Jsem ASTRALNE NAPADEN PROSIM O POMOC

Avatar
Příspěvky: 4
Registrován: úte, 02. čer 2009, 17:51

Jsem ASTRALNE NAPADEN PROSIM O POMOC

Příspěvekod Avatar » úte, 02. čer 2009, 17:56

Dobrý den,

prosím Vás o radu či pomoc někdo se dostal skrz astrální svět k mému tělu a mému energetickému jádru a dodneška si s ním hraje nevím jak, ale využívá všech výhod astrálního světa jak cestovní čase tak vužíváním páchu atd. nyní se mu daří přes můj do do mozku dostávat umělou hmotu a to jen přes to že jde o zápach mám jí plnou hlavu a nevím jak odsud odejít drží mě tu násilím, nahazuje na mě energii, běžná praktika neucinkuju překrývá mi s energíí potřebuju jít na zýáchod mám vážný problém.........hledám někoho kdo umí velmi dobře astralne cestovat

Uživatelský avatar
Hitokage
Příspěvky: 49
Registrován: úte, 29. črc 2008, 09:15

Re: Jsem ASTRALNE NAPADEN PROSIM O POMOC

Příspěvekod Hitokage » úte, 02. čer 2009, 20:08

hmm a neni třeba něco s tebou? často hledáme problém jinde a daleko, i když je nadosah
Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít.

Sokratés

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Jsem ASTRALNE NAPADEN PROSIM O POMOC

Příspěvekod saila » úte, 02. čer 2009, 20:34

nebo si tak tvoje podvedomi neco kompenzuje...
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Avatar
Příspěvky: 4
Registrován: úte, 02. čer 2009, 17:51

Re: Jsem ASTRALNE NAPADEN PROSIM O POMOC

Příspěvekod Avatar » úte, 02. čer 2009, 20:39

bohuzel je to mnohem vaznejsi mam tu prsote nekoho kdo me nuti prohlizet do astralu procestoval muj casoprostor a nadale mi pres cichovy organ do tela dostava umelou hmotu jinak me ten psychopat posle do blzazince perfektne ovlada kontakt s mojim mozkem

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Jsem ASTRALNE NAPADEN PROSIM O POMOC

Příspěvekod Etellyen » úte, 02. čer 2009, 20:49

a jak presne bysme to meli pococt?
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Jsem ASTRALNE NAPADEN PROSIM O POMOC

Příspěvekod blaza » stř, 03. čer 2009, 09:54

Obrat se na SZ uzivatele ATA. Ten zacina tam, kde bezne lidske chapani a IQ konci ;). No co si budem namlouvat. Kdo z vas co tu pise byl v AC? Myslim si ze prevazne nikdo. Tohle neni sranda, ten clovek nepotrebuje nakou filozofii co ma delat, ale skutek. Vy co ste byli v AC mate moznost mu pomoct.
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Jsem ASTRALNE NAPADEN PROSIM O POMOC

Příspěvekod Tidus » stř, 03. čer 2009, 10:26

Blaza: V AC uz tu bylo dost lidi. Problem je spis v tom, umet to vyvolat kdykoli.

Avatar: A jak to vsechno muzes vedet? Jak vis, z¨co a jak vsechno dela? Navic kdyby procestoval tvuj casoprostor, tak vi, co budes delat a zabranil by tomu driv, nez bys to udelal.... Pak bys nejspis ani nepúsal na tohle forum. Jinymi slovy, neverim ti...
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Uživatelský avatar
Hitokage
Příspěvky: 49
Registrován: úte, 29. črc 2008, 09:15

Re: Jsem ASTRALNE NAPADEN PROSIM O POMOC

Příspěvekod Hitokage » stř, 03. čer 2009, 15:40

Tidus: asi tak :D
Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít.

Sokratés

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Jsem ASTRALNE NAPADEN PROSIM O POMOC

Příspěvekod saila » stř, 03. čer 2009, 17:03

Hitokage: dobre kdyby to nebyl pouze výplod jeho podvědomí, tak pominu ten plast v hlavě protoze to fakt nechapu kdyby mu v hlavě zhmotnil neco plastovýho tak by tu uz asi nebyl, ale to je vedlejší, tak očividně vypada ze odtud chce odejít coz bych rekla ze se asi nelíbí jeho duchovnímu průvodci kterej asi chce aby tu zůstal a dodělat to proc sem prisel. Ale proste jeho mysl na to neni připravena tak se toho boji a bere to jako útok
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Jsem ASTRALNE NAPADEN PROSIM O POMOC

Příspěvekod ATA » stř, 03. čer 2009, 19:34

nejdřiv to poradne rozepiš z tehle kratke zpravy se toho moc poznat neda nenzni to zrovna věrohodně chce to proste vic informaci

rikaš že si použil obranu a nefungovala -jakou si použil a jak
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Avatar
Příspěvky: 4
Registrován: úte, 02. čer 2009, 17:51

Re: Jsem ASTRALNE NAPADEN PROSIM O POMOC

Příspěvekod Avatar » stř, 03. čer 2009, 21:44

pokusim se...... stalo se to neco pred vanoci, zacal jsem vnimat urcitou komunikaci a pres tu mi hlasem zeny bylo sdeleno, ze se mam rozmasirovat a cekat par dni, potom se neco stane. Zhruba po tydnu jsem mel takovy divny pocit ktery vnimas a pritom ho hazes za hlavu...jako by se neco odehravalo v rychlosti ty jsi byl opili a ten kolotoc ne a ne zastavit ( byla to vecere o vanocich) pote si pamatuji par udalosti. Jakoby clovek se me smejici a ja na to reaguji jako by se mi to nelibylo a opet se to snazim zahodit plus obrazek muze (zvykl jsem si nerikat predstavivost) pote zjistuji, ze se mnou nekdo komunikuje o mesic pozdeji se vse nasobi a jamam poradny zmatek v tom co se deje predstavy vnimam, ale zaobiram se jimi z minima (hratky s mym energetickym systemem, nahazovani energie, nemoznost WC tedy velke) Shruba po dvou mesicich vse povoluje ja zacinam chapat oc jde, jsem v pruseru nekdo se mnou komunikuje a vytvari fiktivni predstavy o tom jak neco funguje(vse mi skresluje mam vse v neporadku musim behat) shruba az po pul roce mi vse zapada do sebe osoba me uci astralne cestovat chce me silou vule poslat do astralu, ja mam strach bojim se resim svuj problem s \Wc tudiz minimum jidla. Z nicehoic osoba stagnuje a dejavue ze snu kdy uz jsem, ale dany moment se mi uz zdal. Porad rika, ze se musim prestat PROLINAT , nevim co to znamena a , ze nesmim prohlizet. Shruba pred mesicem zacina podstrkovat zapach umele hmoty a nasledne jeji hromadeni a v celem tele a hlavne mozku.... nerozumim nicemu z toho co se mi deje potreboval bych bud telefonicky nebo primi kontakt.

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Re: Jsem ASTRALNE NAPADEN PROSIM O POMOC

Příspěvekod Daniel » stř, 03. čer 2009, 22:23

Avatare, vypada to, ze u tebe zacina nejake onemocneni, to slyseni hlasu a pocit, ze ti nekdo podsouva myslenky, tomu nasvedcuji... Jsou to typicke priznaky.. Vim to, protoze muj kamarad prozival podobne veci jako ty - v podstate se dostal do stavu, kdy se mu "zdaly sny" i pres den a nebyl schopen rozlisit, co se skutecne deje a co ne. Pripada mi, ze jsi na tom podobne - opravdu neni mozne, aby ti nejaka bytost vkladala umelou hmotu do mozku... Myslim, ze jsou to jen tvoje predstavy, ktere ted nejsi schopny kvuli nemoci ovladat.

Obavam se, ze nikdo tady z fora ti nedokaze pomoct - mel bys spis zajit za doktorem a rict mu vsechno, co te trapi. Udelaji ti vysetreni, zjisti, kde je problem a nasadi leky, v dnesni dobe se to da dobre lecit. Niceho se neboj a opravdu si zajdi za tim doktorem, co nejdriv.. Budu ti drzet palce.
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Jsem ASTRALNE NAPADEN PROSIM O POMOC

Příspěvekod ATA » stř, 03. čer 2009, 22:42

Napiš mi na icq 345169964 zkusim aspon zmerit jak na tom seš energeticky a mužem zkusit par metod obrany a pročišteni ale na to abych s tim mohl primo neco udelat bohužel schonosti nemam.Rozhodně doporučuju tu navštevu doktora čim vic pohledu a informaci budem mit tim lip.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Orichi
Příspěvky: 39
Registrován: úte, 05. kvě 2009, 01:57
Bydliště: Doksy
Kontaktovat uživatele:

Re: Jsem ASTRALNE NAPADEN PROSIM O POMOC

Příspěvekod Orichi » ned, 07. čer 2009, 20:03

Avatare, upřímně dle mého názoru se jedná o schizofrenii. Je to nemoc, kterou trpí 1-2 lidé ze sta u každého se projevuje jinak, tedy od divných pocitů až po vizuální halucinace atd. Této nemoci je velmi velké množství druhů. Zajdi za praktickým lékařem a střídmě mu zděl co prožíváš, dá ti doporučenku k psychiatrovi, nemusíš se bát, je to to samí jako psycholog, ale má pravomoc předepisovat různé léky. Pravděpodobně ti předepíše antipsychotika, které tě načas trochu utlumí, ale za pár měsíců budeš v pořádku. Každopádně příliš neotálej, neboť čim dříve s tím začneš něco dělat, tím spíš vše bude v pořádku a jako dřív.

Známá má bratra s touto chorobou. Schizofrenii může vyvolat ledas co, léčba je hodně závislá na tvé vůli, genech, na tom jak dlouho toto prožíváš, atd atd. Určitě dej na mou radu;)
"Ovlivni jak smýšlíš a ovlivníš jak cítíš."
"Lidé se musejí naučit namísto zloby, projevovat zvídavost."
"Pokud se sami sebe začnete ptát, otevřete dveře vlastního vývoje v mnoha směrech."
"Tvůj život je jen o tom kam směřuješ a soustředíš svojí pozornost, proto dbej na to čemu a komu jí věnuješ."

Orichi*~

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Jsem ASTRALNE NAPADEN PROSIM O POMOC

Příspěvekod blaza » úte, 09. čer 2009, 17:54

A vodkdy schizofrenik vi, ze je astralne napaden? To jako vycet z encyklopedie a pak si tu z nas tropi srandu? Prilis to zjednodusujete. Nazvat nekoho psychicky labilnim smete vsechnu odpovednost ze stolu. Ale co kdyz opravdu potrebuje pomoct.
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Jsem ASTRALNE NAPADEN PROSIM O POMOC

Příspěvekod nou » úte, 09. čer 2009, 20:09

takto nadialku je to velmi tazko. myslim ze rada aby vyhladal odbornu pomoc je to najlepsie co sa da poradit. taketo nieco si myslim da riesit len osobnym pohovorom.

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: Jsem ASTRALNE NAPADEN PROSIM O POMOC

Příspěvekod CLVestec » pát, 12. čer 2009, 17:21

Avatar: Řeknu to co ostatní,ale rozhodně bych souhlasil z ATou,čím víc pohledu tím líp,zajdi za doktorem a kartáři(kartáři můžou zjistit jestli jde o nemoc,nebo skutečně astrální bytost).Pak budeš mít více názorů a větší jistotu,ale jako prvního najdi doktora,když léky nepomůžou tak kartáři a léčitelé ti poradí.
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)

ANNO
Příspěvky: 92
Registrován: čtv, 19. čer 2008, 14:52

Re: Jsem ASTRALNE NAPADEN PROSIM O POMOC

Příspěvekod ANNO » sob, 13. čer 2009, 01:09

Mna by skvor zaujmalo ci je pravda ze sa ti moze dostat ac bitost do tela
Je len na vás čomu budete veriť.

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: Jsem ASTRALNE NAPADEN PROSIM O POMOC

Příspěvekod CLVestec » ned, 14. čer 2009, 15:43

Při AC můžeš zažít někdy i věci,kterým by jsi nevěřil že jsou možné i v AC.Protože většinou,když si tak čteš zkušenosti lidí,tak v něčem je pravidlo že se ti to nemůže stát.Několik cest je třeba "normálních",ale pak můžeš mít cestu,která se jeví jako normální ale její průběh může být hodně jiný než je zvykem(tím zvykem který sis vytvořil v minulých cestách).Nejsem bůh ví jakej cestovatel,nebo veterán v astrálním cestování,ale tak mi to připadne z mích cest. ;)
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)

Avatar
Příspěvky: 4
Registrován: úte, 02. čer 2009, 17:51

Re: Jsem ASTRALNE NAPADEN PROSIM O POMOC

Příspěvekod Avatar » ned, 14. čer 2009, 19:39

tady nejde o bytost jako takovou jen to vypada, ze nekdo dokaze chodit v astralu i technictejsim zpusobem..vymyslet veci jako zneprijemneni zivota cpat energii tak aby to vyhovovalo jeho potrebam vytvaret sny atd. jde o skkutecneho profesionala a taky to neni jenom hulvat jen nejvetsi je problem s wc kdy na me nahaze energii a ja se prominutim nevykadim :)


Zpět na „Obrana a příprava“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti