Očkování = očipování ?

Uživatelský avatar
Marijus
Příspěvky: 41
Registrován: čtv, 16. črc 2009, 18:13

Očkování = očipování ?

Příspěvekod Marijus » ned, 09. srp 2009, 00:18

Tak co vy a očkování proti prasečí chřipce ? Už jste slyšeli, že to má být jako jeden z druhů očipování a další jiné teorie ? Co si o tom myslíte ? Necháte se očkovat ? Zajímali by mne vaše názory okolo toho všeho ... Lidé se už bouří .... Je to všechno celkem zajímavé ....
Naposledy upravil(a) Marijus dne ned, 09. srp 2009, 17:36, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Očkování = očipování ?

Příspěvekod saila » ned, 09. srp 2009, 02:40

no myslim ze tady jsou lidi prudce inteligentni takze pochybuju ze by ti nekdo rekl necham se ockovat:-D
ale trochu me "pobavila" reakce otce kdyz o tom mluvili v tv ze to tamiflu ze po tom maj lidi depky norcni mury apod.. a on na to rekl lepsi tohle nez umrit na chripku.....(sry jsem jeste rozjeta z toho filmu 11 hour) ...
je dobry ze ve zpravach rikaj ze se vsichni lidi uzdravili bez pomoci antivirotik... takze lidi co nejsou uplne zabedneny jim to dojde.. jsem rada ze aspon moje matka neni tak zabednena jako otec...kterymu jsem treba rikala protoze si zacal davat do piti hromadu ledu asi tak pul na pul v pomeru k limonade a zacal po nejaky trochu delsi dobe kaslat ale tak jako divne kaslat... no a ja jsem mu rekla ze to ma z toho ze porad pije tu silene ledovou vodu a on mel jenom poznamku co to zase kecam za nesmysly... takze tomu to ze to ockovani je spis na obtiz fakt asi nevymluvim..:/
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

sithius
Příspěvky: 9
Registrován: sob, 03. led 2009, 14:07

Re: Očkování = očipování ?

Příspěvekod sithius » ned, 09. srp 2009, 09:11

asi se nenechám... ne kvuli nějakým konspiračním teoriím, ale spíš kvůli tomu, že mě nemoci nějak neberou, a bát se jich je blbost... a na normální chřipku určitě umře ročně víc lidí :/

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Očkování = očipování ?

Příspěvekod nou » ned, 09. srp 2009, 10:44

po zhliadnuti jednej prednasky sa uz ockovat nedam. zacal som sa otuzovat sprchovanim studenou vodou takze radsej posilnim prirodzenu imunitu. a k tomu tamyflu no hej vedlajsie ucinky ok beriem mozu sa vyskytnut. ale je absolutna blbost to brat "preventivne". kvoly takymto blbcom co to beru keby nahodou nam vznikaju rezistentne kmene chripky na ktore tamyflu uz nezabera. to iste je aj s antibiotikami. dnes davaju aj na obycajnu nadchu antibiotika a potom vznikaju rezistentne bakterie ktore na antibiotika nezaberaju.

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Očkování = očipování ?

Příspěvekod Brandis » úte, 11. srp 2009, 08:34

No musim rict ze sem ted docela na vazkach... dostavaji se mi zajimave informace a sem zvedav co z toho poskladam ;)
Mamka se vcera vratila z anglie a tak sem samozrejme vyzvidal jak to tam vypada. Preci jen osobne privezena informace je stokrat pravdivejsi nez kdejaky clanek na webu...
Mamka me prekvapila tim ze v anglii se o tom vubec nevi...nebo ne nevi, ale proste se to neresi, nebo to tam neexistuje cnebo nevim...rikala ze jedina vec co ji za cely tyden pripomela "pandemii" byla az cedule na Ruzyni pri ceste zpatky: "Pokud mate horecku, slabost apod. dostavte se k prohlidce..." :D
Takze ted ale co to znamena? Maji opravdu v Britanii 100 000 nakazenych a 1000 mrtvych? nebo je to na nas jen nejaky strasak aby sme sli presne tam kam chteji? :-? o co jim de?

Behem tydne bych se mel jeste setkat se strycem ktery zije na floride a prijel sem na "dovolenou", verim ze se mi podari vyziskat nejake dalsi "osobni" informace jak to probiha v americe a podari se nam udelat si lepsi obrazek o co tu de...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Očkování = očipování ?

Příspěvekod blaza » úte, 11. srp 2009, 12:00

Čipové implantáty v Mexiku
Palm Beach, Applied Digital Solutions, výrobce známého Veri-čipu určeného k implantaci pod kůži, se nyní chce zaměřit na zákazníky na jih od Spojených států, kde se lidé chytají každé nejmenší možnosti, jak se bránit vůči stále vzrůstajícímu zločinu. Mikročipy, ve Spojených státech už delší dobu k dispozici, obsahují různé identifikační údaje a většinou také krevní skupinu a zdravotní informace jedince, jenž jsou pak také uloženy na centrálním počítači.

Zájemci v Mexiku doufají, že by implantace identifikačních čipů mohla být další ochranou proti rostoucí vlně únosů, loupeží a dalších zločinů. Mexická distribuční společnost počítá se zhruba deseti tisíci implantacemi v prvním roce a ujišťuje zájemce, že do té doby bude také přes 70% nemocnic vlastnit technologii potřebnou k "přečtení" čipu. Pracují už také na podobné technologii, která však bude propojená se satelity a bude tak schopná lokalizovat "nositele" čipu v případě únosu.
24.11.2003
Autor:red.
Zdroj: Akademon
Proti únosům použijí v Mexiku čipy
Filip Brůcha - 25. srpna 2008
únos, čip, mexiko
Aktuality

Mexiko je země známá nezvykle vysokým počtem únosů, organizovaných za účelem získání výkupného. Zámožnější obyvatelé se proti nim nyní budou bránit pomocí implantovaných čipů.
Počet únosů totiž v Mexiku, ale i v jiných amerických zemích neustále roste a spolu s tím se navyšuje i suma, kterou zločinci požadují po příbuzných oběti. Posledním pomyslným políčkem do nosů mexických obyvatel byl nedávný únos a následná vražda čtrnáctiletého syna známého podnikatele.

Mexická bezpečnostní firma Xega proto přišla na trh s nápadem implantovat zájemcům pod kůži speciální čip, díky kterému mají šanci unesené oběti snadno vysledovat. Prodej tohoto zařízení vzrostl v letošním roce hned o 17 procent. Čip o velikosti zrnka rýže se pod kůži implantuje pomocí injekční stříkačky a přes satelit pak komunikuje s vyhledávacím centrem společnosti Xega.

Pořízení bezpečnostního čipu stojí 4000 USD plus roční poplatek 2000 USD. Přesto ale není jeho účinek stoprocentní. Mnoho únosů se v Mexiku totiž provádí tzv. expresní formou, kdy únosci donutí oběť k vybrání svého účtu pomocí bankomatu
Obrázek
Muj nazor: Samozrejme propaganda USA za rafinovanych podminek.
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Očkování = očipování ?

Příspěvekod Etellyen » úte, 11. srp 2009, 12:04

ja byl ted na tejden u strejdy...keterej je cech pracuje v nemecku a tady ma barak...a ted kdyz mel prazdniny a byl tu tak koukal na satelitu na zpravy a vypada to ze v nemecku je to podobny jak tady...ale nevim...jinak ja si rikam jestli by bylo dobry se nechat ockovat proti te normalni a ne proti te praseci jak furtrikaj v tv ale nevim...spis vubec..spis pit aktimel a votuzovat se jak uz nekdo psal :D
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Očkování = očipování ?

Příspěvekod blaza » úte, 11. srp 2009, 12:22

Zbytecne to resite.

Statistika:
Nebezpečná solária? Nádor kůže zabije ročně 200 Čechů
100.000 lidí umřou ročně vinou televize
ročně umře 18000 dobrovolníků - kuřáků
Autonehody: Ročně umře více než 100 000 lidí
V současné době umře v ČR na rakovinu prsu asi 2000 žen
Na následky úrazů umře v České republice 150 dětí ročně

Tak co furt mate? :) Je vetsi pravdepodobnost, ze vas dneska srazi auto na ulici, nez ze umrete na praseci chripku.
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Očkování = očipování ?

Příspěvekod Brandis » úte, 11. srp 2009, 12:37

Nejde o to jestli na ni umreme, nebo jestli na ni umre nekdo jinej...umirani je normalni to vime vsichni...me jde o to zjisti "VO CO TU DE" a proto to vse sleduju...sere me ta manipulace a nechci byt jeji soucasti, proto se snazim prohlidnout skrz tuhle (dez)informacni mlhu a udelat si vlastni nazor a ne jen prevzit neco z televize...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Očkování = očipování ?

Příspěvekod blaza » úte, 11. srp 2009, 17:08

Budeme vedet vzdycky jen zlomek pravdy, kterej budou chtit oni. A tak ve svetu (dez)iluze nesmime verit pomalu uz nicemu. Protoze to, co se jevi na jednu stranu jako ukoncene, definitivni, jednoznacne muze bejt druhej den uplne jinak. Vse zalezi na tom jak nakladame s informacema, ktery nam sou svereny. Ptaci chripka nevznikla sama, stvorili ji lide. Ale proc? To uz jsou jen spekulace.
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus


Zpět na „Tlachání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů