Otevření čaker

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
KnightGT
Příspěvky: 2
Registrován: pát, 08. říj 2010, 11:51

Otevření čaker

Příspěvekod KnightGT » pát, 08. říj 2010, 12:00

Ahoj , dopředu se omlouvám jestli tento dotaz dávám na špatné místo ale nevěděl sem jinam to dát , mám dotaz ohledně otevírání čaker, několikrát jsem četl asi 33 stránkovou pomůcku od autora Satori a píše tam otevření čeker tou metodou lámání chleba v místě čakry, a říká že je důležité aby se čakry potom zase zavřeli , že by energie mohla přilákat nějaké nebezpečné entity , no dále pod odstavcem je napsáno "komentář nebo doplněk autora" že zavírání už nepřikládá takovou důležitost že se po menší fyzické námaze zavřou sami , no ale já mám dotaz co když potom usnu a žádnou tu "fyzickou námahu" už nedělám , může to být nebezpečné vzhledem k nějakým těm entitám ? Případně děkuji za odpověd.

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Otevření čaker

Příspěvekod clario » pát, 08. říj 2010, 12:18

Podle některých zdrojů se čakry během noci otevírají samy, aby tělo dočerpalo energii a pak se zase uzavírají takže prý při otevírání čaker před spánkem se jejich dalším zavíráním ani tak zabívat nemusíme. Nebudu se ale stavět za žádnou s teorií z internetu, protože jsou tam čas od času i blbosti, dokud to nepotvrdí či nevyvrátí mé vlastní zkušenosti tak jsou to pro mě prostě jen teorie.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

KnightGT
Příspěvky: 2
Registrován: pát, 08. říj 2010, 11:51

Re: Otevření čaker

Příspěvekod KnightGT » pát, 08. říj 2010, 12:20

Tak ok díky za radu , taky to nebudu nějak řešit :)

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Otevření čaker

Příspěvekod Pete » pát, 08. říj 2010, 14:08

Urcite budes s otevrenyma cakrama mene odolny a kdejaky clovek nebo bytost ti muze odcerpavat energii, ale ze by to bylo nebezpecne bych nerekl, treti oko se mi samovolne otevrelo, a nekolik mesicu jsem v MHD rozdaval energii zadarmo, dokazal jsem citit transfer energie a i jsem citel kdo mi ji krade (nebo mu ji ja neumyslne davam) ale nedokazal jsem urcit, zda ji on dava me, ja jemu, zda mi ji krade.. prote jsem citil jako by drat mezi mnou a jim, ale jestli jde energie ke me nebo ode me jsem uz urccit nevedel

Nemluve o tom ze to lehko poznas, tlak v tretim oku, ospalost, bolest hlavy..

Moje metody zavreni tretiho oka (i kdyz na netu muzou byt presne ty same, tak na tyto jsem si prisel sam intuitivne a v praxi vyuzivam) dost dobre funguje zamraceni, asi je telo tim upozorneno ze se ti neoc nelibi a zavre ho, nebo jako bys myslenkou zaviral fyzicke treti oko na cele (proste zavres na nem jako by vicko aby bylo chraneno pred vnejsimi vjemy)

Moje metody otevreni: zamerit se na jeden bod a tupe do neho zirat (do chvile se dostavi tlak v tretim oku tudiz se ti tam hromadi energie takze ho mas otevrene) ale na to jsem potreboval dost treningu, dobra je taky vizualizace (predstavit si jak se ti to vicko otevre, a treba si predstavit jak se v nem hromadi energie z vesmiru nebo z tveho okoli) nejjednodusi je asi zamereni se na plamen svicky, u me nejucinejsi metoda (doporucuje se i na hodne webech, bezmyslenkovite zirat na plamen na jeho pohyby a tim ho otevres a trenujes, da se tim i ocistit od negativni energie) pak urcite na ocisteni/otevreni mantry..

I kdyz se to nedoporucuje, ja umim v pohode otevrit treti oko i kdyz jsem se nezabyval zadnou jinou cakrou (respektive prvnich 5 jsem preskocil) ale vzhledem k tomu ze to otevreni bylo samovolne tak to problem nebude, ale tobe a ostatnim nedoporucuju preskakovat

UPOZORNENI!: treti oko je mozna nejnebezpecnejsi cakra, muze te z toho bolet hlava, muzes ztracet energii, muzes nachytat do sebe hodne bordelu, muze te to extremne vycerpavat, dokonce se z toho muzes scvoknout (pokud ji tam prehromadis) proto je potreba postupovat OPATRNE a POMALU, zacit ostatnimi cakrami (jit od 1cky) pak se naucit otevirat a zavirat jen treti oko, a pak se hlavne naucit procisteni, pri jakekoliv bolesti hlavy nepokracuj ! procisti se (svickou, mantrou, vizualizaci nebo modlitbou) a pokarcuj nekdy jindy, pomaleji, a na kratsi cas
Deus est Homo

IamI
Příspěvky: 145
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:31

Re: Otevření čaker

Příspěvekod IamI » pát, 08. říj 2010, 21:48

Ahoj , dopředu se omlouvám jestli tento dotaz dávám na špatné místo ale nevěděl sem jinam to dát , mám dotaz ohledně otevírání čaker, několikrát jsem četl asi 33 stránkovou pomůcku od autora Satori a píše tam otevření čeker tou metodou lámání chleba v místě čakry, a říká že je důležité aby se čakry potom zase zavřeli , že by energie mohla přilákat nějaké nebezpečné entity , no dále pod odstavcem je napsáno "komentář nebo doplněk autora" že zavírání už nepřikládá takovou důležitost že se po menší fyzické námaze zavřou sami , no ale já mám dotaz co když potom usnu a žádnou tu "fyzickou námahu" už nedělám , může to být nebezpečné vzhledem k nějakým těm entitám ? Případně děkuji za odpověd.
Podle toho, co tu píšeš se zřejmě jedná o knihu Astrální projekce (Robert Bruce Překlad M.Štěpánek), tedy jen pro pořádek, autorem není Sátori ale Robert Bruce.

"Uzavirani caker
Po jakekoliv praci s cakrami je velice dulezite je uzavrit, dokud je nepotrebujete vyuzit, jako pri projekci. Toto uzavreni je obzvlaste dulezite, jestlize v nich citite silnou aktivitu. Nechate-li cakry behem normalnich dennich cinnosti otevrene, budete ztracet energii. To muze zpusobit unavu nebo dokonce problemy se zdravim. Krome toho to muze privabit pozornost nezadoucich astralnich entit. Abyste je uzavreli, jednoduse obratte proces, dokud neprestanete citit jakoukoliv aktivitu. Pocitujte, jak vase mentalni ruce uzaviraji cakry a tlaci energii zpet dolu. Cim jsou vase cakry aktivnejsi, tim vice casu budete potrebovat, abyste se je naucili zavrit. Jestlize po vsem stale jeste citite nejakou aktivitu, pomuze vam s jejich uzaviranim take jidlo a fyzicka cviceni.
Pozn. : V novější versi tohoto článku autor techniku "uzavírání čaker" již nepovažuje za důležitou a jako důvod uvádí, že k inaktivaci čaker dochází po skončení cvičení zcela samovolně. Tímto odstavcem se tedy již nemusíte zabývat. (Satori
)
"
V knize (Lucid Dreamig Enhancement Robert Bruce - 1994) zavírání čaker upřesňuje, pokud ti to vrtá hlavou text je zde:

"Zavírání čaker
Po každém otevření čaker je velmi důležité je zavřít, pokud je ovšem nebudete aktivně využívat nebo jdete spát krátce poté. Během spánku se čakry sami přirozeně zavřou během asi hodiny. Zavírání je důležité zejména pokud v nich cítíte silnou aktivitu. Pokud necháte během dne čakru jen tak otevřenou, můžete ztrácet energii. To může vést k zdravotním problémům. K zavření jednoduše otočte proces až nebudete cítit žádnou aktivitu v čakrách. Vyciťujte, jak mentální ruce čakry postupně zavírají a cpou energii zpátky.
"

Obě knihy vyšly ve stejném roce.

Omlouvám se za to opravování autora ze Satori na Roberta Bruce, ale tohle je naprosto klíčová informace která umožní poskládat si informace z jeho děl a správně je zařadit do kontextu, aby člověk pochopil co tím autor chtěl říct.
Všechno je jinak ... ;-)
Knihovnička esoterní literatury


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů