Lucid Dreaming Project - Energie

Moderátor: Lucid Dreaming Project

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Lucid Dreaming Project - Energie

Příspěvekod ATA » úte, 28. úno 2012, 14:38

teoreticky jo ale je na tobě jakej ji dáš přístup ajtely to třeba k nečemu využiješ nebo naopak blokneš
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Vlado
Příspěvky: 4
Registrován: ned, 27. dub 2014, 10:31
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Re: Lucid Dreaming Project - Energie

Příspěvekod Vlado » stř, 30. dub 2014, 21:37

Pokus zo dňa 26.4.14: zastavenie tvorby E- a zvýšenie E+

Cieľ: zastaviť tvorbu E- zvýšiť E+ a bdelosť, následne postrehnúť a porovnať zmenu vo vnímaní oproti normálnym hodnotám.

Vysvetlivky:
E+ = pozitívna psychická energia
E- = negatívna psychická energia - obe niesu úplne totožné s konceptom od ATA na základe rozdielneho vnímania týchto pojmov, sú len podobné stupnice sú moje vlastné tiež sa nezhodujú s tými od ATA. U mňa môže byť vyššia hladina E+ aj keď mám E- zrejme chýba v definícii niektorý aspekt ktorý u ATA pri tvorbe E- vedie k okamžitému poklesu E+ na 100.
BB = bod bdelosti jednotka na jej meranie
BPE = bod pozitívnej energie
BNE = bod negatívnej energie

Priemerné hodnoty:
E+ - 100-120BPE alebo len E+
E- - 3-6BNE alebo len E-
Bdelosť: 10-12BB

Merania:

10:30 – 108E+ 7,5E- 11BB
Deaktivovanie tvorby E- do 12:00
Použitie naprogramovaných predmetov: kremeň (znižovanie E- a zvyšovanie E+ do 200E+), minca 2CHF (znižovanie E- , zvýšenie dopamínu a endorfínov na optimálnu hodnotu), meditácia + príjem kozmickej energie.
11:30 – 200E+ 0E- 16BB, Predĺženie deaktivovania E- do 12:30
11:50 – 240E+ 0E- 17,5BB
12:15 – 300E+ 0E- 20BB
12:25 – 320E+ 0E- 20BB
12:45 – 200E+ 1E- 17,5BB
12:50 – 172E+ 2E- 14BB
12:55 – 152E+ 2,5E- 13,5BB
13:00 – 128E+ 2,5E- 12BB
13:10 – 113E+ 4,5E- 11,5BB
13:15 – 119E+ 0E- 12BB (po použití naprogramovanej mince)
14:00 – 107E+ 5,5E- 11BB

Výsledok:
Od začiatku zvyšovanie bdelosti, neskôr nad 200E+ rozšírené vnímanie a ponímanie zrakových a sluchových vnemov, svetlo jasnejšie aj pri zamračenom počasí schopnosť myslieť nad viacerými vecami naraz, silnejšia krátkodobá aj dlhodobá pamäť silnejšie logické a analytické myslenie, príklad násobenie trojciferné číslo trojciferným vyriešený správne za 3 minúty. Ostrý a jasný zrak. Očné viečka majú slabšiu tendenciu sa zatvárať, pri zatvorených očiach kmitanie očí, chcú sa otvoriť. Pozitívna dobrá nálada, lepšia komunikácia s podvedomím, negatívne myšlienky nevyvolávajú žiadne emócie, svet sa zdá byť krajší. Po znovu aktivácii tvorby E- o 12:30 postupný pokles bdelosti a návrat k normálnym hodnotám.

grenie
Příspěvky: 32
Registrován: sob, 16. úno 2013, 14:12

Re: Lucid Dreaming Project - Energie

Příspěvekod grenie » čtv, 29. kvě 2014, 23:12

Vzájemné posílání energie
Místo pouhého čerpání energie je mnohem výhodnější její posílání. Zajímavé je na tom to , že když normálně pošleme energii tak nám klesne,ale pokud si budou 2 bytosti navzájem posílat energii tak oboum poroste. Jako by nám dal na každej přenos dal vesmír bonus :) když sem to měřil dělalo to na jeden přenos asi 5%.

Takže když naopak místo čerpání někomu energii pošlete tak se vám ji vrátí víc než jste odeslaly (za ideálních podmínek cca o 10%) ,samozdřejmě ten druhej musí poslat nazpátek :).
U lidí je to horší ale příroda nazpátek posílá .
Tak toto ma dosť zaujalo. Keď som čerpal energiu zo stromu, mi telepaticky nejaké bytosti radili, aby som energiu posielal/vydychoval. Tiež niečo hovorili o tom, že tam silný tlak aury stromu na mňa, že strom nie je schopný energiu nedať naspäť.
Ale teda takto som to nepochopil, že je príroda/strom tak štedrá, že to automaticky vráti. Tak toto čo tu píšeš som pochopil, ale to čo mi tie bytosti radili som nejak nechápal a v praxi mi to veľa nedalo. Hovoríš podobné veci len inými slovami.

Tak dubové stromy (ktoré sú najlepšie) tu mám pár metrov, tak to by bola škoda nevyužiť
*************
Tiež sa mi v minulosti podarilo vymieňať energiu s jednou bytosťou, ktorú som pred tým telepaticky skontaktoval: vtedy to bolo veľmi úspešné, pri každom nádychu som cítil poriadny nával tepla do čakier, len potom škoda, že sa mi to nepodarilo zopakovať.
Tak ak budem dávať dôraz na to posielanie energie, snáď to bude fungovať

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Lucid Dreaming Project - Energie

Příspěvekod ATA » pát, 30. kvě 2014, 00:12

Aby to fungovalo ve vetšine pripadu je treba udělat tu připravu jinak mužou ztráty prevýšit ten nárůst .
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!


Zpět na „Lucid Dreaming Project“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů