NWO - New World Order

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

NWO - New World Order

Příspěvekod Brandis » čtv, 19. čer 2008, 10:06

V souvislosti s mym objevenim energie Orgonu a dalsich zjisteni pouziti sem objevil problem o kterem se moc nemluvi. problem toho, ze je tu nekdo kdo se snazi ovladnout svet a zotrocit lidi. Prave sem narazil na neuveritelne video ve kterem je to vysvetleno a je tam ukazana historie tohoto planu ktera saha az k napoleonovym valkam...dokument je anglicky s CZ titulkama a je pomerne dlouhy ale stoji za to!!!stoji za to se na to podivat aby ste vedeli co se tu kurva deje...rozsirujte ty informace dal, at s tim muzeme jeste bojovat!Kdyz se o tom nebude ani vedet tak sme v pytli...
http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=7604
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William


Uživatelský avatar
Prince_Rakeem
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 17:53
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Prince_Rakeem » pát, 20. čer 2008, 00:34

diky za odkazy, super videa. Je to jako Zeitgeis :) dalsi drevo do ohne
Nikdo nerozsvítí světlo,
aby je postavil do kouta nebo pod nádobu,
ale dá je na svícen, aby ti, kdo vcházejí, viděli.

Světlem tvého těla je oko. Je-li tvé oko čisté,
i celé tvé tělo má světlo. Je-li však tvé oko špatné,
i tvé tělo je ve tmě.

Hleď tedy, ať světlo v tobě není tmou!

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Brandis » pát, 20. čer 2008, 07:56

Slysel ste o tom uz nekdo neco?Ja jen ze sem na to narazil pomerne nedavno a sem v rozporu zda tomu verit ci ne...dost sem si toho o tom precetl a i videl, ale furt sem tak nejak na vazkach. Dyt to je scenar jak z nejakyho scifi filmu ;) i kdyz je fakt ze to neni duvod ze tomu tak nemuze byt...a zatim mi prijde ze vsechny dukazy nasvedcuji tomu ze to je pravda, ze nas opravdu v budoucnu ceka nejaky nadnarodni tyransky stat :-? a jestli jo tak to bude pruser...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod nou » pát, 20. čer 2008, 08:55

problem tychto filmov je ze takisto nehovoria celu pravdu. vyberaju udalosti a prehlasenia ktore sa im hodia do teorie. ono nech by sa dialo na svetovej plitickej scene cokolvek tak sa im to hodi do mlynka. inak o tom ze ten plan existuje z 500 rokov je problem v tm ze by nijaky clovek nenaplanoval akciu ktorej vysledok sa ma prejavit ani za 500 rokov ani za 200 a ani za 100. to sa neda.

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Brandis » pát, 20. čer 2008, 09:31

Ja si myslim ze stoletej plan je klidne moznej, dyt ty jako jedinec kdyz si naplanujes nasledujcich treba padesat let a podridis tomu planu vsechno tak se ho musis porad vicemene drzet. A kdaz si uvedomim ten fakt ze lidi sou v podstate jen "loutky" a ve skutecnosti o byti a nebyti rozhoduje stejne jen par vyvolenych, je klidne mozne takove veci naplanovat a postupne privadet do praxe v predem promyslenych krocich a casovych intervalech. Samozrejme ze lide budou treba nepredpokladane jednat, ale i tak to neni nic na co by se nedalo zaregovat. Pokud bych to prirovnal treba k sachum, tak kazdy dobry sachovy hrac ma promysleno snad 30 tahu dopredu a to i v ruznych variantach pohybu ruznych figur. Nemyslim si ze by bylo tezke odhadnout co si budou lidi myslet nebo budou delat, kdyz v podsate stejne uz nam rikaji co si mame myslet a co delat. Ted uz jim staci jen eliminovat inteligenci a umlcet aktivni lidi, vzbudit v lidech lhostejnost a maji nas presne tam kde nas chteji mit. Vsehcny kroky delaji presne tak jak bych je udelal, kdyz bych nechtel vzbudit moc podezreni a chtel bych aby to vypadalo jako postupna zmena k lepsimu...ono to v konecnym efektu bude k horsimu, jenze ty lidi uz budou tak zblbli ze jim to bude jedno nebo si to vubec neuvedomuji. dyt uz v dnesni dobe existujou dukazy ze CIA umi vkladat prikazy do podvedomi pomoci WIFI technologie a co si ymslite ze bude treba ten americkej radar uprostred evropy? nebo tzv. chemtrails kdy se prokazalo ze se dene nad nasim uzemim a nejen nasim, ale vsude nad zabydlenyma oblastma rozprasuji do vzduchu chemikalie zpusobujici otupelost a ruzne "zavislosti" na systemu, a je jedno jestli je to zavyslost na doktorech, nebo na tom ze bez pouziti chemickejch sracek vam dnes nevyroste uz zadna zelenina nebo ovoce. Nebo jejich snaha uvalit celosvetovou dan na CO2, ze pry jako opatreni proti sklenikovemu efektu a globalnimu oteplovani. Paradoxem je ze vedecky vyzkum, ktery se snazili utajit zjistil ze oteplovani nasi planety zpusobuje zvetsovani slunce. kdy slunce se zvetsuje a pritom vice hreje. Na marsu treba ledove poly ustoupily o nekolik set metru, na jupiteru se dokonce na jednom mesici vytvorili oceany ze zmrzle vody co tam roztala...neni to tedy CO2 co by zpusobovalo oteplovani nasi planety, presto vyuzivaji tuto zasterku k manipulaci s lidmi. Vsechno mi proste prijde moc podivne nez aby to byla nahoda nebo jen vyber nesouvysejcich "steku" a "zbleptu"...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Helias » pát, 20. čer 2008, 16:45

Já jsem na tom podobně ... nevím, zda věřit či ne. V podstatě naprosto souhlasím s Brandisem (už zase :lol: ). Ale než se naprosto přesvědčím, počkám, jestli se zformuje ona Severoamerická Unie. Se situací v USA stejně nic nenadělám. Pokud se to stane, tak je všechno jasný. Budu rebel a budu bojovat proti Systému :D .

K tomu stoletému plánu ... v dokumentu říkali, že Bilderberg Group existuje kolem 50ti let. Předtím to naplánoval nějaký Rotherfield Anglie nebo jak a tento plán se předává z generace na generaci. A přitom si vzali ponaučení z předchozích impérií ... násilím to nešlo, tak to půjde demagogií davu v lepší zítřky.
Carpe Diem

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Brandis » pát, 20. čer 2008, 18:38

... Předtím to naplánoval nějaký Rotherfield Anglie.
No zacal s tim ona ale Bilderbergove byli zformovany prave jeho potomky ;) to v tom dokumentu rikaj taky...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Sunny:-) » pát, 20. čer 2008, 19:15

Brandis a ostatní: Mrkni se třeba na ten Zeitgeist, ten jsem viděl jako první a musím říct, že tam uvidíš sám, co je a není.. obzvlášť věci okolo 11.9. zvlášť u padání budov tam myslím není, co pochybovat. Tento film rozhodně stojí za to vidět už jen proto, že dává odlišný pohled na vše. (nemusíš souhlasit se vším, jde ale o odlišný úhel pohledu, který běžně nedostaneš ani omylem)

český k online zkouknutí: http://video.google.com/videoplay?docid ... 7580799888

Jinak děkuju taky za další odkazy, zaregistroval jsem je také před časem, ale nějak jsem si říkal, že nemusím vědět vše.. :lol: včera mi to ale stejně nedalo, když už jsem to zde našel i od vás a tak jsem začal koukat, jsem asi v půlce, každopádně fajn film a díky za něj :)

Vše je provázaný se vším a ovládání lidí není zas takový problém, se podívejte na ta spící doslova stáda okolo, tak dlouho je někdo ovládal, že pomalu neví, co to je postavit se na vlastní nohy. (+ i vše to co jmenoval už Brandis a mnohé další) Každopádně přichází změna. Od toho roku se začalo měnit "klima" a čím dál tím více lidí se probouzí a skutečně se stávají aktivnějšími ve všech možných sférách působení.. a to je rozhodně dobře.
Svým přístupem měníme věci okolo. Každý, kdo se probere, může probrat i další, až se dosáhne "kritického množství", kdy už budou mít "po ptákách" úplně. Takže "něco" se dělat určitě dá, obzvlášť když to skloubíme s myšlenkou z filmu Secret (je zde na foru také) a vědomím, že můžeme skutečně manipulovat s věcmi okolo nás. Vše záleží jen na našem postoji ke všemu okolo, tak poté už není až taková "bezmocnost a bezvýchodnost".. na to bych doporučil zkouknout ještě jeden hodně dobrý filmek, jmenuje se "Gádhi". Dával jsem ho na minulé forum a dám ho sem i za pár dní, teď již nemám moc času. Tam člověk totiž skutečně vidět, že věci se změnit skutečně můžou a je to jen a jen na nás jestli se změní i teď nebo nikoliv. Zvláštní, že jsem ve škole o Gándhím nikdy neslyšel a přitom taková významná osůbka. :)

Za Změnu :!:
Sunny:-)

P.S. Za pár dní až se vrátím tak zde založím topicy se všemi jmenovanými filmy.
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Brandis » úte, 01. črc 2008, 10:24

Kdyz sem nekde na webu narazil na clanek o NWO a prećetl sem si ho, dost to na me zapusobilo. Snazil sem se ale nejak se vymanit z tech myslenek typu "ze je to v pi_i!" a tak sem se rozhodl tomu zprvu az tak moc neverit, rikal sem si ze to na co sem narazil je jen jeden zdroj informaci, a ze je to jen vyber udalosti aby vypadaly tak jak je reziser chtel mit...po nejake dobe co se o to ale zajimam prichazim na stale vice veci ktere potvrzuij tu hroznou pravdu. Tim ted myslim treba clanky na iDnes coz si myslim je skutecne duveryhodny portal, kde treba v jednom tom clanku skutecne odlkazuji na video co jsem tu nabidl drive. Docela sem se zdesil kdyz sem si uvedomil ze nekdo jiny, nekdo starsi s daleko vice novinarskyma skusenostma a znalostma uznal ze to video je kvalitni zdroj informaci. Ze to neni jen blud... Dale me docela dostyvaji informace ze svetove "ekonomicke" sceny, protoze vsechno presne zapada do toho planu. Co sem cetl vcera treba, tak od roku 2009 by melo byt po cely evrope tankovani pohonych hmot na cip v pase nebo obcance. kde kdo bvude mit cip bude mit litr cca za 20Kč a kdo ho mit nebude bude ho mit za 100Kč...dobry ne?lidi se nechaji dobrovolne ocipovat aby usetrili, nastrkaji hlavu do opratky a pak uz nam vubec nic nepomuze. Soucasti tohoto dokumentu ktery unikl z nejakeho tajneho jednani, byl i budouci plan "jidla na pridel" to znamena ze i jidlo brzy bude na cip...proste: MAJ NAS! Takze jakmile budou mit Amici v evrope svuj radar(obri Wifinu na ovlivnovani podvedomi) a budou mit "ipecko" na kazdyho cloveka v evrope, ipecko predstavuje onen cip, tak nam do hlavy poslou co budou chtit. Takze v nas klidne vyvolaji i lhostejnost a nam to bude fuk. Takze bacha na cipy a uz se pomalu pripravujte na jizdeni na kole :D
A nejde tu jen o to jak vse co se deje zapada do konteytu udalosti ale ze i to co se delo zapada do sebe. Myslim tim ted napojeni treba ceskych politiku zucastnenych na schuzkach bildenberg na organizace v osobnim vlastnictvi nejvetsi elity bildenbergu. Stejne tak propojeni vetsiny informacnich kanalu, na soukrome osoby spojene nebo primo figurujici s touto skupinou.

BTW: "koupim malou vetrnou elektrarnu, nejlepe v maskovaci verzi CAMO, specha!!" :lol: :lol: :lol:

Tady pridavam nektere ty odkazy aby ste mohli sami posoudit:
http://zpravy.idnes.cz/tajne-jednani-mo ... domaci_adb

http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/j ... temid=3814

http://www.nezakladnam.cz/cs/blogy/dank ... pravni-ct-

http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=6896
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Brandis » stř, 02. črc 2008, 14:01

...jinak diky za Zeitgeist, ted sem to dokoukal a zase mi to doplnilo nejaky stripky do skladacky ;) treba toho jedenactyho zari, to sem nemel ani tuseni ze to bylo takhle "prokouknutelny", je to dost ocividni podraz!!! Kazdymu to video vrele doporucuji!!!
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod loob » čtv, 03. črc 2008, 15:36

OMG :cry:
tak jsem se začal koukat na ten film (The Endgame) a nedokoukal jsem ho. Dokud šlo o Bildenberg a Texaský koridor ,tak to bylo v pohodě ,ale když to přešlo na eugoniku ,šlechtění ,redukce populace apod. tak to už jsem fakt nemohl a radši jsem to vypnul.

Tito lidé ,kteří jsou za tím vším bych ani nenazíval jako lidi ,ale jako TO(věc) ,protože skvěle zapadají do definice neživé hmoty, a to že nemají CIT!!!
(abych pravdu řekl ,tak nevim jaká je definice neživé hmoty :D )

Zajmalo by mě ,jak moc jsou do tohoto zapojeny Čr. Asi moc ne ,protože jsme nějaká malá zapadlá země někde ve "Východní" Evropě. Ale zase když se to vezme jinak ,tak si myslim ,že Čechy (ČSR, ČR atd..) vydali dost významných lidí, od vědce až přes sportovce ,takže šance že v tomto figuruje někdo z nás ,třeba i nevědomě, podle mě je.
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

Uživatelský avatar
Prince_Rakeem
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 17:53
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Prince_Rakeem » sob, 05. črc 2008, 18:27

Nikdo nerozsvítí světlo,
aby je postavil do kouta nebo pod nádobu,
ale dá je na svícen, aby ti, kdo vcházejí, viděli.

Světlem tvého těla je oko. Je-li tvé oko čisté,
i celé tvé tělo má světlo. Je-li však tvé oko špatné,
i tvé tělo je ve tmě.

Hleď tedy, ať světlo v tobě není tmou!

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod blaza » ned, 06. črc 2008, 00:00

Where's the love :?:
Muj pripevek... za 18 let co ziju sem nevidel takovou sr**** (stim ze sem videl jenom to Brandisovo video a uz NO MORE...)
mozna ze se vam to nebude zdat, ale je to muj subjektivni nazor:
Já jsem na tom podobně ... nevím, zda věřit či ne.
Tak ty nevis jestli verit nebo ne....nechtel si puvodne rict:
''Já jsem na tom podobně ... nevim zda se mam bat nebo prijmout skutecnost.'' ...bohuzel to vypada ze je to tak... :-? :?:

Proc sou lidi loutky? proc dou s davem? proc vesmirni lide maj pri vsi debilite v podstate pravdu? :|
....vazne si myslite ze vina je na snusce ''Bohů'' :twisted: Bilderberg Group :twisted: ?
Kde to vubec zacalo? (samozrejme jiste koreny mozna zapocaly jiz za vlady Napoleona) co treba:
Darwinova EVOLUCE... rikam: Zemrit jako kopie :?: ...nebo bude REVOLUCE :!:
co zmuze jedinec proti davu?
co rek Rambo?

,Žít z ničeho, zemřít pro něco.''

Kdo to je vubec ten slavnej borec Julian Huxley? nezaridil nam on prijemny zivot s New World Order v patach? (wiki)
Jako mnoho biologů v první polovině dvacátého století, Huxley byl podpůrce Eugenics jako metoda lepšit společnost. Huxley napsal dvě knihy kritické vůči genetice v Sovětském svazu (který on dvakrát navštívil), který byl ovládán Lysenkoism, doktrína pseudoscientific, která říká, že to získalo vlastnosti může být zděděna. Lysenkoism byl nebezpečný protože to zastavilo umělý výběr plodin na Darwinian principech, který nakonec vedl k hladomoru. Huxley obával se podobný proces genetické stagnace by se vyskytoval v lidské populaci bez pomoci eugeniky, který Lysenkoists odmítl.

Zatímco Huxley viděl eugeniku jak důležitý pro sejmutí varianty nežádoucí osoby od lidského genu shromáždí jako celek, on věřil, že závody byly se rovnat, a byl přímý kritik oba eugenic extrémizmu to vyvstávalo ve třicátých létech a přijaté moudrosti to pracování řadí byl eugenically nižší (Kevles 1985). Huxley byl kritik použití závodu jako vědecké pojetí, a v odezvě na vzestup fašismu v Evropě byl žádal, aby psal My Evropané. Kniha, na kterém on paktoval s ethnologist A. C. Haddon, sociolog Alexander Carr-Saunders a Charles Singer, který mezi jiné věci navrhl závod slova být nahrazený etnickou skupinou. Po druhé světové válce on byl pomocný v produkování UNESCO sdělení Otázka závodu [1], který tvrdil, že “závod, z biologického hlediska, smět proto být definovaný jako jeden z skupiny populací představovat druhové Homo sapiens” a “teď co má vědce říkat o skupinách lidstva, které může být uznané v nynější době ? Lidské rasy mohou být a mít heen rozdílně klasifikovaný různými antropology, ale v nynější době většina antropologů shodne se na třídit větší část dnešního lidstva do tří hlavních divizí, takto : Mongoloid divize ; negroidní divize ; Caucasoid divize.” UNESCO sdělení také pomohlo zničit názor, že židovští lidé tvoří zřetelnou rasovou skupinu, když to tvrdilo, že “katolíci, protestanti, Moslems a Židé nejsou závody...”
''sejmutí varianty nežádoucí osoby''... takze Hitler byl zrejme velmi zadouci a Julian urcite taky...tem smekam

Mam skutecne zit v dobe podle novelizovanych pravidel Charlesa Darwina?
„Pohlavní výběr závisí na převaze určitých jedinců nad druhými stejného pohlaví, což se týká propagace druhů; zatímco přírodní výběr závisí na vítězství obou pohlaví, v každém věku, za normálních podmínek života.“- Charles Darwin, 1871
nerad to rikam ale pri precteni tohohle faktu me napada jenom jedna vec: ÁRIJSKÁ RASA

Co se zmenilo dneska v technicky modernim 21.století? Mame kompy... Prisla moderni skupina ''vyvolenych'' Bilderberg...ktery by NIKDY nemohli sympatizovat s náckama?

a nakonec...bych rad rek: :arrow: ,,Násilí plodí jen násilí.''

Chcete si nechat vzit svuj osud?... JA NIKDY.
Obrázek
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Brandis » pon, 07. črc 2008, 07:48

Tak ty nevis jestli verit nebo ne....nechtel si puvodne rict:
''Já jsem na tom podobně ... nevim zda se mam bat nebo prijmout skutecnost.'' ...bohuzel to vypada ze je to tak... :-? :?:
Ja teda nevim jak ty, ale ja se nebojim. Za ty roky co ziju sem prisel na to ze strach je nejvetsi pricinou lidskyho nestesti a utrpeni, ja sem jen rad ze o tom vim a budu to sledovat. Samozrejme ze to nebudu podporovat ale v podstate se stim ted moc delat neda, muzeme jen maximalne informovat lidi, jinak se neda zatim delat nic. A to ze bych se toho bal a strachoval se z toho co prijde to nehrozy, protoze vim ze tim "jim" dam nejvic energie kterou oni potrebujou k realizaci svyho planu 8-) a tim je opravdu podporovat nechci...

S eugenikou je to na hovno, to je jasny, ale zase uplne chapu ze je to dalsi "nastroj" kterym se daji zblbnout lidi a obhajit si tak svoje pociny. neco jako 11. zari nebo globalni oteplování, proste se jim to hodi do kramu tak tu "predstavu" zivi a pouzivaji ji k obhajobe...

Jinak dik nasemu Princi Rakeemovi za odkaz na clanek o zriceni budovy 7 (11. zari), nic sem o tom nenasel ;) tak aspon nejakej zaklad...pokud nepocitam Zeitgeist...

Jinak tady pridavam dalsi zajimavy odkaz na clanek. Jde o propojeni mezi bildenbergy-svetovou bankou-organizace pro kontrolu cen ropy. http://www.zvedavec.org/komentare/2008/ ... otnice.htm

Dalsi clanek je o nastavajici potravinove krizi a co ji zpusobilo...zeby manipulace ;) http://www.zvedavec.org/komentare/2008/ ... -krizi.htm
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Sunny:-) » pon, 07. črc 2008, 12:05

Rád bych zde lehce upozornil na malou leč ne bezvýznamnou skutečnost a tou je náš duchovní vývoj.
Můžeme cítit strach, znechucení, bezmoc.. z té celé manipulace okolo nás.. Jedni volají napravo.. druzí zase nalevo.. a v podstatě je to stejně jedno. :-)
Kdysi dávno jsme se rozhodli sem (na Zemi) přijít a získat zde zkušenosti, rozvinout se dál.. učit se. V průběhu různých časů a období každý z nás měl nějaký úkol, vnitřní motor, který zde chtěl udělat pro zvýšení uvědomění všech a celkově posunutí věcí dál. Před každým dalším zrozením měl ideální vizi, jak dosáhnout svého cíle, jak nejlépe se probudit.. získat největší stimul k další práci ..zároveň s tím si vybral místo a čas (jak ho budou ovlivňovat lidé okolo, rodina atd), kdy se chtěl zde opět objevit a "znovu" se probudit a rozpomenout se na to, proč tu vlastně je a co zde chtěl udělat.

Bohužel doba byla tak nějak vždy tomuhle všemu nepřející a je teď úplně jedno jestli to byl Středověk a inkvizice nebo je to dnešní moderní doba s manipulací na každém kroku.. v podstatě je to stále dokola to samé :arrow: nejsou na to úplně ideální podmínky (společnost okolo), idea našeho života po narození nikdy neproběhla přesně do puntíku (nebylo to nikdy tak optimální, jak jsme si na začátku vymysleli), přesto jsme se dokázali aspoň částečně probrat a uvědomit si, že nám něco chybí a ve větší či menší míře začali pracovat na "rozpomenutí se"(na naše malé velké proč).

Z toho pohledu by lidé neměli přijímat pouze poraženecky a statický pohled na svět, že "oni sami nic nesvedou", ale měli by se zaměřit dovnitř sebe samých a skutečně pracovat na prohlubování svého pohledu a tím i zvyšování svých vibrací. Z čeho se skládá společnost okolo? Z lidí. A jací jsou ti lidé? Zatím porůznu zmanipulovaní, vystrašení.. přesto se probouzí čím dál tím víc lidí a skutečně začíná na sobě pracovat. Tím, že každý z nás pohlédne do svého nitra a vymete veškeré svinstvo, které tam poctivě schraňuje, plně se osvobodí od manipulací všeho druhu. S každým zabráním lopaty do humusu a vyhození ven se vám bude čím dál tím více rozšiřovat pohled na vás i na všechny a všechno okolo. Svět vnitřní (odehrávající se ve vás) plně odpovídá tomu venku. Poznejte sami sebe a poznáte i vše okolo, ale nejen pouze povrchně.. že si někdy někdo něco přečte a přijme to jako buď ano nebo ne.. ale že bude mít přímou zkušenost, skutečný a bezprostřední přímý vhled do všeho.

Proto nemá smysl moc dál ztrácet čas tím, co všechno je špatné okolo nás.. ano je to špatné, ale abych to změnil musím napřed změnit sám sebe. Navíc "špatné" záleží také od toho jestli se tím necháte ovládat nebo nikoliv. Cesta podle mě nevede přes vnější boj, svrhnutí jedné vlády.. nahrazení novou.. ale přes práci vnitřní. Když každý z nás začne pracovat sám na sobě a skutečně se zaměří dovnitř, nejen že se mu bude postupně zvyšovat vibrační úroveň a tím i celkové uvědomění, ale také bude čím dál tím víc svobodnější a nezávislejší. Navíc kdokoliv, kdo aspoň trochu se tomuto "vysypávání vnitřního koše" začne věnovat, opět může ovlivňovat všechny i vše okolo ať už přímo či nepřímo. Svět tvoříme my. Může být proto tím nejhorším místem na Zemi nebo naopak Rájem. Volba je na každém z nás.
Čím více lidí začne na sobě pracovat a tím zvyšovat své uvědomění a vibrace, tím rychleji se může změnit i vše okolo. Avšak když budeme pouze sedět na zadku a lamentovat jaký, že to špatný a nechutný svět je okolo nás.. můžeme kydat na hlavu leda tak sami sobě. My sami jsme chtěli zde být přímo teď a tady, a také my sami ho nyní tvoříme právě teď našimi vibracemi. Chcete změnu? Přestaňte žvanit a děsit se všeho okolo a začněte na sobě skutečně pracovat. Tato práce (vnitřní) ale nepřináší žádné uznání, žádnou slávu, žádné metály.. proto každý egoista zde asi moc nepochodí, přesto ale nabízí mnohem víc.. vyšší uvědomění a vhled do všeho a zároveň ..svobodu.

S každým temným koutem, který bude pryč budeme šťastnější a šťastnější, naše energie se bude zvyšovat až se rozpomeneme na "vizi zrození". Vizi, kde jsme si naplánovali celý náš ideální život a to, proč sem skutečně chceme přijít a čím přesně chceme napomoci všemu okolo k vyššímu uvědomění. (jaký je nás úkol zde) Čím vyšší vibrační úroveň bude v nás, tím vyšší bude i okolo. Pokud skutečně chcete změnit věci okolo, začněte u sebe.

Tyto slova nejsou jen otřepanými frázemi, jsou myšleny plně a doslova. Zaměřením dovnitř a zkoumáním nás samotných můžeme postupně rozmotávat naše strachy, dostat hlubší pohled na rodinu a rodinné podmínky, kam jsme se narodili a jak nás formovali dál.. až přes celou rekapitulaci přímo doteď. Hlubším pohledem na nás samotné se nám otevře i hlubší pohled na vše okolo. Volba je na každém z vás.

Kdo skutečně chce na sobě vnitřně pracovat a skutečně se proto odhodlá, ať již vevnitř najde cokoliv, ten se skutečně začne více a více probouzet, ale s větší a větší energií a svobodou.. ne se strachem a apatií.

Svět jsme my přímo teď, proto tvořte moudře zítřejší den. :)
Sunny:-)

P.S. Shodou okolností jsem narazil na jeden článek, který pojednává o tom samém a trochu to ještě rozvádí. Od druhé poloviny je to zajímavější. :)
Link: http://www.matrix-2001.cz/v2/default.aspx?aid=2812
Doporučuji přečíst všem, které zaujalo těch pár odstavců výš a skutečně chtějí něco dělat.;)
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Brandis » pon, 07. črc 2008, 13:28

Bravo!!! musim rict ze si me opravdu potesil, lip nez sunny bych (jako vzdy) to asi nerekl ;) neznali clovek si rekne "co to ma spolecneho s NWO?" ale cloveku co vi, je to hned jasne...podle me je dobre vedet ze neco takoveho je, clovek se ale nesmi nechat ovlivnit tou myslenkou ze je to v pytli, a hlavne nesmi trpet nenavisti k lidem co to tvori!!! Ja sem ze zacatku citil odpor k lidem co tohle vedou(myslim NWO), ale postupne mi dochazi, ze jakykoli odpor ci nenavsit je snizovani me vibracni urovne a to si nemuzu dovolit, protoze jen tak se stavam ovlivnitelnym a slabym...stejne tak jako musite milovat zlodeje ktery vas okrade, pro vase dobro, musite milovat padouchy co chteji ovladnout svet a nechat jim jejich svobodu a volnost. Zni to blahove ale kdo vi o cem mluvim tak vi ;)

...musim se priznat ze, potom co sem NWO objevil,trosku sem na tenhle system pozapomel, ale vse se zase dostava do normalu, pomalu uz ziskavam zpet svuj "nadhled"...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
jadydadyda
Příspěvky: 199
Registrován: úte, 03. čer 2008, 18:17

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod jadydadyda » pon, 07. črc 2008, 17:15

To je dobrý nápad začít se nejprve sám proměňovat. Lidi by se neměli vzdávat, tím akorát potvrdí, že jsou součástí toho davu. Kdo se tomu podvolí, tak už nemůže být nijak jedinečný, protože stratí svou osobnost a akorát se přispůsobí normám. Je třeba neustále hledat správnou cestu a poslouchat svědomí.
Já věřím tomu, že se jim to zanedlouho povede a svět bude skutečně jeden stát. Brzo na svět příjdou ta nevětší muka jaká tu nikdy nebyla. Myslím, že lidi se přemnoží až do nesnesitelné úrovně a důsledkem toho bude hladomor a krize, která jako obvikle přispěje k vznikajícímu diktátorskému režimu. Má se to stát a stane se to, ale to není důvod k pláči, že? Jednou to spadne. Jen doufám, že si lidi konečně uvědomí, že sami si svobodu nedobudou. Člověk musí hledat co je dobré, ale zároveň by měl vědět, že sám nezmůže nic. Jeden člověk nedokáže nic, dva taky nic a všichni lidi nedokážou zase nic, to je historie lidského otroctví a kdo si toho nevšiml, tak ať si to zopakuje! Láska je silnější než smrt. :)

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Tidus » pon, 07. črc 2008, 19:15

Ja si teda nemyslim, ze by lidstvo slo zase tak do kytek. Stale verim tomu, ze se v posledni dobe spise napravuje a ze nas cekaji dobre chvile. Nemusi to nutne skoncit tak, ze pujdem slepe az na konec utesu a spadnem. A to, ze jedinec nezmuze nic..... vzdycky ten dav nekdo vede. Bud je to skupina lidi, nebo jednotlivec ale i v te skupine byva nekdo dominantni. Tihle lide to pak vsechni ridi. Zkuste temhle lidem vysvetlit, ze jedninec nic nezmuze. Jen je to slozuta cesta, vyniknout o tolik nad ostatnimi, aby k nemu vzhlizeli a poslouchali ho ale kterykoli clovek muze zmenit svet. Jenze opet... aby se stal takovym clovekem, musi zacit u sebe.
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Uživatelský avatar
jadydadyda
Příspěvky: 199
Registrován: úte, 03. čer 2008, 18:17

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod jadydadyda » pon, 07. črc 2008, 19:42

Myslel jsem to tak, že nemůže nic bez pomoci, ne že bychom byli nuly co nemůžou nic dokázat.


Zpět na „Tlachání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů