Teplo, zadny tranz

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Teplo, zadny tranz

Příspěvekod Lama » ned, 10. črc 2011, 16:50

Vcera jsem po dlouhe dobe zase skousel astralni cestovani (pod vlivem THC). Pustil jsem si k tomu moje oblibeny shpongle, lehnul jsem si na postel a provadel jsem postupnou svalovou relaxaci (Nevim presne jak se to nazyva, proste jen napinate, povolujete svaly a pozorujete zmeny). Kdyz jsem byl uz dostatecne uvolneny tak jsem provadel dechova cviceni (Proste jen nadech a hluboky vydech) Tim jsem se zacal uvolnovat jeste vic. Takhle jsem to provadel asi 10min (Mimochodem tohle byl asi muj 40X pokus o dostani se do tranzu) kdyz se nic nedelo tak jsem zacal premyslet. Najednou mi v hlave zacaly litat myslenky typu "Uz po tolikaty" "Sakra uz musim prestavat cejtit telo" "Jak dlouho jeste!" a pak "Sakra, vzdyt na to mam pravo!" se mi skoro jakoby samo od sebe ozvalo v hlave, dost nastvane jsem si to myslel a najednou jsem pocitil teplo po celem tele a prestal jsem vnimat telo. Ale co bylo zvlastni ze jsem s nim byl furt schopny hybat.
A to je vsechno dal jsem se nedostal protoze byla strasna bourka a docela jsem se bal pokracovat.

Myslite ze me neco vysliselo nebo to bylo jakesi odblokovani nejake me myslenkove blokady?....
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

IamI
Příspěvky: 145
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:31

Re: Teplo, zadny tranz

Příspěvekod IamI » pon, 11. črc 2011, 00:11

Možností, co mohlo způsobit ten pocit tepla a to že jsi nevnímal tělo je hodně, je potřeba si uvědomit, že šlo "jen" o subjektivní pocit, který se dá hodně ovlivnit.
Vzhledem ke kombinaci s THC mě napadá jedna celkem logická "materialistická" odpověď:
Účinky THC (Marihuana):
http://zivotni-energie.cz/marihuana-thc ... drogy.html
Somatický doprovod:
zvýšení tělesné teploty
zvýšení tepu
zvýšení tepu
mírné zarudnutí bělma
zhoršení koordinace pohybů
zpočátku ojediněle mírná nevolnost
Psychický doprovod:
pocit zpomalení času
pocit sucha v ústech
pocit hladu (intenzivní)
někdy pocit chladu

Rozhodně tu nechci snižovat ničí metody k dosažení AC, nicméně zejména ve tvém případě (ještě jsi AC asi neměl) si myslím, že použití jakékoliv drogy k vyvolání AC není příliš moudré. Chápu že AC je běh na dlouhou trať ale právě to dává člověku šanci dostat se do cíle až tehdy když je na to přípravný a má vše (tedy hlavně sebe) pod kontrolou a kdy to má pro něj nějaký hlubší smysl. Ono to jednou vyjde, je to jen otázka času ;-)
Všechno je jinak ... ;-)
Knihovnička esoterní literatury

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Teplo, zadny tranz

Příspěvekod Lama » pon, 11. črc 2011, 11:19

Wow :D, dík. No, jde o to ze uz se tim uz moc nezabyvam ale vzdicky kdyz si dam brko tak me hrozne chytne nálada. Sjizdim nejruznejsi stranky o duchovnu a hned to chci skusit protoze si dost verim. Ale jo mas pravdu neni to moudry. Co se ohledne toho stavu, tak to teplo nebylo vylozene ze mi bylo teplo. Ale teplo ktery mi davalo urcitej pocit blazenosti. Ale taky je pravda ze jsem se v tu chvily, uz ani nevim proc zacal bát a dost se mi roztlloukalo srdce ale to az tak minutu po tom co jsem pocitil to teplo.

Edit: a jeste jedna malickost. Koukal jsem na ty stranky a zastavil jsem se u tehle informace :
Délka: obvykle mezi 3-5 hodinami, výjimečně více (výše dávky, individuální predispozice).
Vzivote jsem nebyl skourenej dyl jak 2 hodiny. Tak jen takova mala upravicka :D
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: Teplo, zadny tranz

Příspěvekod Vit » pon, 11. črc 2011, 11:25

A jako co ti to teplo připadalo? Jako kdyby ses roztavil/roztekl? Potom to asi byl nějaký prudký nával energie (třeba otevření čaker, kundalini, odstranění bloku apod.). Stalo se ti už někdy něco podobného, nějaký podobný nával tepla?
To tlouknutí srdce srdce bývá často když s tím začínáš a začíneš se dostávat z fyz. těla. Někdy se přidá i to bání z neznáma.
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Teplo, zadny tranz

Příspěvekod Lama » pon, 11. črc 2011, 11:53

To teplo jsem nikdy vzivote nezazil. Najednou jsem se proste na 100% uvolnil. S tou energii si nejsem moc jistej. Abych rekl pravdu uz si na to ani moc nevzpomínám, prece jenom byl jsem zhulenej.
A jeste neco se mi poslední dobou stává, s timhle to moc nesouvisí.
Kdyz nekde sedim a tak tak se zacnu uvolnovat, hlavne u nohou. Tak se vzdicky skusim zastavit (myslenky, svaly) a pokousim se uvolnit astralni telo od tela. V tu chvily zacnu cejtit takovy napeti v kolenou. Jakoby napínání. Stává se mi to casto nekdy samo od sebe.
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: Teplo, zadny tranz

Příspěvekod Vit » pon, 11. črc 2011, 21:53

U toho napínání mě napadá, že buď nějaký zbytek neuvolněných svalů, táhnutí při uvolňování astrálního těla nebo nějaká vada kolenou :).
A teď k teplu :). Popíšu můj zážitek: Při jedné úplňkové meditaci se mi stalo, že jsem se dostal do stavu, kdy jsem se vznesl, roztavil, roztekl. Cítil jsem jen ohromné teplo i v těch nejzazších místech. Cítil jsem se jako roztavené železo, ale lehčí než pára. Bylo to ohromně uvolňující. Úplně mě zaplavila vlna energie. Tímto se zčásti odblokoval, ale hlavně si řekl o odblokování, jeden blok. Následovala "nemoc" (nic mi nebylo, ale lékaři 3 měsíce tvrdili, že mám angínu). Touto "nemocí" jsem získal na spoustu věcí čas, protože mě nijak (kromě toho, že jsem musel být doma :() neomezovala. Během této "nemoci" jsem o nic, co jsem chtěl (např. vědomostní soutěže :)), nepřišel. Potom jsem se úplně zbavil tohoto bloku. Energie začala lépe proudit, protože jí přestal překážet blok. Podobné stavy, jako byl tamten, zažívám při každém otevírání čaker. Podle toho, co jsem četl, je to kundalini.
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Teplo, zadny tranz

Příspěvekod Lama » úte, 12. črc 2011, 08:36

No, tak musim napsat ze zas takovej zazitek to nebyl. Nejspis to bylo jen hodne velke uvolneni
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Teplo, zadny tranz

Příspěvekod ATA » ned, 17. črc 2011, 15:57

Teplo je vetšinou proudenim energie nebo prave otevřenim čakry hodne časty je treba pri lěčeni uplne se rozpali ruce THC tyhle pocity mnohokrat zesili
doby použivat po jakmkoli bourani bloku ostraneni negativni energi občas se totiž stava že jak blok praskne tak se ten bbordel neodsrani ale jen vypusti do tela a pak muže spusobyt nemoc.

K tomu uvolneni davat tam něci jao musim je blbost melo by to jit lechce nasili to jen blokne chce to se nevazat na vysledek ale presto udelat vše.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti