Prechod do snu

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Prechod do snu

Příspěvekod ATA » úte, 07. zář 2010, 18:49

možne je všechno :D
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

madius
Příspěvky: 18
Registrován: ned, 22. srp 2010, 11:05

Re: Prechod do snu

Příspěvekod madius » úte, 07. zář 2010, 20:26

de o to že se ti to podaří když ty si vzhůru a on spí.
Přiznám se, že tomu moc nerozumím. Asi dlouhé vedení :)

Dejme tomu silná emoce, jako vztek nebo láska dokáže ovlivnit něčí snění. Když to vezmeme z té druhé, pozitivní stránky, kde půjde o to, že danou osobu miluješ a budeš si ji třeba představovat ve chvíli, když spí. Máš zkušenosti s tím, že se představa promítne do snu? Nebo se tam promítne jen pocit v nějakém snu?

kuba
Příspěvky: 16
Registrován: ned, 02. kvě 2010, 15:10

Re: Prechod do snu

Příspěvekod kuba » čtv, 09. zář 2010, 02:03

no já skušenost mám a ne jednu :D .nekde bych ti dal aj navod je velice jednoduchy .ale nepočítej že si tím zajistíš lásku nejaké chtěné děvčice co si na ni pomýšíš,povést se to může co by ne, neboj že já to nezkoušel.Ono de v praxi o to že tohlevi malo lidi a ti Bud:nebudou spamovat sny Holce kterou už mají, proč mrhat usílim, a nebo takový magoři jak já kteří to zkusí na nejaku fakt krásnou tvářičku kterou se bojí oslovit přímo nebo nemají možnost a příležitost..tak to skusí tímhle čupr magic stylem.Problém je s ověřením...nemůžeš pak na ni druhý den Bafnůt a zeptat se ahoj zdalo se ti v noci o mě?kdyby ne měla by tě za magora,kdyby jo dostala by strach ,přece enom to neni tak uplne normalni,a 3tí možnost taje nepravděpodobná bud by se ti to povedlo a ona by o tehle tele vecech vedela a sralo by ju to ,..nebo.. by byla v rozpacích ale tj individualní..každopádně svobodnou vůli to nikomu neveme . jinak by se to davno vedelo a zkoušel by to každý, TO BY SME PAK VŠECI BYLY KOUZELNÏCI :D vlastene tyhle spaci telepatie ktere sem pozoroval u sebe me privedly k AC , hele funguje to. Ono vem si treba tu scenu se statečneho srdce jak ten typek zradi Wallace a pak se mu zda jak ho wallace jede zabit. zbudi se uuuf on to byl jen sen.pak mu william vrazi do ložnice a dá mu políček řemdlihem.tuhle scénu známe všichni. nekde sem videl česky film kde borec potkal na chodbe novou sousedku.sousedu z vedlejšího bytu večer si pak honil a představoval si ji..... pak nejak zakecaly a ona mu řekla že se ji v noci zdálo že spolu spaly.. tomu bych aj věřil .. ale byly to jen scény s filmu .. když nad tím ted tak přemýšlím napadlo me kdyz je nejaka fakt pekna Holka, a že jich je ...jaké ma asi spaní.. Ono ja v techle vecech mel dost mezeru a nebylo si o tom moc s kym pokecat a když už zvrtlo se to na historky o duchách mimo téma. A tuhle mezeru my nad očekávání zapnil Břetislav Kafka. Nové Základy experimentální psychologie .objednej si ju na netu Pročti a To mi věř Budeš žasnout!!chcce to ale hodně koncentrace abys nektere veci pochopil a neco pročíst i víckraát . a neni to nic s Okultismem Hodne vecí ti vysvětlí a pochopíš přesně jak to funguje x příkladů lepších než já tu můžu popsat a on si vše pečlivě a před svědky ověřoval . tpokud dáš na mě a vážně chceš, budeš za tuhle radu velice rád.nejsu prodavač knížek ale tahle za to stojí. Jo hele nekde v tomhle Topicu sem četl o tom zbavení se Ega . docela a kupodivu sem to pochopil. a Hodně mě to pomohlo .j eště jedna věc. tahle Telepatie v bdělém stavu je obtížnějši o hodne

kuba
Příspěvky: 16
Registrován: ned, 02. kvě 2010, 15:10

Re: Prechod do snu

Příspěvekod kuba » čtv, 09. zář 2010, 02:10

jo eště pro Madius: vím asi přesně o co ti de :D podle sebe:D až to budeš zkoušet radši víc romantiky než sexu. ANe že budeš jak Voldemort co v noci Budil Harryho :eek:

madius
Příspěvky: 18
Registrován: ned, 22. srp 2010, 11:05

Re: Prechod do snu

Příspěvekod madius » čtv, 09. zář 2010, 18:25

kuba: Ahoj moc díky za reakci. A díky za tip na knížku, alespoň si rozšířím obzory :)

Zajímá mě to hlavně obecně. Každopádně si nemyslím, že získáš ženu jen díky nějakému romantickému snu :) Přeci jen ego je dnes velmi "vyspělá" záležitost, přestože si to lidé neuvědomují. Ne každý poslechne své srdce (city, intuici), ale spíš to ego (rozum). V tomhle případě sen nic nevyřeší (neovlivní). Takže podle mě tomu sen může pomoct jen v případě, kdy budou sympatie i v reálu :)

Věkem rozum nastupuje víc a víc. Příbývají faktory, které to ovlivňují, strach, starosti... Docela paradox co, místo aby se vyvíjeli a žili štastně až do smrti? :) Neříkám ale, že nejsou vyjímky.

Uživatelský avatar
Turbo
Příspěvky: 58
Registrován: sob, 06. úno 2010, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Prechod do snu

Příspěvekod Turbo » pát, 10. zář 2010, 19:37

Kniha Nová experimentální psychologie je ke stažení tu: http://uloz.to/3581173/Bretislav%20Kafk ... cha=no#cpt

ale já bych si ji radši koupil, pls. nemáte někdo odkaz na obchod, kde ji mají skladem? Já ji nikde nemůžu najít...

kuba
Příspěvky: 16
Registrován: ned, 02. kvě 2010, 15:10

Re: Prechod do snu

Příspěvekod kuba » pon, 13. zář 2010, 00:12

http://www.kosmas.cz/knihy/61574/nove-z ... ychologie/ pres net to koupis urco v Olomouuci je jakesi vydavatelstvi, jo sry je to an netu ke stažení ale nejak to neni ono :D ja mam origo Dotisk s 49 roku su za to moc rád staré žluté listy sem tam flek od jídla. za komančů když byla na indexu se prej an černem trhu prodavala za 10 000 kčs nvm mno ty lidi co to tehdy kupovaly neska asi krouti hlavou. ale j mas recht kup si to na to je treba sedet v kresle a met ji v ruce nez to cist z monitoru.on vydal 4 knizky mam secky ale popravde jen ty Nove zaklady stoji za a pak ten zivotopis o nem ten sem cetl rad chtel sem ho vic poznat. nekdy bych se aj chtel kuknut do červeneho Kostelce na ten atelier . esi to dočteš a budeš na tom stejne nekdy mozem jet spolu

kuba
Příspěvky: 16
Registrován: ned, 02. kvě 2010, 15:10

Re: Prechod do snu

Příspěvekod kuba » pon, 13. zář 2010, 00:26

Este k te knizce skus http://www.poznani-knihy.cz/ zavolej tam primo je vetsi sance ze ji nekde maji pod pultem mela by tam byt nejaka starsi paní co si pamatuju po hlase . určo bude vedět esi se chysta dotisk skus to stoji to za tu trochu namahy to vim urcite

Uživatelský avatar
Turbo
Příspěvky: 58
Registrován: sob, 06. úno 2010, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Prechod do snu

Příspěvekod Turbo » pon, 13. zář 2010, 06:57

Děkuji za tipy na obchod a doufám, že se mi tu knihu nějakým způsobem podaří obstarat :mrgreen: Ještě se pokusim obejít nějaké antikvariáty a poté zkusím ty obchody co jsi napsal ;)

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Prechod do snu

Příspěvekod Tidus » ned, 08. kvě 2011, 01:36

Všichni jsme vlastně vzájemně propojeni, všichni jsme jen jedna energie, která se rozlévá do mnoha těl a mi jsme se naučili se vzájemně vnímat odděleně. Téměř všichni se snažíme jasně oddělovat kdo jsem já a kdo jsou ostatní a necháváme se ovládat egem, což nás vlastně odvádí od pravdy, která se nachází o trochu hlouběji, odvádí nás od toho, že jsme všichni součástí jednoho jediného celku v němž jsme se jako jeho součásti na sebe naučili nahlížet odděleně. Pokud si tohle člověk uvědomí a naučí se vnímat více celistvě, tak se u něj časem ty možnosti o kterých tu mluvíš také otevřou :) .
clario: Dik za tyhle slova. Sice to vsichni zname, ale asi jsem to zas potreboval videt napsane...
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Uživatelský avatar
.:dre@mer:.
Příspěvky: 17
Registrován: stř, 24. zář 2008, 12:00

Re: Prechod do snu

Příspěvekod .:dre@mer:. » úte, 10. kvě 2011, 23:25

Je to tak trochu mimo sny..ale když jsme u toho sdílení informací..myslíte si že člověk dokáže vycítit, že ten jeho blízký, jeho láska či někdo koho zná je v nebezpečí, nebo že se trápí a podobně?Že sdílí jeho bolest, nevím jestli to má něco společného s astrálním cestováním, ale tak trochu jo, jedná se v podstatě taky o přechod mimo tělo, nebo přechod energie, či jak bych to nazval.Jak jinak by se to mohlo tomu druhému dostat do mozku.Nebo také co si myslíte o to, když někdo myslí na toho druhého, když třeba jsou vedle sebe tak ten druhý slyší jeho myšlenky , jako kdyby mu je ten jeden posílal..myslíte že to jde?
moja skusenost, ked som pravidelne cvicieval cchi kung a dychove cviky do reiki tak sa mi raz nieco take podarilo (tak rok dozadu), pohadal som sa s priatelkou, uz ani neviem presne kvoli comu ale vo vztahu je sem tam vzdy nieco na com sa dvaja nezhodnu, a ta hadka skoncila jednoducho tak ze sme si povedali ze na vec mame kazdy iny nazor a tym to skoncilo. Ked sme sa dohadali, v tom momente som v hlave jej jasnym hlasom pocul nadavku mojim smerom (celkom skaredu :c) ), tak ako ked premyslate ste zvyknuty na urcity "hlas", to bol vyslovene jej hlas a akoby myslienka ale ako by to mnou preslo a vyslovene som "vedel" ze je to od nej. V tom momente sme boli par cm od seba vo vytahu a ta myslienka musela byt velmi silna. Moja reakcia bola ze som sa zacal usmievat, hlavne v tom momente clovek nevie na 100% ze je to skutocnost a pri tej konkretnej myslienke vtedy neviem ci by mi to potvrdila :c) A bol som z toho celkom mimo, rozhodne som sa za tu myslienku nehneval, skor som premyslal nad tym, ci je take nieco vobec mozne. Ale bolo to akoby som zvnutra presne vedel a bol si tym isty ze to bola jej myslienka. Stalo sa mi to len raz, asi sa budeme musiet castejsie hadavat :cD Ale podla tejto skusenosti predpokladam ze ide o vec cviku a treningu. Lepsie "zachytitelne" myslienky budu tie silne, s nejakym emocnym vybojom. Ked je niekto nastvany, ked vnutorne zakrici, zanadava ... Ked niekto len tak premysla ... tazko povedat. A predpokladam ze aj vzdialenost hrala rolu, pri cviku a schopnosti naladit sa na danu osobu by vzdialenost az taku rolu hrat nemusela, ale to je len predpoklad odvodeny napriklad z posobenia reiki. A este ta myslienka, ktoru som zachytil bola aj tak urcena mne, nadavala mne :c) keby bola ta nadavka urcena niekomu inemu, neviem. Ak ma niekto s tymto vacsie skusenosti tak by mohol napisat sposob treningu pripadne ine postrehy. O mesiac su statnice tak potom sa vrhnem znovu plne na trenovanie a ked k niecomu pridem tak dam vediet.

happy day ;c)

ps: ospravedlnujem sa ak som sa odklonil od povodnej temy :c)
**********************************************************************************************
"A candle loses nothing by lighting another candle."
(Father James Keller)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Prechod do snu

Příspěvekod ATA » čtv, 12. kvě 2011, 23:53

cvičit se to da možna bych i par cvičeni našel připadně vytvořil aspon nebudete muset opakovat moje chyby :)
ono vnimat cizi myšlenky je ta lehči čast ta težši je se z toho pak nezcvoknout takže to neni jen o tom jak to aktivovat ale i jak ten propud informaci
zase omezit připadně filtrovat

zpusobu jak na to je dodt dost zaleži na použitym sistemu da se na to jit treba pres čakry , energie ,empatiji ,jednotu
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: Prechod do snu

Příspěvekod Vit » pát, 13. kvě 2011, 10:11

Když budete ty cizí myšlenky vnímat a budete schopni ten proud informací vnímat, případně usměrnit, nebude problém nějakou myšlenku těm druhým vyslat. Napřed jsem chtěl mé zkušenosti napsat sem, ale je to mimo téma, takže zakládám nové: http://forum.astralni-cestovani.org/vie ... f=23&t=999
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 4 hosti