Tarot - výklad "osudu" či otázek zdarma, stačí napsat zde

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Tarot - výklad "osudu" či otázek zdarma, stačí napsat zde

Příspěvekod Pete » ned, 25. srp 2013, 00:38

Dobrý den, vlastním Crowley tarot který stoji asi 800 cca a jini si uctuji penize za vyklad, i kdyz se to ucim, tak jsme se ptali tak na 5 lidi a dohromady asi 25 otazek, no bylo to az moc presvedcive pravdive.. obcas se tam nasla nejaka odpoved ktere slo tezko uverit, ale po jejim vykladu se zjistilo ze jde napr o prekonani zle stranky.. coz neni lehke.. ale je to dulezite

Poprosim o jednoduche otazky - muze jich byt kolik chcete :) klidne 5 ci 10.. takze jednoducha otazka typu "Budu zit zdrave ?" "Jaky je muj duchovni cil ?" "Vyléčí se on ona z psychicke poruchy ?" atd.. na jedno tema muze byt vice otazek, tudiz radsi pouzijte 2-3 otazky na stejne tema akorat smerovane jinam, nez 1 slozitou odpoved.. i kdyz asi 95% odpovedi bylo totalne pravdivych (i kdyz nekdy zarazejicih) tak presto se to jenom ucim :)

Pokud nevlastnite karty a chcete si vyklad zkusit i sami, tak neni problem napsat nazev a cislo vsech karet.. a muzeme porovnat nase vyklady zda sedi ci ne :) a tak se vzajemne ucit.. byl bych rad, snad bude zajem

Samozrejme zkuseni lidi co se zabyvaji Tarotem dele, tu muzou rozdavat rady (napr me :) ) snad se najde i nejaky zkuseny clovek typu "Volejte vestce" :D nebo alespon pokrocily :)
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Tarot - výklad "osudu" či otázek zdarma, stačí napsat zd

Příspěvekod Lama » ned, 25. srp 2013, 18:13

Zkuseny clovek v volejte vestce? Doufam ze to byl vtip :D. Ja bych to skusil.

Jak mam vylecit svuj tres tela spojeny s nervozitu. Popr. Je to nemoc psych. Razu nebo fyz?

Dodelam si vyucak?

Vydavam se spravnym duchovnim smerem?

Drzim se dobrych kamaradu?

Klidne to pis sem. Dekuju
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Tarot - výklad "osudu" či otázek zdarma, stačí napsat zd

Příspěvekod Pete » ned, 25. srp 2013, 23:27

Vydavam se spravnym duchovnim smerem?
Tudle otazku jsem rozlozil na nekolik, pro upresneni.. :)

1 karta problem, 2 karta cesta, 3ti karta reseni

Duchovni osud (obecne):
1 rytir holi 2 poustevnik (upresneni: marnost princezna holi) 3 sila (upresneni: Vez Slunce)
Problem jsou zrde Hole - Ohnivy zivel (mozna by nekdo mohl podotknout ze jsou spise zemske, ale v tomdle tarotu to tak je.. )
Cesta je poustevnik, osamely zivot popr cestovani... a upresnujici 2 karty pro toho poustevnika Marnost a princezna holi.. takze bacha na ten zivel ohne, at uz je to Ego, agrese nebo cokoliv z spatnych znaku ohne
Reseni je Sila, to si lze vylozit ruzne takze to castecne necham na tobe.. jinak Sila muze znamenat i energii.. Vez a Slunce (tudiz Bůh) te hlidaji, abys toho zivlu Ohne a Sily nezneuzil ve svuj prospech, ale jen ve prospech obecnemu blahu

Vyklady vetsinou delam kratsi, pokud budes chtit cokoliv rozvedu do vetsich detailu, ale myslim si ze je to pochopitelne..
Pokud nesouhlasite s vyklady tak klidne napiste svuj nazor :) jak rikam ucim se to.. navic zde pisu vsechny karty takze si muzete vyhledat sami vyznam pokud mi neveris/neverite :)
Dalsi vyklady napisu zitra nebo pozdeji, uz jsem dost ospaly
Deus est Homo

hri-hori-ja
Příspěvky: 40
Registrován: sob, 20. črc 2013, 23:13

Re: Tarot - výklad "osudu" či otázek zdarma, stačí napsat zd

Příspěvekod hri-hori-ja » pon, 26. srp 2013, 01:11

Pokud vylozim karty tak nejak mlhave a jeste reknu dovykladej si to sam...kde potom mam brat to sebevedomi a napsat,ze vse mi vychazi na 95% ?
... ... ...dv

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Tarot - výklad "osudu" či otázek zdarma, stačí napsat zd

Příspěvekod Lama » pon, 26. srp 2013, 01:50

Sice mlhavy ale souhlasito
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Tarot - výklad "osudu" či otázek zdarma, stačí napsat zd

Příspěvekod Pete » pon, 26. srp 2013, 02:11

Pokud vylozim karty tak nejak mlhave a jeste reknu dovykladej si to sam...kde potom mam brat to sebevedomi a napsat,ze vse mi vychazi na 95% ?
... ... ...dv
Klidne se muzu pokusit o lepsi vyklad s pomoci knihy, zatim jsem je vzdy delal bez knihy jen podle symboliky cisel a karet..

Navic ja k vykladu potrebuju toho cloveka znat, Lamu neznam.. to je jako sen, nejlepe si ho vylozi ten kdo ho mel.. navic se to porad ucim.. a ta Sila muze mit nekolik vyznamu, ne jen jeden
Deus est Homo

hri-hori-ja
Příspěvky: 40
Registrován: sob, 20. črc 2013, 23:13

Re: Tarot - výklad "osudu" či otázek zdarma, stačí napsat zd

Příspěvekod hri-hori-ja » pon, 26. srp 2013, 05:08

No ok,taxe pokus

Lama polozil myslim 5 otazek

Ne duchovni nasmerovani si odpovedel,taxi muzes vzit nejakou dalsi...
... ... ...dv

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Tarot - výklad "osudu" či otázek zdarma, stačí napsat zd

Příspěvekod Pete » pon, 26. srp 2013, 10:43

Jasne, ted jedu vyrizovat nejake veci.. na ostatni odpovedi se pokusim odpovedet trochu jasneji.. dneska skusim ostatni otazky a uvidime zda Lama bude souhlasit s vykladem ci nikoliv :) delam to kvuli dvoum vecem a) muzu "pomoci" nekomu kdo tarot nema b) se naucim lepe vykladat..

Zkusim pouzit tu knizku aby vyklad byl o neco presnejsi.. jak rikam vykladal jsem to z hlavy
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Tarot - výklad "osudu" či otázek zdarma, stačí napsat zd

Příspěvekod Elen » pon, 26. srp 2013, 21:46

Pete mohla bych taky poprosit?

Chtěla bych se zeptat na dvě cesty, obě jsou lákavé a fajn a já nevím, kterou cestou se vydat. Je to jednoduché:

První možnost, že zůstanu s dětmi sama, lásku druhého člověka odmítnu a budeme si spokojeně žít bez nervů atp.
Druhá možnost, že se zamiluju, budu žít v partnerském vztahu, občas se zřejmě rozčílím, ale zase za život naberu zkušenosti, které zřejmě potřebuji.

Obě možnosti jsou lákavé, ale musím si vybrat jen jednu, proto prosím o pomoc:-) Díky:-

hri-hori-ja
Příspěvky: 40
Registrován: sob, 20. črc 2013, 23:13

Re: Tarot - výklad "osudu" či otázek zdarma, stačí napsat zd

Příspěvekod hri-hori-ja » pon, 26. srp 2013, 22:19

Nebyl sem sice tazan,taxe omlouvam,ale zkusenosti ze zivota lze nalezt na kazde ceste...

Je zajimave,Elen,ze predpokladas hadky s partnerem ale s detmi ne...

... ... ...dv

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Tarot - výklad "osudu" či otázek zdarma, stačí napsat zd

Příspěvekod Pete » úte, 27. srp 2013, 00:31

Má Elen zustat sama s detmi bez partnera a nervu ?

karta 10. Nasycenost, karta 6 rozkos, karta 4 Uskutecneni

Jenom kratce protoze je to celkem jasne. I kdyz jsem chtel doporucit opak, muze to byt tvoje cesta ALE POUZE KDYZ SI JI ZVOLIS TAROT TI TO NENUTI

Problem je nasycenost, to snad nemusim vysvetlovat, at uz duchovni, pratelska ci materialni atd.. mozna ve vsech smerech :)
Cesta je rozkoš, vyšla k ni karta Aoen coz je promena cloveka v Boha (muzu se mylit, ale tak si to vysvetluju) proste dokonaly clovek
Reseni (te cesty bez partnera) je Uskutecneni - vysly k ni karty Luna a Smrt. Takze bacha na duchovno, pokud zustanes sama muzes trochu stagnovat.. alespon tak si to vysvetluju.. NEBO NAOPAK budes stagnovat pocitove.. budes chladnejsi.. emoce empatie laska atd.. na to bacha..
K te Lune a Smrti jsem vylozil dalsi karty..Problem tam byl uspech, reseni u luny vitezstvi u smrti a jeste tam byla Kralovna Poharu coz mi vsechno jenom potvrzuje empatii, lasku, pocity, emoce a duchovno takze bacha na to

Psal jsem to na rychlo, nemam moc casu, druhou moznost rozeberu jeste v noci nebo zitra rano
Deus est Homo

hri-hori-ja
Příspěvky: 40
Registrován: sob, 20. črc 2013, 23:13

Re: Tarot - výklad "osudu" či otázek zdarma, stačí napsat zd

Příspěvekod hri-hori-ja » úte, 27. srp 2013, 05:42

Je zajimave,ze v tvem vykladu,Pete,se a priori predpoklada problem...to uz sme na tom vsichni tak spatne?

Ja bych rek: KDO JE SYT ROZKOSE-DE K USKUTECNENI...zadny problem

... ... ...dv

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Tarot - výklad "osudu" či otázek zdarma, stačí napsat zd

Příspěvekod Elen » úte, 27. srp 2013, 13:57

No prave, ja už jsem tak nějak syta všeho:-)

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Tarot - výklad "osudu" či otázek zdarma, stačí napsat zd

Příspěvekod Lama » úte, 27. srp 2013, 17:38

Toho horiho nechapu a uz ho radsi ani nebudu cist protoze ho uplne nepobiram :D. K elen: ja bych rekl ze pokud nejsi v vztahu spokojena(dlouho stagnujes na problemu), nybrz ani partner ale stejne se milujete je lepsi pro oba se rozejit. Sice nevim kolik ti je ale verim ze kazda v tvym veku si dokaze najit chlapa s kterym bude stastnejsi. Zvlast v dobach internetu :3
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Tarot - výklad "osudu" či otázek zdarma, stačí napsat zd

Příspěvekod Pete » úte, 27. srp 2013, 19:39

Hri hori ja: protoze ja to vykladam tak, ze 1 karta je VZDY problem. Tudiz pokud je 1 karta nasycenost jako problem a 3 karta reseni je napr uspech (nebo naopak neuspech, zkaza) tak az podle 3ti karty se da vylozit zda ta nasycenost bude i v budoucnu, nebo se neco musi zmenit.. muzou se ale zmenit jen malickosti a nasycenost muze zustat

Z hlediska meho vykladu 3 karet + upresneni to tak sedi.. alespon si to ja myslim muzu se mylit.. nejdulezitejsi jsou 2 a 3ti karta.. i kdyby 1 karta byla Smrt, tak to nemusi znamenat smrt fyzickou.. smrt fyzickou by to MOHLO znamenat az pri 3ti karte.. napr jsem se ptal na jednoho cloveka zda se vyleci z psychicke nemoci.. a vyslo mi ze pred smrti s ni bude vyrovnany, i kdyz tu nemoc muze mit cely zivot.. ale i tak to vyslo pozitivne..

Ono si musis urcit jaka karta bude mit jaky ukol.. ja si jasne urcit Reseni-Cesta-Problem, protoze je to zatim pro me nejjednodusi
Deus est Homo

hri-hori-ja
Příspěvky: 40
Registrován: sob, 20. črc 2013, 23:13

Re: Tarot - výklad "osudu" či otázek zdarma, stačí napsat zd

Příspěvekod hri-hori-ja » stř, 28. srp 2013, 05:51

Ahoj lamo
To nevadi,ze me nechapes...
Mohl bys zkusit treba tohle:
1-Prej si me pochopit
2-Popros o pomoc
3-Predstav si,ze uz me chapes
4-A podekuj

... ... ...dv

hri-hori-ja
Příspěvky: 40
Registrován: sob, 20. črc 2013, 23:13

Re: Tarot - výklad "osudu" či otázek zdarma, stačí napsat zd

Příspěvekod hri-hori-ja » stř, 28. srp 2013, 05:55

Ahoj Pete

Jak to vykladas,sem pochopil a zrejme je to vetsinou ok,neb tazatel problemy ma...
Situaci,kdy je ale uz po problemu ci zadny problem neni-tvuj vyklad nezachyti...
... ... ...dv

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Tarot - výklad "osudu" či otázek zdarma, stačí napsat zd

Příspěvekod Elen » stř, 28. srp 2013, 08:18

Proč se nebojím hádek s dětmi? nehádáme se, jsou ještě malé a až budou větší, věřím, že to zvládnu.
A k druhému dotazu, myslím, že věk nehraje v seznamování žádnou roli, když jsem byla malá tvrdila jsem, že svou lásku potkám až v domově důchodců a v okamžiku, když mi bude ten muj chtit utéct do hospody, podrazím mu berli:-) To jen pro zasmátí.
Prošla jsem šíleným manželstvím s psychopatem, kterej mě mlátil a který momentálně sedí v nejtěžším vězení s ostrahou a ještě dlouho si tam posedí. Dlouho jsem přemýšlela, co mi takové manželství dalo....každopádně mám dvě chytré děti, ale dalo mi to ještě víc. Už nejsem takova bezbranná chudinka, ikdyž bych ani teď žádnýho chlapa nepraštila, mám pocit, že se ve mě něco změnilo, mám své pevné jádro a z nikoho si nesedám na zadek. Polopatě, jsem takova jaka jsem a nehodlam se menit kvuli chlapovi. Ale taky mám strach si něco začít. Když jsem sama je mi fajn ale mohlo by to byt ještě lepší. Ted se objevil někdo, kdo mě bere takovou jaka jsem a ma mě takovou rád, jen ja se proste bojím zamilovat.
Proto tu padl muj dotaz. Obě cesty jsou super, jen potřebuju požduchnout , kterou cestou se mám dát:-)

hri-hori-ja
Příspěvky: 40
Registrován: sob, 20. črc 2013, 23:13

Re: Tarot - výklad "osudu" či otázek zdarma, stačí napsat zd

Příspěvekod hri-hori-ja » čtv, 29. srp 2013, 06:30

Vzpominam na pribeh,ktery vypravel o Oddanem Bohu,ktery se nemohl venovat Ceste,protoze mel narocnou zenu,ktera ho honila z prace do prace,pokoje mu nedala,byla hadava a nakonec onemocnela,lezela a vyzadovala celou peci Oddaneho...
Nakonec umrela a Oddany ji se zarmutkem pochoval...
Po nekolika dnech smutku mel sen: Zjevil se mu Buh a rika-nuze,Synu,nasleduj me!
Ach,rika Oddany,uz nemohu,zastarl sem a zeslabl,pecoval o zenu,ktera zabrala vsechen muj cas,je pozde,odpust,Boze.

A tu Buh pravil: Ta zena-o kterou si se tak pekne staral-to sem byl Ja
V jeji podobe sem te ucil a naucil
Jsi pripraven
Pojd...
... ... ...dv
Tak to je me postouchnuti

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Tarot - výklad "osudu" či otázek zdarma, stačí napsat zd

Příspěvekod Elen » čtv, 29. srp 2013, 12:48

Krasne postouchnutí, chapu a asi vim kudy se vydat:-) vlastne, co jinyho bych tu na tomto svete taky delala, ze?:-)


Zpět na „Mimo témy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů