Dotaz

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
Uživatelský avatar
madagaskar
Příspěvky: 102
Registrován: pát, 30. zář 2011, 12:31

Re: Dotaz

Příspěvekod madagaskar » pát, 25. lis 2011, 18:15

dik dost si mi pomohol.
este jednu vec som zabudol napisat: casto sa mi pri tychto stavoch stane to, ze tiez pocujem ten vietor okolo hlavy, potom ticho a dezorientovany stav, ale narozdiel od prveho pripadu nic nevidim len tmu ale potom sa mi niekedy stane, ze nieco vidim, vacsinou nejaku stojacu ciernu postavu

a raz sa mi stalo (jediny raz kedy to bolo plynule, bez vibracii, randalu, pocitu dezorientacie), ze som plynule presiel do nejakeho mimozmysloveho stavu a bol som normalne na posteli, videl som pekne izbu a kedze som spal v obyvacke pred telkou, kde mame spravny priamy prechod do kuchyne bez dveri, myslel som, ze uvidim aj kuchynu, ale prechod do kuchyne som videl akoby plny hmly a nevidel som dalej ako svoju izbu a videl som ju celu pod trochu cudnym uhlom, rozoznal som vsetko, dokonca aj uhly, ktore inak nevidim, ale bolo to v niecom divne. no a zrazu sa z nicoho nic objavila holubica a sadla mi na ruku. potom odletela a priletelo nieco co vyzeralo ako zvacsenina vcely :D

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz

Příspěvekod ATA » pát, 25. lis 2011, 21:25

to hučeni a vibrace je kolem oho vic teoriji ale nastava vetšinou testne pred AC muže to byt proces preladovani nebo rpimo opušteni těla
nekdy byva hodne silnej hučeni,a silné vibrace jindy to jsou jen proudy energie , tepla a zvuk muže být sláby nekdy se take vykytuje pískanía pocit jako by praskla bublinka v uchu pri zmeně tlaku.

po opuštení těla (pripadne přeladění) vibrace a hučeni ustane pak seš v astralu (ale je možnost že stále v těle) podle nadění a mista kde zrovna seš potom vidíš ja sem poprvy viděl jen tmu podrihy neco jako tunelove videni a okolo mlhu . Stava se že pohled byva zamlžen da se to doladit .taky mužeš vidět 360 stupnu kolem sebe ja sem mel jen tak 180 o něco vic než normál.Konec bud to byli nejky bytosti ale pravděpodobnejši že to byli jen predstavy AC stratilo stabiltua začalo se rozladovat do LD narustaj blbostia vetšinou to spadne až do snu.

Co se postavy tyče nejipíš bytost ale zaleží z jakého podledu se na to díváš.

Všechny tyhle věci se dají vysvětlit i vědecky (dokonce i vyvolat) zajimavá je třeba ta postava je to vetšinou aktivitou amygdaly která se přelívá do tempotálního kortexu a ktivuje tam jeho části začíná to vetšínou je pocitem že tem nekod je potom obys hlavy ,vetšinou v kápy a pozdeji i celá postava (hlava a ramena jou vetšinou videt lip,pak to pokračuje dal naustem detajlů
Dokonce existuje teorie že záleži na které strane se ta "bytost" ukáže podle toho jestli je "dobrá nebo zlá" zde na podkladu neurologických porojekci částí mozku.

jakejs mel pocit u té postavy a na jaké straně byla ( ověříme teorii:) )
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
madagaskar
Příspěvky: 102
Registrován: pát, 30. zář 2011, 12:31

Re: Dotaz

Příspěvekod madagaskar » sob, 26. lis 2011, 08:03

bola priamo predomnou a stala vo dverach bratovej izby, nejak som citil ze ku mne stoji chrbtom a pomaly cuva ku mne. pocit som z nej nemal asi ziadny. ani dobry ani zly. napadlo mi len, ze je to celkom zaujimave.

a dnes v noci som len tak z nudy skusil tvoju techniku na LD, ktoru som tu nasiel myslim v lucid project :) to pocitanie od 50 ku nula. uz pri asi 32 som citil ako postupne padam do sna, ale nastastie som to vzdy udrzal. skombinoval som to s tou technikou najskor koncentracie na dychanie bruchom a postupne na vizualizaciu toho vzduchu ako prechadza cez nos az do pluc a von a opakoval som si jednu formulku a myslim, ze to fungovalo, lebo aj ked som nemal LD hned, ale to je pochopitelne, lebo kratko po zaspati tie sny ktore nasleduju, nie su vhodne na LD, lebo su v inej faze mozgu a su kratke, ale po par hodinach som sa na par sekund prebudil, tak som sa ani nepohol ani neotvoril oci, len som si zopakoval tu formulku par krat napocital do dychania a zrazu som zbadal ako v LD cumim na svoje ruky a uvedomil som si LD ;)
poviem ti ze kvalita a ostrost obrazu bola fakt dobra. musel som to par krat zostrit, ale aj tak super

Uživatelský avatar
ZdENik
Příspěvky: 66
Registrován: pon, 31. říj 2011, 22:52

Re: Dotaz

Příspěvekod ZdENik » ned, 27. lis 2011, 21:04

Jak to tak vsechno ctu (coz mi vyvolava taky vzpominky na vlastni chaos stavy) tak vidim lidi ze v tom nemate moc jasno a je mi uplne jasne proc Vas provazi podobne stavy, psycha a castecne take rekneme strach..

No i kdyz to tak ted bude vypadat, nechci tady nikoho poucovat a v zadnem pripade se nestavim do role, ze ja toho vim vic nez vy.. ale podivejte se na tento prispevek s otevrenym vhledem..

Je dost pravdepodobne a ja tento fakt davno prijal za sve, ze ze z hlediska hloubky mame vice tel.. i kdyz tento popis neni uplne presny, jelikoz tyto tela od sebe nejsou presne oddelena tak jako v soskach matriosky. Spise jakoby nase telo byl velky ocean s ruznou hloubkou - ruznych svetu.. Predstavte si ze tech rovin je treba 7.. Prvni(1) jasna a davno dokazana je rovina fyzicka - vase vnejsi telo a svet kolem neho.. procesy, chemicke pochody, bunecna uroven..
Dalsi rovnia (2) je emocionalni - je to take velmirealna rovina naseho tela.. na emoce si sice nesahneme, ale to neznamena ze jsou neskutecne a nedokazane - Kazdy vi co je strach, laska(no to mozna az uplne ne, tak treba zamilovanost),zlost, zavist,radost,vztek,mozna i soucit a podobne.. Prozitek techto emoci vyvola take pozorovatelne zmeny v tele prvnim.. coz je take vedecky dokazano.. navic z hlediska blizkosti je hned vedle, takze je to i logicke..
Pokud pujdeme hloubeji najdeme rovinu astralni, metalni(duchovni), dusevni, bozskou a nirvanickou - Neprohlasuji ze tato koncepce je jedina pravdiva a nehodlam se ji krecovite drzet (ale dostal jsem se k informacim, ktere ve mne nevyvolavaji zadne prirozene pochybnosti a spojuji mi vsechno k cemu jsem se dostal v minulosti do jedineho celku - pokud ma nekdo zajem rad zverejnim vice.. ale nikomu nic nenutim).. Jen potrebuji abyjste si predstavili ze kazde z techto "tel" ma vlastni "svet" vlastni sny, prozitky, vyzivu a dejme tomu take jednu prislusnou cakru - takhle bych to nejradsi vubec nepsal, nebot to vetsinou neprijmete, ale co uz - me je to vlastne jedno, davno jsem prisel na to ze poucnym prispevkem nemluvim k vam, ale vlastne si to doutvarim sam pro sebe.. proto nezabiham do detailu, ktere sou mi sice jasne ale prave proto take zbytecne.. (jak rikam, pro ty kdo budou chtit upresnim jedinou vetou)

No a ted konecne k veci.. Malo kdo z Vas se zamysli nad prvni rovinou a posloucha vlastni fyzicke telo se vsim vsudy, to znamena uz davno prisel na podstatu nemoci (nebo jim aspon umi naslouchat, nebot jejich podstata je jeste trosku hloubeji, ale poselstvi vzdy zretelne pro prvni rovinu), vi kolik jidla potrebuje a nezatezuje telo zbytecnym odpadem navic, doprava mu tolik spanku kolik je treba.. stara se o nej, vedomne ho mije (at uz jednou tydne).. nebudu pokracovat asi tusite kam to vede..
Stejne tak malo kdo pochopil svou nizsi cast a to cvlastni emoce.. Zadostivost,hnev,touhu,atd.. a Vsichni tohle chcete proste preskocit a venovat se radovankam, ktere prinasi pohyb a naciteni na vlastni nizssi hladiny.. Je to pochopitelne, to ano, ale stejne tak je to posetile.. Nechci ve Vas vyvolat pocit marnosti, jen poukazat na to ze vse je treba videt v souvislostech a dejme tomu prvni pochopit scitani, odcitani, zlomky, zakonitosti rovnic a az pak se pustit do slozitejsich schemat a vzorecku.. protoze bez toho predchoziho, muzete na takove vzorecky jen "bezducha civet", ale jejich kouzlo Vam nepredaji.. muzete sice skusit vypocitat takovy priklad vlastnima teoriema a mozna to i realne pochopite (o cemz pochybuju - i kdyz vyjimky jsou a i to ma sve zakonitosti, ktere nebudu rozepisovat) spise z toho vsak vzejde, nejaka nova slepa ulicka - rekneme Konspiracni moznost vypoctu vhodna na urcity typ prikladu, ale nikoli obecna..

a tak to tady podle me funguje se vsiim.. kdyz budes predbihat - muzes se z toho v extremu mozna i zblaznit (protoze snazit se pochopit hlavou neco, co prirozene chapes ve vetsi hloubce - vlastnim prozitkem - ti muze zavarit kolecka) - ono radsi tohle rychle zneguji, nebot relativnost toho vyroku mi ho jasne vyvraci a nehodlam tu nekomu tvorit bloky ci pseudo-konce jeho stavu.. Ono totiz malem z toho vsho hrablo me (rekneme spis ze jsem objevil ze hlava ma sve meze - kdyz se pustite do nekonecnosti vsemoznych konspiraci - zacoz tohle pojednani rozhodne nepovazuju) aaa proto Svoje rady si klidne strcim za klobouk.. jak rikam pisu to hlavne pro sebe.. obcas mam chvilkove vhledy a jako medium mi slouzi prave okna ruznych blogu ci for,tak proc uz se o to s nekym nepodelit, at si s tim nalozi kazdy jak uzna za vhodne.. pro me je v tom obsazeno vse co jsem potreboval a proto to tady ukoncim,..

papalala drahousci!!
nejsem tím, kdo rozhoduje co je pro čí uši.. kdo nechce, stejně neuslyší

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz

Příspěvekod ATA » ned, 27. lis 2011, 22:09

Předbýhat se nedá a bez pořádnejch základů to nejde - zkoušel sem to :)
Cesta se dá ruznejma trikama a pomůckma zrychlit ale musi se projít a zvaldnout celé pokud se neco přeskočí tak se to dřiv nebo později někde ukáže.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
madagaskar
Příspěvky: 102
Registrován: pát, 30. zář 2011, 12:31

Re: Dotaz

Příspěvekod madagaskar » ned, 27. lis 2011, 23:23

Jak to tak vsechno ctu (coz mi vyvolava taky vzpominky na vlastni chaos stavy) tak vidim lidi ze v tom nemate moc jasno a je mi uplne jasne proc Vas provazi podobne stavy, psycha a castecne take rekneme strach..

No i kdyz to tak ted bude vypadat, nechci tady nikoho poucovat a v zadnem pripade se nestavim do role, ze ja toho vim vic nez vy.. ale podivejte se na tento prispevek s otevrenym vhledem..

Je dost pravdepodobne a ja tento fakt davno prijal za sve, ze ze z hlediska hloubky mame vice tel.. i kdyz tento popis neni uplne presny, jelikoz tyto tela od sebe nejsou presne oddelena tak jako v soskach matriosky. Spise jakoby nase telo byl velky ocean s ruznou hloubkou - ruznych svetu.. Predstavte si ze tech rovin je treba 7.. Prvni(1) jasna a davno dokazana je rovina fyzicka - vase vnejsi telo a svet kolem neho.. procesy, chemicke pochody, bunecna uroven..
Dalsi rovnia (2) je emocionalni - je to take velmirealna rovina naseho tela.. na emoce si sice nesahneme, ale to neznamena ze jsou neskutecne a nedokazane - Kazdy vi co je strach, laska(no to mozna az uplne ne, tak treba zamilovanost),zlost, zavist,radost,vztek,mozna i soucit a podobne.. Prozitek techto emoci vyvola take pozorovatelne zmeny v tele prvnim.. coz je take vedecky dokazano.. navic z hlediska blizkosti je hned vedle, takze je to i logicke..
Pokud pujdeme hloubeji najdeme rovinu astralni, metalni(duchovni), dusevni, bozskou a nirvanickou - Neprohlasuji ze tato koncepce je jedina pravdiva a nehodlam se ji krecovite drzet (ale dostal jsem se k informacim, ktere ve mne nevyvolavaji zadne prirozene pochybnosti a spojuji mi vsechno k cemu jsem se dostal v minulosti do jedineho celku - pokud ma nekdo zajem rad zverejnim vice.. ale nikomu nic nenutim).. Jen potrebuji abyjste si predstavili ze kazde z techto "tel" ma vlastni "svet" vlastni sny, prozitky, vyzivu a dejme tomu take jednu prislusnou cakru - takhle bych to nejradsi vubec nepsal, nebot to vetsinou neprijmete, ale co uz - me je to vlastne jedno, davno jsem prisel na to ze poucnym prispevkem nemluvim k vam, ale vlastne si to doutvarim sam pro sebe.. proto nezabiham do detailu, ktere sou mi sice jasne ale prave proto take zbytecne.. (jak rikam, pro ty kdo budou chtit upresnim jedinou vetou)

No a ted konecne k veci.. Malo kdo z Vas se zamysli nad prvni rovinou a posloucha vlastni fyzicke telo se vsim vsudy, to znamena uz davno prisel na podstatu nemoci (nebo jim aspon umi naslouchat, nebot jejich podstata je jeste trosku hloubeji, ale poselstvi vzdy zretelne pro prvni rovinu), vi kolik jidla potrebuje a nezatezuje telo zbytecnym odpadem navic, doprava mu tolik spanku kolik je treba.. stara se o nej, vedomne ho mije (at uz jednou tydne).. nebudu pokracovat asi tusite kam to vede..
Stejne tak malo kdo pochopil svou nizsi cast a to cvlastni emoce.. Zadostivost,hnev,touhu,atd.. a Vsichni tohle chcete proste preskocit a venovat se radovankam, ktere prinasi pohyb a naciteni na vlastni nizssi hladiny.. Je to pochopitelne, to ano, ale stejne tak je to posetile.. Nechci ve Vas vyvolat pocit marnosti, jen poukazat na to ze vse je treba videt v souvislostech a dejme tomu prvni pochopit scitani, odcitani, zlomky, zakonitosti rovnic a az pak se pustit do slozitejsich schemat a vzorecku.. protoze bez toho predchoziho, muzete na takove vzorecky jen "bezducha civet", ale jejich kouzlo Vam nepredaji.. muzete sice skusit vypocitat takovy priklad vlastnima teoriema a mozna to i realne pochopite (o cemz pochybuju - i kdyz vyjimky jsou a i to ma sve zakonitosti, ktere nebudu rozepisovat) spise z toho vsak vzejde, nejaka nova slepa ulicka - rekneme Konspiracni moznost vypoctu vhodna na urcity typ prikladu, ale nikoli obecna..

a tak to tady podle me funguje se vsiim.. kdyz budes predbihat - muzes se z toho v extremu mozna i zblaznit (protoze snazit se pochopit hlavou neco, co prirozene chapes ve vetsi hloubce - vlastnim prozitkem - ti muze zavarit kolecka) - ono radsi tohle rychle zneguji, nebot relativnost toho vyroku mi ho jasne vyvraci a nehodlam tu nekomu tvorit bloky ci pseudo-konce jeho stavu.. Ono totiz malem z toho vsho hrablo me (rekneme spis ze jsem objevil ze hlava ma sve meze - kdyz se pustite do nekonecnosti vsemoznych konspiraci - zacoz tohle pojednani rozhodne nepovazuju) aaa proto Svoje rady si klidne strcim za klobouk.. jak rikam pisu to hlavne pro sebe.. obcas mam chvilkove vhledy a jako medium mi slouzi prave okna ruznych blogu ci for,tak proc uz se o to s nekym nepodelit, at si s tim nalozi kazdy jak uzna za vhodne.. pro me je v tom obsazeno vse co jsem potreboval a proto to tady ukoncim,..

papalala drahousci!!
to je pravda, predbiehat asi nie je spravne, u mna to bolo tak, ze som k tymto veciam o ktorych je forum prisiel uplne nahodne a neplanovane, ale ked som zistil, ze mozem rozsirit hranice svojich vedomosti a skusenosti priznam sa, ze som po tom skocil po hlave. spociatku som nevidel ziadne vysledky, skor naopak (kratko po zacati pisania snoveho dennika som si za noc nepamatal ani jeden jediny sen) nefungovalo nic o co som sa pokusal, ani co sa tyka ciest do inych sfer, tak som si uvedomil, ze na to asi tlacim a nechal som to a po mesiaci alebo dvoch to prislo same od seba.

Uživatelský avatar
madagaskar
Příspěvky: 102
Registrován: pát, 30. zář 2011, 12:31

Re: Dotaz

Příspěvekod madagaskar » ned, 27. lis 2011, 23:27

a ATA mohol by si pls zhodnotit to postavenie tej postavy, ktoru som videl v AC? chcel si aby som ti napisal z ktorej strany som ju videl, hore je to napisane

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz

Příspěvekod ATA » pon, 28. lis 2011, 21:35

To že byla před tebou odpovídá tomu neutrálímu vnímání , to jetly ty strany maj nejkej vlyv težko řict je malo dat
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
madagaskar
Příspěvky: 102
Registrován: pát, 30. zář 2011, 12:31

Re: Dotaz

Příspěvekod madagaskar » pon, 28. lis 2011, 22:58

ak ju este stretnem mozno s nou skusim komunikovat. to by som sa mal popravde spytat ako sa v AC da s niekym komunikovat? ja som skusal pouzivat normalne hlasivky, ale mam pri tom pocit akoby som stratil hlas. snazim sa nieco povedat, ale pocujem to nie sluchom, ale skor akoby myslienku. myslis, ze je to bezpecne sa s tou postavou pokusat nadviazat komunikaciu?

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Dotaz

Příspěvekod Lama » pon, 28. lis 2011, 23:22

Je to bezbecne i neni.

Sory za minikomentik :D
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
madagaskar
Příspěvky: 102
Registrován: pát, 30. zář 2011, 12:31

Re: Dotaz

Příspěvekod madagaskar » úte, 29. lis 2011, 08:35

tak teraz si mi to fakt objasnil :D

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Dotaz

Příspěvekod Lama » úte, 29. lis 2011, 10:07

Tezko se to vysvetluje. Kdyz si s tou postavou nemluvil tak jak muze vedet jestli je to bezbecny nebo ne
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
madagaskar
Příspěvky: 102
Registrován: pát, 30. zář 2011, 12:31

Re: Dotaz

Příspěvekod madagaskar » úte, 29. lis 2011, 13:14

myslim ze keby bola nebezpecna tak by som to z nej citil

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz

Příspěvekod clario » úte, 29. lis 2011, 16:19

A proč se ptáš zda je bezpečné s ní komunikovat když už to vlastně sám víš? :D
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Dotaz

Příspěvekod Lama » úte, 29. lis 2011, 16:39

Takhle jsem to chtel vysvetlit :D
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
madagaskar
Příspěvky: 102
Registrován: pát, 30. zář 2011, 12:31

Re: Dotaz

Příspěvekod madagaskar » úte, 29. lis 2011, 19:10

ja to neviem, len to predpokladam a zaujima ma nazor ostatnych, ktory s tym uz maju nejake skusenosti

Uživatelský avatar
madagaskar
Příspěvky: 102
Registrován: pát, 30. zář 2011, 12:31

Re: Dotaz

Příspěvekod madagaskar » stř, 30. lis 2011, 16:02

dnes som si to sam overil, je to priatelska bytost.

Uživatelský avatar
ZdENik
Příspěvky: 66
Registrován: pon, 31. říj 2011, 22:52

Re: Dotaz

Příspěvekod ZdENik » čtv, 01. pro 2011, 14:43

hmmm to zni dost presvedcive.. :) Ne ze bych snad pochyboval.. jen snad: to je vsechno co jsi k tomu chtel dodat a timto uzaviras tohle tema?
nejsem tím, kdo rozhoduje co je pro čí uši.. kdo nechce, stejně neuslyší

Uživatelský avatar
madagaskar
Příspěvky: 102
Registrován: pát, 30. zář 2011, 12:31

Re: Dotaz

Příspěvekod madagaskar » čtv, 01. pro 2011, 16:07

v poslednom AC sa znova objavila ta postava a nabrala na seba podobu mojej niekolko rokov mrtvej starej mamy, ktoru som sice poznal, ale pokial si pamatam tak mala zdravotne problemy, mala alzheimra a nespoznavala okolie, takze som sa s nou nikdy normalne nerozpraval a bol to krasny pocit normalne s nou komunikovat. aj ked to nebola ona, ale to, ze na seba ta osoba vzala jej podobu ma utvrdilo v tom, ze je pozitivn a


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 14 hostů