Srazik Brno

Moderátor: Srazy

Uživatelský avatar
stefi
Příspěvky: 6
Registrován: pát, 21. říj 2011, 09:01
Bydliště: BRNO

Srazik Brno

Příspěvekod stefi » pát, 21. říj 2011, 10:45

Ahonj všetci. Mal by niekdo zaujem stretnut sa v Brne a vymenit si skusenosti alebo podať pomocne rady pre zaujemcov ktory s tymto chcu zacat?
~~We are eating to live and not living to eat...~~ Man should not eat till saliva flows. ~~Enjoy your meal, enjoy your life.~~Do as I say, not as I do. ~~

Uživatelský avatar
Robyer
Příspěvky: 180
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 19:41
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Srazik Brno

Příspěvekod Robyer » ned, 23. říj 2011, 21:47

Ahoj,
nevím, přesně s čím chceš ty, nebo kdo začínat, ale rád si zajdu sednout, pokecat a vlastně poznat dalšího člena fóra :-)
Obrázek
Robyer.cz ~ Mé programy, češtiny, Miranda IM a Foobar2000 packy, projekty ...
Charta Svobodného Světa ~ Učiňme vše bezplatným a svobodným!

Uživatelský avatar
stefi
Příspěvky: 6
Registrován: pát, 21. říj 2011, 09:01
Bydliště: BRNO

Re: Srazik Brno

Příspěvekod stefi » pon, 24. říj 2011, 15:09

:D Ja som v AC velmi zaciatocnik. Robim sice nejake meditacie ale myslim ze mi chyba nejaka aspon mala komunita ktora s tym ma nejake konkretne skusenosti a dokaze pochopit moje snazenie ktore som sa rozhodol tejto cinnosti venovat. Nezda sa mi to malo casu. Napriklad vcera som sa pokusal pouzit Chobotove meditacie a to som ich pocuval asi 6 hodin a predtym som cvicil 2 hodinky jogu. :-? Nic zvlastne sa nestalo. V kazdom pripade keby nas bolo v Brne viac co sa mozeme obcas stretnut myslim ze by to bolo o nieco jednoduchsie. ;)
~~We are eating to live and not living to eat...~~ Man should not eat till saliva flows. ~~Enjoy your meal, enjoy your life.~~Do as I say, not as I do. ~~

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: Srazik Brno

Příspěvekod Vit » pon, 24. říj 2011, 19:32

S těmi občasnými srazy to podle mě není špatný nápad. Nevím jak letos (ale určitě bych se alespoň občas pokusil dostavit), ale příští rok bych se takových menších srazů určitě účastnil. Mohla by to být obdoba Sunnyho meditačních srazů v Praze, co vy na to?
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)

Uživatelský avatar
Daniel.Draven
Příspěvky: 43
Registrován: sob, 05. bře 2011, 02:25

Re: Srazik Brno

Příspěvekod Daniel.Draven » úte, 25. říj 2011, 11:34

Ahoj, souhlasím s Robem, milerád si taky zajdu jen tak sednout, pokecat a poznat se :)...

Teoreticky bych mohl už tuhle sobotu, co vy na to?

Uživatelský avatar
Robyer
Příspěvky: 180
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 19:41
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Srazik Brno

Příspěvekod Robyer » úte, 25. říj 2011, 11:46

Jo, v sobotu by to šlo :)
Obrázek
Robyer.cz ~ Mé programy, češtiny, Miranda IM a Foobar2000 packy, projekty ...
Charta Svobodného Světa ~ Učiňme vše bezplatným a svobodným!

Uživatelský avatar
stefi
Příspěvky: 6
Registrován: pát, 21. říj 2011, 09:01
Bydliště: BRNO

Re: Srazik Brno

Příspěvekod stefi » úte, 25. říj 2011, 16:27

NO ja asi tedkom nie som este na astro meditacie ale dufam ze sa skoro do stavu dostanem... mozno tak za mesiac. Zatial sa pokusam na cestu duchovne pripravit cez holotropne dychania ktore mi vychadzaju raz za 2 tyzdne. Prave v tuto sobotu budem vKrkonosích takže prijst neviem. :( Ak by to však šlo presunut napriklad do polovice budouciho mesice tj okolo 18,11 - 19,11 tak si myslim ze by som iste prisiel.. Uz len vybrat nejake vhodne miesto. Najlepsie klidne ale nech sa da porozpravat. Mozno nejaka cajovna.
~~We are eating to live and not living to eat...~~ Man should not eat till saliva flows. ~~Enjoy your meal, enjoy your life.~~Do as I say, not as I do. ~~

Uživatelský avatar
Arinat
Příspěvky: 68
Registrován: úte, 30. zář 2008, 22:13

Re: Srazik Brno

Příspěvekod Arinat » stř, 26. říj 2011, 09:14

Ahoj :) , dobrý nápad, rád se také přidám. A v Brně je spousta čajoven, takže v tomhle problém nebude :D


Zpět na „Srazy a setkání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů