Program - čajovny - sraz Praha 28.10.

Do jaké chcete čajovny (čajoven)?

Čajovna V Síti
6
46%
Čajovna V Síti + Čajovna Shangri-la
2
15%
Čajovna V Síti + Čajovna v Dejvicích
5
38%
 
Celkem hlasů: 13

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Program - čajovny - sraz Praha 28.10.

Příspěvekod Sunny:-) » ned, 25. říj 2009, 22:28

Ahoj všichni!

Tak jsme tu měli menší nedorozumění ohledně plánu co ve středu, co vlastně podniknem a především.. kde :-)

Před pár dny mi bylo tlumočeno z chatu, že chce vícero lidu do Shangrily, nicméně se ukazuje, že to nebude asi až tak žhavé jak se zdálo, proto.. dávám tu toto téma a prosím všechny ať se vyjádří k tomu, co vlastně byste chtěli nejvíce.. :-)

Prosím.. :arrow: hlasujte :lol:

Je ještě relativně čas, takže prosím upřesnit, co nejdříve.. :-) Případné podněty pište přímo sem, ať to nesviníme jinde ;)
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

jk0man
Příspěvky: 39
Registrován: ned, 14. zář 2008, 08:12

Re: Program - čajovny - sraz Praha 28.10.

Příspěvekod jk0man » ned, 25. říj 2009, 22:36

Teda.. hlasoval jsem sice pro Síť plus Sh, ale kdyby se ještě dala rezervovat ta Dejvická, bylo by to asi nejlepší. Jinak, co záleží na čajovně :-D

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Program - čajovny - sraz Praha 28.10.

Příspěvekod ATA » ned, 25. říj 2009, 22:56

asi tak pokud by sla rezervace na dejviskou tak sem pro ale už ma rezervačku v siti a v shangrila do te velke mistnosti

takře zatim sem pro sit+shangrila

+shangrila je bliž presun pěsky neni potreba přes pul prahy
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Program - čajovny - sraz Praha 28.10.

Příspěvekod Sunny:-) » ned, 25. říj 2009, 23:35

Ahoj přátelé moji drazí! :D

Musím říct, že dnešní večer mě vskutku bavíte na maximalní možnou mez.. napřed všichni chcete tam.. potom zase nikdo nechce.. :lol:

Abych to shrnul.. základ je v Čajovně V Síti.. poté jestli máte zájem o nějakou další, je třeba aby to někdo z vás zařídil a vyřídil případné rezervace nebo naopak jejich zrušení. Jak jsem říkal, už někdy v min týdnu, nechci už dál nic zařizovat. :-)

:arrow: někdo z chatu (nějaký Stínolez) zařídil zatím od 14h Shangrilu, tak ho kdyžtak někdo včas kontaktujte podle toho, jak se to bude vyvíjet. (příp zrušení/nezrušení) /je to skutečně 10 min pěšky, čaj levný, ale na hromadné akce nevím.. možná ta zadní místnost půjde (neznám)/
:arrow: Zároveň pokud budete chtít do čajovny v Dejvicích opět by bylo dobré zjistit, jestli mají vůbec otevřeno a jak to příp. vypadá s rezervací.. a zařídit :-) (loob?) /je asi tak 15 min metrem, stejné jako z Náměstí Míru, prostor by tam nějaký měl být též (neznám)/

Tak se vesele bavte a hlasujte a na tu středu! :lol:
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Program - čajovny - sraz Praha 28.10.

Příspěvekod Brandis » pon, 26. říj 2009, 06:51

Me je to prakticky jedno. Jedu tam za vama a ne do cajovny. Pokud bude cajovna splnovat aspon tu minimalni podminku "ze se tam vsichni vejdem" sem spokojen... presouvat nekam mi prijde zbytecny ale to bych resil az nastane prihodny okamzik ;)
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

122333
Příspěvky: 77
Registrován: ned, 28. čer 2009, 20:10
Bydliště: Ruská federace

Re: Program - čajovny - sraz Praha 28.10.

Příspěvekod 122333 » pon, 26. říj 2009, 16:20

Me je to prakticky jedno. Jedu tam za vama a ne do cajovny. Pokud bude cajovna splnovat aspon tu minimalni podminku "ze se tam vsichni vejdem" sem spokojen... presouvat nekam mi prijde zbytecny ale to bych resil az nastane prihodny okamzik ;)
No, a to je ten duvod proc se to resi, ze si lidi mysli, ze se tam nevejdeme :)
Je dovoleno odrazit násilí násilím. - Domitius Ulpianus

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Program - čajovny - sraz Praha 28.10.

Příspěvekod saila » pon, 26. říj 2009, 18:01

a co moznost je mi to jedno?:-D jestli dejvicka nebo sangrilla...:-D hlavne ze tam maj uz aspn nejakej vyber ovocnejch:-D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Program - čajovny - sraz Praha 28.10.

Příspěvekod Sunny:-) » pon, 26. říj 2009, 20:13

uvidíme.. :) Popravdě mě je celkem úplně jedno, i kdybychom to trávili někde na stromě, hlavní, že budeme všichni spolu :D
Čistě jen, že pokud někdo chce přesun a zavítat i na další místa.. ať se včas domluví, kam se vám vlastně chce a příp. abyste to mohli včas zařídit. :) Beztak mám dojem, že uvidíme tak jako tak až na místě :)
/kdyby byla třeba ale změna.. že by nakonec nestačilo.. bylo by fajn mít někde něco dohodnuté, abychom se neplácali jen z jednoho do druhého :) /
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Program - čajovny - sraz Praha 28.10.

Příspěvekod saila » pon, 26. říj 2009, 20:27

sunny: tak prinejhorsim koupime jedno cuco a pujdeme stylove zevlit do parku:-D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
petra
Příspěvky: 65
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 22:45

Re: Program - čajovny - sraz Praha 28.10.

Příspěvekod petra » pon, 26. říj 2009, 21:09

musím se taky vložit do debaty :) především se mi zdá zbytečné jít do dvou čajoven.možná, že by bylo vhodné domluvit se jenom na jedné :?: nebo to prostě nechat být a ve středu uvidíme, když se nám v té jedné nebude líbit, tak se můžeme přesunout do jiné....

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Program - čajovny - sraz Praha 28.10.

Příspěvekod loob » pon, 26. říj 2009, 21:39

No tak mě jenom zajímá jestli se mám snažit o nějaké rezervé do té Dejvické. Bylo by určitě přijemné mít pro sebe celou tu zadní místnost ,ale kdyby se něco takového mělo uskutečnít ,tak potřebuju vědět jestli se to mám snažit rezervovat nebo jestli necháme volný průchod událostí. Já osobně bych celkem změnu uvítal. Celý den dřepět na jednom místě mi neni zrovna moc příjemný.
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

Uživatelský avatar
Robyer
Příspěvky: 180
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 19:41
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Program - čajovny - sraz Praha 28.10.

Příspěvekod Robyer » pon, 26. říj 2009, 22:33

Teď jsem si ještě všiml že je naplánovaný "Pochod na obranu svobody a státní suverenity", od 15hod z Malostranského nám.

info http://www.akce-dost.cz/pozvanka_den_nezavislosti.pdf

To jen že tu bylo téma a většina lidí proti Lisabonu, tak kdyby tam chtěl někdo zajít, nebo tak.. :-)
Obrázek
Robyer.cz ~ Mé programy, češtiny, Miranda IM a Foobar2000 packy, projekty ...
Charta Svobodného Světa ~ Učiňme vše bezplatným a svobodným!

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Program - čajovny - sraz Praha 28.10.

Příspěvekod Brandis » úte, 27. říj 2009, 07:46

..potrebuju finalne vedet kde tedy bude sraz, pripadne v kolik hodin...
Chtelo by to tu napsat vsechny informace souhrne at nedojde k zadnym nedorozumenim...

Co se tyce te cajovny tak je mi to uplne jedno. podle me nejlepsi by bylo domluvit "jakoukoliv" cajovnu ve ktere se vsichni sejdem, seznamime se a pokecame. Na tom jak dlouho se tam zdrzime prakticky nezalezi. Je zbytecne to planovat ;)
A pokud nekoho pozdeji napadne se treba nekam presunout a vetsinove se domluvime, proc ne. Domlouvat neco na vice mistech mi ale prijde zbytecny. Jednak se tim staneme zavysli na case ;) (mam na mysli jeste vic ;) ) a za dalsi s takovou vibracni hladinou jakou budeme mit dokazem co si zamanem :D takze nejaky dalsi rezervace sou naprosto zbytecny 8-)
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Program - čajovny - sraz Praha 28.10.

Příspěvekod loob » úte, 27. říj 2009, 09:49

Brandis: no program mas napsáný v tom originálním topicu.

Tak já nic nebudu rezervovat když tam půjdeme tak tam půjdeme. Jinak ten pochod vypadá zajimavě.
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Program - čajovny - sraz Praha 28.10.

Příspěvekod Sunny:-) » úte, 27. říj 2009, 10:23

Super :D Tak sraz platí od 10h v Čajovně V Síti >>>více info<<<

a co bude ten den dál.. jestli se bude líbit nebude, zajdem do další.. přenecháme tomu nahoře a čistě.. té dané chvíli. ;)

Tak se zítra na vás těším a na pořádné Světlo a záři! :lol:
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Program - čajovny - sraz Praha 28.10.

Příspěvekod Brandis » úte, 27. říj 2009, 10:25

Ja bych stejne ale rad aby mi nekdo vytribil informace ;) resilo se tu dost veci a sam poradne nevim ktere zmeny se udaly a zda se vubec nejake udali...samozrejme ze se muzu kouknout do "original" topicku ale muzu pak jen doufat ze na tech ctyrech strankach se nedomluvilo neco jineho...
Osobne bych rekl ze byva zvykem ze "organizator" shrne podstatne informace jeste jednou v uplnem zaveru a to prave proto aby meli vsichni jasno...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Program - čajovny - sraz Praha 28.10.

Příspěvekod Sunny:-) » úte, 27. říj 2009, 10:37

Brandis upravil jsem všechny příspěvky všude, aby to bylo dostatečně jasné, ale klidně shrnu ještě jednou i tady.. :)

Plán dne SHRNUTÍ:

:arrow: Takže zítra sraz v 10h dopoledne v Čajovně V Síti >>>víc infa, kde atp<<<
:arrow: poté to přenecháme s radostí tomu nahoře, nicméně tipuju, že okolo 13-14h zajdeme někam na jídlo.. opět, jak se všichni domluvíme..
:arrow: a poté se buď vrátíme zpět do té první čajovny, nebo zajdeme do jiné.. nebo můžeme jít pochodovat na Hrad (vtip, ale je to možné.. kdo ví co bude zítra ;) )

Těším se na vás, ahoj zítra ;)
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek


Zpět na „Tlachání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů