Můj šílený život

a.j.rimmer
Příspěvky: 7
Registrován: sob, 22. srp 2009, 11:27

Můj šílený život

Příspěvekod a.j.rimmer » úte, 19. led 2010, 18:12

Dobrý den. Od mládí trpím těžkou sociální fobií, která mi devastuje život. Léčím se u psychiatrů už přes deset let, cpu do sebe prášky, zkouším kde co, ale i přes to všechno se můj stav jen zhoršuje. Napadá mě, že snad zkusím i to vymítání, četl jsem, že to někomu pomohlo. Když mi bylo 4-5 let vídal jsem v noci v pokoji podivné stíny, které se pohybovali po pokoji a jakoby si mě nevšímali. V pozdějších letech jsem to bral jenom za svoji bujnou fantazii, do doby než jsem na internetu nenarazil na lidi s podobnými zážitky. Vzpomínám si, že jsem to začal vidět od mých čtyř let kdy mě nějaká černá postava vzbudila ze sna a říkala mi (telepaticky) něco v tom smyslu "teď to bude hrozný". Pak se změnila v červenou růži a odplula z pokoje. Pár minut jsem ze sebe nevydal hlásku, jak jsem byl vyděšený. Vím určitě, že to nebyl sen. Od té doby jsem začal vídat ty stíny. Má tady z vás někdo podobnou zkušenost? Od svých pěti let jsem ale už nikdy nic podobného neviděl, takže schizofrenii nemám.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj šílený život

Příspěvekod ATA » úte, 19. led 2010, 21:52

Ahoj kdyžtak mi napiš na ICQ 345169964 mužem to probrat podrobnejc a něco zkusit ten tvuj stav muže mit spousty pričin chce to lip prozkoumat
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

a.j.rimmer
Příspěvky: 7
Registrován: sob, 22. srp 2009, 11:27

Re: Můj šílený život

Příspěvekod a.j.rimmer » stř, 20. led 2010, 13:11

Ok. Určitě ti napíšu, díky

Cloud
Příspěvky: 4
Registrován: čtv, 14. led 2010, 20:13

Re: Můj šílený život

Příspěvekod Cloud » čtv, 21. led 2010, 07:46

Zhruba měsíc spátky jsem četl články jedné slečny, která žije v Polsku.. ale to je nepodstatné. Důležité je že psala o stejném problému jako máš ty nebo alespoň hodně podobném. Zhruba od 4-5 let začala vidět bytosti ať už byli zlé nebo "dobré",ale ona si to vyložila jakošto je padlý anděl na zemi.. Nevím jak by ti to mohlo pomoct ale pokusím se na ni sehnat kontakt ať už jen přez forum ( nevím jestli je to Fakerka ). Třeba by ti mohla nějak pomoct

Uživatelský avatar
misanek
Příspěvky: 87
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 18:06
Bydliště: Slezsko

Re: Můj šílený život

Příspěvekod misanek » čtv, 21. led 2010, 14:49

ja to reknu asi takhle:

1) prasky castecne utlumuji, ale nic neresi - vlastne ti znemoznuji reseni problemu, pokud mozno vynech

2) psychiatri delaj vetsinou totez jenom mene efektivneji, taky radeji vynech

3) zmen svuj postoj k tomu vsemu a prestan se bat

kdyz se ti ty tri body povede splnit tak bych rekl ze mas vetsinu prace za sebou ;) uvedom si to ze nekdo muze mit uplne stejnou hruzu z mysi... proste jsou, ale jak na ne reagujes rozhodujes ty...
najsi si nekoho kdo je dobre seznamen s problematikou a je ti schopny bezpecne pomoci bez nejakeho riskovani, bez hadani co by tak mozna mohlo pomoci...
preji ti uspesne vyreseni priciny problemu at ji je cokoliv
Když se spojíme s tichem ve svém nitru, překročíme hranice své aktivní mysli a emocí a objevíme hloubku trvalého klidu a spokojenosti.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj šílený život

Příspěvekod ATA » čtv, 21. led 2010, 15:51

Tak ja to řeknu takle :

Prašky jak už psal mišanek vetšinou nic neřeši a jen problem zakryvaj ale zas u važnejch pripdau mužou poskytnout nejkej čas a psychiku trochu stabylizovat
hodne zaleži co to bude za prašky. Vysazeni prašku -nejdriv to chce zjistit co je to za prašky co maj vlastne dělat vetšinou je to podobny a sou na nic ale lepši je si to zjist
pez tohoto zjistovani bych si nedovolil nekomu řict at prašky vysadi .

Psychiatři i když se možna snažej vetšinou toho moc nevyřešej neni to až tak v nich proste jiny cesty neznaj a dlej to co je ve škole naučily mužou pomoct ale vetšinou trva dlouho je to neefektivni a jeste to bere jen určity urovně horši je to utech co se to ani resit nepokusi a jen predepišou prašky .
Co se tyče toho psychiatra budou se hodit informace co už zkoušel a jak probelm vysvětloval.

Změna postoje dobrej napad ale relizovat to už je obtičnejši zvlašt když nas nikdo ennaučil jak nato u neketrej veci to muže byt snadny nekde to chce jit do hloubky.

K te pomoci ja mohu nabidnout jen par teoriji a veci co by mohlo pomoct nejsem expert pokud to nepomuže tak už to pak fakt bude chtit profesionala
probelm je že ti už zadarmo nedělaj :)
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Mrkva
Příspěvky: 4
Registrován: sob, 26. pro 2009, 07:54

Re: Můj šílený život

Příspěvekod Mrkva » čtv, 21. led 2010, 19:13

To si ze mě děláte srandu!? Radit evidentně nemocnému člověku, aby vysadil léky! A je jedno, jestli je psychicky nemocný, nebo se léčí s rakovinou. Pokud nezabírají, je potřeba to konzultovat a případně přejít na nějaké jiné. Nicméně, ta změna životního postoje není tak špatný nápad... Ale rozhodně doporučuji zajít za odborníkem (nebojte se jít za jiným, pokud máte pocit, že vám "ten váš" psychiatr nepomáhá).
Ok, vím, že mě za tenhle komentář asi nebudete mít rádi... Ale občas je potřeba i pohled z druhé strany :)

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj šílený život

Příspěvekod clario » čtv, 21. led 2010, 20:10

Co se týče těch prášků, tak se rozhodně stavím za to co napsal ATA, nikdy jsem nebyl velkým zastáncem prášků, ale každý ten prášek v těle přecejen něják působí, určitě je spousta prášků jejichž vysazením by se nestalo prakticky vlbec nic, ale nemůžeme si být jistí zda vysazením zrovna toho prášku co užívame nespůsobíme nějákou změnu. Myslím, že ATA má v tomto směru nejlepší přehled, takže pokud jde o léky tak ty bych projednával spíš s ním. Tak či tak léky nevěřím tomu, že léky jsou tím na čem by se u tebe mělo zapracovat.
To co je u tebe dle mě potřeba změnit je způsob myšlení. Vsadím se, že ve chvíli kdy jsi uviděl tu onu bytost u své postele co ti říkala, že to bude hrozné, tak jsi svým způsobem přistoupil na to co říkala a obával jsi se toho. Celý svět hmotný svět kolem nás je vlastně jen produktem mysly. Pokud člověk uvažuje pozitivně a očekává od světa pozitivní věci, tak si je k sobě přitahuje. Pokud se ale nechá ovládnout strachem a obává se toho, že se budou věci v jeho životě vyvýjet špayným způsobem, tak bude vlastně narušovat harmonický průběh svého života a bude to on sám kdo si do něj vtáhne to negativní.
Od chvíle kdy si vyděl onu bytost máš hlavě tu myšlenku, tu myšlenku kterou ti on vnutil a ty jsi jí přijmul a přistoupil na ní, začal jsi se bát toho, že má pravdu a "že to bude hrozný". Začal jsi uvažovat způsobem, který ti dle mého toto všechno způsobil. Důležié pro tebe teď bude to aby jsi začal uvažovat trochu jiným směrem, přestat myslet na svůj strach a na to co ve svém životě nechceš, upustit od toho aby jsi nad sebou samým uvažoval jako nad člověkem s fóbií a s problémy, kterému se věci nedaří tak jak by chtěl a přijmout tu myšlenku, že ty jsi pánem sám nad sebou a že se bude všechno vyvýjet tak jak má.
Doufám, že jsem to podal tak jak bylo potřeba. Pozitivní myšlení je opravdu věc, která dokáže divy, negativní zase na druhou stranu dokáže dělat ze života peklo. Myslím si že to je ten kámen úrazu i pro tebe, možná se mýlím, ale určitě nad tím trochu popřemýšlej. JInak přeju hodně štěstí a doufam že se dáš brzo do kupy.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Můj šílený život

Příspěvekod Jarda » čtv, 21. led 2010, 20:25

To si ze mě děláte srandu!? Radit evidentně nemocnému člověku, aby vysadil léky! A je jedno, jestli je psychicky nemocný, nebo se léčí s rakovinou. Pokud nezabírají, je potřeba to konzultovat a případně přejít na nějaké jiné...
No anti-depresiva nejsou moc dobrý tohle jsou např. nežádoucí účinky Deprexu, který bral kamarád

Kód: Vybrat vše

Často se může vyskytnout slabost, bolesti hlavy, nevolnost, zvracení, průjem, nechutenství, sucho v ústech, poruchy trávení, nervozita, nespavost, ospalost, úzkost, závratě, třes, nadměrné pocení, zívání, zimnice, bušení srdce, vasodilatace, záškuby - tiky. Méně často se vyskytuje vyrážka, svědění, přecitlivělost na světlo, častější močení, váhový úbytek, neobvyklé živé sny, únava, snížení sexuální touhy a poruchy sexuálních funkcí, nepřiměřené vylučování antidiuretického hormonu, serotoninový syndrom (změny psychického stavu, nervosvalové poruchy, poruchy funkce některých vnitřních orgánů). Velmi vzácně se mohou vyskytnout i křeče nebo idiopatická hepatitida (onemocnění jater nejasného původu). Případný výskyt vážných nežádoucích účinků (křeče, zvracení, vyrážka) oznamte okamžitě ošetřujícímu lékaři, o ostatních se při návštěvě svého lékaře poraďte. Mnohé z těchto účinků patří mezi příznaky deprese, jejich výskyt se během léčby snižuje.
http://www.lekarna.cz/deprex-leciva-10x20mg-tobolky/

Hodně těch nežádoucích účinků jsem na něm i pozoroval
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj šílený život

Příspěvekod ATA » čtv, 21. led 2010, 21:45

K praškum vetšinou se doktoři pokouši nastvit normani neurechemiji mozku ktera je pri "nemoci" nejakym zpusobem rozhašená v lepšim pripde to hodijou do normálu a človeku to pomuže v tom horšim ho nadopujou tak že jeho vnimani ulumi a je z nej chodici zombie . Prašky proti depresy vetšina funguje na zvišeni hladin serotoninu stary generace leku byli hodne nespecicky a udělali dodst bordelu na zyvyšeni hladin serotoninu muže stačit i změnea jidelničku a trochu si pohrat ze světlem.

Tak zpatky k puvodni otazce - zminil tam socialni fobiji a to setkani tyhle 2 věci mužou mit souvislost ale nemusi chce prozkoumat vic do hloubky
hlavne jak se fobie projevuje ,kdy začala -pokusit se najit prvotni impulz ,taky se hodi nfo co resily ti psychiatři

Tech pričin te fobie muže byt cela hromada jak už bežnejch tak tech duchovnejšich čim presnejš se povede najit pričina tim se s tim bude dat pracovat .

Dokonce sem zjistil že ja mam možna taky menši socialni fobiji :) par jejich pričin znam ale zatim sem s tim nic nedelal tak pak kdyžtak vyzkoušim metody na sobě.

Jen tak namatkove co me napada jako pričina u mě :
-šikana v detstvý
-z tema lidma se nemam co řict žijou trochu v jimy světe
-strach z hlubšiho vztahu -ten de dost hluboku po prvotni pričine sem zatim nepatrala ale hodil mi to i horoskop
-energetická stranka -vymena nergie ti lidi sou vybračne jinde a nemusi si to sednout .taky možny nergetiocky vysavani a prenos negativni energie
pri viši vnimavosti i vnimani pocitu a emoci vetšinou prave ne zrovna nejlepšich
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Mrkva
Příspěvky: 4
Registrován: sob, 26. pro 2009, 07:54

Re: Můj šílený život

Příspěvekod Mrkva » čtv, 21. led 2010, 23:42

ATA: Každý si s sebou táhne nějakého toho kostlivce ve skříni. Já mám taky sociální fobii. Taky šikana v dětství. S lidma na střední jsem si taky neměl skoro co říct (ale to se poslední dobou dost zlepšilo). Strach z hlubšího vztahu taky - ale to vím i bez horoskopu - doufám, že i tahle část se zlepší.
No, jenže moje souhrnná diagnóza je Linuxák-matfyzák a poslední dobou čistě racionálně uvažující člověk.... Ale taky jsem se dost zajímal o tyhle témata (koneckonců, proč bych jinak byl tady na fóru, že?)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj šílený život

Příspěvekod ATA » pát, 22. led 2010, 00:27

No zatim sem to neřešil tech kostivcu v te skřini mam vic asi bude hodne narvaná :lol:
za tim sem ve stadu že u vedšiny veci dokažu vysledovat přičinu ale už sem jinej s tim něco udelat i když i docela vim jak by to možna šlo
asi s tim budu muset neco začit zda že na to ted bude ten zpravnej čas .

Zajimava otazka by možna byla jestly Linuxák-matfyzák je přičina nebo nasledek te "fobie "

S tema vztahama tam je to u me zretelny z mnoha stran a prave mě zaujalo že to bylo i vtom horoskopu a docela přesne že vztahy ma byt jeden z mejch hlavnich životnich ukolu .


Ted aktualne mam pred sebou jeden vetši problem - Prace aspon sem to už vysledoval k prvotni přičine a tou je strach že přijdu o svobodu pak to pokračuje jete o par vrstev dal
ale ted užspon vim kde se na tom da zaparcovat
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj šílený život

Příspěvekod saila » pát, 22. led 2010, 20:10

ATA: jestli jsem to pochopila dobre s tou praci me taky trvalo hodnou dlouho nez jsem si vzvykla na to co ty nazuvas sebranim svobody ale tak nejak kdyz jsem pak po uraze byla doma (loni v breznu?) asi 3 tydny tak se mi povedlo resetovat a zjistila jsem ze do ty prace stejne musim... a ted uz jenom zbyva to ze bud si to budes zneprijemnovat temahle myslenkama a nebo si to budes snazit uzit... jo prvni leto bez skolnich prazdnin...2 mesice stravenych v praci bylo neskutecny peklo...:-D

jiank bych se hodne priklonila ke clariovi s tou myslenkou... abys to prestal zivit:-)
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

IamI
Příspěvky: 145
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:31

Re: Můj šílený život

Příspěvekod IamI » pát, 22. led 2010, 23:53

Dobrý den. Od mládí trpím těžkou sociální fobií, která mi devastuje život. Léčím se u psychiatrů už přes deset let, cpu do sebe prášky, zkouším kde co, ale i přes to všechno se můj stav jen zhoršuje. Napadá mě, že snad zkusím i to vymítání, četl jsem, že to někomu pomohlo. Když mi bylo 4-5 let vídal jsem v noci v pokoji podivné stíny, které se pohybovali po pokoji a jakoby si mě nevšímali. V pozdějších letech jsem to bral jenom za svoji bujnou fantazii, do doby než jsem na internetu nenarazil na lidi s podobnými zážitky. Vzpomínám si, že jsem to začal vidět od mých čtyř let kdy mě nějaká černá postava vzbudila ze sna a říkala mi (telepaticky) něco v tom smyslu "teď to bude hrozný". Pak se změnila v červenou růži a odplula z pokoje. Pár minut jsem ze sebe nevydal hlásku, jak jsem byl vyděšený. Vím určitě, že to nebyl sen. Od té doby jsem začal vídat ty stíny. Má tady z vás někdo podobnou zkušenost? Od svých pěti let jsem ale už nikdy nic podobného neviděl, takže schizofrenii nemám.
Jaké problémy tedy konkrétně máš nyní, je to "jen" ta sociální fobie nebo ještě něco dalšího. Ještě bys mohl připsat kolik ti je, pokud to tedy není tajemství, nebo aspoň jestli chodíš do školy, studuješ, pracuješ nebo už jsi třeba v důchodě.
Všechno je jinak ... ;-)
Knihovnička esoterní literatury

a.j.rimmer
Příspěvky: 7
Registrován: sob, 22. srp 2009, 11:27

Re: Můj šílený život

Příspěvekod a.j.rimmer » sob, 23. led 2010, 19:04

Čest. Ano sociální fobie v mírnější formě je v dnešní době celkem běžná. ATO tobě bych doporučil to zachytit včas nebo se to může i zhoršovat. Prostě neustupovat tomu, trénovat nepříjemné situace, zvyšovat si seběvědomí v sociálních situacích, nevnímat neúspěchy a zaručuju ti, že tvá lehká SF zmizí. U mě je ten problém, že mi psychiatři diagnostikovali vyhýbavou poruchu osobnosti, kde právě SF je jeden z jejích projevů, ale celkově mám tu sociální úzkost v povaze. Proto mi na to nezabírají prášky a terapie expozicí(vystavování se nepříjemným situacím) moje strachy jen zhoršuje. Nyní je mi 26, zatím ještě zvládám práci, ale myslím si, že už to nebude dlouho trvat. V léčebně jsem byl dlouhodobě, ale málem jsem tam z toho zešílel, moje porucha se tam dost prohloubila. Kromě běžné psychiatrie jsem navštívil opravdu množství léčitelů, zkusil mnoho metod a nic. Stále ale věřím, že musí existovat člověk, který mi pomůže. Ty moje strachy pravděpodobně vznikli v raném děství, možná na tom má podíl i problematický porod. Mám diagnostikovanou jen sf a vyhýbavou poruchu, schizofrenii mi nikdo nikdy nediagnostikoval, ani nemám žádné projevy. Ty stíny jsou opravdu zajímavé, viděl někdy někdo něco podobného? Vím, že toto je jedno z mála českých fór kam to může člověk napsat, aniž by se mu ostatní vysmáli. Jinak ATO v nejbližší době tě kontaktuji přes ICQ i ta teorie mě dost zajímá.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj šílený život

Příspěvekod ATA » sob, 23. led 2010, 20:52

Tak sem si pročet i neco o te Anxiózní poruše osobnosti abych byl vic v obraze

zajimavy tohle tema mi poskytlo novej pohled na par veci v psychice ale budu muset jit hodne do hloubky abych zjistl jak to je
u me je vyhoda i problem v tom že si vše dokažu okecat a najit si logicky vysvětleni te se vynořila otazka jetyl je to zkutečne vyvětleni nebo pokus o zakrytí prave pričiny
Možna tam nejky ty zkryty zasunuty veci v psychice budou asi na nich mam zaparacovat ono neni nic nahoda ani to žes tu napsal .

S tema stinama videl sem par veci pruhledna postava , doteky ,hlasy.. pak mužem probrat na tom ICQ

Tyhle veci bude lpeši rešit na ICQ přecejen je to dost osobni a mi mame tu socialni fobiji :D :D :D
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Můj šílený život

Příspěvekod woa » sob, 23. led 2010, 22:58

a.j.rimmer : Máš pravdu s tim že určitě existuje někdo kdo ti pomůže. Já bejt tebou tak dělám všechno proto abych kontaktoval svýho duchovního průvodce, protože v danej věci by právě von měl bejt ten kdo by ti z toho moch pomoct.

ATA: Náhoda neexistuje, s tim naprosto souhlasim. Včera mi totiž osud uštědřil vopravdu krutou lekci a vodnes sem si z toho hodně zkušeností, mimo jiný taky to že náhoda je paradox, vůbec bych se nedivil kdyby to bylo dílo mýho duchovního průvodce. Estli to někoho zajímá klidně napíšu celej příběch, ae asi bych to měl dát do jinýho topicu
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Můj šílený život

Příspěvekod Pete » sob, 23. led 2010, 23:40

a.j.rimmer vitam te na foru, i kdyz by bylo lepsi kdyby si ho ani nemusel vyhledat (mozna ze ti to nema jen pomoct od problemu ale treba ti to ma naznacit ze se takovym vecem mas venovat- ale to je dost odveci)

Nejspolehlivejsi zpusob bude Shaman. Lecitele muzou pracovat ruznymi spusoby, vetsinou je to energie. Ale saman pracuje primo s duchy (pro presnost ne duch jako ghost ale duch jako spirit) tudiz muze kontaktovat tve duchovni pomocniky, nebo z tebe dostat prizivniky (ano, mame v sobe dost prizivniku kteri se do nas dostanou kdyz sme oslabeni, mozna si v rannem destvi zazil neco velmi stresoveho a proto se porusila tva obrana a pustil sis do tela prizivniky)
Web http://annwin.sk/news.php Peter Šimkovič je dalo by se rict jeden z nejlepsich Samanu na slovensku.. kdyz je ten problem tak zavazny, tak doporucuju ho kontaktovat a domluvit si schuzku na slovensku (jezdi k nemu lidi z cele evropy s zavaznymi problemy) rekl bych ze na 100% pomuze.
Moznosti jak Saman muze pomoct a lecitel vetsinou ne
-porada s duchovnim pruvodcem
-pomoc silovych zvirat
-odstraneni kletby
-odstraneni entit (prizivniku)
-naucit te jak pracovat s silovymi zviraty, vzdy jim muzes pak prikazat aby te chranili (neodporuji :) sou radi ze muzou pomoct)

Jinak kdybys chtel skusit neco sam, tak ja jsem mel problem jako by me pozorovala postava kdyz sem spal, taky sem obcas videl stiny, zacal sem mit podivne sny.. nastesti je to uz pryc, zazival sem to jen obcas a dost sem z toho byl mimo tak te urcite chapu, nechtel bych to zazivat cely zivot

1.) Nejjednodussi a zaroven nejtezsi je postavit se tomu celem. V klidu uprostred noci vstat z postele, rict o co jim sakra jde. A pokud bys presto byl vystraseny, tak si jednoduse rict "Co mi muzou udelat ? Nic,nemuzou mi ublizit, tak ceho se bojim, tak se jim jednoduse bezestrachu skusim postavit"
2.) Energeticky stit, urcite najdes na foru navod
3.) Pozadat o pomoc a strazeni silove zvirata, kazdy saman ti muze jedno dat, jedno uz mas svoje, a navic te nauci jak s nimi pracovat.
Deus est Homo

a.j.rimmer
Příspěvky: 7
Registrován: sob, 22. srp 2009, 11:27

Re: Můj šílený život

Příspěvekod a.j.rimmer » ned, 24. led 2010, 14:33

Pete: Abych to vysvětlil. Já už teď nic takového nevidím, skončilo to v těch šesti letech. Ale je pravda, že občas se mě zdají podivné děsivé sny, nevím kde se to ve mě bere. Na horory se zásadně nedívám. Taky občas přes usnutím mám pocit jako by někdo stál u postele, ale to může být způsobeno celodenním stresem. Asi bych úplně zešílel, kdybych ty stíny viděl ještě teď :) . Mám za to, že člověka podvědomí prostě nějak tak chrání a nedovolí mu vidět to, co podle jeho popisu světa neexistuje. K tomu šamanovi bych se vypravil hned, bohužel nemám peněz nazbyt a nevím jestli by se moje postarší Škodárna po cestě nerozpadla :D. A hlavně jsem už navštívil spoustu lidí, kteří mě při první návštěvě ubezpečovali, že mě z toho dostanou, vytáhli ze mě prachy a pak nějak skutek utek. Už mě to, že má někdo 100 % úspěšnost nechává chladným. Ale samozřejmě, nikomu se nevysmívám a možná k němu i zajedu. Rád bych to ale ještě zkusil sám. Nemá někdo s těmito technikami zkušenosti? Já jsem v jeden čas žral Carlose Castanedu a zastavit vnitřní dialog mi jde už obstojně. Zamlada jsem zkoušel i EVP a nějaké hlasy jsem vážně nahrál. Takže asi "něco" vážně existuje.

woa: Jakými způsoby bych mohl kontaktovat svého duchovního průvodce?

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Můj šílený život

Příspěvekod Pete » ned, 24. led 2010, 15:45

a.j.rimmer: duchovni pruvodce se nejcasteji vyskytuje v samanismu. Takze vetsinou prez samanskou cestu do horniho sveta. Ovsem nevim, neznam zatim nikoho, kdo by se o to pokousel a komu by se povedlo bez kurzu ho kontaktovat (nekolikadenni kurz stoji radove 2-3 tisice korun, ubytovani a jidlo samozrejme v cenne nebyva) ale da se kontaktovat i jinymi zpusoby napr
http://marlitan.iglu.cz/index.php?what=kontakt tu je navod

Puvodne sem si myslel ze ti jde o stiny, ale ty uz nevidas. Mohl bys popsat jakym zpusobem se ti socialni fobie projevuje, a jakym zpusobem se ti zhorsuje ? Vlastne si sem napsal mozne priciny ktere ti to kdysi mohli odstartovat. Ale dobre by bylo kdyby si napsal vsechny aspekty jak se ti projevuje a v cem ti napriklad vadi. Protoze napriklad clovek s Aspergerem ma taky hodne problemu s kontakty s lidmi, ale mu to nevadi, protoze je pysny na to jaky je a vyhovuje mu to tak. Tak sem prosimte napis jak se to projevuje a co ti na tom vadi.
Deus est Homo


Zpět na „Mimo témy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů