strach z démona?

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

strach z démona?

Příspěvekod Elen » čtv, 30. kvě 2013, 08:13

Napadla mě jen taková blbost: jak to tu pročítám tak největší obavy čtenářů jsou setkání s nějakou démonickou bytostí. Nevím jak až vážné to může být, po nějakém tom AC si ji vpustit do těla. taky tu byl dotaz, jak se dá poznat, že by už nějaký démon mohl v těle žít. Takže jednoduchá rada: sežeňte si křížek na krk a nechte si ho posvětit, nemusíte nutně knězi říkat o co jde, jen ho smočte ve svěcené vodě s přáním aby vás ochrańoval. V případě že by se stalo, že by vás posedl démon, tak ho přestanete na krku nosit. A máte jistotu:-) i v našem státě fungují "vymýtači".
Dovedu si představit, jak se ted tváří ti, co už byly v AC několikrát a tvrdí, že demoni nejsou. Jsou to pouze a jen představy lidí. Tohle chápu, ale myslím, že ještě nikdo z nich neprozkoumal všechny roviny v astrální říši, nikdo nemůže tvrdit: já démona neviděl...tak tam není. Je potřeba brát zřetel na to, že každý člověk je jiný, jeden udělal to, druhý tamto. démona možná neviděli, protože jejich život souzní více s dobrem než se zlem, ale jak říkám každý jsme jiný. Toto forum podává docela dobrý návod jak se tam dostat a je pravděpodobné, že se o pokus budou pokoušet nejen ti vyrovnaní. Takže rada s křížkem není tak moc od věci.
Já samozřejmě souhlasím, že abych viděla démona, nemusím podstoupit AC. Myslím, že tyto bytosti ovládají částečně naše vnímání,: strach, závist,vztek.....jsou tu všude kolem nás a je na nás se jim postavit.

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: strach z démona?

Příspěvekod zebyja » čtv, 30. kvě 2013, 09:53

Toho nejhoršího démona máme v sobě..
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: strach z démona?

Příspěvekod Pete » čtv, 30. kvě 2013, 13:58

hlavne nepouzivejte krizek ! Je to kresntansky nesmysl "aneb oslava utrpeni Jezise Krista".. kriz vytahuje energii z tela ven, takze se NEDOPORUCUJE, to radsi pentagram, swastiku, runy cokoliv jineho
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: strach z démona?

Příspěvekod Elen » čtv, 30. kvě 2013, 15:36

Křížek je nesmysl? Pete, kdyby kříž byl nesmysl, proč se ho démoni teda tak bojí?:-)

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: strach z démona?

Příspěvekod Pete » čtv, 30. kvě 2013, 15:47

1. mas to z vlastni zkusenosti, ze se ho demoni boji ?
2. i kdyby fungoval na demony, stale skodi tobe, protoze z tebe vysava energii do prostoru.. je to takovy opacny Ankh, pravy kriz pozitivni je Ankh ten je daleko starsi a pouzivali ho pravdepodobne i jine civilizace - mimozemstani, ma to velkou symboliku s nejvetsima tepnama v tele, tudiz proudu energie.. kriz je za to symbol ukrizovani Krista, symbol smrti a utrpeni.. tak si to preber

ja jen chtel upozornit.. ze kriz neni uplne pozitivni symbol..
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: strach z démona?

Příspěvekod Elen » čtv, 30. kvě 2013, 19:32

1,nemám to samozřejmě z vlastní zkušenosti, ale odkoukané z jak se tomu říká? exorcismu.-)
2. o Ankhu nevím vůbec nic, bohužel jsem zatím nepotkala žádného mimozemštana, který by mě o tom informoval, zatímco exorcisté byli jsou a budou. takže když si to přeberu:-) Pokud by mě náhodou posedl ďábel, budu vděčná, když to zjistím co nejdřív a v takovéhle situaci budu stěží řešit, zda mi energie uniká, či ne.
Možná by nebylo od věci ukázat co onou energii myslíš, znám lidi,kteří křížek nosí prakticky od křtu a energie mají na rozdávání. Možná tahle věc není až tak docela prozkoumaná.

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: strach z démona?

Příspěvekod clario » pát, 31. kvě 2013, 01:31

Pete: stejná otázka na tebe... To, že je křížek negativní symbol máš z vlastní zkušenosti, nebo jsi jen zahlédl na internetu vyjádření někoho, že pokud na předmětu stejného tvaru "umřel" člověk, tak je to automaticky negativní symbol a přejal jsi tuto víru za svou?

Jinak tu jen zopakuji co jsem tu vlastně psal už několikrát, pokud budete opravdu věřit tomu, že vám váš křížek pomůže a ochrání vás, tak se tak stane. Pokud si připustíte možnost, že by to byla špatná a negativní věc, tak ho vemte a zahoďte co nejdál od sebe. Věci mají jen takovou moc jakou jim propůjčíme.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: strach z démona?

Příspěvekod Elen » pát, 31. kvě 2013, 08:25

clario otázka k tobě: síla myšlenky je hodně silná věc, to vím, ale mě stejně přijde že v tom křížku je možná opravdu něco navíc. Když pominu tvrzení některých z vás, že démoni neexistují a budu doufat že pár těch natočených exorcistických seancí je opravdu pravdivá, nezdá se mi že by dábel nebo jíný démon byl tak primitivní a bál se znamení kříže jako utkvělé představy. Ted to napíšu asi dost hloupě, ale jiny způsob mě nenapadá: leda že by si dáblové v nějaké škole nechali vsugerovat myšlenku, že kříž je zabije. V jiném případě si myslím, že kříž má jakýsi smysl, má nějaké vyzařování, které démony zahání už z nějaké své archetypální podstaty. Stejně jako kostely: chodím do nich, ikdyž výklad písma kněze rozhodně nesdílím, mám své vlastní, ale cítím na tom místě energii, která jak už většina z nás ví vyvěrá ze země na které se tyto kostely začaly chytře stavět. Bůh je tam sice taky, ale ten je i v hrnku kafe, které popíjím:-)

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: strach z démona?

Příspěvekod zebyja » pát, 31. kvě 2013, 10:02

elen: Nebojí se kříže, ale víry, kterou má člověk uvnitř.. Také bych tomu neříkal strach, ale spíš bezmocnost vůči lidem, jenž v srdci alespoň částečně cítí boha, proto se jim vyhýbají, bylo by to pro ně zbytečně náročné.. (za předpokladu, že by démon byl chápán jako opravdu inteligentní bytost)
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: strach z démona?

Příspěvekod Elen » pát, 31. kvě 2013, 10:44

ahaaa, tak tohle už chápu:-) díky

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: strach z démona?

Příspěvekod clario » pát, 31. kvě 2013, 14:01

Jak jsem říkal věci mají jen takovou moc jakou jim propůjčíme. A démon nad námi má pouze takový vliv jaký ho necháme mít a pokud si pomůžeme nějakým talismanem k víře, že s námi nic nezmůže a ta víra bude neoblomná, tak má smůlu.

Ono v tom křížky může být jak ty říkáš i něco navíc. Po dva tisíce let se ke křížku lidé obracejí s vírou, že je ochrání a pomůže jim v těžkých chvílích a ono takové dlouhodobé počínání může mnohé způsobit a některým věcem propůjčit moc i na vyšší než jen na úrovni každého jednotlivého z nás.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: strach z démona?

Příspěvekod Pete » sob, 01. čer 2013, 14:01

clario nemam to z vlastni hlavy, ani z vlastni skusenosti, ale od duverihodne osoby.. navic netvrdila to JEN ONA ale i DALSI LIDI..

a furt zapominas na posvatnou geometrii.. symboly funguji, I KDYZ NA NE NEVERIS (samozrejme vira jejich ucinek mnohokrat posilni, ale svata geometrie funguje, i kdyz v to dany clovek neveri) mozna se taky boji toho krize, protoze vi ze energii rozprostuje takze by jim to ublizilo.. tot muj nazor, klidne to povazujte za hovna :lol:

jinak hodne lidi co se zajimaji o symboliku, ti rekne ze kriz je satanisticky symbol (a ted nemyslim obracenny, ale normalni)
1. symbolizuje to bolest a smrt Jezise Krista - tudiz to zadny dobry vyznam nema, pouze nam to pripomina jeho umuceni..
2. symbolizuje to dualitu - zemi - tudiz ne Boha ale Materialismus !

takto jednoduse se da dvoumi body rozebrat kriz co symbolizuje logicky a prakticky.. takze nic kladneho v tom nevidim... samozrejme kdyz bude clovek tak silne verit, ze mu to doda energii, tak mu to doda i kdyby to mel byt symbol Lucifera.. protoze vira je ta nejsilnejsi vec
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: strach z démona?

Příspěvekod Elen » sob, 01. čer 2013, 14:13

No stejně se tu mužeme jen dohadovat, jelikož na tomto světě není bytost, která by tyhle energie potvrdila, tudiž at už cokoliv slyšíme od kohokoliv, je to jen jeho názor na věc, ikdyž může být masová.
Celé to bude složitější než si vubec v tomto hloupém světě můžeme domyslet. Vždy tu bude platit, že každý má pravdu, ale bohužel jen tu svou:-) Ono kdo ví, co na těch exorcistech je pravdy. asi si každý musí najít svou pravdu a proč vylézáme z těla? protože ji hledáme!:-))))

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: strach z démona?

Příspěvekod clario » sob, 01. čer 2013, 19:23

Pete: já neříkám, že nevěřím tomu že, symboly fungují, jen tvrdím, že síla jakéhokoliv symbolu, prvku "posvátné geometrie" či jakékoliv věci povstává ve vědomí, ve vědomí, které tvoří vše a které se rozlévá i do nás a tudíž je jen na nás jakožto součásti tohoto vědomí jak si pro sebe danou věc pojmem.

Osobně nevidím v kříži symbol Kristova utrpení, ale symbol jeho učení, toho co předal lidem a jeho víry, která byla silnější než jakékoliv pozemské utrpení. No a dualita?.. co je na ní špatného?.. jde přeci o krásný a docela zajímavý koncept, poskytující nám mnohé možnosti růstu (dualita a materialismus jsou dvě odlišné věci). Jinak satanisti jsou docela komickou skupinou lidí hrajících si na pány světa. Nevidím důvod proč se bát nějakého symbolu, který někdy v historii mohli použít nebo se s nimi spojuje. Záleží jen na každém z nás jestli onen symbol použijeme abychom si s jeho pomocí podvědomě (podvědomí je tu tím rozhodujícím faktorem) přitáhli to či ono.

Jediný člověk u kterého jsem o kříži zatím slyšel to co říkáš ty byla Alue, takže pokud tou důvěryhodnou osobou myslíš Alue a těmi dalšími lidmi její náctileté přitakávající faninky tak... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , nicméně doufám, že tak to není.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

OZiiK
Příspěvky: 24
Registrován: ned, 28. dub 2013, 09:30
Kontaktovat uživatele:

Re: strach z démona?

Příspěvekod OZiiK » čtv, 06. čer 2013, 11:24

Ahoj jestli se můžu přidat mám na to taky určitý názor. Bohužel některé věci budu asi opakovat už tady jsou.

1. Kříž :
Původem křesťanský souhlasím. Jak si ho můžete spojovat s utrpením Ježíše nebo co má splolečného s Ježíšem to fakt nechápu. Rozhodně bych kříž nespojoval s jedním člověkem ať je jakékoliv hodnoty. To bychom přece potom měli víru
Ježíše krista - symbol kříž, Jana Husa - symbol hranice, Michael Jackson - symbol leky. A to bych pokračoval do
nekonečna pokud bych měl vyjmenovat všechny lidi co se nějak činily. Když si přece trochu přečteme Bibli a podíváme na pár dokumentu, samozřejmě že každý bude tvrdit něco jiného atd. Ale zjistíme že kříž nebyl určten jen pro
Ježíše ale hlavně že byl určený pro zloděje, blázny, atd. Když se zamyslíme a představíme si situaci kdy Ježiš vstoupil
před Jeruzalémský lid a prohlašoval víru a pravdu a lidi měli dost svých starosti a byli ovlivňovány vládou tak je to
přece jasné že se k němu takto zachovali. Když by dnes vstoupil nějaký chlap na Václavské náměstí a řval tam
lidi vysílejte lásku tak lidi ho označí za blázna že? A co dělali lidi v dobách kdy se domnivali kdo jaký je kolik neviných
bylo upáleno nebo pověšeno atd. Když se mrkneme na Bibli tak přece je tam jeden výrok budu citovat nebude to
zprávně ale jde o princip že kříž byl např pro zloděje. Když Ježíš byl na kříži vedle něj byl zloděj a uvědomil si co
provedl a omlouval se litoval toho Ježiš poslouchal a pravil "Neboj ještě dnes budeš hodovat v ráji".

2. Ankh
Původ neznámý souhlasím. Zatim první záznamy které jsem našel tak pocházeji ze starodávného egypta. Víc o něm tvrdit nemůžu nevím to. Přijde mi ale lepší zkrátka k němu něco cítím.

3. Symboly
Symboly jsou tu od pradávna souhlas. S některými symboli pracuji i moji přátelé pracuji (reiki) Nechci se k tomu dále vyjadřovat každý máme na to svůj názor.

4. Předměty
Předměty nás chrání nesouhlas. Už to tu bylo předměty nás nikdy nemůžou chránit to co nás chrání je naše víra tedy vůle mysli. Důkladně tomu předmětu věříme až se tak děje. Jednoduše řečeno vkládáme do něj informaci.

Rozhodnutí:

Na světě je tísíce legent mýtů a tzv pravd. Znám lidi co tvrdili něco o něčem, podívali se na pět dokumentu jeden se neshodoval tvrdil pravý opak a lidi věřili tomu opaku a myslí si že to tak je. Dnes žijeme spíše v doměnkách protože každá stránka každý dokument každá kníha tvrdí něco jiného. Rozpoznat pravdu je velmi těžké. Proto chci citovat větu z jednoho příběhu učitele a zvědavých dětí. Ke všemu bychom se měli zachovat takto "Je to možné ale..."

Předem se omlouvám za román a za ty hrubky čeština mi moc nejde. Děkuji
Každý z nás má svůj úkol, každý je důležity i ten koho nenavidíme nebo se nijak neprojevi.

OZiiK
Příspěvky: 24
Registrován: ned, 28. dub 2013, 09:30
Kontaktovat uživatele:

Re: strach z démona?

Příspěvekod OZiiK » čtv, 06. čer 2013, 11:33

Pardon když to tak čtu tak mě ještě napadla jedna věta od pana Duška z čt24. "Bůh stvoříl nebe a zemi. Stvoříl člověka a dostal strach, strach že člověk budu chtít být jako on. Přemýšlel kam ukrýt tajememství. Rozmýšlel se: Schovám ho do vody, nojo jenže lidi se potopí a najdou ho. Schovám ho do skali aha ne lidi se tam vypráví. Schovám ho do země kruci ti lidi se tam prokopou. Mám nápad ja ho schovám do těch lidi tam to nikdy hledat nebudou." A takový je přeci svět lidi pořád něco hledají pořád chcou být moudřejší.
Každý z nás má svůj úkol, každý je důležity i ten koho nenavidíme nebo se nijak neprojevi.

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: strach z démona?

Příspěvekod Lama » pát, 07. čer 2013, 00:53

dušek ma fakt zajimavy uvahy
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Je kříž vhodný jako talisman?

Příspěvekod ArMi » čtv, 25. úno 2016, 15:01

Informace nemám jen od Karoliny Loskotové, ale třeba i z této knížky:
http://www.online-knihy.cz/utajene-dejiny-cech/d135291

Prvotní symbol kříže vznikl z běhu času. Letní nejdelší den spolu s nejdelší nocí v zimě vytyčí jednu úsečku a jarní a podzimní rovnodennost druhou. Potom stačí nakreslit kruh kolem a tím se symbolizuje vývoj či cyklický běh času.

V dobách života Ježíše se Kristus označoval symbolem ryby. Kříž byl použit jako symbol římskokatilické církve mnohem později.

Mysl obecně pracuje na asociativním principu a nejvíce informací týkajících se kříže tvoří na Zemi Římskokatolická církev. Kříž je doslova symbolem této církve, podobně jako svastika byla symbolem něčeho jiného. I když posvátná geometrie určité síly vyvolává, tak skoro 2000 let používání určitého symbolu vytváří silné informační pole, které ignorovat nelze. V tom informačním poli jsou jak pozitivní ideje mnoha křesťanských mystiků, tak i zvěrstva páchaná církví, když v jedné ruce s mečem a ve druhé s Biblí šířila svoji víru. V informačním poli jsou zcela jistě i takové věci jako čarodějnické procesy a další excesy.

Ten, kdo použije kříž se nespojí jen s tím čistým, ale s celým informačním polem. Pokud je někdo věřící křesťan, tak už je s tímto polem stejně spojen a křížem na ochranu už nic pokazit nemůže. Viz třeba zde: http://www.ragauian.cz/2000-let-papezst ... lidskosti/ S tím bych se rozhodně spojovat nechtěl.


Když jsem si vzal kyvadélko a zkusil působení vyzařování kříže, tak je pro mě osobně negativní - tj. škodlivé. Ale to neplatí pro druhé lidi.

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: Je kříž vhodný jako talisman?

Příspěvekod ArMi » sob, 27. úno 2016, 19:20

Pro inspiraci se podívejte sem. Kříž sukubě nejen že nevadí, ale ještě ho vesele nosí:
http://www.forum.astralni-cestovani.org ... 535#p14535
To chce trochu přehodnotit představy o tvarovém zářiči a jeho účinnosti, je-li to pravda.


Zpět na „Obrana a příprava“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů