Úvod do Psioniky

Psychokinetika, paranormální psychické schopnosti
Uživatelský avatar
Exille
Příspěvky: 52
Registrován: úte, 16. čer 2009, 10:52

Úvod do Psioniky

Příspěvekod Exille » pon, 07. úno 2011, 22:31

Teorie
No ta se mi někdy zdála trošku víc ošemetná, a proto se ji budeme učit stylem samouci, je to na Vašich pocitech a vjemech, jak si představujete okecat různé výsledky cvičení :) Navíc je toto věc přirozená, tak nevím co k tomu teoreticky říkat, snad jen - Umíte to všeci :)

Praxe - Cvičeníčka
Takže zde se dozvíte několik základních cvičení co Vám dají solidní základ.

Jak cítit psi energii?
Než Vás odesílat někam hluboko do mysli, kde máte svou Zenovou zahrádku na kterou se většina z nás ani nepodívá, protože se tam ani nedostaneme, tak se než myšlenkami budeme zabývat našimi smysly - zrak, hmat. Vhodné cvičit v klidné místosti, kde Vás něco trošku rozptyluje a nebo vůbec.
Zrak - Lehněte si a natáhněte svoji ruku nad Váš obličej, prsty roztažené. Dívejte se na strop pokoje, není potřeba žádné dlouhé zírání jako když se snažíte vidět auru, ale prostě jen se koukněte a uvidíte během pár vteřin takoví šedý obal kolem Vaší ruky, nebo to může mít efekt, že kolem Vaší ruky je světleji. Různé zobrazení, různé barvy. Ano vidíte Vaši psi energii.
Hmat - Zase si lehněte, ruku buď položte, a nebo zase natáhněte nad obličej, když by Vás dotek o látku nějak rozptyloval. Teď zavřete oči a soustřeďte se na ruku, po chvíli ucítite buď brnění a nebo závany tepla, tam kde by neměli být. Hurá to je psi energie.
Tak právě jsem prováděl cvičeníčko na cítění psi energie a došel jsem k tomu, že já svoji psi energii cítím jako statickou elekřinu, asi tak bych nejlépe popsal, jak ji cítím. Rád bych, aby jste mi napsali do příspěvků, jak Vy cítíte Vaši psi energii. :)

Děláme psiball, aneb hrajeme si s míčky.
Hurá už cítíte psi energii, ale pořád je to málo na to, aby jste mohli zapálit svíčku nebo házeli po otravné sousedce kamínky pomocí telekineze.
Teď si budeme hrát a budeme dělat míčky.

1. krok
Dejte ruce, tak jako byste drželi tenisový míček (nebo srolované zimní ponožky, pomeranč, jablko). Začněte na této velikosti, protože tak aspoň své mysli určíte nějaké hranice a ona je bude dodržovat a Vám tak půjde aspoň učení jednodušeji.
Ohledně držení rukou, jak ty ruce dát, tak jsou dvě možnosti.
1) Držení tenisového míčku -http://2i.cz/f8134963b0 a http://2i.cz/16fda78d5e
2) Modleni míčku - http://2i.cz/e9025872a1


2. krok
Představte si jak to prázdné místo zaplňujete energií, která jde z vašich dlaní do toho prostoru a dostává tvar koule. Snažte se to dát jako formu příkazu, je to příkaz pro Vaši mysl. Barva energie není podstatná. Já mám třeba barvu tmavější šeď, někdo má modrou, kamarád má třeba oranžovou barvu

3. krok
Máte kouli v rukách, tak začněte přidávat hustotu energie.
Teď se dostaví únava a nebo lehká bolest hlavy, to znamená, že to dělat nechcete a tak přestaňte pokračujte až se budete cítit lépe.

4. krok
Přidávejte stále energii, dejte příkaz psiballu, aby zůstal ve formě koule. Po chvíli ucítíte lechtání nebo cokoliv jiného než obvykle (u mne je to silný pulzující pocit). Příkaz dávejte formou myšlenkového povelu.

5. krok
Dejte ruce pryč. Pak je vraťte na to místo kde jste vytvořili psiball, měli by jste ucítit znovu ten pocit. Pokud ne, tak jste nedali silný příkaz, aby psiball zůstal na místě.

6 krok
Pokud jste ucítili znovu ten pocit, tak gratuluji udělali jste první psiball. :)
Pokud ne, tak hybaj znovu od začátku a snažit se víc vtisknout ten příkaz, aby zůstal na místě.

Psiball pro pokročilé, konstrukt.
Jakmile umíte psiball vytvořit, tak už můžete i programovat jeho funkce a měnit jeho tvar. Psi energie s různými vlastnostmi a tvarem je nazývána konstrukt (je to i základní psiball). Je to jako programování v informatice. Práce s psi energií, je jako psát programy. U psiballu, tak můžete přidávat vlastnosti - vyzařovat teplo, čerpat energii z přírodních aspektů, ale také aby se rozplynul pokud například dáte špičku malíčku a palce levé ruky k sobě.

1. krok
Vytvořte psiball jako v předchozím cvičení

2. krok
Po zadání příkazu, aby zůstal ve tvaru koule a na svém místě mu zadejte čerpání energie ze Země - představte si jak psiball vstřebává energii ze Země (můžete použít jakýkoliv zdroj). Teď bude pomalu čerpat energii ze Země a taky si zachová svůj tvar a bude se pomalu zhušťovat.

3. krok
Zadat příkaz na jeho zrušení. Můžete dát jakýkoliv příkaz, například lusknutí prsty.
Pokaždé zadejte nějaký příkaz na zrušení, protože pokud se Vám vymkne z kontroli, tak se mohou dostavit nějaká nebezpečí. Je to jen příkaz při tvorbě, než pak energie, kterou musíte vynaložit na to, aby jse takto neovladatelný konstrukt negovali.
Tak a toto je konec pokročilého cvičení. Gratuluji :)

Co dál?
Psi energie je podle všeho viditelná zvířatům a malým dětem, já třeba vytvořený psi ball používám jako hračku pro psa (pes běhá po celé zahradě ve snaze chytit psi ball, sousedy je označován za divného psa co běhá za ničím, sousedovic holčička (4) jednou řekla své babičce, že pes běhá za divným míčkem co lítá ve vzduchu, proto uvádím, že psi energii vidí i malé děti.)

Psi Pet
Nebo také můžete vytvořit konstrukt ve tvaru a vlastnostmi Vašeho mazlíčka.
Doporučuji:
-Zdroj energie čerpat z přírodního aspektu.
-Následovat Vás.
-Měnit jeho vlastnosti.
-Viditelný jen pro Vás (měnitelný příkaz).

Kolega z ciziny uvedl, že jeho mistr má konstrukta mazlíčka ve tvaru vrány, neustále ho mění, a jeho stáří je 20 let. Představa 20 let starého konstrukta co neustále čerpal energii, je pro mne nepředstavitelná.

Psi Shield
Vytvořte zase konstrukt co bude chránit celé Vaše tělo před negativními vlivy.

Možností máte neomezeně, je to jen na Vás.


Takový divní pocit.
Pokud máte pocit, že jste plni energie a trošku jiné vnímání, tak je možné, že jste přebytí psi energií. Pro tento účel se uzemněte.
To provedete představením si, že veškerá nepotřebná energie jde do země kde se neutralizuje. Po chvilce by jste měli cítit určitý pocit uvolnění.
Důvod proč se, tak cítíte je ten, že jako u všech mentálních cvičeních se Vaše mysl unavuje a namáhá.

Opakování dělá mistra!
Neustále opakujte a vytvářejte základní psiball. Pokaždé když ho uděláte, tak se zvedne Vaše schopnost manipulovat s psi energií, ale také Vaše schopnost čerpat psi energii. Prozatím ji máte dostatek na to udělat i 100 psiballů, jde jen o to, že nejste schopni použit dostatečné množství té energie a také se mentálně unavíte.
U teho desátého už ucíte jeho energii velmi silně, ale u toho stého už i tu energii uvidíte. :)
Proč to takhle dělat, když může čerpat energii z jiných zdrojů?
Protože někdy musíte vytvořit psiball o určité energetické hodnotě a nemáte čas než shromáždí energii z jiných zdrojů.

Toto je vše na úvod do psioniky. Gratuluji těm co to zvládnou :)
Onmyōji (陰陽師), Senji Ryakketsu (占事略决).
Veškeré mé materiály, které zde zveřejním jsou jen pro tohle fórum. Kopírovat jen s mým svolením.

ANNO
Příspěvky: 92
Registrován: čtv, 19. čer 2008, 14:52

Re: Úvod do Psioniky

Příspěvekod ANNO » stř, 05. říj 2011, 03:07

Viem že starší článok ale pustím sa do toho XD
zajtra skúsím spraviť aspoň 600 psi ballou :D
Spravím jeden a dám si čiarku :D
Je len na vás čomu budete veriť.

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Úvod do Psioniky

Příspěvekod Pete » stř, 05. říj 2011, 17:05

Prosimte, Exille, byl bych rad za jakekoliv poznamky ohledne tlaku v tretim oku (nejlepe pokud mozno z vlastnich skusenosti) konkretneji co znamena rozsireni toho tlaku po celem cele, ruzne druhy vnimani toho tlaku atd ..
Deus est Homo

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: Úvod do Psioniky

Příspěvekod Vit » stř, 05. říj 2011, 19:35

Ten silný tlak v oblasti třetího oka znám já osobně z meditací. Občas se to u mě objevuje. Bývá to velmi příjemné, uvolňující a posouvá mě to do hlubšího stavu vědomí. Z čeho to znáš ty?
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Úvod do Psioniky

Příspěvekod Pete » stř, 05. říj 2011, 20:27

Samovolne mi to zacalo delat jednu dobu, potom jsem se naucil to castecne ovladat, ale chtel bych o tom vedet vice podrobnosti
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Úvod do Psioniky

Příspěvekod Lama » pát, 07. říj 2011, 13:39

Tenhle pocit v miste tretiho oka mam trosku kdyz na to polozim prsty a silny pocit tlaku a proudu energie kdyz si na to misto polozim tvarovy zaric (napr.dvojtou spiralu).
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot


Zpět na „Psionika“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů