sen o válce

Uživatelský avatar
andree
Příspěvky: 106
Registrován: úte, 04. lis 2008, 19:51
Kontaktovat uživatele:

sen o válce

Příspěvekod andree » sob, 14. úno 2009, 10:21

Tak dnes se mi zdálo o třetí světový válce

Začalo to tak, že jsem s kamarádem byl v jednom bytě v paneláku a koukali jsme z okna asi 4tého patra.Vzadu byly nádherně rozprostřené hory, kousek před nimi na kopci asi 5 paneláků a mi z jednoho vzdáleného paneláku zhruba tak 3km jsem na to koukali.Totálně jsme si to užívali a bylo to nádherný..pak jsem si povídali ale furt nás rušilo vybuchování ..koukli jsme z okna a u těch paneláku vzadu (cca 800 metrů od nich) lítali normálně ze země do nebe rakety a padali přímo k těm panelákům.Nejdřív jsem si říkal, že to je asi nějaká zkouška a něco testujou, výbuchy celkem nic nezpůsobovali.Tak jsme dál pokračovali v konverzaci když po delší chvíly zazněl poněkud větší výbuch.Vykoukli jsme z okna a asi 2 paneláky hořeli a v tu chvíli námi prošel šílenej pocit prostě plesk a všechno to tam hořelo.Bylo to strašný!! lidi skákali z bálkonu a oken a všichni tam umírali....oheň se stále rozrůstal a pomalu se blížil i k nám ..začli jsme utíkat, všude reportéři a všichni křičeli že je to tady...3.světová válka je tady,z minuty na minutu jsou všechny naše plány v tahu..všechno nám končí ...bylo to smutný

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: sen o válce

Příspěvekod saila » úte, 17. úno 2009, 19:01

to nejsi jedinej komu se zdaj takovyhle sny... me se jich zdalo a nejen zdalo taky dost zaposledni rok? pul rok? a jeste jednomu kamaradovi mimo forum...
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
andree
Příspěvky: 106
Registrován: úte, 04. lis 2008, 19:51
Kontaktovat uživatele:

Re: sen o válce

Příspěvekod andree » úte, 17. úno 2009, 19:22

....myšlenky, sny ....vše už vychází pomalu napovrch ....už se o tom opravdu moc mluví...takže je asi jasný co nás čeká

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: sen o válce

Příspěvekod saila » úte, 17. úno 2009, 20:03

a to jak jsem psala ze nejenom zdalo tak to bylo jako by vam nekdo rekl do hlavy neco ve stylu uzij si to tady a naposled se nadechni volnosti... takovy uz to dlouho nebude... nebo neco podobnyho...a pak neco jako vidite most pred vama rozpadlej...
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Re: sen o válce

Příspěvekod Daniel » úte, 17. úno 2009, 20:34

....myšlenky, sny ....vše už vychází pomalu napovrch ....už se o tom opravdu moc mluví...takže je asi jasný co nás čeká
mne to teda jasny neni.. co nas ceka?
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)

H0n24
Příspěvky: 126
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:20
Bydliště: Tábor, Jindřichův Hradec(víkend)
Kontaktovat uživatele:

Re: sen o válce

Příspěvekod H0n24 » úte, 17. úno 2009, 20:59

Zas tak jasný to neni ;-) Jsou lidi, kterým se nikdy o ničem podobným nezdálo - proč by se automaticky měla vyplnit ta nepříjemnější varianta?
Obrázek

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: sen o válce

Příspěvekod CLVestec » ned, 01. bře 2009, 18:06

Tyhle sny jsou hrozný,2x se mi už zdálo jak spadli atomové bomby.A hodně se to podobalo věšteckým snům,prostě jsem měl takovej divnej pocit že se to za pár let stane.Většinou u věšteckých snů mám takový pocity a pak se stali,ale radši doufám že to byli fakt jen blbý sny a ne vzpomínky na budoucnost :D. První apokaliptický začal v bytě,byl jsem ve svým pokoji a rodiče chtěli se se mnou a ségrou o něčem promluvit,asi o tým kam pojedem nebo tak něco,a já se díval do okna obloha byla taková po ránu vycházelo slunce ale ještě nevyšlo.Pak jsem se jen tak rozhlížel po kuchyni tam kde jsme se domlouvali,a pak jsem slyšel zvuk hodně podobný bouři a blesků.A teď jsme se všichni divili co to je,asi bouřka jenže během 3 vteřin se tam ukázal atomový hřib jak jsem se díval z okna.A říkal "Sakra co teď budu dělat musím schovat rodinu a co udělám z věcma co mám doma? No nic rodina." A sen skončil.Druhý:Šli jsme tak po bývalém pozemku školy,stal se z něho nějaký bunkr nebo sklad pro uprchlíky (ve skutečnosti tam škola pořád stojí ale ve snu tam nebyla,dnes by mi došlo že to je sen:-) ).A teď jsem co si uslyšel,podíval jsem se a viděl jsem jak ze dvou paneláků co byli v nitru města(ve skutečnosti nejsou ale v tom snu bylo naše město rozbombardované),a ukázal se černý kouř ve tvaru hřibu a sděsil jsem se.Pak jsem se probudil do snu a říkal jsem to všem v rodině ale nikdo neposlouchal akorát mleli něco o tým atomová bomba vybuchla v Kosovu. Tyhle sny si dost s námi zahrávají,ale řeknu vám,že jsem byl přímo vyděšenej. ;)
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: sen o válce

Příspěvekod saila » ned, 01. bře 2009, 18:31

jo to mi povidej, treba takova situace kdy je nejakej takovejhle pruser a jdu u nas po ulici a nikde nikdo... vsichni nekde schovany.... ale zjistila jsem ze pokazdy kdyz se mi zda o nejaky evakuaci apod.. tak vzdycky chci zachranit i svoje dve andulky:-D
ale psycho je to vzdycky poradny.. a taky u toho mivam stejny myslenky jakoze proste vis ze se to stane...a nejhorsi je ze ty to fakt vis a ostatni ti rikaj ze to je blbost a nenechaj se treba varovat... ono je porad lepsi bejt varovanej s tim ze by se nic nestalo nez si rikat ze to je blbost a pak bejt prekvapenej ze se to treba stane
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: sen o válce

Příspěvekod CLVestec » ned, 01. bře 2009, 18:52

Jo a že třeba budou na posmrtné cestě astrálem :D.
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)

Uživatelský avatar
Akyana
Příspěvky: 22
Registrován: čtv, 26. úno 2009, 00:49

Re: sen o válce

Příspěvekod Akyana » ned, 01. bře 2009, 19:27

Tady je vlákno o předpovědi 3. světové války od proslulé věštkyně.

Nečetl jsi ho předtím, než se Ti tohle zdálo?

Protože podvědomí se snadno vyděsí a ač to někdy na sobě nedá znát, přesto se ten strach objeví ve snech.

Uživatelský avatar
andree
Příspěvky: 106
Registrován: úte, 04. lis 2008, 19:51
Kontaktovat uživatele:

Re: sen o válce

Příspěvekod andree » ned, 01. bře 2009, 19:45

Tady je vlákno o předpovědi 3. světové války od proslulé věštkyně.

Nečetl jsi ho předtím, než se Ti tohle zdálo?

Protože podvědomí se snadno vyděsí a ač to někdy na sobě nedá znát, přesto se ten strach objeví ve snech.

Možná na tom něco bude, protože to vlákno jsem zakládal já :D

Uživatelský avatar
Akyana
Příspěvky: 22
Registrován: čtv, 26. úno 2009, 00:49

Re: sen o válce

Příspěvekod Akyana » ned, 01. bře 2009, 21:03

:D
Tak to asi opravdu ano
:lol:


Zpět na „Tlachání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů