NWO - New World Order

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Brandis » čtv, 30. črc 2009, 07:57

Tak z tvyho prispevku nejsem moc chytrej ;) nejprve pises ze je to fake a pak pises ze to vymysleli "aby videlali" a prirovnavas to k danim a inflaci...a delas ze ti to nevadi...tobe nevadi zdrazovani? tobe nevadi ze tvuj tatka da 70% z penez co videla statu? no tak potom ti asi nebude vadit kdyz z tebe udelaj(pri nejlepsim) zavislaka na dnesni farmacii jako uz je vetsina lidi.
Me to ovsem vadi a smirit se s tim nehodlam!

Nejsem ovce co jen beci a de se stadem i kdyz stado miri do propasti...radsi se postavym vlkum, nez byt ovladan masovym myslenim davu a jit kednu...radeji proberu vsechny mozne varianty "kam stado de, proc tam de, proc tam du ja, musim tam jit, co je pro mne lepsi, jake sou rizika?" proste vsechny mozny otazky a varianty...je to podle me lepsi, nez jen mavnout rukou a rici si "nejak to dopadne". je sice pravdou ze by se to dalo nechat na "bohu" ale nevim jak vy ale ja sem za sebe zjistil, ze buh cini skrze nas a pokud me "neco" nuti k tomu procitat zpravy, shanet vybavu do lesa na preziti, cist survival literaturu a cvicit(kondicku a silu) nebudu se tomu branit a poslechnu ;)
je to skoro jako ten starej for s potopou ve meste. jak se tam topi farar a okolo jedou(na clunu ;) ) hasici: octce, my vas vytahnem! Ne to je dobry, buh me zachrani...takhle asi trikrat, nez se farar utopil. prijde do nebe a povida bohu: Jak si me prosimte mohl nechat utopit? Dyt se ti cely zivot slouzil? A buh na to: a kdo myslis ze ti tam ctyrikrat posilal ty hasice... 8-)

Vite co me tak napadlo:
ze to co se ma stat v roce 2012 muze vlastne byt jen "totalni ztrata mysleni". Predpoved ktera se totiz bere jako nejvice "pravdiva" vzesla z "internetovyho bota" kterej skenuje globalni vedomi lidstva pres web.V roce 2012 ma byt prave globalni vedomi na bode 0...vetsina lidi si z toho odvozuje ze bude katastrofa(valka) ci neco podobneho. Kdyz se na to podivame ale z druhe stranky: klidne to muze byt nastup technologii ovladajici lidskej mozek a tim tak ztrata "osobniho vedomi"...potazmo tedy i globalniho a nastup noveho "fasismu".
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod nou » čtv, 30. črc 2009, 09:15

hm choroby boli a budu. a chripkovy virus musi neustale mutovat aby sa dokazal stale sirit. pretoze ak ochoriete tak sa uz prakticky druhykrat s tym istim kmenom virusu chripky nenakazite. plati to iste co o virusoch kiahni. ak ich prekonate tak ste uz chraneni. a vobec nemuseli chripku vytvorit v laboratorii. ona sa vytvori sama. a urcite skupiny sa na to chytia a zacnu to nafukovat a teda hnat stado kam chcu. aj ked nove choroby si vytvarame aj mi sami vdaka antiviotikam. ked bol objaveny penicilin tak to bol doslova zazrak a vsetko dokazal vyliecit. dnes je jeho pouzitie obmedzene a musia sa skusat nove a nove antibiotika proti coraz odolnejsim bakteriam.

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod blaza » pát, 31. črc 2009, 09:35

Brandis: Ted si na me trochu vyjel, ale nevadi mi to. Je to zpusobeny tim, ze sem rapidne menil nazor. Moje reseni je bohuzel naprosto jednoduche: Neresim to ;). Uz Tidus ti psal, ze si mas udrzovat trochu odstup a ne skocit po kazdem zlu jako lev po gladiatorovi. To oni po nas prave chteji, a ty se tak chovas. Rikas, ze nechces byt oveckou ze stada, ale stavas se ji bohuzel (precti si The Secret). Cela tahle propaganda vuci vsemu (to tvoje globalni uvedomeni) se rysuje presne v jejich planu. A proc? Protoze zatimco vetsina lidi o tom jeste nedavno vubec nevedela, ten zbytek resi nastavajici situaci stylem Štíra (to jest boj), coz se od nas presne ocekava a hraje to jejich akordy na kytare.

Sami se polapujete jako mouchy. Mimochodem co udela moucha kdyz ji honis s placackou v ruce? Bude se ti snazit uletet a bojovat s tim, aby neumrela. Ale kdyz bude takle najednou moucha nehybne stat a hrat mrtvyho brouka, tak se minimalne podivis nad tim, proc to dela. To je presne muj novej pristup. Vubec to neresit a bejt trpelivej. Protoze trpelivost prinasi ruze.(to jest býk)

BTW: Proc si myslite ze uz Sunny skoro vubec nechodi na tyhle stranky? Protoze on moc dobre vi, ze resenim konspiracnich teorii dela jenom jednoho vojacka ve stadu USA Army. Tak se pridejte taky, kdyz vas to bavi vy Survivalisti :)
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Brandis » pát, 31. črc 2009, 10:37

Promin jestli si to pochopil utocne, v zadnem pripade sem to tak nemyslel a pokud sem nekde pouzil vykricnik, bylo to kvuli zdurazneni...
Chapu ze kazdy mame jiny pohled na svet, na dnesni deni, i pristup ci reseni. Snazil jsem se vam jen priblizit muj pohled na vec.

Ja mam "přežiti" spis jako konicka, stejne jako parkour ci "AC"...neverim ale ze bych se k cemukoliv z tohoto dostal nahodou a nemelo by to pro muj dalsi vyvoj smysl. A vsechny signaly v mem okoli mi rikaji ze se neco bude dit...sam ani nevim co, ale snazim se byt pripraven a navic me ta priprava bavi :D

Uz davno sem treba prestal psat vlastni nazory na deni NWO, uz postuju jen clanky a nazor at si udela kazdy svuj vlastni. Je to na nem jak to veme: jestli jako fantazii se kterou ho bavi si hrat, nebo jako to co bezpodminecne a nutne musi prijit, nebo jako neco co nema ani cenu cist.
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Brandis » pon, 03. srp 2009, 08:42

Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod saila » sob, 15. srp 2009, 19:38

tak dneska jsem rano na impulsu zaslechla jak pred zpravama rikaj takovy ty lakadla co v nich bude tak neco ve stylu porucit pocasi, ozonova dira, 9miliard korun a vedci.... prej to melo bejt v lidovkach ale nevim..... tak me docela prekvapuje ze o tom vubec mluvili ale nevim co se stalo protoze o to pak uz nic celej den nerikali....
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
petra
Příspěvky: 65
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 22:45

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod petra » ned, 16. srp 2009, 16:23

saila: zkoušela ses podívat na stránky lidovek? třeba bys tam něco našla. potom bys náš mhla informovat trošku lépe...ucelenějš. tohle nám teda nic neřekne

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod saila » stř, 19. srp 2009, 21:35

to bylo mysleno tak ze se zacina asi pomalu provalovat co se deje a to tu vsichni vedi :-D s tema chemtrails... akorat jenomzatim mlzej ze to je kvuliozonu
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Pete » ned, 06. zář 2009, 16:13

NWO a vsechno co k tomu patri (entity z vesmiru , 9 11 atd) tim jsem se cca 2 roky zabyval , diskutoval s kamosem atd. Dle meho nazoru cim vic jsem o tom vedel tim vice jsem prestal verit TV , novinam a dalsim ovlivnitelnym zdrojum informaci. Casem jsem se o to prestal zajimat , protoze jsem si rikal je to tu , nic s tim sam neudelam , tak jsem se radsi zacal venovat AC , OBE , EVP , reinkarnacim atd + se snazit lidi informovat o tom co se tu deje , bohuzel vetsina lidi to ze tu je "druha treti rise" lidi ignoruji , a jsou dokonce az agresivni kdyz se jim clovek zmini o NWO. Presto jsem se snazil o tom lidi presvedcovat , ale vice informaci jsem neshanel. Proste jsem dosel k nazoru ze kdyz se clovek reinkarnuje , tak by se nemel tolik zabyvat fyzickym zivotem.

Navic jsou tu nazory , ze NWO sice existuje , chcou zredukovat populaci na 500 milionu , ale ma to byt v zajmu planety a preziti , i kdyz se to vetsine lidi nelibi.

Tak si vyberte , ja radeji volim cestu poznani a fyzicno me az tak nezajima , i kdyz jsem na ceste poznani pouze na zacatku (respektive pouze pokusy o AC atd) ale je dulezite si vybrat. A jsem rad ze jsem se o NWO dozvedel , nebyt toho , tak se nezajimam o AC a neprisel bych na todle forum :)

PS heslo "Nikdo neni uveznen vic nez ten , ktery veri ze je volny"
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Tidus » pát, 18. zář 2009, 23:59

Pete: Stejne by to chtelo, zabyvat se i tim fyzickym zivotem. Dohromady s duchovnim tvori jeden celek. Kdyz se clovek zabiva jen NWO, tak je z toho za chvili magor. Kdyz zas vsechno hlta, tak sebou necha manipulovat. Musis to proste vsechno brat s urcitym nadhledem.
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Pete » sob, 19. zář 2009, 02:15

Sak ok , ja to s nadhledem beru , ale i tak me to hodne stve.
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Brandis » pon, 21. zář 2009, 07:27

absolutne nejvic mi opet pomohla kniha. Konecne sem se po asi pul roce dostal ke knize Desate proroctvi(pokracovani celestynskeho proroctvi). Kdo necetl at si precte, vysvetli mu to dost a dost veci ;) kdo cetl, at si precte znova a pripomene si o cem mluvim...

PS: kdo by chtel mam vsechny Redfildovo knihy v PDFku...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Pete » pon, 21. zář 2009, 08:48

Urcite je uploadni ;)
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Brandis » pon, 21. zář 2009, 09:04

Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Brandis » úte, 22. zář 2009, 10:11

http://www.cez-okno.net/clanok/potlacov ... ou-energii

Zajimavy clanek...hlavne me prekvapilo jak se "cerne helikoptery" objevuji i tady stejne jako u sestrojenych vetsich cloudbusteru ;) proste po nas dou...musime je milovat 8-)
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

122333
Příspěvky: 77
Registrován: ned, 28. čer 2009, 20:10
Bydliště: Ruská federace

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod 122333 » sob, 26. zář 2009, 20:17

Dnes chemtrails ve zpravach na Prime.
Je dovoleno odrazit násilí násilím. - Domitius Ulpianus

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Brandis » čtv, 29. říj 2009, 09:38

zajimave ;) ze by to bylo kryti na "sledovaci" vrtulnik ;) neobjevil se nahodou ten samy vcera nad nasi cajovnou? :D
http://www.novinky.cz/krimi/182531-nad- ... licie.html

jinak tohle je hodne zajimave: o praseci chripce a cipovani uz se mluvi na slovensku v mainstremovych mediich ;)
http://televizia.joj.sk/tv-archiv/novin ... -2009.html
je to zhruba ve 12 minute...

Tohle je taky fajn ;)
http://www.novinky.cz/zahranicni/amerik ... nouze.html

taky zajimave:
http://www.outsidermedia.cz/H1N1-Genoci ... myl-1.aspx
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod saila » čtv, 29. říj 2009, 19:18

brandis: ja si rikala proc ten vrtulnik spis krouzi u nas a ne nad cajkou kde jste byli vy:-D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Leon
Příspěvky: 79
Registrován: čtv, 24. črc 2008, 18:25

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Leon » pon, 02. lis 2009, 11:55

Nebudte paranoidni tohle nema s chemtrails nic spolecneho

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Brandis » pon, 02. lis 2009, 12:29

Co nema s chemtrails nic spolecneho? nejak nevim cemu se vyjadrujes...napis priste na jaky prispevek reagujes...

Jinak tady je to z te primy o Chemtrails. Zacina to v 22 minute 54 sekunde ;)

http://www.stream.cz/zpravodajstvi-prim ... y-26-09-09
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William


Zpět na „Tlachání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů