Odvedení přivtělené duše

a.j.rimmer
Příspěvky: 7
Registrován: sob, 22. srp 2009, 11:27

Odvedení přivtělené duše

Příspěvekod a.j.rimmer » sob, 22. srp 2009, 11:42

Zdravim. Lidi potřeboval bych dost pomoct. Má tady někdo zkušenosti s odváděním přivtělených duší? Jsem si téměř jist, že jich na sobě několik mám, je to peklo.

Uživatelský avatar
misanek
Příspěvky: 87
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 18:06
Bydliště: Slezsko

Re: Odvedení přivtělené duše

Příspěvekod misanek » sob, 22. srp 2009, 14:14

kukni na stranky:

Kód: Vybrat vše

http://psyche.ic.cz/ nebo http://regresniterapie.wz.cz/index.php
tam ti pomuzou...
Když se spojíme s tichem ve svém nitru, překročíme hranice své aktivní mysli a emocí a objevíme hloubku trvalého klidu a spokojenosti.

Uživatelský avatar
ctt80
Příspěvky: 24
Registrován: úte, 22. pro 2009, 15:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvedení přivtělené duše

Příspěvekod ctt80 » sob, 02. led 2010, 19:39

Mohu jen potvrdit, že lidi skrývající se za oběma www odkazy osobně znám a mohu je doporučit. Sice jsem konkrétně nepotřeboval odvádět přivtělence, ale pomohli mi výrazně s problémem, který jsem řešil.

Uživatelský avatar
Bolthorn
Příspěvky: 59
Registrován: pát, 30. říj 2009, 19:16

Re: Odvedení přivtělené duše

Příspěvekod Bolthorn » sob, 02. led 2010, 20:08

Nejde se toho zbavit sám? Třeba poprosit o pomoc světelné bytosti.. Nebo nějakým způsobem, jako třeba energetickými výbojema a tak?

Karolina
Příspěvky: 4
Registrován: pát, 05. úno 2010, 21:04

Re: Odvedení přivtělené duše

Příspěvekod Karolina » pát, 05. úno 2010, 21:22

Ahoj,
asi Tě zklamu, ale odvest privtelene duse sam sobe, nepujde.
Mam syna ktery ma stejny problem, ale nechce o odvedeni dusi ani slyset. Neveri ,ze by se neco takoveho mohlo stat. Nevidi v tom logiku.
TRPI a to doslova,t r p i...
Mas-li stejny problem, a jsi ochotny pripustit ze takova moznost,ze jde o privtelene duse existuje, mas napul vyhrano!
Modlim se denne k Bohu aby si tuhle moznost pripustil i muj syn,ale on se s tim trapi kazdodenne uz vice nez 10mesicu!!!
Byl hospitalizovan ale ani to nic neprineslo.Dostal Zyprexa,Risperdal...Je vycerpany,ve Ct.navstivil psychiatrii Nad Ondrejovem,dostal stejnou medikaci presto,ze hlasy neustoupily ani po mesici uzivani techto leku.V lekarne si je vyzvedl,ale jak mi rekl, brat je nebude s tim,ze mu neulevily a uz tomu ani neveri.
Je doma tyden, situace je zla, a neumim mu pomoci.
Snad pomohu Tobe...
Adresa:
Blanka Weisbauerová Chlebovická 491, 199 00 Praha-Letňany
http://www.regrese.eu
weisbauer@seznam.cz
Telefon WORK: +420 222 940 373
Mobil CELL: +420 607 716 423
Pomuze Ti, jde jen o ten prvni krok... kontaktuj ji co nejdrive, nenech dale nicit, neni to potrebne.
Hodne odvahy, to dalsi uz s pomoci Blanky prijde.

Uživatelský avatar
misanek
Příspěvky: 87
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 18:06
Bydliště: Slezsko

Re: Odvedení přivtělené duše

Příspěvekod misanek » sob, 06. úno 2010, 07:46

Karolina: a to ti blanka nerekla, ze se da pracovat pres medium nebo jste to zkouseli a neslo to ?

prace pres medium aneb ego se obcas musi obejit...
Když se spojíme s tichem ve svém nitru, překročíme hranice své aktivní mysli a emocí a objevíme hloubku trvalého klidu a spokojenosti.

Karolina
Příspěvky: 4
Registrován: pát, 05. úno 2010, 21:04

Re: Odvedení přivtělené duše

Příspěvekod Karolina » pon, 08. úno 2010, 09:06

Už jsme to zkusily.
Myslím, že jsme jednu duši odcedly za pomocí p.Dragomireckeho.
Ovšem účast nositele přivtělených duchů je nezastupitelná v tom, že může bezděčně nabalovat další a další už proto,
že on sám o nich vlastně nic neví. Ovšem je-li přímo u toho,odžije si to sám,porozumí celému problému i tomu,
proč se právě jemu něco takového děje.Což je vlastně věčná otázka mého syna která by mu byla zodpovězena.
Samozřejmě že nepřestanu a budu pokračovat, ovšem otázkou je,kdy tomu bude konec...
Když ON O TOM NEVÍ NIC !!!
Hodně síly a štěstí všem, ať už bojujete za sebe,nebo za ty, které milujete:-)
K.

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Odvedení přivtělené duše

Příspěvekod Tidus » sob, 27. bře 2010, 12:00

Pri sve prvni ceste jsem se setkal s jakousi entitou. Pozdeji jsem ji pri AC videl i jinde. Vzdy jsem pred ni ale jeste utekl. Kartar mi pak rekl ( a to o tom nevedel), ze me pronasleduje bytost, ktera ceka az vycestuju, aby se na me prilepila. Ze jde nejspise o dusi sebevraha. Od te doby jsem parkrat vycestoval, a po nem nikde ani stopy. Verim, ze je na me nabaleny. Nemam s nim ale nejake velike problemy. Pri relaxaci pro AC ale vnimam sve telo trosku zvlastnim zpusobem. Spatne se mi uvolnuje leva noha. Mam pocit, jako bych ji mel bezvladnou a jakobych mel obe sve nohy vlozene do prave nohy. Kdyz uvolnuji pravou nohu, citim tam prebytek energii a ohyba mi to do lehke krece prsty. Takhle to mam uz asi pres rok. Navic me na prave strane boli u krize. Na to mi ale pomaha posilovna. Zkousel jsem si to lecit vselijak mozne sam. Dokazu to oslabit, ale ne uplne vymizet. Postupne svou levou nohu jakoby soukam do leve. To uz se velmi lepsi. Pri uvolneni se mi ale zacinaji kroutit i prsty na leve. Zkousel jsem ho predavkovat energii, odizolovat, nabidnout mu lasku, porucit mu a nevim co jeste. Nejucinnejsi mi ale prijde drzet ho silou svou vuli. Nedovolim mu delat si velike naroky. Taky jsem ale mozna uplne mimo a muze za to jen fyzicka pricina... zatim jsem to u zadneho lecitele neresil...
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

IamI
Příspěvky: 145
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:31

Re: Odvedení přivtělené duše

Příspěvekod IamI » úte, 30. bře 2010, 00:22

Myslím si, že uvěřit něčemu takovému je z esoterního i z hmotného hlediska chyba. Už párkrát se to tady probíralo - že víra a síla myšlenky dokáže měnit realitu.
... Verim, ze je na me nabaleny. Nemam s nim ale nejake velike problemy. ...
Proč tedy věřit něčemu a tím tomu dávat energii když to tu realitu nezmění tím směrem, kterým bys asi chtěl.
Pokud jde o můj názor k otázce posednutí jinou entitou tak tady jsem dost skeptický, ne že by to nebylo možné, ale šance je dost malá, to tě spíš zajede auto na chodníku.
Co se týká těch fyzických problémů s nohou, tak to spíš tipuju na nějaký "hmotný" problém.
Možná to souvisí s nějakou fyzicky namáhavou činností nebo s často se opakujícími pohyby - nevím co děláš v práci nebo ve volném čase, spíš to jen tipuju ... . Tomu by odpovídala i ta bolest v kříži.
Další možnost je třeba nedostatek vitamínů nebo minerálů např. vápník, hořčík možná nějaké stopové prvky.

Já jsem měl třeba asi půl roku problém s pravou nohou - bylo to trošku podobné jako u tebe, a navíc když jsem byl v klidu hlavně při usínání tak jsem se musel pořád převracet a měnit polohu nohy takže jsem se moc nevyspal. Na internetu jsem našel že by to mohlo být nedostatkem železa. Shodou okolností jsem v lékárničce našel nějaké tabletky se železem, tak jsem je otestoval. Na pár dní to pomohlo celkem dost ale pak to fungovalo míň a míň.
Před dvěma měsíci jsem zčásti intuitivně, zčásti i rozumově vypnul WiFi z routeru který jsem si koupil někdy v té době kdy ty problémy začaly a WiFi stejně používám jen na mobil.
No musim to zaklepat, do tří dnů všechny problémy přestaly a usínám jako miminko :).
To tu píšu protože dost často je řešení problému velice blízko a je velmi jednoduché. Jenže pod svícnem bývá největší tma, a dost často se zapomíná že pokud máme nějaký problém, je v tomtéž okamžiku k dispozici i řešení a všechny potřebné prostředky.
Držím palce aby se nohy rychle spravily.
Všechno je jinak ... ;-)
Knihovnička esoterní literatury

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvedení přivtělené duše

Příspěvekod clario » úte, 30. bře 2010, 17:22

Ohledně přivtělených duší a podobných věcí se přikláním k tomu co tu napsal Iami. Nemám s těmito věcmi žádnou zkušenost, proto si nemůžu dovolit tvrdit jak to je či není, je to jen můj názor. Řekl bych, že většina lidí co má s tímto problém má ten problém jen proto, že v ten problém věří. Jednou se jim přihodí nějaká věc, která v nich vzbudí podezření, že by tento problém mohl být to co je trápí a při každé další podobné zkušenosti se v nich toto přesvědčení upevní aniž by tyto zkušenosti nutně museli mít s podobnými entitami co společného. Člověk si pak svou vírou může vytvářet už čistě sám přesně to o čem je přesvědčen, že ho postihlo.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Odvedení přivtělené duše

Příspěvekod Tidus » stř, 31. bře 2010, 21:22

Iami: S tema vitaminama je to taky dost mozne. Dekuji, zkusim. Jinak s tou psychikou souhlasim. drive jsem delal 500 kliku denne, a nechal jsem toho, protoze me z toho ty zada bolely. Po tom, co jsme na seminari jiu-jitsu dostali srdcervouci proslov o vuli, tak mi na to ta sama vec zase zacala pomaha. A celkove mi na to pomaha velka namaha.
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Karolina
Příspěvky: 4
Registrován: pát, 05. úno 2010, 21:04

Re: Odvedení přivtělené duše

Příspěvekod Karolina » stř, 14. dub 2010, 21:48

Kdo nikdy nic podobneho nezazil, a nikdy nic podobneho ani nepotreboval, muze cist cokoli chce od pana Moodyho,muze si poridit knihy p.Dragomireckeho, ale stejne v nem zustanou pochybnosti. Sama si myslim,ze to nijak neskodi. Pokud nepotrebujeme transplantaci ledvin, koho zajima kde vzit onu ledvinu...?
Asi jen ty, kteri jsou zainteresovani, tz. milujici rodice, a prave a jen toho, kdo ledvinu potrebuje... .Takovi my lide proste jsme...:-)
Hodne sily, stesti,vytrvalosti a lasky vsem kteri trpime ...

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Odvedení přivtělené duše

Příspěvekod Tidus » úte, 11. kvě 2010, 22:53

Tak co se tyce toho skubani, tak uz je to ok. Stacilo jen pri cviceni zacinat nejdrive levou nohou. Tim se na ni vic zameruji a prace s ni pak jde lip. Ted obe nohy citim v rovnovaze a samovolne ohybani prstu uplne skoncilo na obou. I pri relaxaci je to znat. Jak jsou na tom zada si jeste nejsem uplne jistej. Myslim ale, ze to na ne taky velmi pomaha....
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...


Zpět na „Obrana a příprava“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů