NWO - New World Order

IamI
Příspěvky: 145
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:31

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod IamI » čtv, 04. úno 2010, 00:56

Na celkem seriózním a konzervativním portálu http://www.lupa.cz, který pravidelně pročítám vyšla tato zpráva. Nevím jestli to spadá pod aktivity "NWO" nebo ne, ale způsob projednávání za zavřenými dveřmi není moc standardní ani na naše už tak zglobalizované zvyklosti.

"Odtajněte jednání o smlouvě ACTA!
V mexické Guadalajaře proběhlo minulý týden další kolo jednání o smlouvě ACTA, fakticky pojednávající o budoucnosti duševního vlastnictví v době Internetu. I přes stále sílící tlak na otevření těchto jednání vše nadále probíhá za zavřenými dveřmi a za nejpřísnějšího utajování. Ani europoslanci se k obsahu jednání nedostanou. A to by ACTA měla být závazná i pro EU." ...

Doporučuji pročíst, myslím že se to týká nás všech. Celý text článku naleznete zde:
http://www.lupa.cz/clanky/odtajnete-jed ... ouve-acta/
Všechno je jinak ... ;-)
Knihovnička esoterní literatury

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Brandis » pát, 05. úno 2010, 08:18

http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=10134

...uz to nemuzou vydrzet ;) : americane vyzivaji obcany(ameriky) ke "globalni stavce"
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Brandis » pon, 22. úno 2010, 08:05

http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=10204

...jak jinak by to asi bylo ;)
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Leon
Příspěvky: 79
Registrován: čtv, 24. črc 2008, 18:25

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Leon » pon, 22. úno 2010, 12:43

Nebylo by lepší vyhradit na tohle jiné forum?

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod clario » pon, 22. úno 2010, 16:14

leon: nechápu proč by se měly pro podobné věci vytvářet nová fóra. vždyť to tlachání je tu od toho aby se tu rozebíralo všechno možné a nemožné. to, že nevěříš konspiračním teoriím ještě neznamená, že se tu o tom nemůžeme bavit. pokud tě podobné věci nezajímají tak bude nejsnazší když je prostě nebudeš číst a budeš se soustředit na to co tě zajímá.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Etellyen » pon, 22. úno 2010, 16:20

mám pocit že leon to spíš myslel tak, že ohledně NWO se točí hodně informací tak aby v tom v jednom topicu nebyl takový zmatek, nebo ne?
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod clario » pon, 22. úno 2010, 20:45

no a kam jinam bys to chtěl dávat? vždyť tohle přímo souvisí s tímto topicem.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Heimdall
Příspěvky: 94
Registrován: úte, 22. črc 2008, 23:29

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Heimdall » pon, 22. úno 2010, 22:12

Spíš si myslím, že Leon zcela otevřeně vyjadřuje svou nesympatii k těmto teoriím, nechápu ale proč, sám podle mě očekává jen negativní reakce, ale může to být jinak, čekám, že se vyjádří jednoznačněji. Zásadně souhlasím s clariem, to co řekl je konkrétní a vyčerpávající, jen bych doplnil svým vlastním názorem na věc, a to sice že mě samotného aktivita zrovna tohoto tématu nijak netěší, ne že bych chtěl vyvracet jednotlivé názory, které jsou zde většinou směřované příznivě vůči konspiracím, smutné mi přijde spíš to, že aktivita tohoto tématu je sama o sobě až mnohonásobně vyšší, než některé(dle mě)daleko zajímavější a přínosnější topicy. Jen namátkou co sem postřehl, tak nejvíc diskuzních stránek a to asi deset patří k topicu o orgonitu a k topicu o nwo(říkám, jen namátkou, neprocházel jsem celé forum), což je si myslím minimálně k zamyšlení, pak by totiž charakteristika fora mohla být vyjádřena úplně jinými slovy, než je tomu v horní zelené liště...

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Tidus » pon, 22. úno 2010, 22:43

Videli jste film The man who stare at goats? Nejsem sice zastancem konspiracnich teorii. Tomuhle filmu ale docela verim. Je to sice v zabavnem kabate, ale jak pisi na zacatku.... Ve filmu je vice pravdy nez se zda.
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Leon
Příspěvky: 79
Registrován: čtv, 24. črc 2008, 18:25

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Leon » pon, 22. úno 2010, 23:52

Já vim že to číst nemusim ale přijde mi že se tu nřeší nic jinýho, před takovými třemi lety jsem se tu dozvídal opravdu věci co se týkají tohoto fora. Prostě je toho moc a nevim jak je duševně prospěšná nějaká teorie že někdo chce ovladnout svět na to jsem fakt starej. Prostě tlachaní neni o ničem jinem a forum jako takovy skoro taky. Chci se dozvědět víc o akaše například a ne o tom, že vlada USA nas chce zničit. A nevim proč já bych měl hledat odpovědi na jinym foru

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod clario » úte, 23. úno 2010, 07:24

ona je pravda, že se tu věci jako nwo taky dost řeší, ale je pravda, že už to taky není tolik jako dřív. nemyslím si ale že by to mělo čemukoliv škodit, to že je tu v jednom topicu příspěvků na deset stránek ještě neznamená, že lidi na fóru mají větší zájem o nwo než o ac. když někdo přispívá něčím týkajícím se nwo tak to hodí sem, ale když někdo chce přispět něčím týkajícím se ac tak většinou vytváří nová a nová vlákna i přesto, že tu ta samá či podobná témata dávno jsou. navíc nwo a podobné věci jsou momentálně aktuální, ničemu v běhu fóra nevadí takže nevidím důvod proč být proti nim. taky se v těchto teoriích nevyžívam ale určitě je dobré si o tom nějáký ten obrázek udělat.

leon: pokud tu hledáš nějáké odpovědi, které tu nenacházíš tak nesmíš doufat, že se tu časem objeví někdo kdo se na ně zeptá, pokud je něco co by ses rád dozvěděl tak se musíš zeptat sám.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Brandis » úte, 23. úno 2010, 07:26

Nejaktivnejsi tema je to proto pac to vsichni ukrutne resite :lol: clovek sem hodi jeden odkaz jako zajimavost pro lidi ktere to zajima a treba to jeste necetli a strhne se k tomu debata na deset prispevku. Kdyz si to pro priste odpustite, udelate jen lip ;) to vy sami tomu davate takovou "vaznost" jelikoz sem pisete. Proc to neudelat jednoduse: odkaz a hotovo. Kazdy si pak nazor udela sam a nemusi se tu nic extra rozebirat a nebude tu pulka prispevku ketry nejsou k veci...

Mejte se krasne!!!
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Brandis » pát, 26. úno 2010, 07:49

Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Brandis » čtv, 04. bře 2010, 09:35

Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Brandis » pon, 08. bře 2010, 08:28

Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Brandis » pon, 08. bře 2010, 16:09

:lol: :lol:
chlapci koncim s iluzema :lol: jen tak z nudy jsem prohlidl prvni stranku tohohle topicku :D a neuveritelne me to pobavilo...
Takovy "jisto-jisty" prohlaseni jaky tam padali(hlavne tedy ode mne :D ) :D no to je konec... jsem rad ze uz jsme se dostali do faze ze si kazdy delame svuj nazor, a to nejlepe zadny 8-)
Jinak musime pokracovat ve stylu sunnyho 1. prispevku v tematu, dosahneme kritickeho mnozstvi :D

Mejte se krasne!!!
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Brandis » pon, 15. bře 2010, 10:50

Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Heimdall
Příspěvky: 94
Registrován: úte, 22. črc 2008, 23:29

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Heimdall » pon, 15. bře 2010, 18:26

Většina článků na osudu jsou sice pochybné, ale tento konkrétně vřele doporučuji, učebnicový příklad pokročilé fáze schizofrenie, aneb čemu se raději vyhnout :D .

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Brandis » stř, 17. bře 2010, 07:53

Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: NWO - New World Order

Příspěvekod Brandis » čtv, 18. bře 2010, 08:05

Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William


Zpět na „Tlachání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů