Je potřeba Trans?

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
Mafii
Příspěvky: 14
Registrován: ned, 14. bře 2010, 19:16
Kontaktovat uživatele:

Je potřeba Trans?

Příspěvekod Mafii » čtv, 18. bře 2010, 18:50

Ahojte,
Potřebovala bych se zeptat na jednu věc..
AC Zkouším cca 2.měsíce, zatím bohužel bez úspěchu, proto bych se chtěla zeptat jestli je nutné pro AC být v transu?
A ještě jedna věc... Když se uvolňuji před zkouškou AC tak po nějaké době mám tělo jakoby dost ztuhlé - ale můžu s ním hýbat ( samozřejmě že se mi v tý chvíli nechce ale kdybych se snažila tak se hýbat můžu..) Myslíte že jde o trans? nebo že se to tomu alespoň blíží? Děkuji moc za odpověď... :D

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Je potřeba Trans?

Příspěvekod woa » čtv, 18. bře 2010, 19:23

Ahoj. Vítám tě u nás na fóru.

Co se týče toho transu, neni vždycky potřeba, tim myslim spontání AC, to je třeba když se ti stane těžkej úraz, bo když ti de vo život. Ae nemusíš to dycky dělat přímo přes trans, nejednoduší způsob jak dosáhnout AC je přes LD.

Co se týče toho ztuhlýho těla, to byla známka toho že ses dobře uvolnila, možná že to byl i lehkej trans....slyšela si přitom ňáký zvuky? Něco jako bzz?

A jinak jen tak dál. Začala si dobře. ;)
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Je potřeba Trans?

Příspěvekod ATA » čtv, 18. bře 2010, 19:41

Ahoj taky tě tu u nas vitam

tahle otazka se tu už parkrat řesila tranz nutnej neni teoreticky je možny oosahnout AC i primo z bdělyho stavu ,ale čim hlubši tranz tim vetši je šance že se povede
to ztuhnuti těla tranz byt muže otazka je jak hlubekej na to by to chtelo lepši popis , vetšina mej AC byla ze stavu kdy sem se mohl pohnout telo bylo je tak zvašten uvolnote a nebyl sem v uplne pralize a vnimal sem tělo ale spiš než težky sem ho vnimal jako lechky -přechod k nefyzickymu vnimani.

Prosim napiš jakou použivaš technikua zkus co nejlip popsat ten stav a co se při něm děje
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Mafii
Příspěvky: 14
Registrován: ned, 14. bře 2010, 19:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Je potřeba Trans?

Příspěvekod Mafii » pát, 19. bře 2010, 16:22

Oboum moc děkuji za přivítání.
Co se týče techniky uvolňování tak nejdřív si jen tak lehnu, vyprázdním si hlavu a pak postupně začnu uvolňovat celé tělo směrem od nohou až k hlavě (to se snažím dělat každý den před tím než usnu) občas si třeba pustím nějakou meditační hudbu nebo klasiku (Mozart, Beethoven, Vivaldi)...

Ohledně toho bzučení - nevím jestli je to to co tady a i jinde vše popisují ale to co slyšm já je trochu jako cvrkání cvrčků...Je to dost tiché ale stejně - aspoň něco... :)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Je potřeba Trans?

Příspěvekod ATA » pát, 19. bře 2010, 19:04

jaky zpusobem to telo uvolnuješ ?

ty zvuky muže to byt i tinitus-piskani v ušich vetšinou je ve viššich tonech to pred AC je vetšinou hlubohy hučeni ,bzučeni ,buráceni...
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Je potřeba Trans?

Příspěvekod Etellyen » pát, 19. bře 2010, 21:57

a co je to to vtěch vyšších tonech teda? :)
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Je potřeba Trans?

Příspěvekod ATA » pát, 19. bře 2010, 22:30

jo to bych taky rad vedel zatim nemam prozkoumany zatim sem zjistil že tech tonu byva nekolik a meni se jak se na ne soustredim
podle vedcu mužou mit strašne moc pričin je to podoby piskani pri horečce
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Je potřeba Trans?

Příspěvekod Etellyen » sob, 20. bře 2010, 09:22

já někde čet že to vysoký pískání v uchu co bejvá že to sou náký znamení od andělů nebo tak něco..nevim no
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Je potřeba Trans?

Příspěvekod woa » sob, 20. bře 2010, 11:20

Někde už sme se tady tim pískánim zabejvali. Zkoušel sem s tim experimentovat jak mi radil ATA a zjistil sem pár zajímavejch věcí.

za 1.Ten zvuk má v 70% případů zdroj. Většinou je to rozvodná skříň na elektriku, repráky, počítač, televize,... Sou to zvuky který v naší rodině slyšim jenom já a nikdo mi to neveří. Maj prostě zkaženej sluch. Jednou sem procházel vokolo televize byl to takovej randál že sem se na místě složil k zemi.

za 2. Může to bejt to co říkal Etellyen, ae vo tom zatim nic nevim, bo sem eště z žádnym anďelem nemluvil.

za 3. De to vyvolat kdykoliv a kdekoliv, když to umíš, ae musí bejt kolem tebe ticho. A s timdle si pak můžeš hrát. Můžeš měnit vejšku toho tónu vod skoro neslyšenýho až po vohlušující.

(za 4. Ae to je jenom moje teorie. Můžou to bejt vidrace vyších sfér který každej neslyší. Jelikož každej pohyb vyvolává ňákej zvuk tak to neni zas tak nereálný, nemyslíte?)
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Je potřeba Trans?

Příspěvekod nou » sob, 20. bře 2010, 12:06

no ono sa vekom ten sluch zhorsuje. mlady ludia pocuju zvuky o frekvncii 20-21 kHz a vekom to klesa az na 13-15 kHz. som dokonca videl predavat odpudzovac na tinedzerov ktory fungoval proste tak ze piskal na tej vysokej frekvencii ktory uz starsi ludia nepocuju. (starsi myslim uz 30)

a urcite to niekedy je fyziologickeho povodu nenadarmo sa pytame v ktorom uchu mi zvoni/piska.

Mafii
Příspěvky: 14
Registrován: ned, 14. bře 2010, 19:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Je potřeba Trans?

Příspěvekod Mafii » sob, 20. bře 2010, 12:25

děkuju za zajmavé názory ;)

IamI
Příspěvky: 145
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:31

Re: Je potřeba Trans?

Příspěvekod IamI » pon, 22. bře 2010, 23:49

Co se týče toho transu, neni vždycky potřeba, tim myslim spontání AC, to je třeba když se ti stane těžkej úraz, bo když ti de vo život. Ae nemusíš to dycky dělat přímo přes trans, nejednoduší způsob jak dosáhnout AC je přes LD.
Stručná a jasná odpověď, doufám že se nebudeš zlobit když ji trošku polopaticky okomentuji. Trošku to rozvedu vzhledem k položené otázce: "... jestli je nutné pro AC být v transu?".
Myslím že trans je pro AC potřeba vždy.
Tans ale není cílový stav, ale jen jakýsi mezistupeň, optimisticky se odvažuji tvrdit že je to ten poslední krok, který jsme schopni zaregistrovat před AC.
Pak už dochází k odpojení vnímání fyzickým tělem a smysly, takže je otázka, zda je tělo ještě dál v tranzu nebo ne ;-).
Vědomí se totiž přesouvá do Astrálu.
V extrémních případech může dojít ke spontálnímu OOBE (Out Of Body Experience), což je trošku něco jiného než AC, protože vědomí sice opustí tělo, ale drží se poblíž něho ve fyzické dimenzi.
AC z LD (Lucid Dream) bez transu nejde, to že se to někdy povede je dáno nejspíš tím že na trans zapomeneme. Asi každý komu se AC povedlo ví o čem mluvím. Při přechodu do Astrální sféry totiž dochází k kratičké ztrátě vědomí, doufám že kratičké, je otázka jak dlouho to trvá ... To zapomenutí se netýká jen LD, platí to obecně.
Tak mě napadá že tohleto píšu jen podle vlastních zkušeností, takže pokud to u Vás funguje jinak napište, vážně by mě to zajímalo.
Všechno je jinak ... ;-)
Knihovnička esoterní literatury

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Je potřeba Trans?

Příspěvekod ATA » úte, 23. bře 2010, 12:15

Podle me je to trošku jinak ale z jistotou to taky tvrdit nemužu zatim neni dost informaci .

Tranz je jen pomucka nutnej neni otazka taky co to ten traaz vlastne je každej si to asi predstavuje trochu jinak.

Ted zrovna se mi libi teore ketra vlastne popistuje cestu do AC zmenou naladeni vnimnai na jinej zdroj informaci aby tule zmneu nalladeni šlo udelat tak je dobry odpojit co nekvic fyzickejch smyslu zjednodušene aby se pro ty nefyzicky udelalo misto ale neni to jedina možnost melo by jit i zyvšit datovej tok aby bylo možny vnimnat oboji zaraz jak fyzickej tak nefyzickej svet ale bude to asi docela chaos taky by melo jit mezi kanalama primo prepinat ale to bude chtit zkušenost vedet na co se naladit .Smysly vetšinou fungujou tak že když se na jden zameriš tak se ostatni potlači .

Ze sve zkušenosti vim že na OOBE a LD tranz potrebnej neni nebo aspon ne takovej aby telo muselo byt paralizovany nebo nebylo citit de to dosahnout i v hlubšim uvolneni u LD by mohlo klidne stačit jen zavřit oči , cose tyče primo AC melo by to fungovat podobne ale zas tolik sem jich nemel takže u nich nevim.

U vetšiny OOBE sem tesne pred nima byl jen ve zvalštnim stavu uvolneni telo nebylo pralizovany mohl sem se hejbat a i sem ho docela vnimal rozdil oproti normalu byl hlavne v tom že sem mohl lip vnimat i astralni telo a pohnout nim .

AC z LD by jit podle me mělo jako primej prechod ale ja sem an to šel prave vždy pres ten tranz ale jakuž sem psal spiš než paraliza to bylo zvaštni uvolneni kde byl slaba vzaba z astralnimtelem a šlo lip uvolnit (pomohla tomu asi technika specialniho točeni predtim v LD)

Ten vypadek vedomi pri prechodu do OOBE sem vnimal jen asi v 10% pripadu u AC si nejdem jistej ale tam asi byl


Ted sem si začal cvični nahravat a delam si z toho takovy grafy snažim se poznačit co nejvic informaci teřba se prijde na nejky zajimavy souvislosti možna i na to klolik je toho uvolneni nebo tranzu valstně potřeba.Hodila by se trochu pomoct aby se zapojilo co nevcic lidi a zjiskalo se co nejvic informaci on nikde neni poradne popsany co se pri te relaxacia tranzu vlastne deje nebylo by špatny to popsat i když slova provetšinu veci co se tam deje nejsou :).

Zatim sem zkoušel par pasivnich relaxaci proste jen lehnout zavřit oči a nic nedelat bude to chtit jete par at mam nejaky zakladni data co se deje a s tema pak porovnavat učinost technik .
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Mafii
Příspěvky: 14
Registrován: ned, 14. bře 2010, 19:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Je potřeba Trans?

Příspěvekod Mafii » ned, 28. bře 2010, 13:00

@ATA - O jaké grafy jde přesněji? možná bych ti mohla pomoct..... :D

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Je potřeba Trans?

Příspěvekod ATA » ned, 28. bře 2010, 15:18

Grafy si zatim delam jednoduchy v excelu protreboval bych asi nejakej asi falshovej graf tak aby sla udelat u každyho bodu grafu poznamka ketra by se zobrazila po prejeti myši
v excelu to mam zatim tak že vložim poznamku do bunky.

Taky by bylo dobry aby se graf dal kereslit primo myši a nemuseli se ručne zadavat hodnoty ale takovej program na grafy sem nikde nenašel .

Zatim je kompromis ten excel stejnak je napred potreba schromaždit obrovsky množstvy dat než by se delal složitejši graf na rychlej graf prubehu treba relaxace sem to vymislel tak že bych si udelal jen tabulku z hodontama a a graf tam nakresil treba v kresleni promoci useček je to asi nejrychlejši možnost pokud je dodt času tak si zapsat podrobnejš i z hodnotama treba v excelu .

Napad do budoucna ale k tomu to m zatim hodne daleko premejšel sem jak ty data až jich bude pravdu hodne zobbrazit jako nejlepši se mi zatim zda animace treba pomoci 3Dstudia
a že by se to zobrazovalo na anatomickym 3D modelu těla třeba pomoci jeho pruhlednosti vyhoda že tam se da prubeh nakreslit to de docela rychle ale celi to nasvit aby swe do dalo takle použit by trvalo dost dlouho.Vyhoda je že by vznikla hezka enimace ketry by zobrazila jak se časti tela postupne uvolnujou ketra vic šli by tam i dalši jevy energeticky tělo , hypnagogie bylo by to hezky prehledy a nazorny ale bylo by s tim strašne prace .Možna jednou časem.

Zatim me de spiš o to co nejpřesnejš si zanamet ten prubeh cvičeni abych mohl porovnavat ruzny metody a pokrok a časem snad zmapovat i všemožny stavy ale to sam nemam šanci by se muselo zapojit vic lidi je toho strane moc a u každyho to probyha trochu jinak.


Par grafu hodnoty su psany mejma zkratkama :
(B-bdělost,F-vnimani fyzickyho těla pripadne hlouba relaaxce tranzu,CH-chaoticky myšlenky,Hyp-hypnagohige ... u každyho hodnoty 0-5 zatim nemmam jetse presne určeny co bude jaka hodnota časem bude ukažde hodnoty popis stavu )

relax9 -25.3 13:00 76+ pasiv relax
Obrázek

relax5-22.3 23.15 81+ 1,8- pasivni relax
Obrázek

ces 1 -25.3 16:00 75+ 1,6- pasiv zkouška učinosti CES
Obrázek
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Je potřeba Trans?

Příspěvekod Tidus » čtv, 01. dub 2010, 11:05

K tomu tranzu. Kdyz jsem vycestoval poprve, tak to bylo naprosto bez pripravy. Jen jsem koukal v noci po mistnosti a vyletel jsem ven. Nebyly tu ani zadne vybrace, nic. Neco jsem tam potkal a utekl pred tim zpet. To si me nejspise zase vytahovalo ven, nebo nevim. Snazil jsem se ale hybat, a jakmile jsem se zase uklidnil, tak jsem byl venku behem asi peti vterin. A nnebyl tam zadny tranz, ani zadne vibrace. Jinak jindy jsem vycestoval vzdy pomoci vibraci. Tranz jsem zazil mozna jednou, a to si stejne myslim, ze to bylo neci jineho. Jakoby zmizela postel a ja spadl na zem. Pak jsem koukal po mistnosti s hlavou napul skrz polstar (takze jsem koukal jen jednim okem, druhe bylo v polstari). Proto verim, ze tranz, vibrace, ruzne zvuky a podobne jsou jen okliky, ktere stav priblizi jednoduzsi cestou. Kdyz se to ale vezme primou cestou, tak tam nic z toho neni.
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů