Velký letní chatový sraz

Moderátor: Srazy

Uživatelský avatar
misanek
Příspěvky: 87
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 18:06
Bydliště: Slezsko

Re: Velký letní chatový sraz

Příspěvekod misanek » čtv, 17. kvě 2012, 10:59

Podle toho co jsem vcera na chatu pochopil tak by chata pro sokoliky nemusela klapnout a tak jsem se podival po levnych chatach tady v nasich krajinach a mam zatim tri kandidaty... Vim ze to jsou mensi chaty, ale myslim si ze nas letos nebude tak moc jako loni. Kazdopadne berte tyto navrhy jako zalozni plan ;)

Chata v Morávce - kapacita 12 osob - 8500,- za chatu na tyden tj. pri plne obsazenosti zhruba 100Kc os/noc (plati se kauce 1000Kc)
Obrázek
http://www.e-chalupy.cz/beskydy/ubytova ... m-1773.php

Chata v Morávce - kapacita 10 osob - 7000,- za chatu na tyden tj. pri plne obsazenosti 100Kc os/noc (Příplatek za ložní prádlo 500kč.)
Obrázek
http://www.e-chalupy.cz/beskydy/ubytova ... i-1314.php

Chata v Řece - kapacita 7 osob (kdyz nas nebude moc tak se nejako nasardinkujem) - 5000,- za chatu na tyden tj. pri 7 humanoidech 100Kc os/noc (kauce 1000Kc)
Obrázek
http://www.e-chalupy.cz/beskydy/ubytova ... m-3289.php
Naposledy upravil(a) misanek dne čtv, 17. kvě 2012, 11:26, celkem upraveno 1 x.
Když se spojíme s tichem ve svém nitru, překročíme hranice své aktivní mysli a emocí a objevíme hloubku trvalého klidu a spokojenosti.

The0
Příspěvky: 37
Registrován: úte, 03. čer 2008, 22:57

Re: Velký letní chatový sraz

Příspěvekod The0 » čtv, 17. kvě 2012, 11:14

ja sem pro tu druhou vsemi deseti :D
:-):-):-):-):-):-):-):-)

Uživatelský avatar
Robyer
Příspěvky: 180
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 19:41
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Velký letní chatový sraz

Příspěvekod Robyer » čtv, 17. kvě 2012, 12:30

misanek: No pro nás z okolí Ostravy je to sice hezký, ale asi to není moc vhodné pro lidi z jiných částí republiky... :-?
Obrázek
Robyer.cz ~ Mé programy, češtiny, Miranda IM a Foobar2000 packy, projekty ...
Charta Svobodného Světa ~ Učiňme vše bezplatným a svobodným!

Uživatelský avatar
Robyer
Příspěvky: 180
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 19:41
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Velký letní chatový sraz

Příspěvekod Robyer » čtv, 17. kvě 2012, 13:01

Abych napsal ostatním o co vlastně jde s aktuálně vybranou chatou...

Lze podávat jen závazné objednávky a je nutno zaplatit pobyt předem (do 10 dnů od objednání). Vzhledem k tomu, že s aktuální jistotou je "přihlášeno" snad jen 6 lidí (viz anketa) a zbytek bude mít jistotu až několik dní před konkrétním termínem, museli bychom objednat chatu jen pro nás 6 a předpokládat, že o chatu v tomto termínu už nikdo jiný (cizí) zájem mít nebude, takže zůstane místo pro zbylé (naše) zájemce... (což ale není moc reálné)

Proto padl návrh, že bychom mohli jet na chatu, na které jsme byli minulý a předminulý rok, a kde byly lepší podmínky (předem se platila pouze záloha, celou chatu jsme měli pro sebe, byla větší variabilita počtu přihlášených lidí. - tento návrh však někteří odmítli (ale jiným by to zase vyhovovalo více - včetně mě).

Někteří teď tedy chtějí najít úplně jinou chatu, která by mohla splňovat dané podmínky... (mezitím se už zřejmě plně obsadí tato původně vybraná chata)

:?: Takže otázka na zájemce: Co navrhujete/chcete vy?

:idea: Mimochodem nikdo neříká, že se musíme všichni shodnout na jednom návrhu a jet tam v 15 lidech a nebo nejet vůbec. Můžeme jet klidně v menším počtu na kratší dobu a udělat dvě různé setkání. Třeba jednou v červenci a jednou v srpnu.
Obrázek
Robyer.cz ~ Mé programy, češtiny, Miranda IM a Foobar2000 packy, projekty ...
Charta Svobodného Světa ~ Učiňme vše bezplatným a svobodným!

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: Velký letní chatový sraz

Příspěvekod Firzen » čtv, 17. kvě 2012, 13:53

Mně se taky líbí ta druhá chata, kterou našel misanek. ;)
Respice finem et non peccabis.

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: Velký letní chatový sraz

Příspěvekod Firzen » stř, 23. kvě 2012, 20:45

I když jste to už celkem zamítli na extraordinary, tak sem dávám stálou možnost, a to odkaz na chatu v Jeseníkách, na které jsme už několikrát byli. Je tam dle mého soudu moc pěkná příroda, zcela liduprázdná a vhodná pro jakékoli duchovní aktivity. Chata je poněkud menší, ale těch 13 lidí se do ní skutečně vejde.

Hlasuju za termín 13. - 19. července, který je stále volný. Cena za noc je 100 Kč.

Obrázek

Popis: http://www.jeseniky-ubytovani-bank.cz/n ... /chata-c_4
Obsazenost: http://www.jeseniky-ubytovani-bank.cz/obsazenost
Respice finem et non peccabis.

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Velký letní chatový sraz

Příspěvekod clario » čtv, 24. kvě 2012, 15:06

Tak osobně bych nejraději bral tu první možnost :) pěkná chatka a příroda kolem vypadá nádherně :). Pokud to ale neklapne tak se přikláním také k té druhé z těch tří míšankových možností, ta chatička vypadá nádherně :).
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

122333
Příspěvky: 77
Registrován: ned, 28. čer 2009, 20:10
Bydliště: Ruská federace

Re: Velký letní chatový sraz

Příspěvekod 122333 » pát, 25. kvě 2012, 15:20

Proč se vůbec nechce jet na tu "stálou" chatu? Vždyť třeba vloni nikdo ven nevytáhl pořádně ani paty, tak říct, že okolí už zná je divný ne? :)
Jen se ptám na důvd. Nic víc, nic miň.
Je dovoleno odrazit násilí násilím. - Domitius Ulpianus

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: Velký letní chatový sraz

Příspěvekod Firzen » pát, 25. kvě 2012, 16:21

Proč se vůbec nechce jet na tu "stálou" chatu? Vždyť třeba vloni nikdo ven nevytáhl pořádně ani paty, tak říct, že okolí už zná je divný ne? :)
Jen se ptám na důvd. Nic víc, nic miň.
No, asi tak.
Tak osobně bych nejraději bral tu první možnost :) pěkná chatka a příroda kolem vypadá nádherně :). Pokud to ale neklapne tak se přikláním také k té druhé z těch tří míšankových možností, ta chatička vypadá nádherně :).
Clario, ty chaty jsou sice super, ale podívej se na jejich umístění. Ne všichni by chtěli jet přes celou republiku a obětovat tím třeba 12 hodin jen na cestování tam a zpět. V neposlední řadě zvaž i, jak by to pro ně bylo drahé.
Respice finem et non peccabis.

Uživatelský avatar
Bontom
Příspěvky: 3
Registrován: úte, 22. lis 2011, 12:36

Re: Velký letní chatový sraz

Příspěvekod Bontom » sob, 26. kvě 2012, 20:26

Mě se líbí ta chata v Jeseníkách a chata číslo dvě. Jinak jsem v dotazníku uvedl, že mi první termín vyhovuje ale trochu se mi teď změnily plány takže ještě nevím na 100% jestli mi to vyjde. Měl bych to vědět během týdne tak to ještě kdyžtak potvrdím.

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Velký letní chatový sraz

Příspěvekod clario » ned, 27. kvě 2012, 14:48

Clario, ty chaty jsou sice super, ale podívej se na jejich umístění. Ne všichni by chtěli jet přes celou republiku a obětovat tím třeba 12 hodin jen na cestování tam a zpět. V neposlední řadě zvaž i, jak by to pro ně bylo drahé.
Tak nevím jak pro tebe, ale pro mě to bude dráhé už tak jako tak :D. Na té původní chatě jsem byl sice jen jednou, ale prostě na mě moc dobře nepůsobyla, byl jsem rád, že na těch jejich špinavejch matracích, kterých jsem se štítil jen dotknout, nemusím spát víc než dvakrát, vzhledem k tomu, že jde o lyžařskou chajdu je to tam všude do kopce, no a ty lesy okolo.... já jsem prostě vysazenej na ty listnatý, takže to na mě v okolí těch ostatních chatek působí prostě mnohem lépe.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

The0
Příspěvky: 37
Registrován: úte, 03. čer 2008, 22:57

Re: Velký letní chatový sraz

Příspěvekod The0 » pon, 28. kvě 2012, 20:41

mno na te chate v jesenikach jsou nevlidne energie, jestli to tam chcete rozzarovat, tak se umistnim na jinou cast republiky, kde me budou chtit i videt,,,, :mrgreen: co na tom, ze jste z druhe konce republiky, musite si umet uzit i cestu ,,,treba flaskou dobreho vina :D
:-):-):-):-):-):-):-):-)


Zpět na „Srazy a setkání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů