Aura

EMI-DJ
Příspěvky: 55
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:22

Re: Aura

Příspěvekod EMI-DJ » pon, 21. čer 2010, 23:24

Včera jsem se tak koukal, a nejspíš má žlutou auru, můžete mi někdo zasvětit do toho co to znamená ? dík

Onder
Příspěvky: 7
Registrován: pon, 14. čer 2010, 18:13

Re: Aura

Příspěvekod Onder » úte, 22. čer 2010, 01:05

vyznam barev u aury:

http://tajemno.najdise.cz/vyuka-videni- ... barev-aury

konkretne zluta:

tvůrčí schopnosti a intelekt, představuje dobrý mozek a vynikající úsudek. Člověk se základní barvou žlutou se snadno pro něco nadchne, ale je velice proměnlivý. Má sociální cítění, rád vede dlouhé diskuse o čemkoliv, snadno se učí, ale příliš často se pouští do mnoha věcí najednou. Negativní stránkou žluté je sklon k přetěžování organismu .

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Aura

Příspěvekod Etellyen » úte, 22. čer 2010, 12:07

Tady u toho bych to nebral tak jistě a konkrétně. Jde taky o to, že člověk má v auře více barev. Je sice pravda že má jednu základní, ale i ta se může měnit atd. A k těm významům co se dočtete na internetu - bral bych to spíš orientačne, každej by si měl vyzkoušet co jaká barva co vidí znamená =)
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
michelle21
Příspěvky: 62
Registrován: ned, 17. led 2010, 12:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Aura

Příspěvekod michelle21 » úte, 03. srp 2010, 09:07

Mě zatím jde vidět tak cca 1 cm aury, ale bez barev, jen energie a nejvíce na sněhu a za svitu měsíce, ale co je vážně fascinující, že po určité době soustředění se na auru když jsem tak nějak příjemně uvolněná, dokážu vidět auru okolo svých dvou psů, jako takové energetické pole, které se různě střídá jako by odpovídalo jejich aktuálnímu rozpoložení a pak se stala ještě lepší věc když jsem zase chtěla vidět auru svého psa, seděl vedle mě a já se dlouho soustředila na tu jeho krásnou energii, která ho obklopovala a zadívala jsem se mu do oka, byla tam taková hvězda, světélko, hodně neobvyklé a bylo těžké ho udržet, ale když jsem se velmi soustředila vypadalo jako bych prokukovala dlouhým tunelem a nakoci něm byla záře, ale jiná, než jsme zvyklí vidět ze světla atp - v tu chvíli jsem si pomyslela, že by si mohl lehnout a rozvalit se, ať se nehýbe a je pro mě jednodužší ho sledovat a on to fakt udělal, teď by mě zajímalo, jestli to byla náhoda, nebo jsme se díky tomu všemu soustředění nějak spojili... myslím si, že se psem je toto jednodužší než s člověkem vzhledem k tomu, že je na jiné úrovni než my, není tak komplikovaný a sebestředný jako člověk. To v jeho oku jsem nikdy neviděla za normálních okolností nebo mimo takové trénování či prohlížení aury... :)

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Aura

Příspěvekod woa » úte, 03. srp 2010, 12:36

Moc zajímavý, taky to někdy zkusim. Řek bych že to byla telepatie, pes nám čte myšlenky i normálě ale je to pro něj obtížné, takhle si se na něj naladila a telepatie mohla v pohodě probíhat, myslim že kdybys na nic nemyslela mohla bys slyšet i jeho myšlenky......rozhodně by to za pokus stálo ;)
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
Pec41
Příspěvky: 37
Registrován: stř, 18. srp 2010, 02:41

Re: Aura

Příspěvekod Pec41 » stř, 18. srp 2010, 20:26

Tak zkouším podle toho návodu jak je na těch stránkách jestli uvidím svou auru a asi sem slepej, i když nenosím brejle :D Zakoukám se na tu ruku(Za ni bíla zeď), je už skoro tma..A nic nevidím, jen možná okolo něco jako rozmazání(Okolo prstů), ale barvu?Bud to se mi to mihne se stínem co je na zdi, nebo mám černou auru, ale to fakt nevím :-?

Uživatelský avatar
michelle21
Příspěvky: 62
Registrován: ned, 17. led 2010, 12:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Aura

Příspěvekod michelle21 » pon, 27. zář 2010, 09:30

Myslíš, že jsem auru viděla hned po prvním pokusu? :D je to věc tréninku ;)

Uživatelský avatar
Pec41
Příspěvky: 37
Registrován: stř, 18. srp 2010, 02:41

Re: Aura

Příspěvekod Pec41 » úte, 16. lis 2010, 01:20

Já nevím jak trénovat auru...A koukat se celej den na ruce jestli něco uvidím, to mi též přijde jako nesmysl.

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Aura

Příspěvekod Pete » úte, 16. lis 2010, 12:33

Tak si vem LSD/lysohlavky, a treba ji uvidis hned na poprve :lol: :lol:
Deus est Homo

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Aura

Příspěvekod woa » ned, 05. pro 2010, 19:15

Velice dobrý je zkoušet to na sněhu, zrovna teď máš možnost ;) Já když sem to zkoušel vloni na sněho tak sem viděl dokonce i vybrace a to už je vyší část aury. Jinak ona ta velice ostrá bílá má asi něco do sebe
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Aura

Příspěvekod clario » ned, 05. pro 2010, 20:26

Sníh je vážně úžasný pozadí. Zrovna sem došel domu z osmikilometrové procházky a všude kolem sem chvílemi rozpoznával siluety bytostí co mě na té cestě doprovázeli :lol: :lol: .
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Aura

Příspěvekod woa » ned, 05. pro 2010, 20:49

Jo to je zkutečně úžesný, když člověk otevře oči, zjistí že sou všude
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Mafii
Příspěvky: 14
Registrován: ned, 14. bře 2010, 19:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Aura

Příspěvekod Mafii » pát, 10. pro 2010, 06:57

Zdravím!
Já osobně jsem taky nějaký čas trénovala vidění aury a dostala jsem se k tomu, že kolem lidí vidím bílo-stříbrné několik centimetrů od těla a pak kolem barevných věcí barevné - nevím jestli jste to zkoušeli podle stejného návodu jako já, ale bylo tam i o tom, že každá barva má svou barevnou auru :).

Jinak mě napadla taková věc... Co si myslíte o PSI koulích? myslíte, že vidění aury by mohlo přispět i k rozvoji tohoto?

Uživatelský avatar
Pec41
Příspěvky: 37
Registrován: stř, 18. srp 2010, 02:41

Re: Aura

Příspěvekod Pec41 » sob, 11. pro 2010, 19:34

Skrz vidění aury, tak já toho vidím hodně, ale podle všeho to je jen rozmazaná barva.Tím myslím máš oranžovou mikinu tak kolem tebe vidím oranžovou jako rozmazanou, když se pokouším zaostřit. A když koukám na prsty..tak vidím kolem nich jen něco já nvm bral bych to snad i jako teplo, nebo tak..Je to tzv průhledný, možná i energie.já fakt nevím.

Merkabah
Příspěvky: 38
Registrován: úte, 24. srp 2010, 15:19

Re: Aura

Příspěvekod Merkabah » ned, 27. bře 2011, 23:10

Aura jde krasne pozorovat treba u stromu. Ale uplne nejlepsi je proste nekoho posadit proti bilej zdi a chvili na nej koukat a nemrkat. Nejlip to jde kdyz je v mistnosti svetlo "tak akorat". Ne sero a ani ne nejak moc svetla. I kdyz to jde taky ale hur... alespon podle mych postrehu :-) Jednou jsem byl na takovym skoleni (to skoleni nemelo nic spolecnyho s vecma co se tu resi :D) a skolila nas jedna pani a sedela ve predu a na ni svitilo svetlo a ja sedel v lavici vzadu kde bylo dost sero. Najednou jsem neveril svym ocim :-) Ta pani mela obrovskou auru kolem hlavy... skoro jsem tomu nechtel verit. To byl prvni clovek u kteryho jsem videl tak velkou auru kolem hlavy. Pripominalo mi to auru jako se maluje u svatejch na obrazech... urcite vite co myslim :-D Akorat teda nebyla zlata :-) Jinak jsem se presvedcoval o tom, jestli to neni stin nebo nejakej klam. Musel jsem se na ni soustredit a pak se ta aura zacala objevovat

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Aura

Příspěvekod clario » pon, 28. bře 2011, 00:38

V některých učebnách v různých školách a na univerzitách je bývá naprosto ideální prostředí na sledování aury :) . Také z nich mám asi ty nejlepší zkušenosti. Zrovna v jedné nové budově kde teď máme botaniku v nové třídě to bylo vidět naprosto dokonale, ani se člověk nemusel snažit, škoda jen že na tu botaniku nechodim :lol: . Osobně mam jako pozadí nejraději jasně modrou oblohu :) možná nebude tak dobrá jako čistá a dobře nasvětlená bílá zeď ale stejně.. obloha je obloha :).
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war


Zpět na „Obrana a příprava“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů