Sraz Fóra č.2 - report

Moderátor: Srazy

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Sraz Fóra č.2 - report

Příspěvekod ATA » sob, 31. kvě 2008, 13:04

Sraz Fóra č.2

Odeslatod clario v Ned Bře 02, 2008 2:51 pm
tak jen takový malý info jak to probíhalo(psát mě moc nebavý :) )
ráno sem dorazil na masaričku, došel na hlavák a tam počkal na ATU, společně sme se pak přesunuly na místo konání, přičemž se obloha krásně vyjasnila, ale sotva co sme zasedli na první přednášce, tak propukl pořádnej kravál, venku se strhla příšerná bouřka, zašli sme pak ještě na jednu přednášku, potom dorazil Loob a Raakon tak sme zašli do pizzérky na jídlo, kde nám typicky itálské jídlo připravil jakýsi číňan(asi), v tu dobu bylo počasí docela fajn, poté sme se vrátili zpět a příjemně si odpočali při zvuku tibetských mís :), následovala jakási přednáška o runácha a taky thi chi, během níž už musel Raakon naneštěstí odejít :), pak jsme se sešli i se Suunym v doprovodu dvou slečen :D a šli do čajovny v které bylo bohužel plno, chvíli před tím se od nás jedna s děvčat musela oddělit :( , rozhodi jsme se skusit další(čajovnu), ale také marně, v tu dobu už vítr foukal opravdu parádně. Já už jsem se potom musel bohužel přesunout na vlak a odebrat se domu, ostatní pokračovali ve hledání čajovny ve které bylo místo, ale jak dopadli to už vám nepovím :)

pokračování příště a od někoho jiného :wink:

od Sunny:-) v Ned Bře 02, 2008 9:00 pm
Já se pustím do reportu pravděpodobně zítra (až se uvidím na icq s ATou; příp. fotky) a sepíšem.. :-) Jen ale dopředu řeknu, že ATA měl vskutku dlouhou noc a my částečně s ním.. aneb naše noční Putování Prahou :D
)


od Sunny:-) v Stř Bře 05, 2008 12:35 am
Dnes jsem se krátce pobavil s Atou, ale nemá ještě pořádně zpracované fotky (ono jich zas tolik nebylo), takže je případně dodáme později.. :-)

Takže jak probíhal můj sraz? :D

První den v pátek jsem sice věděl, že je možny nějaký sraz, ale toho jsem se ještě neúčastnil, protože za mnou přijela jedna kamarádka z okolí Hradce (Anežka; zde na foru Anyik; šla také na Ezoteru), a tak jsme místo toho zašli do pizzerie popovídali a pohoda. :-)

Další den v sobotu bylo naplánováno, že se na Ezoteře sejdeme jak s Anežkou (Anyik) a nějakou její kamarádkou, tak s klukama (Clario, ATA, Loob, příp. Raakon). Co jsem se díval na přednášky, tak mě nic moc nezaujalo, takže jsme byli domluvení, že se tam objevím až odpoledne..

Moje cesta na Ezoteru byla vskutku zajímavá, protože to bylo v nějaké základce v Petřinách (druhý konec Prahy O:) ), podíval jsem se tedy na net ..zjistil umístění.. Jel jsem tam poté asi hodinu, vystoupím na příslušné zastávce.. už zdálky vidím nějakou školu.. Říkám si, fajn klídek pohoda.. Přijdu blíž a zjistím, že je to nějaké sportovní gymnázium a kde nic tu nic.. Ještě jsem našel na dveřích nějakou ceduli, že vchod přes nějakou halu.. Moc se mi to nezdálo, ale další školu jsem neviděl, tak jsem někde objevil vstup dovnitř.. přes hřiště jsem dorazil k nějakým nafukovacím halám na tennis a stále kde nic tu nic.. Tak jsem se otočil a hledal dál.. Zas jsem v dáli zahlédl nějakou školu.. Přijdu blíž a koukám "Základní umělecká škola".. Tak jsem si říkal.. hmm že by tady?! Moje očekávání ale opět zůstala nenaplněná, tak jsem se ploužil dál.. Když jsem narazil na mateřskou školu, tak už jsem si vážně začal říkat, že jsem vedle jak ta jedle.. :lol: Nakonec jsem si všiml nějaké pumpy v povzdálí, tak jsem si řekl, že se zeptám a uvidíme.. Přijdu dovnitř a chlapík na mě, co že bych si přál.. Když jsem mu sdělil, co hledám, tak vykoukl z okna a ukázal na sportovní gymnázium a s vítězoslavným úsměvem řekl "Tam" 8) Tak jsem ho lehce vyvedl z omylu, že tam to vskutku není.. Svraštil trochu čelo, podrbal se za hlavou a poté ukázal na mapu Prahy ve stojanech a povídá, že tam to určitě najdu.. :idea: Zkusil jsem tedy své štěstí, ale nějak jsem pořádně nedokázal určit, kde jsou vůbec Petřiny natož, kde jsem já sám.. :lol: Naštěstí mi bleskově přispěchal na pomoc, moc se v tom ale také nevyznal, takže poté co mi po páté mylně zapíchl prst do mapy a pravil "Tady jsme!!" :idea: ..tak jsem začal lehce pochybovat, zda se tam vůbec dostanu.. Naštěstí šestý pokus už byl správný a já zjistil, že jsem celou dobu hledal na opačné straně ulice (ten kdo dělal mapy na netu by potřeboval O:) ). Poděkoval jsem mu tedy za pomoc a konečně vyrazil správným směrem..

Školu jsem našel asi po 5 min. Proběhl jsem výstavu a hledal nějaké známé tváře, ale kde nic tu nic, až když jsem se vracel zpět, tak jsem u východu potkal Anežku s kamarádkou, tak jsem se k nim připojil a kontaktoval Claria, jak to s nimi vypadá.. Byli zrovny na nějaké přednášce, která jim měla trvat zhruba ještě 2h, tak jsme zatím popovídali, prošel jsem si výstavu, podíval se potom co sháním (nikdo nic neměl, ale každými slíbil, že mi to sežene za levné dvoj- až trojnásobné ceny oproti normálu.. no nekupte to 8) ).. a tak nějak v klídku v pohodě jsme strávili čas. Stavil jsem se i za "Jardou" (verner51) a to mě celkem pobavilo, protože když jsem přišel, tak seděl v přesně stejném natočení jako má i foto zde na foru, takže jsem ho poznal hned a rozhodně nehrozila mýlka. :-) Předal mi balíček od Twigginy (velmi moc děkuji :) ), krátce jsme se pobavili a já se vrátil zpět k holkám. S nimi jsem byl až dokud nepřišli i kluci. Btw málem bych zapomněl.. krátce po mém příchodu jsem se setkal i s odcházejícím Raakonem. Procházel okolo a když si mě všiml, tak jsme si potřásli rukama ale musel opět běžet. :-)

Poté co jsme byli všichni, tak jsme přískokem vpřed vyrazili směr nějaká čajovna. Loob věděl o nějaké poblíž, takže po menších motanicích jsme ji skutečně nalezli, ale byla bohužel plná.. Naše cesta tedy vedla k další, ale i ta byla plná.. Než jsme se vymotali zpět, tak už museli zmizet jak Clario s Loobem tak i kamarádka Anežky (ta se s námi rozloučila po výstavě). Takže jsme se se všemi rozloučili a jako ostřílení a větrem ošlehaní tři Mušketýři (ATA, Anežka, já) jsme se vydali za naší poutí za prázdnou čajovnou.. :lol:
Zavolal jsem ještě jednomu člověku, jestli o něčem poblíž neví a ten mi doporučil čajovnu "Ve věži".. Tak jsme si řekli proč ne.. a vyrazili směr vodárenská věž. Nějak jsme se ale zase zamotali, takže poté, co jsme prošli každou ulici kromě té inkriminované a začali se již pozvolna vracet zpět, tak úplně čirou náhodou najednou koukáme "hele věž :shock: " :D Vylezli jsme nahoru a tam jsme kupodivu našli moc pěknou čajovnu, měli tam i volné místo, takže naše zbloudilá srdéčka zaplesala blahem. Sedli jsme si nahoru do takového patra na polštáře a pustili se do povídání o všem možném.. ATA vytáhl i nějaké poznámky, fotky, hudbu, kameny, i magickou hůlku, takže o zábavu bylo postaráno. Čas letěl jako voda, tedy přesněji jako obsah konviček čajů, a brzy se přiblížila 22h a zavírací doba čajovny. ATA neměl žádné ubytování a na otázku, kde že to bude spát, kategoricky odpovídal, že se bude procházet po Praze.. :lol: .. protože jsme ani my dva nikam nespěchali, tak jsme se dali do procházení s ním. :lol: Vyrazili jsme přes noční Letnou až ke kyvadlu, zde jsme na chvilku zanechali Anežku samotnou (nějak jsme se nedohodli, kdo že s ní zůstane, já myslel že ATA :lol: ) a odběhli do přilehlých křovin. Tak nějak jsem ale byl napojený na Anežku, že kdyby se něco dělo, tak abych věděl. V jednu chvíli jsem vnímal, že je tam s ní ještě někdo, ale že je nakonec vše v pohodě. Když jsem se vrátil zpět, tak jsem tam našel už i Atu a nějakého chlapíka.. Oba dva se zuřivým výrazem utkvělým na displeji digitálních foťáků.. Poté co ATA udělal pár snímků, pokračovali jsme dál a prošli celou Letnou až ke Královské zahradě, ta byla ale i s Hradem zavřená, takže jsme celý komplex obešli. U toho jsme vesele debatovali o šamanizmu, magii, a mnoha dalších věcech.. Byla legrace a pohoda :-)co víc si přát? Mimochodem měla být nějaká bouře a vichr.. ale to s námi pohromadě nehrozilo.. Měli jsme krásnou teplou noc.. jemný lehký vánek a dokonce pozorovali i hvězdy (v té samé době měli být největší vichry a deště bičovat zemi O:) )

Po obchůzce Hradu, jsme zamířili přes Karlův most (a magická místa) dále do Staré Prahy. Doprovodili jsme Anežku domů až kamsi k Florenci a vydali jsme se směr k I.P.Pavlova. (noční autobus ke mně domů) Cestou jsme si ještě koupili v nějaké vietnamské večerce menší zásoby.. koneckonců.. putování je putování.. :D Nějak jsme se ale opět zamotali a já koukal, že jdeme úplně blbě, tak jsem nás průběžně směroval na "dobrý směr", průběžně jsem ale opět ztrácel pojem, kde že to vlastně jsme, a opětovně ho zas naštěstí nacházel stylem "Počkej! Tuhle pizzerii znám.. to už vím, kde jsme.. musíme se otočit támhle.. :idea: " a po chvíli.. "Kurnik, už zas nevím, kde to jsme.. no to je schýza" :lol:
Nakonec se ale přece jen zadařilo a po menší větší oklice jsme dorazili na zastávku. ATA dále směřoval na Petřín (že prý bude meditovat), tak jsem ho nasměroval kudy kam a vydal se na zastávku.. Měl jsem kliku, protože to zrovny jelo. Sice trochu mimo než bydlím, ale co už.. Nakonec jsem musel jít ještě asi 30 min než jsem dorazil domů.. To už jsem byl, ale značně uchozený, ale šťastný.. koneckonců byla pohoda, noční putování nemělo chybu.. a co už, že jsme se trochu motali O:) :lol:

Další den jsem se setkal pod orlojem s Atou i Anežkou a že vyrazíme někam do čajovny než odjedou.. Anežce bylo ale nedobře, takže jsme to vzali do té nejbližší možné a tam jsme se "utábořili". ATA mi zatím povídal, jak v noci brouzdal Prahou a jak někdy ve 3 ráno zdolal Petřín (v tolik jsem dorazil domů) a jak poté zakempil vždy na 10 až 20 min na nějaké lavičce a přesunul se zas na další.. Vítr.. déšť nic ATu nerozházelo, klasická odpověď.. "co už " O:) :lol: Ráno se vydal ještě na přednášky, které měly být údajně lepší než ty předchozí, ale i tak na nich ATA průběžně podřimoval (po probdělé noci O:) ). V čajovně ATA vytáhl pořádný krystal ametystu, který si koupil na výstavě, a opět jsme se bavili a byla pohoda. Jen Anežce bylo stále špatně, tak jsme se na ní zkoušeli i zaměřit, ale bohužel to zas tak moc to nepomohlo, takže byla ráda, že je ráda.. ATA poté musel letět na vlak, tak jsme se rozloučili. Doprovodil jsem ještě Anežku domů a rozloučil jsem se i s ní.

Tím skončil můj třídenní sraz. Úplně nádherně jsem si ho užil a hlavně to naše noční putování Prahou.. to byl vskutku zážitek. Celou dobu byla super nálada a legrace s pohodou byly vždy našimi stálými společníky, takže se sraz vydařil alespoň pro mne úplně suprově.. :-) Samozřejmě účast mohla být větší.. ale co už, třeba příště ;-)
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Zpět na „Srazy a setkání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů