Má technika - Je správná?

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Má technika - Je správná?

Příspěvekod Lama » sob, 18. čer 2011, 08:22

Zdravím,
svou techniku pro vystup zacinam meditací. Lehnu si do postele, zapnu si nejakej binural a provadim kontrolovane dychani. Az jsem z casti uvolneny zacnu pocitat od 50 do 0. To se uvolneni zacne prohlubovat. Pak si zacnu predstavovat modry oblak ktery me od nohou k hlave celyho zahaluje. Uvolneni se jeste vystupnuje. Po tomhle nevim co dal protoze se mi uvolneni nevystupnuje uplne do transu, ale parkrat jsem mel pocit ze nemuzu hybat napriklad rukou a mel jsem v ni takovej divnej pocit. Soustredil jsem se na ten pocit v ruce a ruka se zacala jakoby nafukovat, skousel jsem s ni pohnout ale bez vysledku.
Poradte co vypilovat, co delam spatne?...
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Má technika - Je správná?

Příspěvekod ATA » sob, 18. čer 2011, 17:40

Ona neni žadna spravna ani spatna technika proste si akždej musinajit vlasni cestou sou jen rady ketry mužou pomoct

ja bych dal jeste na začatek progresivní relaxaci (natahovania povolovani svalu)

jinak postup dobrej ted to bude hlavne o tom co cvičit a stav se postupne prohloubi jet treba mužeš mrknout na temata gateway a lucidology sou tam veci co mužou postup urichlit treba nehjabat očima a podobne.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Merkabah
Příspěvky: 38
Registrován: úte, 24. srp 2010, 15:19

Re: Má technika - Je správná?

Příspěvekod Merkabah » ned, 19. čer 2011, 19:49

hlavni je dychani... chce to se soustredit hlavne na nej... ja se dostavam do tranzu, ze zacnu pocitat a dychat napr. od 1 do 5. nadech na 5 dob,pauza 5 dob,vydech 5 dob, pauza 5 dob a znova. hlavni je aby to bylo pravidelny. a to pocitani podle toho, jak ti to vyhovuje. ale to je tu urcite nekde uz napsany. semnou tohle dychani dela fakt divy ! :-D Jinak jen pro upozorneni. s tema dychacima technikama opatrne. jeden clovek ktery se zabyva jogou atd atd uz nejakou radku let, tak rikal, ze spravne by se to mel clovek ucit pod kontrolou nekoho, kdo uz ma tyhle techniky osvojeny, aby nedelal neco spatne. jinak si muze privodit problemy. ale nechci malovat strasaka na zed. ja se s zadnymi nesetkal

Uživatelský avatar
michelle21
Příspěvky: 62
Registrován: ned, 17. led 2010, 12:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Má technika - Je správná?

Příspěvekod michelle21 » stř, 30. lis 2011, 20:11

kazdy si musi najit svou techniku, kolik ja jsem vyzkousela a stejne nakonec je nejlepsi moje vlastni :D a kdyz uz jsme u toho takova radost je strasny kazisvet pri pokusu o ac :D aspon pro me, vzdycky kdyz jsem u vylezani z tela a dostanu z toho radost tak me to kopne zpatky :D ale kdyz si vynutim mit strach tak mi to zase pomuze :D ale to je problem, me mit strach moc nejde takze smula :( jinak pro inspiraci, pro me je nejucinejsi, kdyz uz jsem uvolnena, predstavit si ze z tela padam hlavou dolu dozadu (jako banji jumping zady napred)... no to jsou vibrace pak jak z knizky :D a rychly prechod do 3d tmy :) a na tuhle techniku jsem prisla opravdu nahodou :D

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Má technika - Je správná?

Příspěvekod Lama » čtv, 01. pro 2011, 00:05

no podle toho co tu ctu mi nezbejva nic jinnyho nez cekat na inspiraci nebo napad :D
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
michelle21
Příspěvky: 62
Registrován: ned, 17. led 2010, 12:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Má technika - Je správná?

Příspěvekod michelle21 » čtv, 01. pro 2011, 11:05

zkoušej ;-) jakoukoliv techniku kterou si někde přečteš vyzkoušej a kombinuj se svými nápady, ikdyby to měly být blbosti :) mě třeba ze začátku dost pomohlo říkat si "tik...tik" a to mě napadlo podle tikajícího budíku a ejhle ono to mělo účinek :D


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů