tv ring

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

tv ring

Příspěvekod saila » sob, 06. úno 2010, 12:56

chtela jsem dat hlasku uz driv alenejak jsem senedostala na net... kdyz rano snidam nez jdu do prace tak si zapnu tv abych mela aspon nejakej prehled co se zhruba deje:-D no a jednu jsem se precvakla o dva kanaly a byl tam nejakej porad takovej ten klasickej kartarskej (taroty) a byli tam nejaky dve pani a ta jedna tam probirala ruzny temeta laska, zarlivost, spojeni mezi nemoci a dusi apod... a je to skutecne husty nevim jak se to jmenuje ale kdyz zjistim tak dam vedet... a davaj to rano ja na to koukam od 6-6:30...takze kdo ma tak vrele doporucuju, jsou to nejakej slovenskej kanal


edit:hihi tak nasli jmenuje se to magicka viestaren http://www.ringtv.sk/index.php?co=program
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: tv ring

Příspěvekod Jarda » sob, 06. úno 2010, 20:31

hmm na satelitu máme někde ezo-TV tam jsou taky kartáři, ale nekoukám na to protože je to komerční a jde jim jen o to z lidí vytáhnout prachy
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: tv ring

Příspěvekod Pete » sob, 06. úno 2010, 21:22

U Kartare by si snad neplatil ? V televizi zaplatis daleko mene nez u kartare (samozrejme vyklad je kratsi a strucnejsi) nevim jak na ezo ale tem na Prime bych duveroval
Deus est Homo

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: tv ring

Příspěvekod saila » ned, 07. úno 2010, 12:47

no tady jde o to jo taly tam jsou cisla na ktery muzou lidi volat ale nevolaj do eteru a ty zensky tam rikaj fakt zajimavy veci....i matinak kdyz rano vstane tak rovnou prepina na tenhle kanal:-D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz


Zpět na „Tlachání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů