Pár otázek

Uživatelský avatar
Turbo
Příspěvky: 58
Registrován: sob, 06. úno 2010, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár otázek

Příspěvekod Turbo » ned, 07. zář 2014, 09:58

Tak jsem se rozhodl, že po delší době sem opět napíšu :)) Opět jsem se utvrdil v tom, že přát lásku a být vděčný, je nejlepší lék :D Jelikož jsme u nás stěhovali, nebyl čas na tyto cvičení, a mne se tak po čtrnácti dnech vrátily "depresivní" nálady. Je zajímavé že to přišlo s tím, jak jsem přestal. Proto musím začít znovu- :D Nicméně sem píši proto, jestli někdo neví, jak zjistit to, co si vlastně přát? :D Mám totiž problém zjistit, co by mne udělalo štastným :) Koukám po krásných autech, holkách a všem možném, ale říkám si, když tohle získám, budu opravdu šťastný? Opravdu šťastný jsem byl, když jsem byl s bývalou přítelkyní, ale toto štěstí jsem si bohužel zahodil. A teď se mi štestí někde jinde hledá těžko :/ Ale přesto si říkám, že někde čeká na mne štestí větší a tak se ptám, zda někdo neví nějaký způsob, jak ho hledat.. :)) Děkuji za tipy a rady! ;)

Uživatelský avatar
Turbo
Příspěvky: 58
Registrován: sob, 06. úno 2010, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár otázek

Příspěvekod Turbo » ned, 07. zář 2014, 11:23

Jinak.. ještě jsem chtěl doporučit k přečtení knihu od Doreen Virtue - Božská magie. Je tam všechno z čeho v podstatě vychází všichni autoři včetně Rhondy Byrne. I když je kniha Božská magie z roku 2007, původní Kybalion je o mnoho let starší :D

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Pár otázek

Příspěvekod Elen » ned, 07. zář 2014, 18:14

Díky za doporučení....už ji čtu:-) Trochu mě mrzí, že dotyčná autorka má více knih, které ale nejdou stáhnout celé:-)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár otázek

Příspěvekod ATA » pon, 08. zář 2014, 11:22

Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Pár otázek

Příspěvekod Elen » pon, 08. zář 2014, 11:36

ata diky, ale já nemám přístup, takže mi to k ničemu není :-)

Uživatelský avatar
Turbo
Příspěvky: 58
Registrován: sob, 06. úno 2010, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár otázek

Příspěvekod Turbo » pon, 08. zář 2014, 20:06

Taktéž jsem se zaregistroval na esoterismus.cz a píše mi to před stažením Acces Forbidden :D Ani forum tam prohlížet nemuzu :eek:

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Pár otázek

Příspěvekod Tidus » pon, 08. zář 2014, 23:03

Turbo: Věřím, že ti chybí něco jiného, než je pěkné auto, nebo holka. Pro mě osobně je největším zdrojem štěstí moje životní cesta. Zamysli se, jestli se přibližuješ k nějakému cíli. Může to být budoucí profese, nějaká schopnost, nebo třeba určitý zážitek. Nemusí to být nic velkého. Může to být jen řetězec menších cílů, které tě někam dovedou. Ideální je, když to propojíš v jedno. Například když člověk cvičí (schopnost) aby se stal hasičem (povolání) a zážitek už je ten samotný výkon povolání. Tvým cílem může být cokoli. Důležitá je ta cesta.
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Uživatelský avatar
Turbo
Příspěvky: 58
Registrován: sob, 06. úno 2010, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár otázek

Příspěvekod Turbo » stř, 10. zář 2014, 16:06

Tidus: Jasně, to s tim autem jsem dal jenom jako příklad :D Já asi vím jak to myslíš.. ;) Myslím, že já jsem šťastný když mohu poznávat a objevovat věci, které mi jsou neznámé :D Proto se mi líbí práce v laborce, protože myslím že nejvíce nových věcí lze najít právě tam, co oko nevidí, tak proto na laboranta studuju :D I když těmi neznámými věcmi myslím spíše takové to duchovno, mystiku, každý to nazývá nějak jinak, ale na to tady školu nemáme tak holt člověk musí znalosti z tohoto okruhu rozvíjet a hledat odpověďi sám :D Říkáš, že je důležitá cesta, ale cíl bych řekl že je také důležitý ;) Nicméně, spíš si říkám, jak zjistit zda směřuji k cíli správnému.. :D Nebo pokud tedy chceš, pak tedy po správné cestě :D

Btw. Tak už mi z toho esoterismus.cz stahovat jde, musí se chvilku počkat než zcela schválí registraci ;))

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Pár otázek

Příspěvekod Elen » stř, 10. zář 2014, 22:12

Turbo, k tomu abys byl šťastný nepotřebuješ žádné věci zvenku, auta, holky, dovolené atp. ty věci jsou jen taková kokina. Já je používám například jen k tomu, abych zdokonalila svou "moc" umět si tyhle kokina přivolat. Zkus se prostě jen rozhodnout, že budeš šťastný at jsi kde jsi:-) Mě ale spíš přijde že jsi otázku trochu špatně formuloval a že ti jde spíše o ono poslání nebo ulohu v životě. Kromě toho, že se počas celého života zdokonaluješ jak na duchu tak na těle máš taky určité nadání jehož provádění tě uvnitř naplňuje. Zkus zjistit co ti dělá radost, co můžeš dělat stále aniž bys sledoval hodinky a nevyčerpává tě to a tomu se věnuj. Klidně to může být právě ten výzkum:-) A mysli na to, že když ti bylo dáno nějaké poslání, dostaneš i prostředky k jeho realizaci, vzpomeň na Noeho a jeho archu:-)))))

Uživatelský avatar
Turbo
Příspěvky: 58
Registrován: sob, 06. úno 2010, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár otázek

Příspěvekod Turbo » čtv, 11. zář 2014, 15:46

Elen, ano, chtěl jsem se v podstatě zeptat i na to co se týče té úlohy v životě :D Ale zároveň i na to ohledně štestí :D Inu, občas se mi stane, že splácám více věcí dohromady a pak z toho vzejde věc ne moc srozumitelná.. :D Každopádně děkuji za obě odpověďi :D Moc mi pomáhají, snažím se teď najít sebe sama a srovnat si v hlavě, co vlastně chci :D Jinak mne pobavilo slovo "kokina" :D To znamená něco jako "bonbonky" ? :D

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Pár otázek

Příspěvekod Elen » čtv, 11. zář 2014, 23:08

jojo, kokina jsou bonbonky:-)


Zpět na „Mimo témy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů