MALÝ letní chatový sraz =)

Moderátor: Srazy

Uživatelský avatar
misanek
Příspěvky: 87
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 18:06
Bydliště: Slezsko

MALÝ letní chatový sraz =)

Příspěvekod misanek » pát, 31. kvě 2013, 16:34

Jelikož to loni nakonec nějak nedopadlo, chtělo by to letos už něco pořádně vymyslet. Napsal jsem malý letní chatový sraz, protože počítám spíše s malou účastí, ale třeba mě překvapíte. 8-)
Co se týče chaty tak bych tady odkázal na loňské objevy: http://forum.astralni-cestovani.org/vie ... =37&t=1203
Každopádně jako vždy a klasicky: nízký rozpočet, téměř vše se řeší za pochodu a príma lidi =)
Datum a místo se domluví, osobně preferuji srpen. Pište nápady, prodněty, kde a kdy by jste to chtěli a nějako se to už vymyslí. Jinak sraz může být týden nebo třeba i víkend. :)

Edit:
Dejte nám vědět, který termín se vám hodí: http://doodle.com/rr45tphm3e6uk6sw
Když se spojíme s tichem ve svém nitru, překročíme hranice své aktivní mysli a emocí a objevíme hloubku trvalého klidu a spokojenosti.

Uživatelský avatar
ondrak
Příspěvky: 43
Registrován: pon, 10. kvě 2010, 16:25
Kontaktovat uživatele:

Re: MALÝ letní chatový sraz =)

Příspěvekod ondrak » pát, 31. kvě 2013, 17:11

Ta chata se nachází tady? :) http://mapy.cz/s/7nnb
                                                                                                                                               

Uživatelský avatar
misanek
Příspěvky: 87
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 18:06
Bydliště: Slezsko

Re: MALÝ letní chatový sraz =)

Příspěvekod misanek » pát, 31. kvě 2013, 17:32

To je jedna z variant, cenově snad nejpřistupnější a proto je otázkou jestli námi vyvolený termín bude volný. Jinak na stránkách je i tato minimapka tak snad je to ono =) http://www.tjpolabiny.cz/Mladkov/fotky_ ... ladkov.jpg
Obrázek
Když se spojíme s tichem ve svém nitru, překročíme hranice své aktivní mysli a emocí a objevíme hloubku trvalého klidu a spokojenosti.

Uživatelský avatar
ondrak
Příspěvky: 43
Registrován: pon, 10. kvě 2010, 16:25
Kontaktovat uživatele:

Re: MALÝ letní chatový sraz =)

Příspěvekod ondrak » pát, 31. kvě 2013, 17:41

Místo i nápad výborné. ;) Jsem tedy první zájemce. :!: Srpen vyhovuje, ale může být klidně i jiný měsíc. Osobně bych preferoval spíše kratší termín několika málo dní. Ale rád se přizpůsobím, případně bych odjel dřív.
                                                                                                                                               

Uživatelský avatar
Robyer
Příspěvky: 180
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 19:41
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MALÝ letní chatový sraz =)

Příspěvekod Robyer » pát, 31. kvě 2013, 18:35

Předběžně se taky zúčastním :)

Ale myslím, že jsem minulý rok hledal (a uváděl i) jiné chaty, s touhle se nám něco nehodilo, jen už si přesně nepamatuju co. Ale to místo se nějak vyřeší až se najdou zájemci/účastníci :)
Obrázek
Robyer.cz ~ Mé programy, češtiny, Miranda IM a Foobar2000 packy, projekty ...
Charta Svobodného Světa ~ Učiňme vše bezplatným a svobodným!

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: MALÝ letní chatový sraz =)

Příspěvekod Elen » pát, 31. kvě 2013, 18:42

Berete do party i babky? Myslím, že jsem přeci jen trochu starší generace:-)))

Uživatelský avatar
Robyer
Příspěvky: 180
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 19:41
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MALÝ letní chatový sraz =)

Příspěvekod Robyer » pát, 31. kvě 2013, 18:49

Elen: Jasně ;)
Obrázek
Robyer.cz ~ Mé programy, češtiny, Miranda IM a Foobar2000 packy, projekty ...
Charta Svobodného Světa ~ Učiňme vše bezplatným a svobodným!

Uživatelský avatar
Daniel.Draven
Příspěvky: 43
Registrován: sob, 05. bře 2011, 02:25

Re: MALÝ letní chatový sraz =)

Příspěvekod Daniel.Draven » pát, 31. kvě 2013, 19:03

Měl bych čas zhruba od 12. do 25. 8., takže bych se případně zúčastnil, pokud by vyšel ten termín :)... Jinak ad chata, nebylo to náhodou tuším, že se musel platit roční poplatek za členství v TJ a to 60Kč? ;)

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: MALÝ letní chatový sraz =)

Příspěvekod clario » pát, 31. kvě 2013, 19:11

Taky bych se rád přidal a pokud je to na srpen, tak jsem pro tu delší variantu :). Jinak jestli je to ta chatka kde se objevil ten problém s těmi poplatky TJ, tak to byla chatka, která vypadala úplně nejlépe :), takže za mě ANO.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Daniel.Draven
Příspěvky: 43
Registrován: sob, 05. bře 2011, 02:25

Re: MALÝ letní chatový sraz =)

Příspěvekod Daniel.Draven » pát, 31. kvě 2013, 19:25


Uživatelský avatar
Robyer
Příspěvky: 180
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 19:41
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MALÝ letní chatový sraz =)

Příspěvekod Robyer » pát, 31. kvě 2013, 19:41

Tak problém byl v tomto: závazné objednávky, platba s předstihem, jednotlivé pokoje + sdílení prostor s cizími lidmi, na celý týden, nevariabilní počet účastníků... ten roční poplatek a členství je už jen třešnička :lol: ( http://forum.astralni-cestovani.org/vie ... 387#p11387 )

Osobně bych byl pro jinou alternativu :idea:
Obrázek
Robyer.cz ~ Mé programy, češtiny, Miranda IM a Foobar2000 packy, projekty ...
Charta Svobodného Světa ~ Učiňme vše bezplatným a svobodným!

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: MALÝ letní chatový sraz =)

Příspěvekod Jarda » pát, 31. kvě 2013, 19:45

A co chata na Čertově? Pro mě je to úplně nejlepší chata ze všech. I ta příroda je super :-) Jinak samozřejmě naplánujte si jakoukoliv akci a pokud budu mít jen sebemenší možnost tak se rád přidám. Čím víc dopředu budu znát termín tím líp si pro to můžu vyhradit čas. :-)

Jinak, aby chata nepadla a nevyšuměla tak je třeba to organizovat následujícím způsobem. Domluvte se alespoň 3-4 kteří na 100 % pojedou. Oznamte místo, termín a doplňující informace. A nechte si u těch termínů a míst, že to bude takto na 60-80%. V případě potřeby se může místo a čas ještě trochu poupravit. No kdo bude mít zájem se přidá :-) Tenhle systém se myslím osvědčil úplně nejvíc.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
Daniel.Draven
Příspěvky: 43
Registrován: sob, 05. bře 2011, 02:25

Re: MALÝ letní chatový sraz =)

Příspěvekod Daniel.Draven » pát, 31. kvě 2013, 21:09

Tak jsem si vzpomněl ještě na tuhle chatu: http://www.chatasakura.cz/index.htm

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: MALÝ letní chatový sraz =)

Příspěvekod clario » pát, 31. kvě 2013, 23:09

Tak pokud tedy ta sokolnická chata není tak dobrou alternativou, tak jsem pro něco co by bylo relativně v centru nás všech, abychom to neměli všichni daleko a za sebe bych byl moc rád kdyby se to vyskytovalo v blýzkosti listnatých lesů, jehličnaté prostě nejsou ono. Třeba se pak sám po něčem takovém mrknu až bude čas, ale pokud někdo najdete něco odpovídajícího tomuto, tak k tomu rovnou připočtěte můj hlas :).
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
ondrak
Příspěvky: 43
Registrován: pon, 10. kvě 2010, 16:25
Kontaktovat uživatele:

Re: MALÝ letní chatový sraz =)

Příspěvekod ondrak » sob, 01. čer 2013, 00:40

A co stany? :D Odkud většina z vás je, z Čech nebo Moravy? Mohl bych se poptat v okolí po nějaké té chatě za slušnej peníz. Ale asi to ale nebude zrovna nejdál od civilizace (proto mě napadlo i to stanování na louce blízko/v CHKO Litovelské Pomoraví s občasnými výlety do marketu pro potravu)...
                                                                                                                                               

Uživatelský avatar
Pernee
Příspěvky: 72
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 12:56
Kontaktovat uživatele:

Re: MALÝ letní chatový sraz =)

Příspěvekod Pernee » sob, 01. čer 2013, 13:31

Čau, rád se účastním ;-) jenom se mi to hodí první půlku srpna, potom něco mam, ale to pak můžem udělat takovej ten seznam kdo kdy může (nevim jak se to jmenuje, je to online a na zařizování třeba srazů je to nejlepší! ;-) ). :D

Uživatelský avatar
misanek
Příspěvky: 87
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 18:06
Bydliště: Slezsko

Re: MALÝ letní chatový sraz =)

Příspěvekod misanek » sob, 01. čer 2013, 14:24

Tak jsem se před chvílí pokusil vytvořit tabulku na hlasování o termínu srazu. Najdete ji zde: http://doodle.com/rr45tphm3e6uk6sw
Červen mám opravdu napráskaný a tak se omlouvám, že jsem ho tam nezahrnul. Můžu ho tam i přidat pokud by byl někdo ochotný ujmout se organizace srazu a tudiž by to nezíviselo na mě. ;)

Hlavně klikněte na "Zobrazit všech 28 možností" ať se vám to rozbalí. :D
Když se spojíme s tichem ve svém nitru, překročíme hranice své aktivní mysli a emocí a objevíme hloubku trvalého klidu a spokojenosti.

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: MALÝ letní chatový sraz =)

Příspěvekod saila » sob, 01. čer 2013, 20:09

nevimjak to semnou bude uvidim az to bude aktualni...
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

122333
Příspěvky: 77
Registrován: ned, 28. čer 2009, 20:10
Bydliště: Ruská federace

Re: MALÝ letní chatový sraz =)

Příspěvekod 122333 » čtv, 20. čer 2013, 15:53

..... Pište nápady, prodněty, kde a kdy by jste to chtěli a nějako se to už vymyslí. Jinak sraz může být týden nebo třeba i víkend. :)
doufám, že pojedeš vlakem nebo busem :-))
Je dovoleno odrazit násilí násilím. - Domitius Ulpianus

Uživatelský avatar
misanek
Příspěvky: 87
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 18:06
Bydliště: Slezsko

Re: MALÝ letní chatový sraz =)

Příspěvekod misanek » pát, 21. čer 2013, 10:26

Prosim všechny zainteresované, kteří tak ještě neučinili, aby se zapsali do termímového kalendáře. Koncem června bych rád uzavřel termín a spustil rychlý výběr chaty. Uvítám vaši iniciativu - návrhy chat.
Když se spojíme s tichem ve svém nitru, překročíme hranice své aktivní mysli a emocí a objevíme hloubku trvalého klidu a spokojenosti.


Zpět na „Srazy a setkání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů