Otvaranie oci v AC

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
streamer
Příspěvky: 46
Registrován: ned, 11. dub 2010, 19:40

Otvaranie oci v AC

Příspěvekod streamer » pát, 07. kvě 2010, 23:25

Ako postupujete ked ste v tranze a citite uz lahke telo a vibracie a este nic nevidite?

Otvorite akoze oci alebo cakate kym nezacnete vidiet len tak?

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Otvaranie oci v AC

Příspěvekod ATA » pát, 07. kvě 2010, 23:45

mrkni do tematu lucidology
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Otvaranie oci v AC

Příspěvekod Jarda » ned, 09. kvě 2010, 20:06

jo to je naprd to znám :-D jsem byl pár krát v AC a pak mi "zhasnul obraz" nikde nic, jen černo :-D a tak mě napadlo otevřít oči, věděl jsem že to nebude fungovat ale zkusil jsem to a hodilo mě to zpět od těla :-D nebo jsem byl jednou před svojí postelí a přišlo mi to moc skutečný na to aby to bylo AC tak jsem otevřel oči a okamžitě jsem se ocitl v těle. Libilo se mi to přemístění v jednu chvíly někde jsem a o milisekundu později jsem jinde. :-D no pak jsem vystoupil znova a znova si to ověřil stejným způsobem, protože se mi to zas nezdálo a pak jsem si to zkusil zas znova :-D
Takový menší vysvětlení. Totiž když se vrátite z jednoho AC tak je mnohem mnohem snazší se tam dostat znovu. No a po druhým návratu vás to tam už táhne samo a je třeba se tomu i trochu bránit :-)
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Otvaranie oci v AC

Příspěvekod woa » ned, 09. kvě 2010, 20:13

Ty vole Jardo víš jakejs mi dal po roce neúspěšnýho zkoušení a následnym znechucení impulz do novýho začátku? Kdybych se nemusel učit na autoškolu hned bych šel trénovat, doprdele teď nebudu mít myšlenky na nic jinýho :lol:
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

streamer
Příspěvky: 46
Registrován: ned, 11. dub 2010, 19:40

Re: Otvaranie oci v AC

Příspěvekod streamer » ned, 09. kvě 2010, 20:17

ja ako zaciatocnik by som potreboval vediet postup ako so zrakom....

az pocitim vibracie otvorit oci alebo je to skoro?
alebo cakat az sa to samo? :-)

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Otvaranie oci v AC

Příspěvekod Jarda » ned, 09. kvě 2010, 20:30

Ty vole Jardo víš jakejs mi dal po roce neúspěšnýho zkoušení a následnym znechucení impulz do novýho začátku? Kdybych se nemusel učit na autoškolu hned bych šel trénovat, doprdele teď nebudu mít myšlenky na nic jinýho :lol:
buď v klidu to nadšení přejde :-D

streamer: oči není třeba otvírat až budeš venku tak to uvidíš, astrální tělo nemá oční víčka
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Otvaranie oci v AC

Příspěvekod woa » ned, 09. kvě 2010, 20:32

No, minule když sem se takle nadchnul tak to trvalo půl roku než to trošku vodpadlo :lol:
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

IamI
Příspěvky: 145
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:31

Re: Otvaranie oci v AC

Příspěvekod IamI » ned, 09. kvě 2010, 22:19

streamer: oči není třeba otvírat až budeš venku tak to uvidíš, astrální tělo nemá oční víčka
Astrální tělo opravdu víčka nemá, nicméně neznamená to že v astrálu nelze zavřít oči, nebo je mít zavřené pořád.
Záleží to víceméně na přesvědčení cestovatele.
Apriori astrální cestovatel začátečník, což jsme tu asi skoro všichni, vychází z předchozího stavu - tedy medituje, uvolňuje se nebo spí (LD) a najednou přijdou vibrace. První myšlenka je většinou Aha je tu trans, hlavně se nepohnout, udržet emoce na uzdě, neotevřít oči a dojde k AC ... . Jenže ono většinou nedojde.
Tedy přesněji řečeno dojde, ale se "zavřenýma očima". Pokud totiž víme že máme zavřené oči, máme je zavřené i při AC, a člověk pak bez vizuálních podnětů většinou brzy usne.
Takže kdy vlastně ty oči otevřít? Asi je to hodně individuální, každý si ten správný okamžik musí najít sám. Nějaká universální rada - zkusit je otevřít v okamžiku kdy máš pocit že bys měl něco vidět - většinou při vibracích nebo po nich. Nejde ani tak o to je násilně otevřít, stačí jen se při nějakém impulzu se jen nebránit otevření očí, ony se "otevřou".
Dost tomu pomůže natrénovat si předtím otevření očí bez fyzického otevření očí. Je to něco podobného jako trénink pro aktivaci třetího oka.
Všechno je jinak ... ;-)
Knihovnička esoterní literatury

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Otvaranie oci v AC

Příspěvekod ATA » pon, 10. kvě 2010, 20:28

Ono je to cele jeste komplikovanejši. V podstate te o otevřeni nefyzickyho vnimani proste pusteni nejaky vstupu , otvirani fyzickej tam žadnej vliv nema, ale je dobry se naučit ten pocit otvirani, a ten se da použit na otevřeni toho kanálu. Pokud neni natranovany je lepši v AC oci otevřit rukama než riskovat otevřeni oči fyzickejch.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů