Pohyb věcmi při AC

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
Uživatelský avatar
Exille
Příspěvky: 52
Registrován: úte, 16. čer 2009, 10:52

Pohyb věcmi při AC

Příspěvekod Exille » úte, 22. zář 2009, 16:21

Zdravím, takže hýbání věcmi v AC, nevím jak ostatní, ale u mne je to tak, že jsem začínal na chuchvalci prachu co jsem měl umístěn na skříni. Mé maximum bylo dvakrát přenos přes pokoj (4 metry) a pak návrat do fyz. těla a silný pocit vyčerpání... Pro příště jsem byl poučen a po menších dávkách a víckrát. Později to byla malá kulička z alobalu, pak ložisková kulička a postupné zvyšování. Jednou jsem si zahrál doma na poltergeist :oops: a přenesl obraz z ložnice mých rodičů ke dveřím na chodbičku do mého a bratrova pokoje, po této akci jsem týden omarodil, velká :!: vyčerpanost :!: . Mé dosavadní maximum je 4 kg přenos 1 m a pak týden marodění. Zažil jsem reálnou situaci kdy člověk v ac přenášel stůl a další den byl v pořádku. Na co doporučuji dávat pozor je nepřehánět to, opravdu je nepříjemný pocit vyčerpání kdy jste fyzicky v pořádku ale duševně nadně.

Nevím jaké jsou zkušenosti ostatních, mohou přidat nějaký příspěvek.
Onmyōji (陰陽師), Senji Ryakketsu (占事略决).
Veškeré mé materiály, které zde zveřejním jsou jen pro tohle fórum. Kopírovat jen s mým svolením.

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Pohyb věcmi při AC

Příspěvekod woa » úte, 22. zář 2009, 19:39

Zdravím, takže hýbání věcmi v AC, nevím jak ostatní, ale u mne je to tak, že jsem začínal na chuchvalci prachu co jsem měl umístěn na skříni. Mé maximum bylo dvakrát přenos přes pokoj (4 metry) a pak návrat do fyz. těla a silný pocit vyčerpání... Pro příště jsem byl poučen a po menších dávkách a víckrát. Později to byla malá kulička z alobalu, pak ložisková kulička a postupné zvyšování. Jednou jsem si zahrál doma na poltergeist :oops: a přenesl obraz z ložnice mých rodičů ke dveřím na chodbičku do mého a bratrova pokoje, po této akci jsem týden omarodil, velká :!: vyčerpanost :!: . Mé dosavadní maximum je 4 kg přenos 1 m a pak týden marodění. Zažil jsem reálnou situaci kdy člověk v ac přenášel stůl a další den byl v pořádku. Na co doporučuji dávat pozor je nepřehánět to, opravdu je nepříjemný pocit vyčerpání kdy jste fyzicky v pořádku ale duševně nadně.

Nevím jaké jsou zkušenosti ostatních, mohou přidat nějaký příspěvek.

Zajímavý. A zkoušel si taky telekinezi v astrálu? Docela by mě zajímalo jestli to má větší účinek než to přenášet
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Pohyb věcmi při AC

Příspěvekod saila » úte, 22. zář 2009, 19:58

neni nahodou telekineze to samy co hejbani vecma co uz tam psal?
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
Exille
Příspěvky: 52
Registrován: úte, 16. čer 2009, 10:52

Re: Pohyb věcmi při AC

Příspěvekod Exille » úte, 22. zář 2009, 20:05

Mno jako koukat se v astrálu na předmět a myšlenkou ho donutit se aspoň pohnout jsem zkoušel, a několikrát, výsledek nulový, a proto zůstal jsem u toho že je důležité předmět doličný vzít do astrálních rukou a přenést ho takhle.
Onmyōji (陰陽師), Senji Ryakketsu (占事略决).
Veškeré mé materiály, které zde zveřejním jsou jen pro tohle fórum. Kopírovat jen s mým svolením.

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Pohyb věcmi při AC

Příspěvekod nou » úte, 22. zář 2009, 20:19

inu ono to je telekineza. pretoze co sme v AC. len mysel ziadne telo. neschopnost posunut predmet len myslienkou by som videl v nasom zvyku presuvat predmety iba rukami. keby si mozno cvicil telekinezu v realy tak by ti islo aj v AC. inak ak to naozaj dokazes tak si naozaj borec. a dokelu nebolo by to potvrdenie AC??

Uživatelský avatar
Exille
Příspěvky: 52
Registrován: úte, 16. čer 2009, 10:52

Re: Pohyb věcmi při AC

Příspěvekod Exille » úte, 22. zář 2009, 21:22

Ano, podle mne je to potvrzení AC, už jsem několikrát přemýšlel při pročítání některých webů, kdy záhadným způsobem zmizeli peníze z banky a na kamerách sou vznášející se pytlíky s penězmi, jestli to nějaký jedinec v AC takhle nekrade... btw. už mne to takhle napadlo několikrát si zajít na exkurzi do banky a "vypůjčit" si pár drobných, viděl bych to tak váhově na 1 kg bankovek (kolik to tak může být peněz :twisted: ). Z morálního hlediska by se to nemusel ani považovat za zločin... Je to jen moje teorie a moje pokřivená morálka :oops:

Další věc jsem uvažoval o tom zkusit vyjmout z molekulární mřížky třeba 1 mikrometr krychlový a udělat takhle otvor z hlediska fyzikálních zákonů by to šlo, teoreticky, prakticky jsem to ještě nezkusil. Jinak důkaz pro mne že AC je reálné byla hra na poltergeist.

Navíc mnoho paranormálních výzkumů týkajících se poltergeistu je to, že tento jev je vyvolán podvědomím jedince jenž má latentní schopnosti, když pak dotyčný je v pubertě nebo v nějaké stresové či jiné nervově vypjaté situaci, je pak schopen vytvořit tento fenomén. Jedním ze základních řešení kdy se v domě vyskytuje poltergeist je dotyčné vystavit hypnoze kde se jim dají příkazy, např. že se pohne váza v určitou dobu která se tajně umístí někde v domu, pokud se tak stane, tak je jasné že některý z obyvatelů domu má latentní schopnosti. Dalšími testy se může vypátrat kdo to je, většinou jsou to dívky jenž se vyskytují ve výše uvedených životních situacích.
Onmyōji (陰陽師), Senji Ryakketsu (占事略决).
Veškeré mé materiály, které zde zveřejním jsou jen pro tohle fórum. Kopírovat jen s mým svolením.

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Pohyb věcmi při AC

Příspěvekod woa » stř, 23. zář 2009, 20:14

Malá otázka:
Z hlediska fyzikálních zákonů? Co to sakra je fyzikální zákon? A jestli je to to co si všichni myslíme pak si myslim že jich nejenom ty porušuješ dost :lol: :lol: :lol:

Co je to ten poldengreist bo co si tam psal?
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Pohyb věcmi při AC

Příspěvekod saila » stř, 23. zář 2009, 21:40

poltergaist je duch kterej dokaze hejbat fizickejma vecma ve fizickym svete... takze duch treba hodi na zed vazu ale ty jenom vidis jak leti vaza na zed...

mozna to bude znit divne a ani to sem moc nebude patrit ale treba jestli jstenekdo videli 6. dil pottera jak tam katie vezme na cezte z prasinek ten prokletej nahrdelnik a zazi to tam s ni a pak vylitne do vzduchu, a pak udela nejakej ten vydesenej skleb...tak me ta scena prisla uplne desiva protoze to uplne vypadalo jako by ji nejakej takovejdle duch napadl... :-D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

122333
Příspěvky: 77
Registrován: ned, 28. čer 2009, 20:10
Bydliště: Ruská federace

Re: Pohyb věcmi při AC

Příspěvekod 122333 » ned, 27. zář 2009, 23:26

Nebudu zakladat dalsi tema , tak to prcnu sem. Snad to nevadi.
UZ se to resilo na minulym foru, ale nevim k jakemu vysledku se doslo.
Zkousel nekdo navstivit v astralu "cernou diru" ? nemuze to byt treba nebzpecny , nebo ...
Je dovoleno odrazit násilí násilím. - Domitius Ulpianus

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Pohyb věcmi při AC

Příspěvekod Pete » pon, 28. zář 2009, 00:32

Podle me to absolutne nemuze byt nebezpecne , protoze se vratis ihned do fyz tela.

Nebo si "zamkni telo" respektive aby se ti poraneni v astralu nepreneslo do fyz tela.
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Pohyb věcmi při AC

Příspěvekod Etellyen » pon, 28. zář 2009, 20:08

no nebyl bych si tak jistej tim ze to neni nebezpecny...ale nevim...stoji za to to nejak prozkoumat:D ale opatrne :D
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Pohyb věcmi při AC

Příspěvekod woa » stř, 30. zář 2009, 16:43

122333 : I kdyby to bylo jakkoliv nebezpečný já bych se tam stejně šel podívat, kdybych uměl astrálně cestovat :lol: :lol:

Pete: Zamkni tělo?????
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Pohyb věcmi při AC

Příspěvekod Pete » stř, 30. zář 2009, 18:02

Osobne jsem jeste necestoval , pouze jsem to od nejakeho cestovatele cetl , takze ti to presne nemuzu popsat.

V AC se pry muzes zranit , tudiz je lepsi zamykat telo aby se ti ztraneni v AC neprenesli do fyz tela. Dela se to pry vizualizaci , prijdes k telu , predstavit si zamek , zamknes ho a vezmes si klic. To o tom ze si nekdo zamkl telo bylo bud na tomto foru , nebo na http://www.3oko.sk/ kdyz tak to pohledej.
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Exille
Příspěvky: 52
Registrován: úte, 16. čer 2009, 10:52

Re: Pohyb věcmi při AC

Příspěvekod Exille » čtv, 15. říj 2009, 21:32

poltergeist je v 90 % člověk s latentní psi schopností.
2 % energický uzel v zemi
6 % duchové
2 % ostatní astrální obyvatelé

tohle berte pokud byla vyloučena působnost nějakého člověka

Jinak proč lézt někam do vesmíru když tady na zemi je tolik míst pro prozkoumání... Já jsem teprve u Olomouce.
Onmyōji (陰陽師), Senji Ryakketsu (占事略决).
Veškeré mé materiály, které zde zveřejním jsou jen pro tohle fórum. Kopírovat jen s mým svolením.

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Pohyb věcmi při AC

Příspěvekod woa » ned, 18. říj 2009, 09:30

njn, každýho hold zajímá něco jinýho. Já kdybych uměl AC tak se na tudle planetu vykašlu :lol: no, možná pár málo míst by m zajímalo, ale to co mě zajímá nejvíc je hodně světelnejch let vzdáleno :D
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
ctt80
Příspěvky: 24
Registrován: úte, 22. pro 2009, 15:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pohyb věcmi při AC

Příspěvekod ctt80 » ned, 03. led 2010, 17:42

Exille, jestli jsi to s těmi schopnostmi myslel opravdu vážně, pak je to pecka a stálo by zato to nějak experimentálně ověřit a pořádně zdokumentovat za kontrolovatelných podmínek. Umíš se dostat do AC a pohnout věcma takříkajíc "na objednávku" anebo je to o náhodě? Objevili se tu nedávno myšlenky o založení nějakého institutu (třeba virtuálního) výzkumu paranormálních jevů a tohle by byl perfektní námět na první pokusy... Co řikáš?

Asik
Příspěvky: 3
Registrován: ned, 07. bře 2010, 22:06

Re: Pohyb věcmi při AC

Příspěvekod Asik » ned, 07. bře 2010, 22:19

Experimetále to už bolo overene. Tusím že Monroem. Cítal som otom už dávno tak si nespomínam na všedky podrobnosti ale tuším že Monroe pocas projekcie začal klopať na stôl v miestnosti plnej ludí. Inak astrálnu projekciu pouzívala aj CIA. Pravdepodobne este aj pouziva ale nie oficialne pretoze im kôli minimálnim nákladom znízili dotácie. Inak boh vie co vsedko v CIA robia.

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Pohyb věcmi při AC

Příspěvekod Etellyen » pon, 08. bře 2010, 16:08

nejen v CIA
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

IamI
Příspěvky: 145
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:31

Re: Pohyb věcmi při AC

Příspěvekod IamI » úte, 23. bře 2010, 00:15

Podle mého názoru se věcmi při AC hýbat nedá. Je to dáno tím že při AC jsi v jiné dimenzi, takže tu naši nemůžeš na hmotné úrovni nijak ovlivnit - prostě interakce fungují jinak.

Jiná věc je stav transu, při něm by to teoreticky jít mohlo.
Asi hodně lidí zklamu, ale zatím se ještě nepodařilo opravdu důvěryhodně prokázat nějaký pohyb věcí silou vůle nebo telekinezi. To ale neznamená že se to nikomu v budoucnu nepovede, nebo už nepovedlo, takže držím Exille palce třeba bude první.

Stejně tak nevidím důvod mít obavy z černé díry je to podobné - teď to dost přeženu - jako bych se vyhýbal Islandským stránkám na webu z obavy abych se tam třeba nenachladil.
Všechno je jinak ... ;-)
Knihovnička esoterní literatury

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Pohyb věcmi při AC

Příspěvekod Pete » úte, 23. bře 2010, 12:14

Jasne duverihodne se telekineze neprokazala.. cernobile filmy testu jedne rusky, ktera hybala sirkami ktere byli pod sklenici.. pak jine filmy kde hledali opravdove telekinetiky , vetsina z nich byli jen podvodnici ale jeden to dokazal, dostal nekolik kovovych tycek, sice mu to trvalo dlouho (asi 2 hodiny) ale ohnul to do praveho uhlu , oni mu ty tycky dali takze nevedel co bude muset ohybat a nemohl se pripravit

To, ze si myslime ze "to a to je nemozne" nas akorat zastavuje v vyvoji. I Einstein chapal, ze intuice a fantazie jsou to nejdulezitejsi, protoze pouze fantazii muzes objevit neco noveho, selskym rozumem nic noveho neobjevis, protoze tim vlastne sam sebe drzis a nedavas prosto rozsireni moznosti
Deus est Homo


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů