Bilokace

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Bilokace

Příspěvekod blaza » pon, 08. čer 2009, 09:10

Abyste se tu nenudili tak sem na netu vyhrabal dalsi fenomen :o). Bilokace oznacuje termin, kdy se dana osoba (predmet) muze vyskytovat soucasne na dvou mistech zaroven. Tato vlastnost byla dosud pripisovana dvema svetcum Svatemu Antonovi Paduanskemu a Otcu Piovi. Co sem cet tak je to v podstate neco jako AC, ale dalo by si rict, ze pri bilokaci se muzete pohybovat soucasne ve dvou paraelnich rovinach a mozna ze i ovladat jak telo fyzicke, tak astralni. Je mi jasny ze zrealizovat to je uz jinej salek caje. Co vim, tak vetsina lidi z fora sotva cestovala a tohle vyzaduje mnohem vetsi venovani se remeslu magie :). Jenze jak tak koukam na ty webovy stranky tak jim tam AC a bilokace splynulo v jedno. Pritom v jednom z clanku doslova pisou ze sestra, ktera astralne cestovala vzala kalich indianum ve fyzicky rovine. A tohle ''zhmotneny'' AC, kdy bytost zasahuje do reality je teprve bilokace.

Kód: Vybrat vše

Astrální projekce se může projevovat tak, že se vaše duše (část duše) přenese na jiné místo za pomoci příkazu ve vaší mysli (občas to může být i nevědomě), a to ve dvou různých příkladech: tím prvním je, že se vaše tělo nachází malátné na jednom místě, zatímco vaše rozdvojená polovička je na jiném místě a může se hýbat, mluvit, dotýkat předmětů… (buď jako duch nebo zhmotnělá forma). Tím druhým příkladem je, že jak ona osoba, tak její rozdvojené astrální já dokáže myslet, pohybovat se, hýbat předměty a mluvit, což dokáží pouze silní a mocní jedinci. Jde o spojení duše, těla, mysli a "nadpřirozena".
http://fos.tym.cz/view.php?nazevclanku= ... 2008090036
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: Bilokace

Příspěvekod CLVestec » pon, 08. čer 2009, 13:06

Když jsem četl první dva řádky,tak jsem čekal že to bude žití ve fyzické sféře na dvou místech najednou.Jakoby dočasné rozdvojení.I když to co je napsáno v tvém příspěvku bych asi udělal tak že bych po projektování,si představil monitor a v něm bych vytvořil pohled dvou nových rozdvojenin.I když pochybuju že bych to dal. :D
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Bilokace

Příspěvekod ATA » pon, 08. čer 2009, 15:22

Je docela zajimavy vnimat a ovladat vic těl zaraz ted se sice nejden primo o bilokaci ale i tak je to zajimvy nejčastejši je to možny zažit pri probuzeni když sme ejste častečne ve snu a citime už i fyz tělo. Dalši priležitost je v tranzu kde začina byt citit energeticky tělo pripadne i nekdy při Ac sou citit obě tela jak to fyzicky tak astralni.

Dobra prilžitost na expedimentovani je v LD povedlo semi takle jednou vytvořit 7 kopiji a každyho sem poslal zaraz sem dokazal vnimat ale jen 2-4 byl to šilenej smyslovej chaos u 2 se do talo docela v pohode napred se mi obaz neco jakoby prolinal ale pak sem to rozdělil rozpulena obrazovka le trošku nechapu ak sem mel reseny ostatni smysly mezi dalšima tělama sem pak přepinal. Docela dobra schopnost na prozkoumani vetši časti snu :D
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: Bilokace

Příspěvekod CLVestec » pon, 08. čer 2009, 15:53

Lol,tak to bych taky chtěl zkusit,docela by se hodilo si udělat nějaký ovládání třeba si dát sugesci přímo v LD "Když pomyslím na slovo Team,tak se přepnu do dalšího klona" :D .Mě se jednou ve snu stalo že jsem viděl dva obrazi naráz,ale myslím že to nemělo nic společného z bilokací,to jsem myslím ještě neuměl úmyslně vyvolat trans.
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Re: Bilokace

Příspěvekod Daniel » pon, 08. čer 2009, 15:59

ATA: vnimani dvou tel naraz je fakt zajimava zkusenost. pred par dny na hranici mezi bdelosti a spankem se mi to podarilo. citil sem normalni telo a astralnim jsem hybal nohama a rukama jako kdybych sel, pak jsem zkousel skrcit astralni nohy k astralni brade a taky to slo, proste mohl jsem astralni telo jsem citil uplne jako by bylo realne, ten vjem dvou tel naraz byl nepopsatelny. pak jsem zkousel roztocit astralni telo abych se dostal ven, protoze jsem si vzpomnel, zes tuhle techniku tady popisoval, ale nepodarilo se to. sice jsem se tocil kolem sve osy, ale nic z toho - jak prese to delas?
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: Bilokace

Příspěvekod CLVestec » pon, 08. čer 2009, 16:23

Daniel: Vím že se neptáš mě,ale něco podobného můžeš prožít v tranzu,zkus se "rozhýbávat" třeba pohni z rukou.A až začneš jak kdyby se "probouzet" z tranzu tak to můžeš cítit,víc se mi osvědčilo když jsem kdysi si dal ruku na hruď a úplnou náhodou jsem při zaspávání upadl do tranzu,dělalo mi to nepříjemně tak jsem hýbal z dotyčnou rukou protože nevím asi reflex,ale cítil jsem a.tělo a fyzické a taky silné vibrace.Teda aspoň mě to tak se jednou stalo.
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Bilokace

Příspěvekod blaza » pon, 08. čer 2009, 16:51

Ja si popravde myslel, ze je to blbost, ale vy mi tu tvrdite opak. Asi uz bych se mel do toho AC pustit a vyzkouset si to sam.
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Bilokace

Příspěvekod nou » pon, 08. čer 2009, 21:00

cital som o nejakej americkej ucitelke ktora sa zjavovala na inych miestach. na ucitelku to malo ale neblahy vplik kedze ju to vycerpavalo. neviem presne ale tusim ona bola pri vedomi a jej kopia sa aj tak objavila. pri tom ostala malatna.

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Bilokace

Příspěvekod blaza » stř, 10. čer 2009, 07:34

Je mozny ze pri bilokaci nekdo umrel? Protoze mi pride, ze na to vetsina lidi nema ani energetickej potecial. Navic pri umirani uz v podstate cast duse je ''venku'', ale pritom muzeme jeste rikat posledni slova. Neni to jednorazove, je tam podle me nejaka prodleva, nez duse odejde a objevi se na druhym miste. Proto je mozny, ze v jednom okamziku je ve dvou rovinach zaroven.
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus


Zpět na „Tlachání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů