Technika - Spánkový tranz

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
Uživatelský avatar
Orichi
Příspěvky: 39
Registrován: úte, 05. kvě 2009, 01:57
Bydliště: Doksy
Kontaktovat uživatele:

Technika - Spánkový tranz

Příspěvekod Orichi » pát, 22. kvě 2009, 00:22

Před text:
Tak mě napadlo, že bych se s vámi podělil o svůj postup a budu rád za jakýkoliv komentář. Prosím přečtěte to celé :D Ale pro línější, jsem pro jistotu pasáže označil nadpisy :D ;)

Jak sem ke své technice dospěl:
Podle mě každý má nějaký postup, nebo techniku, kterou trénuje a upřednostňuje. Moje začátky AC vypadaly tak, že jsem používal často zmiňované postupy, kdy se člověk snaží uvolnit, dostat do tranzu a pak se snažit vycestovat. Ale touto technikou se mi to povedlo jen jednou. A to na krátko a mám pocit, že asi na třetí pokus. Byla to pro mě velká motivace a tak jsem trénoval dál. Jednou se mi stalo, něco zvláštního byl jsem ve stavu kdy jsem byl vzhůru napůl bdělí, ale nemohl jsem se pohnout. Byl jsem šokován, neboť jsem se s tímto jevem dříve nesetkal. Tehdy mi ATA, ještě na starém fóru, osvětlil o co se jedná, spánková paralíza to byla. Začal jsem se o tento jev více zajímat a snažil se docílit ho úmyslně, vysledoval jsem, že když ráno vstanu brzy třeba v 6:00, tak odpoledne po teplé polívce na mne doléhá pocit únavy. Pak mi stačí natáhnout se na postel na záda a usnout, po spánku jsem se probíral ve spánkové paralýze. Časem jsem zjistil, že z tohoto stavu jsem občas schopný astrálně vycestovat, ale bohužel zážitky nejsou 100%, protože ať jsem se snažil jak to jen šlo nikdy jsem se dlouho ve stavu AC po spánkové paralýze neudržel. Nehledě na to, že občas bývá těžké rozeznat rozdíl mezi AC a halucinacemi, které jsou ve stavu spánkové paralýzy běžné, a dokonce i samotné AC mohou narušovat. Mám s tímto stavem opravdu hodně zážitků a zkušeností, dokonce i mysteriózních, ale třeba i s hororovými halucinacemi (nic příjemného).

V těchto dobách jsem také hodně experimentoval se softwarem, který pravděpodobně mnozí z vás znají, jmenuje se brain wave generátor, nebo také bwgen. A po čase když vyšel IDOSER tak i s ním. Úspěšnost ? Spíše ano, než ne. Ale žádnou samozřejmostí to není. Všechno je to jen v nás. Ale díky těmto experimentům jsem zjistil další věc. Ze svých výšepopsaných začátků jsem si odnesl zvyk, ležet na zádech. Při jednom z experimentů s bwgenem jsem právě v této poloze usl a to bezmyšlenkovitě při dýchání břichem. Probudil jsem ze spánku do tranzu. Nakonec jsem zjistil, že bwgen na tom nemá pravděpodobně žádný podíl. Neboť tohohle tranzu jsem byl schopen docílit i bez softwaru. Bylo to pro mě jednoduché, bylo to podobné jako když jsem kdysi zkoumal paralýzu. A takto dosahuji tranzu do dnes. Čili můj postup je uvolnit se tak jako při normálním postupu, usnout a nechat se probudit tranzem, pak už jen krátká cestička do ASvěta.

Postup:
Zapnu si na pc lehkou hudbu, třeba nějaké hemisync, nebo cokoliv něco co odpoutá moje myšlenky a na co se můžu soustředit. Pak si lehnu na postel na záda. Zde pozor, klidně v pižamu a přikrytý peřinou, !! ale bez polštáře !! úspěšnost je mnohem větší (vyšší). Sundám si řetízek, korále, prsteny. Zavřu oči. A pravidelně dýchám břichem než mě to uspí. Pak už mě s velmi vysokou pravděpodobností čeká jen probdění do spánkového tranzu. V tu chvíli můžete reálně přemýšlet, nemáte halucinace a cítíte jen vibrace. Většinouž tak silné vibrace, že máte pocit, že snad zemřete na kolaps srdce a mozku. V tu chvíli máte na výběr nechat se unášet vibracemi, nebo nechat vibrace ustat a usnout ( druhá možnost se mi často stávala ze začátku a to především ze strachu, protože ty vibrace sou opravdu děsivý ). Pokud se necháte unášet vibracema dál, a jsou-ly vibrace extrémě silné někdy vás z těla vyhoděj i samy od sebe.

Otázky na vás:
- Zajímalo by mě, jestli při normálním tranzu bývají ty vibrace také tak moc silné ? Normálním způsobem se mi tranzu podařilo docílit jen velmi málokrát, ale nikdy ne tak silných.
- Máte někdo stejnou techniku ?
- Co si o tom myslíte ?

Můj názor:
Osobně si myslím, že to funguje asi takhle - Po usnutí vám zůstane styl dechu (čili břichem), nic vás nerozrušuje a neodpoutává vaši pozornost, vaše tělo se tedy i ve spánku nadále uvolňuje a uvolňuje až se dostane do tranzu, ale to vy ještě spíte, a tak se vaše tělo uvolňuje dál, vibrace se prohlubují a zvyšují až se dostanou do takové síly, že vás to probudí (probdí), ale trans o těchto vibracích zůstává a to jak s ním naložíte je už jen ve vašich rukách.
- Toto je pouze má domněnka.
"Ovlivni jak smýšlíš a ovlivníš jak cítíš."
"Lidé se musejí naučit namísto zloby, projevovat zvídavost."
"Pokud se sami sebe začnete ptát, otevřete dveře vlastního vývoje v mnoha směrech."
"Tvůj život je jen o tom kam směřuješ a soustředíš svojí pozornost, proto dbej na to čemu a komu jí věnuješ."

Orichi*~

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Technika - Spánkový tranz

Příspěvekod saila » sob, 23. kvě 2009, 00:03

tak u me je to s tema vibracema uplne stejny... ale mivam to tak ze si normalne lehnu a hvili si tak sama nad necim premejslim a necham plynout myslenky a pak se mi obcas zacne tak divne motat hlava proste zvlastni a z toho pokud si to neuvedomim a zustanu v tom tak se mi zachvilku taky dostavej ty vibrace akorat ja je mam hlavne nebo spis jenom v hlave a ze zacatku jsou lehky ze to je jenom neprijemny ale kdyz na cokoliv pomyslim nebo se v ty paralize pokusim jakkoliv pohnout ty vibrace zesilej tak ze mam fakt pocit jako ze mi ta hlava skutecne kazdou chvili exploduje a to je fakt neco prisernyho... takze jsem se z toho snazila dostat ze jsem se zaposlouchala do svyho dechu a kdyz to nepomahalo tak do srdecniho tepu a to me uspalo a tak jsem se z toho dostala, ale pak se mi pres tohle povedlo se prenest a zkusila jsem se jakoby douvolnit no a ty vibrace me vzdycky sami vykoply...
obcas treba jenom pulka tela nebo mi treba vylitla ruka nahoru jakoby pritahovana magnetem...:-D

ale musim rict kdyz jsem tu paralyzu s tema vybracema mela poprvy tak sjem z prominutim myslela ze se pos***** akorat jsem nemela takovy stesti jako nekteri jini jedinci, takze jsem nevedela o co se jedna slysela jsem ruzny nazory treba i epileptickej zachvat... ale jeden clovek mi rekl ze to je kdyz vylejzas z tela a i mi rekl ze se z toho dostanu tim zaposlouchaim se do dechu popripade srdce... no moc jsem tomu neverila ale budiz... no a o co se ve skutecnosti jedna jsem se dozvedela az po 4? letech tady....
takze je to vazne humus kdyz se vam dejou takovyhle veci a nemate vubec tucha co to je a bojite se jit spat s tim ze to na vas zase prijde...
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 8 hostů