Příprava na AC

Sokar
Příspěvky: 18
Registrován: ned, 20. dub 2014, 13:36

Příprava na AC

Příspěvekod Sokar » úte, 15. črc 2014, 15:11

Zdravím, chtěl jsem se zeptat co bych měl dělat popř. co je dobré dělat před tím než začnu astrálně cestovat. Vůbec jak dosáhnout toho soustředění a uvolnění? A ještě jsem se chtěl zeptat jak dlouho vám to trvalo, než jste dosáhli tohoto zážitku?

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Příprava na AC

Příspěvekod Tidus » čtv, 17. črc 2014, 18:40

Můžeš si zlepšovat schopnosti, které jsou pro AC podmínkou. To je především relaxace a koncentrace. Relaxace spočívá především v tom, naučit se uvolnit tělo natolik, že od něj nebudeš vnímat žádné podněty. Koncentrace zase spočívá v soustředění se na metodu a nevnímání podnětů z tvého okolí. Na internetu určitě najdeš spoustu cvičení pro obojí. Relaxaci by jsi mohl vypilovat do dvou týdnů pečlivého cvičení. S koncentrací to má každý dost rozdílné. Doporučuji se tomu věnovat intenzivně a co nejdříve dosáhnout výsledku. Může to trvat dny, nebo roky. Myslím ale, že většina lidí s touto informací zvolí spíše pozvolné tempo a pak nemají úspěchy ani po letech. Pokud o to opravdu stojíš, tak do toho dej všechno a věřím že se to podaří v rámci max. několika měsíců. Mě se to podařilo po 4 měsících. Taky jsem ale viděl člověka, který podle mě absolutně neměl předpoklady a podařilo se mu to napoprvé.
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Sokar
Příspěvky: 18
Registrován: ned, 20. dub 2014, 13:36

Re: Příprava na AC

Příspěvekod Sokar » pát, 18. črc 2014, 12:14

Díky

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Příprava na AC

Příspěvekod ATA » pon, 21. črc 2014, 22:34

Ta relaxace a koncentrace neni podminkou je to jen jedna z cest rozhodne je dobre to cvičit ale nehrotil bych to .
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Příprava na AC

Příspěvekod Jarda » pát, 01. srp 2014, 21:54

Pokud chceš mít situaci pod kontrolou až "nebudeš ve svojí kůži", tak bych tu koncentraci rozhodně doporučil.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Příprava na AC

Příspěvekod clario » sob, 02. srp 2014, 00:09

No tak sice nejsou pro výstup z těla podmínkou ale pokud to s ac člověk myslí vážně, tak jsou to jedny z prvních věcí na které by se měl zaměřit :).
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war


Zpět na „Obrana a příprava“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů