a zneužívali toho a za 16 let to na mě zanechalo následky. Estli sem kdysi nebyl démon tak se jim chci stát! Strašne mě láká tzv. temná strana (viz star wars), démoni a podobný zlo, ale zatim nejsem schopnej spychicky ani fyzicky to využít ve svuj ani ničí prospěch, vypadá to spíž že v tomdle životě už zůstanu takovaj akej sem. Ale potom.... :twisted:
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Aura

Příspěvekod ATA » sob, 09. led 2010, 23:09

Co se tyče zrcadla parkarat sem přemejšlel jestly soluži jako portal nebo spiš jen pomucka

tady trochu pohled jako na pomucku - divani do zrcadla tak že se zastavy očni pohyby obraz začne miznout protože se bezne v mozku tvoři jen když se čoi hybou
taky se začne aktivovat nefyzicky vnimani at už soustredim na 3 oko nebo jen zastavenim to očnich pohybu tim se pro ty nefyz informace poskytne prostor mžnost se nadit a diky rozostreni oč i promitaci plocha .Takže zrcadlo možna slouži je jako pomucka ktrea nam pomuže se nadit na nefyzickou realitu a vše co stim souvisi mělo by to by t hodne podobny hypnagogickymu stavu .

Ty dveře ketre se zrcadlem otevřou nejspiš nejsou v samotnem zrcadle ale v nás ( i když je možny že i zrcadlo slouži jako portál a nejk spojuje ruzny světy )

jeste jedna zajimavost svetlo odraženy ze zrcadla je polarizovany

Pokud jde o vnimani aury tak je zrcadlo jen pomucka rozhodne bych se na nevazal je to jen čast cesty ne celej recept
pročtete si i lucidology a zvišovani energie ač se to možna nezdá ma to z videnim aury hodne co dělat .

Ja vetšinou vidim jen malou vrstvu aury kolem pristu vetšinou tak 4mm alenkedx ksž se na to zamerim sem schplnej vnimat i jak protika nergie mezzi prsty a nekolik vstev až do vzadelenosti cca 40cm barevne sem auu videl jen parkrat vetšinou jen jednu barvu a ne moc vyrazne vetšinou je to jen jako vzduch z jinou opticku hustotou (jako vlneni tepleho vzduchu ) občas u me ma nadech do modra nebo fialova .

taky pozor na negativni paobrazy -hybou se společne z okem aura ne
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Aura

Příspěvekod clario » ned, 10. led 2010, 01:32

woa: zajímavá touha, pokud to tak cítíš tak dobrá :D. Ovšem pokud se jedná o dobro či o zlo o světlo či temnou stranu jak se to pořád dělí, ono je to všechno vždy stejně závislé jen na tom úhlu pohledu, všechno na tomhle světě, jakákoliv zkušenost nás posouvá dál, ať se člověk rozhodne tak či tak, tak každá událost a každá zkušenost ať dobrá či zlá nám něco přináší a každá nás učí a posouvá kupředu, ať už člověk kope za tu "dobrou" či za tu "špatnou" stranu pořád nás budou nabyté zkušenosti posouvat kupředu na té pomyslné cestě k dokonalosti. Určitě by člověk ale neměl činit věci co jsou v rozporu s tím co cítí v jádru své bytosti, pokud tedy doopravdy citíš, že je to pro tebe nyní ta správná cesta tak do toho, ale hlavně opatrně.
Co se týče toho pohledu na to co je dobré či zlé tak zrovna včera jsem na netu postřehl zajímavou myšlenku a ona je to vlastně naprostá pravda :) když si vezmeme takového démona, tak je nám vlastně prospěšný, protože nás donutí na sobě pracovat, takže takovej démon vlastně zastává svým způsobem i záslužnou činost :D když člověk nic nedělá přiletí si děmon udělá bububu a člověka to donutí být více ve střehu, zapracovat na sobě a dál se vyvíjet. Jsme to vlastně jen mi kdo se naučil rozlišovat jako zlo to co je nám nepříjemné a naopak. Celý tonto vesmír je vlastně dokonalý v tom, že ať už se nám přihodí cokoliv tak nám může jen prospět, přidá nám to další více či méně důležitou zkušenost, tu nám to dá ale vždycky. Co nás nezabije, to nás posílí, ovšem ta smrt nás vlastně taky tak uplně nezabije. :D Nezbývá nám nic jiného než se vyvýjet :D a je jen na nás jakým způsobem to bude. :)
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Aura

Příspěvekod woa » ned, 10. led 2010, 13:25

clario: Zase mi nezbejvá než s tebou souhlasit, uvažuješ stejně jako já :D

Už se mi celkem daří tu auru vidět, když se trochu soustředim. Sice zatim jenom svojí ae na tom eště zapracuju. Ale je to nádherný, asi jako Péčko, taky z toho člověk nemůže spustit voči ani když che :D
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Aura

Příspěvekod Etellyen » ned, 10. led 2010, 13:46

a sakra :D no asi tak :D ...dobre se to trenuje ve skole...kdyz se cloveku nechce nic delat tak proste muze celou hodinu pozorovat auru ucitelky
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Aura

Příspěvekod woa » ned, 10. led 2010, 17:33

To je ale fakt supr nápad. To hned zejtra zkusim.

Sem si v souvislosti s timdle vzpoměl na to co řek Homer Sipson.: "Co budeme dělat?....Přece tu nemůžem celej den jen tak stát a dívat se na ruce.....i když....to neni zas tak špatný..." :D

Jenom by mě eště zajímala jedna věc, jak je možný že když doma před zdí sleduju auru svý ruky tak je zelená, a když se na ní kouknu venku na sněhu tak je zlatá?
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Aura

Příspěvekod Pete » ned, 10. led 2010, 19:04

Zkresleni a jiny vlivy.. jak rikal ATA, musis se naucit to od sebe odlisovat
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Aura

Příspěvekod Helias » čtv, 15. dub 2010, 18:53

Aura taky vypadá jinka na slunečním světle a pod světlem ze žárovek či zářivek ...

Taky mě teď napadlo ... někde jsem četl, že nejlíp jde aura pozorovat právě venku při slunečním světle, jelikož na slunci se aura zvětšuje, ale z osobní zkušenosti musím říct, že se mi nejlépa aura pozoruje v šeru nebo dokonce v ne úplné tmě když usínám. To vidím několikacentimetrovou světelnou vrstvu, jakoby moje ruce zářily. Často si tak hraju, že pozorujum jak energie proudí z prstů jedné ruky do druhé, natahuju "energicý špagát" spojující mé ruce. Dokázal bych se na to dívat hodiny ... :D .
Carpe Diem

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Aura

Příspěvekod woa » čtv, 15. dub 2010, 22:06

jj, to je dobrý, to taky dělám.

Ae nejlepší se aura pozoruje venku na sněhu, to sem viděl třeba i pů metru a dokonce i vibrace vyší sféry, fakt mazec
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Onder
Příspěvky: 7
Registrován: pon, 14. čer 2010, 18:13

Re: Aura

Příspěvekod Onder » pát, 18. čer 2010, 13:56

Hej a napadlo vás taky, že když si ve tmě (nebo ještě líp - za šera) čumíte 2 hodiny na ruce že vám za nějakou dobu může zrak začít vypovídat službu? :roll: :)

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Aura

Příspěvekod woa » pát, 18. čer 2010, 15:12

:D bohudík sem to nezkoušel....ty jo?
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Onder
Příspěvky: 7
Registrován: pon, 14. čer 2010, 18:13

Re: Aura

Příspěvekod Onder » sob, 19. čer 2010, 09:32

no ja taky ne ale všude se to doporučuje... :D

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Aura

Příspěvekod woa » sob, 19. čer 2010, 10:54

Jednou sem to zkoušel za svitu měsíce venku (žiju na vesnici takže pouliční vosvětlení mě bohudík netrápí :D) a ruka mi svítila jak baterka :D
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Onder
Příspěvky: 7
Registrován: pon, 14. čer 2010, 18:13

Re: Aura

Příspěvekod Onder » pon, 21. čer 2010, 11:15

ja se to teprve učím, něco už sem zahlíd, ale bylo to hodně slabé... :)

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Aura

Příspěvekod Etellyen » pon, 21. čer 2010, 13:18

chce to trening, postupně bude větší a větší
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Aura

Příspěvekod woa » pon, 21. čer 2010, 21:54

Nebo tě to vomrzí u 1cm jako mě :D
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.


Zpět na „Obrana a příprava“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů