Téměř AC

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
Mafii
Příspěvky: 14
Registrován: ned, 14. bře 2010, 19:16
Kontaktovat uživatele:

Téměř AC

Příspěvekod Mafii » úte, 30. lis 2010, 07:07

Ahoj ve spolek!
Dneska v noci, nevím, kolik bylo hodin, ale bylo to 100% před pátou ráno se mi stalo následující:
Měla jsem nejspíš lucidní sen, protože jsem se v něm "probrala" tak že sem věděla že sním (mimochodem jsem tady četla, že pomáhá vsugerovat si takzvaný "spouštěč". Asi před 2 měsíci jsem si tedy vsugerovala, že jakmile ve snu uvidím svoje ruce že si uvědomím že sním, což se také nejspíš stalo.). Mimochodem ve smu jsem s tetou pekla cukroví :) a válela těsto.
No a v tu chvíli jsem si prostě řekla že chci ven a okamžitě jsem ucítila vibrace ( poměrně silné opoti tomu co jsem zažívala při tréningu AC), ale tím to bohužel skončilo, protože jsem usnula... :D

Takže otázka zní - Co si o tom myslíte? Stalo se vám někdy něco podobného?

Předem díky za odpovědi. :D :)

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Téměř AC

Příspěvekod woa » úte, 30. lis 2010, 20:55

Pomáhá třeba vyskočit z okna, to je velmi účiný, přitom mě to přímo vytrhlo z těla, jenže to byl dost velkej šok a tak sem si řek že na to eště nejsem připravenej a přestal sem s tim.

Jinak o tom tvym si myslim že to ke zkutečnému AC ještě kousek chybělo, důležitý je ty vybrace udržet, navodit je neni zas až tak těžký. Hlavně to chce cvičit, ještě 2 nebo 3 podobný sny a mohlo by se ti to podařit ;)
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Mafii
Příspěvky: 14
Registrován: ned, 14. bře 2010, 19:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Téměř AC

Příspěvekod Mafii » stř, 01. pro 2010, 06:59

Díky za názor řekla bych, že asi začnu procvičovat LD :) A to že jsem o tom něco málo četla tak uplně jsem to nepobrala... :D
Nemáte nějaký odskoušený "návod" právě na LD?

streamer
Příspěvky: 46
Registrován: ned, 11. dub 2010, 19:40

Re: Téměř AC

Příspěvekod streamer » stř, 01. pro 2010, 19:21

cauko,
skusim moje poznatky... cisto vedome AC som este nemal... par spontannych (asi) ano

par lucidnych snov som mal a skoro vsetky sa koncili vibraciami... ale vyvolat z toho AC mi velmi neslo...
U mna to prebiehalo tak, snivam si lucidny sen... uvedomujem si seba v sne a skusam rzychlo nieco robit kym sa nerozoadne, aby sa nerozpadol stale si hladim na ruky nech tam robim cokolvek... zrazu ale mam strasne nutkanie sa zobudit (sen stale drzi), otvorim oci a cele telo zalievaju vibracie... takto sa to konci vzdy... a vadi mi to :-D LD mozem mat tym padom len chvilku


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů