Škola Magie?

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Škola Magie?

Příspěvekod loob » pon, 05. led 2009, 19:40

Ahoj lidi,
Tak jsem si psal s H0n24ou a nějak přišla řeč na školy a pak na magické školy. A prý (já už si to nepamatuju) na starým foře byla nějaká zmínka o takový škole.
Nevíte o tom něco? Docela by mě zajímalo jestli něco takovýho existuje.
Vim o nějakých školách v zahraničí (Indie atd...) ale tady v ČR o žádný.

loob
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Škola Magie?

Příspěvekod ATA » pon, 05. led 2009, 20:02

No par jich je ale žadna ofcialni statem uznana pokud vym vetšinoiu jen zaplatiš težky prachy par let studuješ a pak dostneš nejakej diplom.Pak sou jeste ruzny intrenetovy ale vetšinou zaspamovany nebo si tam hrajou na Harryho Pottera.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: Škola Magie?

Příspěvekod CLVestec » pon, 20. črc 2009, 12:56

Tak bych dopadnout nechtěl. http://www.krasnohulky-skolamagie.estranky.cz/
Slyšel jsem akorát o nějakých kurzech v US armádě,ale nejsem si moc jistý,jenom vím že to bylo někdy během studený války,kdy v rusku našli jednu ženskou co uměla perfektně telekinesi 40 ruských vědců u ní hledalo magnety,nenašli tím začali výzkumy parapsychologie.Pak něco málo jsem zaslechl o němcích v Tibetě(nemyslím toho horolezce),ale údajně tam poslali německou expedici vědců co měla zkoumat psychotronické schopnosti tak aby měli výhodu v 2sv válce,ale jak jsem řekl.Tyhle informace mohli být vymyšlený několika lidí co neměli nic na práci.Ale s tou ženskou jsem si jistý,četl jsem o tom. ;)
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)


Zpět na „Tlachání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů