11.září

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: 11.září

Příspěvekod Etellyen » ned, 13. zář 2009, 15:28

jo jo:)...navic pak tam ale taky rikal ze vlastne problem tydle planety je ze je nas tu moc a ze je prelidnena...a ten skym delali ten rozhovor rikal ze v podstate chape ze se snazej omzeit tu populaci..nevim je to docela k zamysleni
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: 11.září

Příspěvekod Pete » ned, 13. zář 2009, 18:47

Ono omezeni populace (jako napriklad v cine zakazani porodu vic jak 1 ditete) je logicke , dokonce bych pochopil zabijeni tezce nemocnych , postizenych deti/lidi. Ale vec 2 je musite dychat zrat ty chemicky sracky a timdle se pomalu zabijet to me nejvic sere kurva
Deus est Homo

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: 11.září

Příspěvekod blaza » pon, 14. zář 2009, 23:29

Pete: Nebudme burani, muzem se bavit na normalni urovni. Ty nadavky si odpust. Diky ;)
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: 11.září

Příspěvekod loob » úte, 15. zář 2009, 10:04

Jojo celkem souhlasím ze věčina problému mají příčinu v přelidnění. A chápu ze je zapotřebí tenhle problém vyřešit. Vůbec se mi nelíbí styl jakým to dělají, ale když se zamyslite tak jinak to moc nejde :(
samozřejmě je tady možnost vyrukovat s tím, vysvětlit to a pote se domluvit na nějakých řešení. Jenže podle mě by to totálně zkrachovalo, protože když řeknete lidem ze by mohli mít napřiklad jedno dítě za život tak by se jim to určitě nelíbilo. Dle mého nazoru by v zemích kde by na toto přistoupily bylo spoustu nepokojů a dopadlo by to hodně špatně.
A ještě k tomu musíte přidat že hlavně největší přelidnění je v "rozvojovich" zemích a nevím jak moc by toto pochopily.
Rozhodne je neobhajuju , jenom konstatuji fakta :(
Momentálně mě jiný řešení než omezeni děti na život, nenapadá.
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: 11.září

Příspěvekod nou » úte, 15. zář 2009, 10:23

prosim vas. s obmedzenim jedno dieta do rodiny by v europe a amerike nebol az taky problem. si zoberte ze uz dnes je kopec jedinackov. zase v afrike by take nieco sposobilo prakticky vymretie celej populacie kedze tam maju stale dost velku umrtnost deti. v indii sa zase zlepsila zdravotna starostlivost nizila umrtnost a to sosobilo populacnu exploziu.

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: 11.září

Příspěvekod Pete » úte, 15. zář 2009, 16:08

Pete: Nebudme burani, muzem se bavit na normalni urovni. Ty nadavky si odpust. Diky ;)
Sorry , vetsinou neodpovidam sproste ,ale todle me fakt stve , at klidne je 3ti svetova aby jsme se neprelidnili , ale delat to zpusobem tak ze nakazi 90% populace ruznymi alergiemi atd na ktere casem muzou umrit to NE , vzdyt nemci taky zabijeli slabsi clanky ale ostatni nechali na pokoji.. jenomze takto nas priotravuji vsechny , a to se mi na tom prave nelibi
Deus est Homo

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: 11.září

Příspěvekod saila » úte, 15. zář 2009, 19:28

no ono by treba i stacilo zlegalizovat eutanazii globalne
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: 11.září

Příspěvekod Etellyen » úte, 15. zář 2009, 19:53

naprosto souhlasim s loob...vlastne se vsema...je to divny tema
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: 11.září

Příspěvekod blaza » úte, 15. zář 2009, 21:37

saila: Bohuzel musim rict, ze eutanazie je dobra vec. Zadnou zkusenost stim nemam. Ale kdybych si mel vybrat mezi poloaktivnim vedomim poletujicim ve vzduchu a napojenim na hadicky, zvolil bych smrt.

Kód: Vybrat vše

1. žádost musí pocházet jen od pacienta a musí být svobodná a chtěná; 2. pacientova žádost musí být dobře uvážená, pevná a nezvratná; 3. pacientův stav musí působit nesnesitelné útrapy bez perspektivy zlepšení; 4. euthanasie musí být poslední opatření; musí být vzaty v úvahu a hledány všechny alternativy ke zmírnění pacientovi situace; 5. euthanasie musí být provedena lékařem; 6. lékař musí provést konzultaci s jiným nezávislým lékařem, který má zkušenosti z této oblaśti
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: 11.září

Příspěvekod Brandis » stř, 16. zář 2009, 06:51

Eutanazie je tema samo pro sebe ;) ovsem nedokazu si odpustit taky neco podotknout ;)
Osobne verim ze vsechno co se mi v tomto svete deje, delo s teprve bude dit, je mou praci a tedy jen mou vlastni zasluhou. Vcetne jakychkoliv nemoci, zraneni, obtizi a strasti, NWO ;) atd. Tento muj nazor me trochu limituje v souciteni s ostatnimi lidmi: nemuzu poradne soucitit s nekym kdo je nemocny, kdyz vim ze je nemocny "z vlastyni vule", nemuzu soucitit s nekym kdo byl srazen autem na prechodu, protoze vim ze si za to proste muze sam. Jedinou litost kterou projevuju je litost k tem lidem "protoze NEVI a NEVERI."
Eutanazie jako takova je pro me tedy jen unik z neceho do ceho sem se sam dostal a sam si za to muzu a sem v tom z nejakeho duvodu. neni to reseni, jen unik... Muj nazor zustava opet nekde uprostred- kdo chce at zbabele prchne, treba bych take prchnul, nevim, ale z meho dnesniho pohledu bych "boj" nevzdaval predcasne a snazil se o napravu. Mysl je nejmocnejsi! ;)
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: 11.září

Příspěvekod Pete » stř, 16. zář 2009, 15:15

Ono je sice pekne ze telo je samolecitelne , ze myslenka muze vylecit rakovinu atd. Ale prece jen je rozdil kdyz chytnes prirodni nemoc , nebo kdyz je zpusobena civilizaci (ovzdusi , z leku etc) to uz dle me tak lehko samolecitelne neni
Deus est Homo

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: 11.září

Příspěvekod saila » stř, 16. zář 2009, 17:45

brandis: to bylo mysleno na lidi ktery o tom nevedi ze si to zpusobili sami..:-D treba muj otec porad pije kofolu s hromadou ledu a po celkem kratky dobe zacal hodne kaslat ale jako ze fakt hodne trochu mi to prijde ze to hranici s takovym tim tuberakem... tak mu rikam to mas z toho ledu jak ho porad pijes a on co to je za blbost to nemuzu mit z ledu... a tim diskuze skoncila pritom on si toho ledu da na 0,5l sklenici da defakto plnou nekdy jenom pulku sklenice ledu a zbytek kofoly:-D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: 11.září

Příspěvekod blaza » ned, 20. zář 2009, 22:49

Eutanazie jako takova je pro me tedy jen unik z neceho do ceho sem se sam dostal a sam si za to muzu a sem v tom z nejakeho duvodu. neni to reseni, jen unik... Muj nazor zustava opet nekde uprostred- kdo chce at zbabele prchne, treba bych take prchnul, nevim, ale z meho dnesniho pohledu bych "boj" nevzdaval predcasne a snazil se o napravu. Mysl je nejmocnejsi! ;)
Tohle je krasna myslenka ;), ale jak uz psal Pete; druhou stranku veci tvori skutecny stav pacienta, ne vzdy je jeste cas pro racionalni uvazovani. Otazkou zustava, jestli by ten clovek opravdu ''prchnul'' a nebo jestli by se na nejake rovine vysvobodil. Jinak ja osobne bych nikam neprchal, nastesti mame vzdy moznost volby, tohle je jenom vysledek spatnych myslenek cloveka. Lekari se pak ptaji blizkych: ,,Odstrihnout, nebo ho nechat bojovat?''... Stát pak rozhodne pro tu mene stastnejsi variantu, protoze zprivatizovane nemocnice nemaji dostatecnou kapacitu pro vsechny :).
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: 11.září

Příspěvekod Pete » ned, 20. zář 2009, 22:52

Ano , nechat bojovat. Ovsem "bojovat" se rika prvnimu roku kdy je pacient v bezvedomi a stav se nezlepsuje , pak odpojit.
Deus est Homo

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: 11.září

Příspěvekod nou » pon, 21. zář 2009, 08:08

teraz nie som si na 100% isty ale aj katolickacirkev nie je za bepodmienecne predlzovanie zivota. ak pacient nedakaze prezit bez pristrojov tak je mozne odpojit. lebo taky clovek by v minulosti neprezil.

Leon
Příspěvky: 79
Registrován: čtv, 24. črc 2008, 18:25

Re: 11.září

Příspěvekod Leon » pát, 30. říj 2009, 12:48

K 11. září, autor topicu se zajíma o vlastní názor který nemá podklad buď v neoficiálním zdroji nebo vysoce nepravděpodobným názoru typu můžou za to ufoni s hlavou ještěru co se umí přeměňovat. Respektovat názor těch co v to věří můžem ale autor chtěl vymezit diskuzi nazory které jsou reálné. A právě Zeitgeist uváděl jednu nepravděpodobnou teorii a ještě si vymýšlely vlastní pravdy. Můj názor je jednoduchý, první podezření padlo na Al-Kajdu a ve zpravách ze světa bylo vidět jak i babičky před kamerou v arabskym světě se radují a slaví úspěch, čímž jsem celý arabský svět přestal registrovat jako civilizovaný národ. eutanazii, je rozdil eutanazie v případě komatu a v případě nesnesitelných bolestech. A v druhém případě rozhodně bych nenechal člověka kterého miluju trpět ani minutu navíc. Dále diskuze o tom že sme přelidněný je blbost. Tahle planeta je schopna uživit 40 miliard obyvatel takže našich 6 asi fakt tuhle zemi neskrmí a nevydýchá.

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: 11.září

Příspěvekod Pete » pát, 30. říj 2009, 13:59

Leon jak muzes verit oficialnim zdrojum, kdyz se uz NEKOLIKRAT ukazalo ze oficialni verze nebyla vubec ta spravna.

Ale samozrejme, sak za to muze AL-KAJDA hlavne ze v budove byl vybuch jeste pred narazem letadla. Media o tom vedela den predem, presto nenastala evakulace. A ty stihacky co meli sestrelit to letici letadlo ridila taky AL-KAJDA, a jejich vudci kteri ridili ten den cviceni byla taky AL-KAJDA. Spadly doklad terroristy s dopisem na rozloucenou (podle fotek a videi nezbylo z letadla ZHOLA NIC a doklad s dopisem byli neporusene :D ;) good joke) jeste kdyz ten terrorista sedi doma zivy a zdravy a smeje se americe. Ale to byl taky vtip AL-KAJDY oni to prece naplanovali a pri terroristickem utoku si i vymysleli dobry vtip :lol: WAKE UP!
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: 11.září

Příspěvekod Brandis » pát, 30. říj 2009, 14:08

... první podezření padlo na Al-Kajdu a ve zpravách ze světa bylo vidět jak i babičky před kamerou v arabskym světě se radují a slaví úspěch, čímž jsem celý arabský svět přestal registrovat jako civilizovaný národ.
:lol: :lol: :lol:
No to si me teda pobavil fakt...dekuju, dlouho sem se uz takhle nezasmal neci blbosti, s prominutim, fakt dik...

Jen se te zeptam: kdyz ti ukazu video z cesky svadby jak tam lidi jasaj a radujou se a reknu ti ze slavi atentat na prezidenta, taky tomu budes verit a odsoudis kvuli tomu miliony lidi? :D nebudes...protoze to nei v televizi vid...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Heimdall
Příspěvky: 94
Registrován: úte, 22. črc 2008, 23:29

Re: 11.září

Příspěvekod Heimdall » pát, 30. říj 2009, 17:31

K 11. září, autor topicu se zajíma o vlastní názor který nemá podklad buď v neoficiálním zdroji nebo vysoce nepravděpodobným názoru typu můžou za to ufoni s hlavou ještěru co se umí přeměňovat. Respektovat názor těch co v to věří můžem ale autor chtěl vymezit diskuzi nazory které jsou reálné. A právě Zeitgeist uváděl jednu nepravděpodobnou teorii a ještě si vymýšlely vlastní pravdy. Můj názor je jednoduchý, první podezření padlo na Al-Kajdu a ve zpravách ze světa bylo vidět jak i babičky před kamerou v arabskym světě se radují a slaví úspěch, čímž jsem celý arabský svět přestal registrovat jako civilizovaný národ. eutanazii, je rozdil eutanazie v případě komatu a v případě nesnesitelných bolestech. A v druhém případě rozhodně bych nenechal člověka kterého miluju trpět ani minutu navíc. Dále diskuze o tom že sme přelidněný je blbost. Tahle planeta je schopna uživit 40 miliard obyvatel takže našich 6 asi fakt tuhle zemi neskrmí a nevydýchá.
Zamysli se nad sebou, nad svými názory, přehodnoť je tak aby jsi si byl jistý na sto procent a potom hlásej co chceš, pokud je tvým cílem seriozní diskuze. Chápu že máme všichni svůj názor a možná že jsi v rizikovém věku, tak potom promiň jestli jsem se tě dotkl.
Nenapadal bych tě, kdyby sis tak trochu nešlapal na hábit. Když to řeknu světsky, tak plácáš hlouposti. Na prvním místě tvrdíš, abychom respektovali ať už jakýkoli názor druhých a hned nato zmiňuješ jakousi mez reálnosti která však je sama o sobě velmi subjektivní pojem a abys završil řetězec nelogičnosti ustanovuješ si právo soudit co je obecně pravděpodobné a co ne. K tvému dalšímu tvrzení se již nebudu vyjadřovat, jen bych opakoval co již napsal Brandis. Ohledně eutanasie si konečně ukázal že asi umíš mít i čistě vlastní názor na věc zakládající se na tvém emocionálním rozpoložení a tvými racionálními pochody. Nakonec si ale zasadil hřebíček na hlavičku svým poněkud nelogickým pohledem na věc, bereš jako automatickou pravdu něco čím si nemůžeš být jistý a zřejmě si to jen přebral "z jinama", zatímco o pár řádků výš něco podobného odsuzuješ. V poslední době už se takovýma příspěvkama nevzrušuju, co mě ale u tebe konkrétně zaujalo je jakási rozházená neposloupnost všeho a myslím si, že si přemýšlivý člověk, bylo by škoda kdyby sis v hlavě neudělal pořádek.

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: 11.září

Příspěvekod Tidus » ned, 01. lis 2009, 18:46

Brandis: Pokud te dobre chapu, mame verit predevsim tomu co sami vidime a slysime. Tve konspiracni teorie jsou ale uplne to same. Navic je tam mnohem vetsi pravdepodobnost podvrhu. Nemuzu to poradne posoudit, ale myslim, ze stale jeste nemas ten dulezity nadhled (i kdyz je to mozna jen moje predstava). Vsichni si tady hrajete na vyspely lidi s obrovskou vvibracni hladinou, ale kouknete se na to, jak tady nekoho urazite....
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...


Zpět na „Tlachání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 hostů