Místo

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Místo

Příspěvekod Brandis » pát, 11. zář 2009, 15:45

Jestli je v okoli zdroj pitne vody, jako ze tam musi byt pokud tam bylo osidleni, tak je to krasne, skoda ze nejde prohlednout si sirsi okoli...a zjistit vice o "vyhodach" a "nevyhodach" zdejsich podminek. Preci jen "strary zniceny kostel". Mohl zustat opusteny a zapomenuty z ruznych duvodu...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Místo

Příspěvekod clario » pát, 11. zář 2009, 17:03

wow tak pokud je to místo nepřístupné a zarostlé díky čemuž tam lidi nechodí tak mi příjde ideální :) a hned bych se tam zabydlel :lol: kostelík by se mohl trochu zrenovovat udělat se provizorní střecha a je to krásný místo k žití. jn tedy pokud by se člověk nemusel plahočit kilometry křovím za vodou :lol: pokud je ale někde poblíž je to vážně nádhera.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
jadydadyda
Příspěvky: 199
Registrován: úte, 03. čer 2008, 18:17

Re: Místo

Příspěvekod jadydadyda » sob, 12. zář 2009, 12:30

Když se po 2. světové zřídil ten vojenskej prostor, tak všechny vesnice (převážně Německé) z té obrovské oblasti museli být vystěhovány. Jejich domy pak chátraly, nebo si je Rusáci použili jako cvičné cíle.
Na té předposlední fotce je potok, který je vzdálen tak 150m od toho kostela, jeho pramen by neměl být daleko. Otázka jak je čistý, Rusáci tam mohli nechat nějaká svinstva v zemi, přece jenom to je vojenský prostor. Ale těstoviny jsem si s tou vodou uvařil v pohodě.
Dostat se tam mi trvalo jeden a půl dne, ale to jsem to obcházel velkým obloukem. Myslím že necelej den by na to stačil. K samotnému místu sice cesty nevedou, ale kolem jich pár je, avšak chodit po nich jen zvyšuje šanci nechat se chytit. Zvláště během pracovních dnů to může být dost riskantní, vojáci před cvičením často letecky kontrolují terén. Tentokrát jsem měl namále i v neděli, když jsem na jednom otevřenějším místě překračoval tankovnici, tak mě zřejmě musel někdo zahlédnout. Zdálky jsem pak pozoroval tančík, co se chvíli motal na místě, kde jsem to přešel. Naštěstí jsem byl schovanej za jedním kopečkem, jinak by mě dost možná viděl. Otáčel tam s hlavní a pak odjel, nevím jestli to bylo kvůli mě.
Další nevýhoda toho místa je, že uvnitř jsou hromady kamenů a cihel od zříceného stropu, takže vyrovnat si tam místo pro spánek by trvalo tak dvě hodiny, což mě odradilo od původního plánu tam přespat :(
Vsadím se, že podobná místa jsou ve všech vojenských prostorech.

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Místo

Příspěvekod saila » sob, 12. zář 2009, 14:56

sice to zni pekne ale prijde mi to celkem o hubu kdyz je ten prostor jeste vojensky aktivni
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
jadydadyda
Příspěvky: 199
Registrován: úte, 03. čer 2008, 18:17

Re: Místo

Příspěvekod jadydadyda » sob, 12. zář 2009, 16:33

Žel zrovna tato část je hodně aktivní. Nadruhou stranu je to právě důvod, proč tam nikdo není.

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Místo

Příspěvekod Brandis » pon, 14. zář 2009, 06:54

Tak to se asni nedivim ze tam nikdo neni kdyz ti muze kdykoliv spadnout delostreleckej granat na hlavu ;) kdyz uz vojenskej prostor tak nejakej neaktivni, jako treba ten u nas ;) bohuzel jsem se jeste nevydal ho prozkoumat :( ...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

122333
Příspěvky: 77
Registrován: ned, 28. čer 2009, 20:10
Bydliště: Ruská federace

Re: Místo

Příspěvekod 122333 » sob, 26. zář 2009, 19:52

clario: :-Dno to nejsme ale prece jenom pri trochu chladnejsim pocasi vydatnej dest celej den a celou noc.....

http://www.mapy.cz/#mm=TtFP@x=134893568 ... 07392@z=13
Hned vedle pekla jo? :)
Je dovoleno odrazit násilí násilím. - Domitius Ulpianus

122333
Příspěvky: 77
Registrován: ned, 28. čer 2009, 20:10
Bydliště: Ruská federace

Re: Místo

Příspěvekod 122333 » sob, 26. zář 2009, 19:58

Me osobne se tato myslenka pomerne hodne libi, prestoze jsem na zadnem srazu doted nebyl.
Udelat si vlastni misto, tam si kazdy udelat treba "totem" nebo neco podobneho, co by ho symbolizovalo.
A jednou za cas (treba 2x - 3x rocne) se tam podivat. Jak si vede mistecko a hlavne symboly nas samych.
Tohle by se mi opravdu libilo :)

A jinak k tomu vojenskemu prostoru. je to trosku blby, jelikoz ve vojenskym prostoru trenuji vojaci castokrat i s ostrou munici,
a to nemluvim ani o tankach, delostrelectvu, letadlech.... Vojensky prostor proste neni to spravne misto . ;)

Jo, a jeset k tomu -neco si postavit a vzdalit se od civilizace a stranit se okolniho vlivu- jak tu nekdo nade mnou napsal... No...
Trosku to zavani "sektou" , kdyz to tak blbe reknu :twisted:
Je dovoleno odrazit násilí násilím. - Domitius Ulpianus

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Místo

Příspěvekod saila » ned, 27. zář 2009, 00:18

nevidim na tom naprosto nic sektarskyho....
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Místo

Příspěvekod clario » ned, 27. zář 2009, 12:27

Taky ani v nejmenšim nevidim důvod proč to hned připodobňovat k sektě, mě to spíš zavání tou správnou trampskou krví v žilách. Nazvat něco sektou je dneska až moc snadný a dnešní lidi tim s radostí nazívaj jakoukoliv jen trochu jinak smýšlející skupinu lidí a přitom jim uniká co to sekta vlastně je.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war


Zpět na „Tlachání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů