facebook ?

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: facebook ?

Příspěvekod nou » čtv, 10. pro 2009, 09:30

no zneuzitie pri NWO je dost vzdialene. mne staci ako dovod nepouzivat facebooku aj omnoho prozaickejsie dovodo. jeden je ze je to zabijak casu. (tych uz mam aj tak dost nebudem pridavat dalsi) a druhy je to zneuzitelne uz teraz. a aj sa to zneuziva. proste zneuzit to dokaze trocha pokrocilejsi pouzivatel nieto este CIA a ine.

Uživatelský avatar
Robyer
Příspěvky: 180
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 19:41
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: facebook ?

Příspěvekod Robyer » čtv, 10. pro 2009, 13:14

BTW: i po zruseni uctu vam ucet stale nekde "vysi" v databazi. Pratele co vas predtim meli v pratelich uz vas sice nemaji a na facebooku vas nikdo nenajde, ale staci prijit a opet napsat prihlasovaci email a heslo a ucet vam bezi jako predtim...zvlastni ;)
PEACE
To je tím že ty si ten účet nerušíš, ale pouze deaktivuješ, takže když se někdy znovu přihlásíš, všechno ti zůstane...

Dá se ale účet doslova smazat, jen je ta možnost schválně skrytá a člověk se tam musí proklikat složitě přes nápovědu.
Odkaz: https://ssl.facebook.com/help/contact.p ... te_account
Obrázek
Robyer.cz ~ Mé programy, češtiny, Miranda IM a Foobar2000 packy, projekty ...
Charta Svobodného Světa ~ Učiňme vše bezplatným a svobodným!

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: facebook ?

Příspěvekod Etellyen » čtv, 10. pro 2009, 18:20

konečně se mi to podařilo zrušit :D snad :D ale tak mě napadá že vlastně za ňákej čas až bude mít ten facebook skoro ůplně každej a jakože se k tomu blíží :D , tak budou podezřelí ti co ho nemaj :D takže bych si ho pak možna zase založil ale nepřidával žádný fotky a tak :D
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: facebook ?

Příspěvekod Tidus » pát, 15. led 2010, 18:22

S tim zneuzitim uz mam takovou zkusenost. Jednoho krasnyho dne mi zacaly chodit vselijaky vyhruzny sms. Ne ale jen takovy ty srandicky. Rodicum me pritelkyne prisli z myho cisla zpravy "uprimna soustrast" a ve schrance meli jeji parte. Ten clovek vedel co zrovna delam a mel o me spoustu informaci. Diky ruznym profilum na internetu se dostal z jednoho do druheho. Pritelkyni se naboural do emailu a do profilu na libku, takze mi psal od ni. Smazal jsem si vsechny informace, pratele a pak i samotny profily. Uz to mel ale asi nekde opsany, takze i za par mesicu mi treba prisli zpravy k narozeninam a podobne. Kdyz mi vyhrozoval, tak k tomu jeste pripsal adresu, abych vedel, ze to mysli vazne. Dodnes ani nevim kdo to byl. Policie to neresila, presto ze posilal sms ze stranek smsmania.cz, takze by nemel byt problem vyhledat IP.

Nejhorsi je, ze z FB vidi vasi email adresu, tam najde zpravy pratel a z jinejch profilu a uz pokracuje od jednoho k apsal jsem projistotu i ATovi, kdyby mi nasel tenhle....
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: facebook ?

Příspěvekod CLVestec » pát, 15. led 2010, 22:41

Co to je za posraný parchanty,že mají takový chutě někomu kazit život.Něco ale o nich víme,jsou to srabové.Taky mám docela dobrou zkušenost,jenže dotyčný psal pod mou tehdejší přezdívkou.Přemýšlím tak o zrušení FB.Jeho výhoda je,že víte kam Vaši přátelé jdou,nebo co podniknou,funguje to jako Vaše zprávy z Vašeho okolí,ale když teď vidím ty hnusárny co se můžou stát,radši na to kašlu.V minulosti jsem měl nejspíše štěstí. :)
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)

IamI
Příspěvky: 145
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:31

Re: facebook ?

Příspěvekod IamI » ned, 17. led 2010, 13:29

loob: no wokna používám i když je moc nemám rád... nejradši bych používal Linux, ale kompatibilita mi to nedovoluje (drivery, net ) apod. no a Gogole používám vůči němu zaujatý nejsem...
Já občas používám Linux Ubuntu a funguje i na mém starším počítači, který je postavený z toho co trh dal, skvěle. Síť a net funguje hned po instalaci a na všechen hardware co tam mám už ovladače má, nebo si je stáhne z netu. Navíc je tam skvělá komunita lidí která ochotně s čímkoliv poradí i naprostému nováčkovi.
Stáhnout se dá na http://www.Ubuntu.cz, (http://www.ubuntu.cz/) a můžeš si ho vyzkoušet spustit třeba jen z bootovacího CD nebo z Flash disku. Většina win aplikací a dokonce i her se dá spustit přes emulátor Wine a kupodivu běží možná rychleji než pod Woknama.
Já to mám spíš jako zálohu kdyby se Wisty nespustily abych si mohl stáhnout soubory z disku ale pracuje se v něm velice příjemně a rychle a kolikrát si ani nuvědomím že jsem v Linuxu a ne ve Woknech.
Takže každému kdo by chtěl vyzkoušet něco nového doporučuji.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: facebook ?

Příspěvekod ATA » ned, 14. bře 2010, 22:59

Tak tohle me fakt dostalo
skupina na faceboku z nazvem Jsem hrdý na to, že nemám účet na Facebooku
opravdu dobra lofgika pokud se chcete stat fanouškem musite mit učet na FB
http://www.facebook.com/group.php?gid=3 ... 3931236064
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Robyer
Příspěvky: 180
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 19:41
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: facebook ?

Příspěvekod Robyer » pon, 15. bře 2010, 00:46

Jo, ti lidi jsou občas opravdu "vtipní" :D
A přijde mi že tím facebookem strašně degenerují, ikdyž možná to bude naopak..
Obrázek
Robyer.cz ~ Mé programy, češtiny, Miranda IM a Foobar2000 packy, projekty ...
Charta Svobodného Světa ~ Učiňme vše bezplatným a svobodným!

Abandon
Příspěvky: 12
Registrován: pát, 13. bře 2009, 12:18

Re: facebook ?

Příspěvekod Abandon » úte, 20. dub 2010, 21:30

proc se nepridat kdyz uz to ma kazdy, po ICQ se treba tezko shani nekdo kdo mi puci sesit, takhle napisu na FB kde jsou vseci ze tridy a v minute mi par lidi odpovi, proste FB ma vyhody a to organizacni, taky tam prochazim stranky treba gothicke hudby kvuli lidem co tam posilaji videa atd, ale kvizy a testy ?? s tim at tahnou do :arrow: PRDÉL

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: facebook ?

Příspěvekod Etellyen » pon, 10. kvě 2010, 20:08

kdo má facebook můžete mi prosim vás vysvětlit o co tu jde?:D Možná to trochu souvisí s tématikou fora ale já jim prdlajs rozumim

http://www.facebook.com/pages/WARNING-D ... 4949752878

PS: našel sem tam asi 3 podprahovky :D
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: facebook ?

Příspěvekod Brandis » pon, 31. kvě 2010, 13:08

Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: facebook ?

Příspěvekod Brandis » úte, 20. črc 2010, 07:45

Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: facebook ?

Příspěvekod Brandis » stř, 28. črc 2010, 07:14

Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: facebook ?

Příspěvekod Brandis » čtv, 29. črc 2010, 11:25

Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Akuza
Příspěvky: 63
Registrován: čtv, 26. čer 2008, 21:47

Re: facebook ?

Příspěvekod Akuza » pát, 30. črc 2010, 14:08

Já myslím, že facebook může být dobrou pomůckou, pro ty co ho umí využívat a nenechávají se "využívat jím". Je to jako s alkoholem..dobrý sluha, ale zlý pán. A každý na něj vkládá jen informace, které chce, aby byli zveřějněny. Co se týče budoucnosti, tak sázím spíše na pokles uživatelů facebooku, částečně i kvůli konkurenčním sítím. Taky už nějakou dobu spekuluju, nemám-li ho zrušit, ale mám tam hodně kontaktů(teda něco přes 100, ale přidávám si jen lidi, co znám a se kterejma si rozumim), takže jsem akorát nastavil vše zobrazovat pouze přátelům a ujistil se, že zde nejsou údaje, které nechci zveřejnit. Navíc jsem zjistil, že se dá skrýt zobrazování statusů u konkrétních osob. A určitě je facebook dobrej na organizování akcí, to je asi největší plus.
Cesta nám přináší štěstí, ne cíl!

Uživatelský avatar
Pec41
Příspěvky: 37
Registrován: stř, 18. srp 2010, 02:41

Re: facebook ?

Příspěvekod Pec41 » stř, 18. srp 2010, 20:42

Facebook nemám a nikdy mít v lásce nebudu, když si představím, že tam každý píše co zrovna dělá, kde to dělá tak mi připadá, že neznají ani trochu soukromí.A plus fotky, co já vím tak ty může vidět každý uživatel..tak jako všude nepotřebuji, aby mě znalo miliony lidí. ;) Každého koho znám tak pomalu chodí na facebooku a já jen kroutím hlavou co to je za lidi. :D osobně používám skype, když se potřebuji s někým na něčem domluvit, pokecat atd...

Uživatelský avatar
Robyer
Příspěvky: 180
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 19:41
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: facebook ?

Příspěvekod Robyer » sob, 21. srp 2010, 13:33

Všichni to hrozně přehání s tou paranoiou a nesnášenlivostí FB ;)

To, že na každé druhé webové stránce je google počítadlo návštěvnosti, díky kterému je možné zjistit téměř vše o vaší internetové aktivitě, nebo že jsou ukládány věci které vyhledáváte nebo otvíráte, na co se díváte na youtube,... a spoustu dalších věcí nikomu zdá-se nevadí :lol:

Ale když je najednou v módě facebook, tak ho všichni řešíte jako největší zlo a zloděj soukromí :D - zvlášť když víceméně jen vy určujete co na něj napíšete nebo umístíte...

Je to vtipný :)
Obrázek
Robyer.cz ~ Mé programy, češtiny, Miranda IM a Foobar2000 packy, projekty ...
Charta Svobodného Světa ~ Učiňme vše bezplatným a svobodným!

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: facebook ?

Příspěvekod Jarda » sob, 21. srp 2010, 17:08

robyer: jo, ovšem facebook umí zneužít kde jakej blb co se kolem tebe nachomítne. Nesprávní lidé se snadno dozvědí, to co nechceš aby věděli. Lidi, se kterýma se třeba denně stýkáš a to může způsobit komplikace.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
Pec41
Příspěvky: 37
Registrován: stř, 18. srp 2010, 02:41

Re: facebook ?

Příspěvekod Pec41 » sob, 21. srp 2010, 22:02

Nějak tak, ale na druhou stranu...je to opravdu jen tvoje věc co tam píšeš .)

Uživatelský avatar
fatality
Příspěvky: 2
Registrován: úte, 03. čer 2008, 18:40

Re: facebook ?

Příspěvekod fatality » úte, 23. lis 2010, 17:07

facebook mám a je to opravdu velký žrout času, ale přecejen to je v určitým smyslu nenahraditelná věc... na fb postuju výhradně absolutní hovadiny a dokazuju si doplňkově ještě že mi nikdo nerozumí... fb zdegeneroval mou schopnost psát(viz pár teček za každou větou) :lol: v přátelích mám jen lidi, kteří mě zajímaj, ti s kterými si chci z nějakého důvodu udržet aktivní kontakt, ale i tak mám méně hodnotné, nebo nedůvěryhodné osoby ve skupině omezení, takže nemají přístup na můj profil :lol:

//EDIT: koukám, že mi už není rozumět ,ikdyž se snažím psát srozumitelně...
//EDIT2: ok rozhodnul jsem se rapidně omezit svůj pobyt na fb xD cokoliv jinýho má přednost
Dominantní rysy
Typ výrazně introvertní. Temperament flegmatický. Člověk v nitru emotivní, s bohatou fantazií, přízpůsobivý, snadno ovladatelný. Má zájem o hluboké otázky, o filozofii.


Zpět na „Tlachání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 7 hostů