Vesmírní-lidé.cz

Uživatelský avatar
Marijus
Příspěvky: 41
Registrován: čtv, 16. črc 2009, 18:13

Vesmírní-lidé.cz

Příspěvekod Marijus » pon, 03. srp 2009, 05:22

Ahoj,

zajímal by mne Váš názor na tuhle povedenou partičku. Nevím, co si mám o nich myslet. Byl bych rád, kdyby jsme tady zavedli zavedli debatu ;)

Uživatelský avatar
misanek
Příspěvky: 87
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 18:06
Bydliště: Slezsko

Re: Vesmírní-lidé.cz

Příspěvekod misanek » čtv, 06. srp 2009, 20:53

otazka je proc si chces o nich neco myslet...?

osobne si myslim ze na tom neco bude, otazka je kolik z tehle informaci je pravdivych a dalsi vec je kam vedou tyhle informace...
Když se spojíme s tichem ve svém nitru, překročíme hranice své aktivní mysli a emocí a objevíme hloubku trvalého klidu a spokojenosti.

Uživatelský avatar
Marijus
Příspěvky: 41
Registrován: čtv, 16. črc 2009, 18:13

Re: Vesmírní-lidé.cz

Příspěvekod Marijus » pát, 07. srp 2009, 18:36

otazka je proc si chces o nich neco myslet...?
Tak některé jejich myšlenky mi přijdou zajímavé a pravdivé ( očipování ), ale některé naopak ne - třeba, že musíš být vegetarián atd... takovéhle omezování mají jen sekty. A potom to s tím Aštarem Šeranem je určitě pěkná píčovina :-? No, myslím, že se ta sekta zakládá na pravdivých základech ale ostatní je blbost. Škoda. Kdyby nebyl Benda blbec, mohl by lidem otevřít oči, jak se tomu snažíme my.

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Vesmírní-lidé.cz

Příspěvekod clario » pát, 07. srp 2009, 19:26

:) toto téma se tu neprobírá prvně a i jako jidny k němu přidám svůj názor, který řekněme že zase o něco málo vyzrál :) vzhledem k charakteru stránek a i zdělení na nich obsažených se domnívám, že se panu bendovi i nějáký ten kontakt s "těmi nahoře" podařil nebo zakládá na výpovědi jiných, kteří měli to štěstí, s postupem času to ale vypadá tak, že přestal rospoznávat hranici mezi tím co přichází tam zeshora a svou vlastní fantazií, takže se na ono víceméně pravdivé a i aktuální jádro začala nabalovat slupka jeho vlastních představ a myšlenek, a díky tomu se na jeho stránkách dnes vyskytuje dost pravdivých informací stejně tak jako dost matoucích a neaktuálních či úplně smyšlených informací. Jak už bylo řečeno je to škoda, protože kdyby to bylo pojaté trochu jiným způsobem mohlo by to některým lidem pootevřít zase o něco oči.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Marijus
Příspěvky: 41
Registrován: čtv, 16. črc 2009, 18:13

Re: Vesmírní-lidé.cz

Příspěvekod Marijus » pát, 07. srp 2009, 20:46

:) toto téma se tu neprobírá prvně a i jako jidny k němu přidám svůj názor, který řekněme že zase o něco málo vyzrál :) vzhledem k charakteru stránek a i zdělení na nich obsažených se domnívám, že se panu bendovi i nějáký ten kontakt s "těmi nahoře" podařil nebo zakládá na výpovědi jiných, kteří měli to štěstí, s postupem času to ale vypadá tak, že přestal rospoznávat hranici mezi tím co přichází tam zeshora a svou vlastní fantazií, takže se na ono víceméně pravdivé a i aktuální jádro začala nabalovat slupka jeho vlastních představ a myšlenek, a díky tomu se na jeho stránkách dnes vyskytuje dost pravdivých informací stejně tak jako dost matoucích a neaktuálních či úplně smyšlených informací. Jak už bylo řečeno je to škoda, protože kdyby to bylo pojaté trochu jiným způsobem mohlo by to některým lidem pootevřít zase o něco oči.

Nemámco dosat. Naprosto souhlasím :)

Uživatelský avatar
misanek
Příspěvky: 87
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 18:06
Bydliště: Slezsko

Re: Vesmírní-lidé.cz

Příspěvekod misanek » stř, 12. srp 2009, 21:18

tohle jsem ted precetl, dost dobry :lol: :lol: :lol:

zdroj:

Kód: Vybrat vše

http://www.agapebrno.cz/Klub/Obcasniky.aspx
co si o tom clanku myslite ?
Také jste dostali poštou nebo e-mailem burcující dopisy od tzv. kontaktéru s „vesmírnými lidmi“, jejichž vesmírná flotila v cele
s Astarem Šeronem ceká na to, aby Zemi pomohla a predala pres vyvolené lidi radu poselství? Jelikož na toto téma dostáváme mnoho dotazu,
zde je na celou záležitost náš názor:


Po vydání Wellsovy „Války svetu“ se zacali vyskytovat lidé, kterí videli záhadné létající predmety (UFO), záhadné malé mužícky, (do
té doby jen hejkaly a hastrmany) a kterí po zahájení kosmických letu již prímo s „ufouny“ hovorili nebo jim tito ukazovali jejich kosmické
létající talíre, ci je prímo unášeli.
Zatímco v minulosti, kdy po tisíce let tajné služby neexistovaly, lidstvo žádné havarované létající talíre nenacházelo, nyní jich je v nejen
v USA, ale i na celém svete prehršel. Jakmile je dotycný kontaktér objeví, ihned se také objeví tajní agenti, kterí všechny stopy odvezou
a pozorovatele umlcí. „Skrytá vláda mocných tohoto sveta“ prý chce zabránit kontaktu lidstva se svetovými civilizacemi, nebot tyto
prý chtejí na zemi obnovit ráj.
To je duvod, proc tyto vesmírné civilizace kontaktují nejvyspelejší duchy na zemi - kontaktéry, kterým sdelují „do té doby neznámé
poznatky“, že lidé se mají mít rádi, mají chránit prírodu, mají mít pozitivní myšlení, mají na sobe pracovat, odstranit egoismus. Rada kontaktéru
o tom v tomto smyslu napsala knihy. To, co je v knihách napsáno, muže v podstate podepsat každý clovek dobrého srdce.
Kontaktérská sdelení obsahují radu dílcích pravd o duchovní nevyvinutosti cloveka, o chodu hmotné spravedlnosti pro jednotlivce a spolecnost
jako celek. Obsahují však radu predpovedí, z nichž se však nesplnila ani jediná.
Bedlive jsem sledoval každý clánek (vetšinou v okurkové sezóne), každou knihu a každou fotografii „kontaktéru“ po celých 40 let. Vše
recené se mi v podstate líbilo, ale porád mi neco vadilo. Nebyl jsem schopen definovat, co. Nebyla to jen námitka, že „ufouni“ mohou
pristát se svou technikou kdekoliv a kdykoliv a je po schovávacce detského typu, doprovázený legracními výmluvami, proc to nejde. Až
jsem prišel pred 15 lety na nápad, anonymne, tj. bez sdelení „anamnézy“ obejít známé citlivce a diagnostiky s práním o charakteristiku
kontaktéru vycitováním ci automatickou kresbou. A ejhle!!! Objevil se jeden spolecný fenomén pro kontaktéry a autory knih o setkání
s „ufouny“:
Nemají sedmou cakru!!! (Myšleno tak, že nemají vyvinutou 7. cakru duševního tela.)
Prakticky to znamená, že nejsou schopni kontaktovat a vnímat vecnost, nehmotnou duchovní dimenzi, nadcasovost, Boha. Pomocí
smyslu duše, tj. jemnohmotného tela, jsou schopni vnímat astrální dimenzi, tj. dimenzi ješte spjatou s hmotnou úrovní. V ní se pohybují
a jednají astrální bytosti, mimo jiné i "ufouni", tj. duše zemrelých lidí technických civilizací ve vesmíru. Oni nemohou dále, protože je
v nízké astrální rovine drží „vedecko-technický fantas“, že jediným smyslem existence cloveka je technický rozvoj, který mu má umožnit
stát se "pánem vesmíru".
Okamžite se mi vyjasnilo, co mi vadilo:
• nemají smysl života cloveka ve vesmíru
• Boha zastupují vesmírné flotily
• existují jen dimenze hmotné, tj. náš vesmír, ale ovšem geniálne ovládnutý flotilami „ufounu“
Jako nesmírne zajímavá se mi vyjevila skutecnost, že tito kontaktéri mají casto relativne cisté nižší úrovne cloveka - cakry. Vesmes jsou
to tedy velmi hodní lidé. Dlouho jsem uvažoval o tomto zvláštním fenoménu.
Zatím jsem, po mnoha konzultacích, dospel k tomuto záveru:
Kontaktéri a „vesmírní lidé“ jsou materialisté a ateisté s dobrým srdcem i pozitivním myšlením, kterí vší silou usilují o zlepšení stavu
lidstva, o ráj na zemi, ale protože „odvrhli kámen úhelný“, tj. snahu o priblížení tomu, který je stvoril, což je hlavním posláním života
cloveka na zemi, vše ostatní již jde „šejdrem“. (Zapneme-li špatne první knoflík na kabátu, všechny ostatní „dobre“ zapnuté to nemohou
spravit.) „Od Boha se to stalo a je to podivné v našich ocích“ ríká o takovém stavu evangelium. Není-li moudrost postavena na pojmu
Boha, stává se pošetilostí! Stává se neprícetným úsilím bez jakéhokoliv plodu, které koncí šílenstvím s približující se smrtí tela.
Ateizmus, jako výchozí princip, je strašný trest. A tem lidem není pomoci! Oni se ze všech sil snaží být dobrí, ale sklizen neprichází
žádná! Starí lidé ríkali: „Bez božího požehnání marné lidské namáhání!“ Co sdelit cloveku, který chce do nebe odletet v kosmické lodi!!!
Fenomén kontaktéru nahrazuje v soucasné dobe komunisty. Jde o totéž. Zoufalství ze špatného stavu spolecnosti kombinované s ateizmem.
Takoví byli pred sto lety naivní radoví komunisté. Za takové situace pak prichází príležitost pro darebáky - organizátory lepších
zítrku - Staliny, Leniny, Pol-poty, Mao-tse-tungy apod.
Návod na ráj na zemi podle návodu „vedeckého svetového názoru“ marxismu-leninismu zkrachoval, a tak se tedy objevuje pro lidi bez
7. cakry jiný návod: „"ufouni“ nastolují onen ráj, když však predtím zlikvidují tri ctvrtiny lidstva jako ráje nehodného. Ovšem pomocí
lásky Aštara Šerana k lidem, Velkého bratra, který to musí udelat, protože jej nechtejí poslouchat prostrednictvím kontaktéru!!! (Josef Staněk)
Když se spojíme s tichem ve svém nitru, překročíme hranice své aktivní mysli a emocí a objevíme hloubku trvalého klidu a spokojenosti.

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Vesmírní-lidé.cz

Příspěvekod nou » stř, 12. srp 2009, 22:21

urcite ma pravdu ze v minulosti tento typ ludi pritahoval komunizmus.

Uživatelský avatar
Hitokage
Příspěvky: 49
Registrován: úte, 29. črc 2008, 09:15

Re: Vesmírní-lidé.cz

Příspěvekod Hitokage » čtv, 13. srp 2009, 11:23

ano velmi zajímavé hodnocení pana Staňka a vcelku s ním souhlasím...oni to myslí dobře a mnoho věcí, které vyznávají nejsou špatné ale ti mimozemšťani no..chce to trošku poupravit celou tu jejich nauku....v podstatě je to prostě další sekta zbloudilá z cesty
Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít.

Sokratés

Uživatelský avatar
Voltaire
Příspěvky: 6
Registrován: čtv, 13. srp 2009, 18:10
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vesmírní-lidé.cz

Příspěvekod Voltaire » čtv, 13. srp 2009, 18:27

Verim ve vesmirnou existenci globalne, ale tohle je jenom naivni sekta.
,,Nesouhlasím s vámi, co říkáte, ale navždy budu bránit, abyste to říkat mohl.'' Voltaire
,,Člověk se narodil k činnosti. Nebýt ničím zaměstnán a neexistovat je pro člověka totéž.'' Voltaire

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Vesmírní-lidé.cz

Příspěvekod Tidus » čtv, 09. srp 2012, 04:41

POZOR POZOR! Vsichni se mejte na pozoru, podobne organizace rasi jako houby po desti :lol: . Neveril jsem, ze kdy poznam nekoho, kdo by se podobal vesmirnym lidem, ale myslim, ze jsem ho nasel. Je to zatim jen mala organizace, netvrdi ze nas jesteri ocipuji (alespon zatim), ale vyroky jjich uzasneho guru jsou k tomu na nejlepsi ceste. Davejte dobry pozor, protoze nemluvim jen tak o nejakem smrtelnikovi. Tenhle BUH totiz dokaze udelat spaget, parky, nebo treba i jeho zahadne tofu kure v rychlovane konvici. Mozna se smejete, ale on to skutecne povazuje za znamku sve bozske moci. Mozna si myslite ze koncovku drzi v ruce a konvici zapne svou energii. Pokud ano, tak se milite. Proste to pichne do zasuvky :lol: . Pokud se mu vy "otroci" chcete klanet a mit ho za sveho boha, muzete se k nemu pridat. On vam za to ukaze spravnou cestu. Nejen ze je to uzasne duchovni clovek. Dnes mi tvrdil ze ma 3. dan v nin jutsu a 1. dan v karate a v judu. Osobne si myslim ze by neuzvedl ani ten pasek kolem pasu. Mozna proto si kimono zavazuje cernym svetrem. Skoda ze neuvidite jeho nejvetsi perly. Jakmole se nekde ztrapni, tak okamzite vse maze. I tak je o nem ale spoustu zabavneho cteni. Doporucuji do googlu zadat jmeno Radan Chrobok. Pridam i par uzasnych odkazu. Nedoporucuji cist pred spanim. Budete se smat jeste 5 hodin po precteni. Obzvlaste pokud si uvedomite, ze on vse mysli smrtelne vazne.

Profil onoho Osviceneho boha
http://www.facebook.com/radan.chrobok

Profil holky, ktery si zalozil aby si mohl okomentovat sve uzasne aktivity. Predstira ze je to kocka co momentalne zije v indii. Zvlastni ze si nepridala zadny indy, ani nema jine aktivity nez vychvalovat a likeovat Radana
http://www.facebook.com/ariya.jotla

Exotopedia
http://exotopedia.org/wiki/Radan_Chrobok

Ona bozska organizace. Doporucuji kouknout na videa.
http://www.facebook.com/dmdu.univerzita

Koukam ze uz zmizel z Holyfand.cz, tam o nem psali jeho byvali spoluzaci a spolubydlici. Tam byla snad nejvetsi hlina. Byla tam i fotka kde mistr vsech mistru drzi spolu s nejakym chlapikem zenskou za prsa. Mam takove tuseni, ze vim co dela svim zakynim. Na jednom seminari i priznal ze se mazlil se 13 letou holkou.
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Vesmírní-lidé.cz

Příspěvekod clario » čtv, 09. srp 2012, 19:29

Hmm zajímavé :D koukal jsem jen na pár jeho fotek a hlavně na ty jeho "základy šermu", to video mluví za všechno :D mám takový pocit, že v životě neviděl skutečný šerm :D taky působí dojmem, že ten meč ani neunese :D. Ale tak co :D každému co mu patří :D já bych k němu na lekci šermu ale asi nešel :D.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Engrow
Příspěvky: 22
Registrován: čtv, 25. čer 2009, 15:12

Re: Vesmírní-lidé.cz

Příspěvekod Engrow » pon, 13. srp 2012, 16:45

Rozhodně, fotografie má moc poutavé a vzpomínáte na tu událost, kdy sjednotil ldi na fotbalovém stadionu v domnění, že přiletí ufo? :D :D Myslím, že to byl on a těch lidí tam bylo fakt docela dost. :D :D :D :D
Nikdy se nevzdávejte.
Nikdy se nevzdávejte.
Nikdy, nikdy, nikdy, nikdy – v ničem, velkém, či malém, důležitém, či nicotném –
nikdy se nevzdávejte ničemu, jenom závazkům cti a zdravému rozumu.
Nikdy nepodléhejte zdánlivě nepřekonatelné síle nepřítele.

W.Churchill

Martin
Příspěvky: 5
Registrován: pát, 22. čer 2012, 23:11

Re: Vesmírní-lidé.cz

Příspěvekod Martin » pon, 13. srp 2012, 21:56

Je to smutné, když se sejde tolik lidí... a oni ani přes to, že to původně neplánovali, nepřiletí.... :)
OM MANI PEME HUNG

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Vesmírní-lidé.cz

Příspěvekod clario » čtv, 16. srp 2012, 10:16

Jn mohli si udělat menší zajížďku :D :D určitě by to pro ně bylo v mnohém přínosné :D Radan by je mohl naučit tolik věcí.... třeba šerm :D :D
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Vesmírní-lidé.cz

Příspěvekod Tidus » pát, 17. srp 2012, 06:27

Chystam se usporadat seminar bojovych umeni, ktery povede prave Radan, aby nam dokazal sve schopnosti. Uz je to s nim domluveny tak doufam ze necouvne.
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Uživatelský avatar
Prince_Rakeem
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 17:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Vesmírní-lidé.cz

Příspěvekod Prince_Rakeem » pon, 20. srp 2012, 20:33

Jestli to neni ironie, tak k tomu dej blizsi info :D
Nikdo nerozsvítí světlo,
aby je postavil do kouta nebo pod nádobu,
ale dá je na svícen, aby ti, kdo vcházejí, viděli.

Světlem tvého těla je oko. Je-li tvé oko čisté,
i celé tvé tělo má světlo. Je-li však tvé oko špatné,
i tvé tělo je ve tmě.

Hleď tedy, ať světlo v tobě není tmou!

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Vesmírní-lidé.cz

Příspěvekod Tidus » pon, 27. srp 2012, 11:21

Nejde o ironii. Nekde 25-26 se mel konat seminar. Bohuzel 11. prestal komunikovat. Az 18. napsal ze nema cas a ze se nedostane k internetu. Pak napsal az 26., takze pocitam, ze se tomu tak chtel vyhnout. Navic se mi nepodarilo zajistit dojo, protoze byl spravce na dovolene a nikdo jiny take nebyl k sehnani. Naposled mi napsal:
Tady vidíš, že nezvládáš ani základní záležitosti. To jsi to nevěděl (nenapadlo tě zjistit) předem?
Příprava přednášek a vůbec vše ze strany DMDU vč. mé maličkosti je sama Dokonalost.
Takže ě zvu - naposledy. Ještě Ti pošlu "dlužné" odpovědi na Tebou zaslané zprávy (vč. něčeho navíc pro astrální cestování atd.)
Zda se, ze uz ma zaminku vsechnu vinu za neuskutecneni seminare hodit na me a s dalsim terminem nebude souhlasit. Snad ho jeste presvedsim, aby nam ten seminar udelal. Jinak vam se m taky muzu zkopirovat nas rozhovor. Je to pomerne dlouhy text, ale nebudete verit svym ocim. Takove jako on se zkratka nerodi, ty vyrabeji nekde v laboratori...
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Vesmírní-lidé.cz

Příspěvekod clario » pon, 27. srp 2012, 22:24

Jen to sem hoď, třeba se tak od mistra ještě něco přiučíme :D :D.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

122333
Příspěvky: 77
Registrován: ned, 28. čer 2009, 20:10
Bydliště: Ruská federace

Re: Vesmírní-lidé.cz

Příspěvekod 122333 » stř, 29. srp 2012, 13:55

Jojo, šup sem s tím :)
Je dovoleno odrazit násilí násilím. - Domitius Ulpianus

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Vesmírní-lidé.cz

Příspěvekod Tidus » pon, 01. říj 2012, 14:37

Po uvazeni jsem se rozhodl, ze ten rozhovor nebudu kopirovat sem, kde by jsi ho mohl precist kazdy. Poslu ho tem, kteri o to maji zajem. Doufam ale, ze to budete cist s umyslem, aby jste poznali, jaci lide mohou byt a co dokazi naprosto vazne tvrdit. A ne pouze pro srandu. Jinak to take opet vypada na domluveni noveho terminu. Jestli se pak skutecne neco domluvi, tak to sem napisu. Pokud by se nekdo chtel na tohoto exota podivat, tak si pak muzete udelat maly vylet do Turnova.
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...


Zpět na „Tlachání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 11 hostů