Demoni v AC

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Demoni v AC

Příspěvekod clario » ned, 24. říj 2010, 20:46

Můžeš mi už prosimtě vysvětlit jak ti ta svíčka pomůže? Velmi pochybuji, že se naše noční můry nebo nějáký bubácí budou bát plamínku :D.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Demoni v AC

Příspěvekod Pete » ned, 24. říj 2010, 22:41

Rekni mi, kdo je jediny buh v Makrokosmu (resp Vesmiru, v nasem hrubohmotnem svete).. ze by slunce ? Slunce nam dava svetlo, teplo, diky nemu muzou vyrust rostliny > je vetsinou esoteriku oznacovan jako Buh v tomto vesmiru.

To, ze stojis na slunku, ti zlepsuje naladu, zlepsuje ti tvoji auru (tudiz se lepe branis), rika se ze slunce je vselek...

Timpadem svicka, symbolizuje slunce, ktere je vlastne projev Boha.

Jake ochranne techniky se asi pouzivaji v magii ? Predstavit si svetelnou barieru atd.. nemluve o tom ze kriz se casto pouzival jako ochranny symbol, a kriz je vlastne taky symbolem slunce

EDIT: zivy plamen krasne pomaha i k praci s energiemi, napriklad zbaveni se negativni energie, takze proc by nemohla zamezit i negativnim bytostem tvorenym touto energii se priblizit ?
Deus est Homo

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Demoni v AC

Příspěvekod clario » ned, 24. říj 2010, 23:11

Hmm moc pěkná úvaha, ale jen úvaha. Pokud označíš za Boha Slunce tak nikdy nemůžeš říct, že je tu jediný, máme tu třeba ještě Zemi nebo Měsíc a další planety a ty se na životě tady u nás taky docela podstatně podílejí. Projevem Boha je navíc jednoduše všechno i třeba takovej bubák. O svíčce by se dalo říct, že symbolizuje spoustu věcí jako třeba slunce, teplo ale třeba i vývoj, přerod, destrukci či transformaci, v ohni můžeš vidět tohle všechno a i víc, ale to že něco symbolizuje přece ještě neznamená, že zahání ty entity, které zrovna nemáme v lásce. Pokud něčemu takovýmu pevně věříš, tak tak bude působit samotná víra a tvé přesvědčení v to, že na tebe nemá. Tím se ale dostáváme zase k tomu co je k zahnání takové entity opravdu důležité a to je naše mysl a náš postoj. Pokud věříš tomu, že ta svíčka pomůže tak ti pomůže, ale hlavně proto, že tomu věříš, není rozhodující to co si naskládáme kolem postele za věci ale to jakými myšlenkami to opředeme a jakým myšlenkám dovolíme aby prostoupili naší mysl.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Demoni v AC

Příspěvekod Pete » pon, 25. říj 2010, 00:28

Jenomze svicka je neco jineho nez magicky kruh ktery musis aktivovat.. slunce nam zlepsuje naladu (=vyhnuti depresim = lepsi obrana) regeneruje auru, aniz bychom o tom vedeli. Tudiz pracuje nezavisle na nasem presvedceni. Podobne ma pracovat svicka. Vzdyt si to vem i z pohadek, zle bytosti (zlobri, upiri, nekteri demoni) nesnaseli svetlo (slunecni, nikoli umele) a ohen... sice to s pohadkami je diskutabilni, ale co se tyce povesti tak byvaji v nich casti pravdive (az na to ze clovek si vetsinu veci prebral doslova a ne symbolicky)
Deus est Homo

Tlapka
Příspěvky: 1
Registrován: pon, 27. pro 2010, 20:23

Re: Demoni v AC

Příspěvekod Tlapka » čtv, 30. pro 2010, 15:47

O AC jsem se začla tak trochu zajímat jen náhodou. Moje sestra to kdysy zkoušela, ale nepovedlo se jí to nikdy úplně (prý vždycky za kousek těla "visela". Já bych to taky někdy MOŽNÁ chtěla zkusit. Četla jsem nějaké články na netu a pak jsem skončila tady. Píšete zde o nějakých démonech a možném nebezpečí v astrálu - jaké je možné nebezpečí? Je fyzické nebo psychické..? A co vlastně ti démoni atd....?
No a pak bych měla ještě pár otázek a byla bych opravdu ráda, kdyby se našel někdo, kdo by mi mohl odpovědět... ;)
1)Vidím v astrálu lidi, kteří právě také astráně cestují???
2)V astrálu se jakoby nic nepočítá??? Myslím když např. v astrálu něco udělám, tak se to do normálního života nepromítne, že ne?
3) Můžu v astrálu potkat něco, co např. nechci- myslím třeba zesnulého(asi by to pro mě bylo těžké potkat se s někým zesnulým a trochu se toho i bojím), nebo nějakého toho démona? A za jakých podmínek? Má na to vliv například strach, nebo jiné pocity???A jak??
4) Lze v astrálu zemřít a pak se jakoby znovu objevit, nebo je to tak že prostě zemřít vůbec nejde?
5)Když někdo astrálně cestuje, může pozorovat přátele nebo rodinu, že ano? Ale vědí oni o osobě která zrovna AC a je v jejich přítomnosti???
6) Můžu si do AS "dát" to co chci??? Myslím jako, můžu si představit např. úplně odlišný svět?Nebo se lze pohybovat pouze v tom "doopravdovém".
7) Můžu si ten "doopravdový" AS trochu pozměnit npř. si v něm představit nějakou osobu, která se mnou bude komunikovat, nebo třeba mírumilovného "psa" ?

Děkuju;)

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Demoni v AC

Příspěvekod clario » čtv, 30. pro 2010, 18:19

ahojky :-) vítej u nás

Nebezpečí v astrálu hrozí stejně jako všude jinde, stejně jako v tomto světě se ti může přihodit spousta věcí, může se něco stát i tam, ale neoznačil bych určitě AC za nebezpečné a navíc v porovnání z tím co všechno ti to může dát, bych nějaké nebezpečí ani moc neřešil. Je spíš celkem dobré při AC moc na různá nebezpečí nemyslet, protože se tam snadno manifestují naše představy, naše obavy a strachy, takže pokud se tam dostaneš a budeš mít strach z toho, že narazíš na démona může se stát, že si ho tam akorát sama přitáhneš a nebo se tam ta tvá představa "zhmotní". Takže je dobré chodit ven z těla s "čistou hlavou".

Pokud jde o otázky:

1, ano
2, všechno se počítá. Astrál je rovina určitým způsobem nadřazená té naší, tenhle svět jakoby "vyvěrá" z toho astrálního. Počítám, že většina věcí co tam uděláš do tohoto světa nijak podstatně nezasáhne, některé věci ale můžou. Tak či tak tebe to ovlivní vždycky stejně jako každá jiná zkušenost.
3, můžeš, o tom strachu sem se už zmiňoval na začátku. Jedna z prvních věcí na kterých by měl každý trošku zapracovat je právě strach a to hlavně strach z neznáma. Většina shledání s někým zemřelým vlastně není vůbec nijak strašná a není to nic čeho by se člověk měl bát. A pokud jde o démony, tak k tomu, že tam potkáš nějakého nebezpečného démona také téměř nedojde, ale často se může stát, že si tam obraz démona podvědomě vytvoříš sama díky strachu a nebo že budeš vnímat jinak třeba neutrální bytost jako veskrze negativní a to zase díky strachu. Proto je důležité se ho zbavit a nenechat strach aby ti jakkoliv zastřel pohled.
4, určitě bych netvrdil, že to nejde. Astrální tělo jednu zmizí stejně jako to fyzické, jsou způsoby jak mu uškodit, různé škody na astrálním těle se pak můžou promítat i na fyzické úrovni, zatím ale nevím o nikom kdo by tam "zemřel", no je fakt, že by mi o tom asi těžko pověděl.
5, samozřejmě že můžeš pozorovat kohokoliv. To jestli tě uvidí nebo bude vnímat záleží pak ně několika věcech. Může tě vidět pokud to bude citlivější jedinec, který dokáže poněkud lépe vnímat na jemnohmotné úrovni. Také by bylo možné v sobě zhustit dostatek energie, což ale vyžaduje zase od tebe určitou vyšší úroveň. Dále pokud ten někdo bude člověk na kterého jsi nějak "napojená", nějaký hlubší vztah, jako například u dvojčat nebo prostě někdo s kým "souzníš", mohl by tě vycítit. Většinou o tobě ale stejně nikdo vědět nebude.
6, astrál je prakticky nekonečná úroveň. Když to tak vezmeš tak i sny se odehrávají na určité úrovni astrálu, kde si vytváříme samostatné světy. Slyšel jsem už o to že tam například někteří dávali dohromady úplně nový zcela fungující svět.
7, ano. Do těchto astrálních zážitků se nám často promítají naše představy. Můžeš si tam vytvořit bytost, psa, či spoustu jiných věcí. Někde tady na fóru určitě najdeš zmínku o jedné takové vytvořené bytosti. Jmenuje se Aini a vytvářel ji kdysi ATA jako pomocnou bytost, která může posílat energii nebo třeba pomáhat ven z těla.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Demoni v AC

Příspěvekod Pete » pát, 31. pro 2010, 01:54

Pekne napsane clario ;)

Mimochodem abychom to nezlehcovali, diky AC muze nastat i fyzicka smrt, ovsem vim jen o pripadu, kdy to byla spis takova "sebevrazda", jedna holka tam zustala.. nektere casti astralu lidem pripadaji tak nadherne, ze je povazuji za "nebe" a zustanou tam, jejich telo zustane v komatu nebo zemre

Vliv na psychiku ? Muze byt. Sama si poloz otazku kdybys tam videla nekoho zemreleho (popripade demona) a uvedomila si pak ze muzou byt kolem tebe a ty je nevidis, jestli by te to nejak hodne ovlivnilo

Pokud to chces jen pro zabavu, bylo by lepsi Lucid dreaming (nezabere tolik casu, vlastne vedomy sen kde si muzes delat co chces) Ovsem to ze jsem tu napsal nejhorsi pripady nenamena ze se ti musi neco stat. Jen mi neprijde dobre rikat "urcite se ti nic nestane". Astral je svet emoci, pokud clovek nehodla udelat nejakou hloupost (nedejboze tam zustat) nebo se psychicky nezhrouti po urcitych vecech, tak se prakticky nema ceho bat
Deus est Homo

IamI
Příspěvky: 145
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:31

Re: Demoni v AC

Příspěvekod IamI » sob, 01. led 2011, 03:10

Co se týká fyzické smrti při AC, máš Pete pravdu, při AC člověk opravdu může zemřít.
Ale pokud se nad tím zamyslíš opravdu objektivně, ano člověk může zemřít v každém okamžiku. Nikdo nám nezaručí, že tu zítra budeme. Ikdyž pravděpodobnost, že budeme zítra naživu je relativně velmi vysoká.
Takže možná je vhodnější odpovědět spíš v tom smyslu že smrt při AC je sice možná, ale není zde o nic větší pravděpodobnost že člověk zemře, než kdyby například místo AC docela normálně spal, koukal se na televizi, četl knihu nebo seděl u počítače.
Dokonce si troufám tvrdit že před přechodem do AC a při vlastním AC jsou aktivovány některé ochranné mechanismy, takže šance že by tam člověk mohl zemřít je dokonce značně nižší než u aktivit které jsem tu vyjmenoval. Tedy pokud se bavíme o astrálním cestování ve smyslu "astrální turistiky".
Co se týká toho že by tam někdo dobrovolně zůstal tak tady jsem dost skeptický. Ne že by tam někdo nechtěl, ale jak to udělat aby tam zůstal a nechal tělo umřít? Doufám že se nebudeš zlobit ale tohle to mi připadá jako "Jedna paní povídala ...".
Všechno je jinak ... ;-)
Knihovnička esoterní literatury

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Demoni v AC

Příspěvekod Pete » sob, 01. led 2011, 15:25

Jasne, ze cloveku se muze stat cokoliv kdykoliv. Na zaveru jsem to chtel objasnit ze se prakticky nic nestane pokud si clovek zachova cistou hlavu

Mimochodem o te moznosti pise Bardon, myslim ze o ni psal i Marlitan, potvrdil mi to i clovek ktery dela lecitele a s astralem ma opravdu bohate skusenosti prakticky se venuje jenom jemu (sam takovy pripad zazil) , taky muj nejlepsi kamos zna cloveka, ktery se o astral mel pokouset, ale prestal protoze ho to ucila kamoska, ktera tam (asi) zustala protoze z niceho nic ji nasli doma v komatu.. uz se neprobudila.. ten clovek nemel proc lhat.. i kdyz samozrejme mohl ale co pak ostatni kteri to tvrdi

Podle teorie mas v astralu mnoho mist, a kdyz v jedne zustanes prilis dlouho tak telo muze umrit a nemas se kam vratit, nemluve o tom ze tam maji byt udajne svety, ktere jsou tak nadherne ze cloveka oklamou ze je to prave nebe, on se tam rozhodne zustat, ovsem po nejake dobe zjisti ze to byla jen iluze, a stane se jako by otrokem toho daneho sveta a nebude z ni moct odejit
Deus est Homo

IamI
Příspěvky: 145
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:31

Re: Demoni v AC

Příspěvekod IamI » ned, 09. led 2011, 21:29

Podle teorie mas v astralu mnoho mist, a kdyz v jedne zustanes prilis dlouho tak telo muze umrit a nemas se kam vratit, nemluve o tom ze tam maji byt udajne svety, ktere jsou tak nadherne ze cloveka oklamou ze je to prave nebe, on se tam rozhodne zustat, ovsem po nejake dobe zjisti ze to byla jen iluze, a stane se jako by otrokem toho daneho sveta a nebude z ni moct odejit
Tohle hodně souvisí s magií a s magickým výcvikem v astrálu. Knihy ve kterých se o tom píše to sice výslovně neuvádí, ale z logiky věci to vyplývá. (předpokládám žes měl na mysli Elementály a zejména v tom nechvalně známé Elementály země Gnómy nebo vodní Undíny.)
Do těchto oblastí se běžný astrální cestovatel nedostane, takže z toho není potřeba mít žádné obavy.
Ne že by na tom ažtak záleželo, jde spíš o to aby astrální turisté neměli zbytečně strach že se dostanou někam kam se dostat nemohou.
Všechno je jinak ... ;-)
Knihovnička esoterní literatury

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Demoni v AC

Příspěvekod Pete » sob, 05. úno 2011, 15:23

Uvadel jsem tam schvalne o tom ze si clovek ma zachovat cistou hlavu, protoze vim o dvou lidech kteri tam zustali doprovolne (ted nemyslim problem s Gnomy)
A to ze by nemeli mit zbytecne strach neznamena, ze si maji myslet ze se jim nic nemuze stat
Deus est Homo

antony
Příspěvky: 1
Registrován: úte, 15. úno 2011, 17:26

nevie niekto prečo....

Příspěvekod antony » úte, 15. úno 2011, 17:33

prečo každý večer, keď zaspávam..a pri dostávaní sa do astrálu, keď už zosilňujem vibrácie a pocit ťahania sa hore, so mnou začne trhať, nemôžem sa hýbať, len sa trasiem ako pri epileptickom záchvate a počujem divné zvuky..akoby pri mne niekto rezal niečo. posledné 2týždne sa mi do astrálu vôbec nepodarilo dostať... psychikou to nebude, som absolútne kľudný celé dni, oddýchnutý. ako by mi niečo prekážalo v ceste.... ak niekto vie o čo ide..tak pls

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Demoni v AC

Příspěvekod ATA » pát, 18. úno 2011, 17:07

sou to docela normalni pruvodni jevy při vystupu lepši bude možna se vystup pokusit až po tomhle stavu .

tyhle stavy mivaj ruznou intenzitu samotny vibrace sou od jemnyho tepla až po zazeni po posteli cim presne se to zpusobeny se nevi je na to vic nazoru.Mohlo by pomoct nejky energeticky cvičeni treba čchi kung , nebeský cyklus energie by pak měla volneji proudit .

Taky dobry pred pokusem o vibrace a vystup telo dokonale prodychat jinak se nekde mužeš seknout.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Borisss.
Příspěvky: 2
Registrován: úte, 12. kvě 2015, 20:50

Re: Demoni v AC

Příspěvekod Borisss. » úte, 26. kvě 2015, 22:28

Ahoj lidi,


chtěl sem se vás zeptat. Zkouším AC už delší dobu a zatím neúspěšně. Ale při jednom pokusu o výstup se mi stalo něco hodně podivnýho. Nějaká bytost mě tahala z těla.
Nevím jaké měla úmysli v každém případě sem z ní měl strach. Byla to žena nebo alespoň měla ženský hlas. Její obličej si nepamatuju byl sem v jakém si transu. Jediné co jsem viděl byli její ruce. Pořád opakovala "tak pojď, pojď za mnou, tak už pojď!" brala mě za ruce a tahala z těla ven kamsi do temna, neviděl jsem za ni. Až nakonec jsem odmítl. Zkoušela mě přemlouvat dál ale já řekl ne a chtěl se vrátit zpátky do svého těla. Ona mě teda vzala a švihla mě zpátky. Bylo to šílený. Seděl na gauči a při tom hození sem z něj spadl. Vcelku silný návrat. Její poslední slova byla "tak tedy příště". Nevím jestli byla dobrá nebo zlá. Ale raději sem s AC na nějakou dobu přestal. Teď ho zkouším znovu a vzpomněl sem si ni. Tak se vás chci zeptat jestli nevíte co byla zač.


Děkuju za pomoc.

vlcok
Příspěvky: 63
Registrován: pát, 02. srp 2013, 10:07

Re: Demoni v AC

Příspěvekod vlcok » ned, 18. říj 2015, 14:55

ja v astralu nebyl...ale vim ze se zde muzou vyskytnout neprijemnosti typu demoni,duse zemrelych,cervi...
POKUD SI MYSLITE ZE DEMONI JSOU SPATNI, POTOM BYCH VAS RAD VYVED Z OMYLU: :arrow:
Démon začne člověku škodit teprve tehdy,když je kolem něho příliš mnoho zla a když člověk sám koná zlo,které se mu mnohonásobně vrací.U démonů se jedná především o bytosti spravedlnosti,což většina lidí neví a myslí si o démonech něco úplně jinýho.Záchrana před démonem je včas si uvědomit své chyby a ovládnout svoji negativní energii.
-myslim si ze zlo se predevsim mnohonásobně vrací u cerny magie :twisted:
Je pekné od niekoho kto nebol v astrále a nepoužíva magiu , počuť poučky o démonoch. Resp. mi to príde ako keby si prídeš na fórum a začneš si vymíšlať .Démon je slovo ktoré popisuje bytosť ktorá proste škodí nieje to žiadny duch spravodlivosti ktorý zautočí len na zlých . Démoni sú vo viac kategoriách ale najviac je tých ktorý využívajú naše negatívne emócie , skús byť dlhodobo naštvaný , v strese , smutný atď. a nejaký sa na teba nalepí a čím silnejší je tvoj duch na ktorý sa môžu prisať tým hnusnejšie potvory sa nájdu.
Ak chcete vedieť ako rozmýšlam naučiť sa meditovať alebo nejaké moje "techniky" tak môžete sa pozrieť na www.magiaenergie.wbl.sk


Zpět na „Obrana a příprava“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů